Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (4) Yeni Başlığımız Hayırlı Olsun 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek

0 Üye ve 83 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5296028 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı serti67

gunaydın ahalı hayırlı cumalar goruldugu uzere catı kırıslerını ve kolonları yerlestırmek zor degıl sanırım ama bole bakılınca uzun surmez gıbı duruyor ama yeterlı mıktarda ve hızda stat ıcıne malzeme gelmemsı takılırken kazanılan zamanı kaybettırecek bıze malesefff
aqUİLA NON CAPİT MUSCAS

Çevrimdışı SDemirsoy

Mattio Romelli italyan arkadaş facesinden ekledim sorular sordum  :D
foruma davet ettim
güzel bir arkadaşa benziyor saatçiden iyidir

https://www.facebook.com/matteo.romelli.1988?ref=ts&fref=ts

Çevrimdışı ALI RIZA

Prekast Numaralı alt kat neden beklliyor acaba ? Mukavemel demeyin 3 aydır mukavemet mi bekliyor... Prekast 1 ay sarkması stat 1 ay geç acılması...
Bütün suç Yönetçalışanlara söz gecirememesi... çatı kolonlar neden daha takılmadı neden iş sırası yapıyorlar Aynı anda bir kaç iş yapsalar ne olacak Ve Çatı Kirişleri neden 1 tane takıldı 41 tane kolon dikildi Diğer kirişler neden takılmıyor... Yönetim Suçu...

Çevrimdışı ahmetx

atex bangkok havaalanı terminalinde kullanılımış.Gayet aydınlık duruyor.  :ok:

40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı Melekcik

foruma davet ettim

bir şeyler dememdi mi çatı ile ilgili @SDemirsoy  :alala: :alala: :alala:
BEŞİKTAŞ!! Sadece iyi günde yanında olsaydık,renklerimizin arasına 'sarı'yı da koyardıkkkk!!!!

Çevrimdışı TALAT

stad nasıl olsa bir gün bitecek fakat benim aklımı kurcalayan bir şey var. staddaki konser organizasyonlarında (vodafone yazın orayı boş bırakmaz) çime zarar vermeden konser verilebilir mi?
beyond the horizon of the place we lived when we were young
in a world of magnets and miracles

Çevrimdışı SDemirsoy

Çevrimdışı SDemirsoy

stad nasıl olsa bir gün bitecek fakat benim aklımı kurcalayan bir şey var. staddaki konser organizasyonlarında (vodafone yazın orayı boş bırakmaz) çime zarar vermeden konser verilebilir mi?
çimin üstüne bir şeyler yaparlar konser için örneği çok bunun

Çevrimiçi sozkul

Orneklerden birini ornek olarak verebilir misin @SDemirsoy ?

Çevrimdışı Serhat Akkaya

En son Sonisphere konserinde bir şeyler koymuşlardı çimin üstüne 2 ay patates gibi zeminde oynadık. Yine aynısı olmayacak şekilde daha özel bir koruyucu düşünmeleri gerekir yoksa o zemine milyonlarca euro harcamanın bir mantığı kalmaz.
Korku akıl katilidir.

Çevrimiçi Necmi

Prekast Numaralı alt kat neden beklliyor acaba ? Mukavemel demeyin 3 aydır mukavemet mi bekliyor... Prekast 1 ay sarkması stat 1 ay geç acılması...
Bütün suç Yönetçalışanlara söz gecirememesi... çatı kolonlar neden daha takılmadı neden iş sırası yapıyorlar Aynı anda bir kaç iş yapsalar ne olacak Ve Çatı Kirişleri neden 1 tane takıldı 41 tane kolon dikildi Diğer kirişler neden takılmıyor... Yönetim Suçu...
prekast şu an neyin yapılmasına engel oluyor  :vur  bir ay geciktirecekmiş

Çevrimdışı DADAYKARTALI

NEDENSE BU GÜN KİMSENİN ÇALIŞASI YOK HERKES BEZGİN BEZGİN DOLAŞIYOR ORTALIKTA HERHALDE STATTA BAHAR YORGUNLUĞU BAŞLADI...

Çevrimdışı ahmetemre

• Kara Kartal
  • *
  • 06 Mart 2015, 11:31:03
  • Hz.Mevlana'ya 650 km...
  • Dünyanın merkezi VODAFONE PARK,inanmayan ölçsün!
NEDENSE BU GÜN KİMSENİN ÇALIŞASI YOK HERKES BEZGİN BEZGİN DOLAŞIYOR ORTALIKTA HERHALDE STATTA BAHAR YORGUNLUĞU BAŞLADI...
cumaya gideceklerdir sonra yemek sonra çay derken 13:30 da başlarlar belki...
Vodafone Park
Nüfus : 41.903
Rakım: -5 metre

* Başkalarının kusurunu örtmede gece gibi ol.
* Hiddet ve asabiyette ölü gibi ol.
* Tevâzu ve alçak gönüllülükte toprak gibi ol.
* Hoşgörülülükte deniz gibi ol.
* Ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol.
                               Hz. Mevlana

Çevrimdışı Umutcan Kaya

Sadece Beşiktaş

Çevrimdışı ALI RIZA

prekast şu an neyin yapılmasına engel oluyor  :vur  bir ay geciktirecekmiş
Çatı kololnları için.. @Necmi abi Numaralıya hala takılmadı takacakları 10-15 kolondur... Niye numaralı alanı düzeltilmedi...  :alala: Tribün kabası saha içinde bitti... ne bekliyorlar  :alala: :alala:

Çevrimdışı serti67

foruma davet ettim

samet matıoo adammıdırr:)
aqUİLA NON CAPİT MUSCAS

Çevrimdışı Kemal

Çevrimdışı SDemirsoy

abi burada set gibi bir şey var çime zarar vermemesi için

Çevrimdışı SDemirsoy

Çevrimdışı SDemirsoy

samet matıoo adammıdırr:)
pırıl pırıldır davet ettim davete icabet etmek sünnettir dedim bakalım gelir heralde

Çevrimdışı ahmetx

@sozkul abi süper bir örnek amsterdam arena,ama bir sıkıntı var oda bu stadın zemini serme zemin,hibrit değil.

40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı Serhat Akkaya

@sozkul abi süper bir örnek amsterdam arena,ama bir sıkıntı var oda bu stadın zemini serme zemin,hibrit değil.

Bizim zemini sökmemiz gibi bir durum olamaz. O yüzden üstüne koruyucu nasıl bir platform kurulacağı önemli.
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Veltins Arena'da tüm sahayı çekiyolar adamlar vay arkadaş.. :biggrinking:
http://youtu.be/ZhUwNZnehXI?t=46s
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Altuğ

Teşekkürler @AllstarUmut  :)

(Not mobil bağlanan kotalılar tıklamasın foto epey büyük)

@SDemirsoy hiç fena gözükmüyor  :bandit:

Çevrimiçi Necmi

Çatı kololnları için.. @Necmi abi Numaralıya hala takılmadı takacakları 10-15 kolondur... Niye numaralı alanı düzeltilmedi...  :alala: Tribün kabası saha içinde bitti... ne bekliyorlar  :alala: :alala:
çatı kolonlarına neden engel olsun :bandit: ortada konacak bekleyen çatı kolonu varda benmi görmüyorum :alala: