2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu
2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu Yeni sezon yeni transferler gelenler gidenler burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 183 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 3487260 defa] 2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı f_madida

Babel 8e
Karijma 9a
Tosic 4.5
Vida 25e

Yaklasik 50 milyon para yapar. Adam gibi kadromuzu kurar yolumuza bakariz. O 50 milyona forvete abou kanada ayew on numarayada iyi bi adam aliriz cebimizede bi suru para kalir.

Bu satislari yapalim, sonra Porto'dan paket halinde,

Aboubakar'i bonservisiyle, Sergio ve Brahimi'yi opsiyonlu kiralik alip getirelim.
The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı savaş altay

Negredo yüzünden Fernandes'i kaçırırsak ağır tribe girerim, 4.5 istemiş. 15 kuruş fazlası gayet makul adam için tabii  :D

Yahu varlığı bir dert, yokluğu yara.. Para değil bu kez Negredo bey diyeceksiniz.. Olm ağlatma eşini, evladını çek git  :s20:

Çevrimdışı tuncaboylu

Negredo yüzünden Fernandes'i kaçırırsak ağır tribe girerim, 4.5 istemiş. 15 kuruş fazlası gayet makul adam için tabii  :D

Yahu varlığı bir dert, yokluğu yara.. Para değil bu kez Negredo bey diyeceksiniz.. Olm ağlatma eşini, evladını çek git  :s20:
Kulüp muhasebecisi zam istese Negredo'ya bağlayacaksınız, obsesyon oldu sizde herhalde.

Fernandes'le ilgimiz yok, adamın bonservisi bile elinde değil ki kendisiyle doğrudan nasıl fiyat konuşalım.

Abuk sabuk Fotomaç haberlerini okuyup gaza gelmeyin.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı sozkul

Thats what I am talking about!

Bu sene için borç azalacakmış vb işler beni ilgilendirmiyor. Önce takımı kursunlar sonra kaymağını yesinler.
Açıkça diyorum yeterli olmayıp yeterli görünen isimler yüzünden derbide bile gol yesek üzülen savaş değildir.

Sen eğlence sektörünü yönetemiyorsun diye ben göz yaşımı dökeceğim ?

Eğlence sektörünü yönetememe kısmını anlamadım, yani benzetmeyi bir mantığa oturtamadım.
Ama sen işin kolayını bulmuşsun. Takım şampiyon olamayınca, onlar yapamadı/yönetemedi niye üzüleyimki deyip geçersin. Hayat sana güzel.

Tepki göstereceğim diye yapamayacağın şeyler söylediğini düşünüyorum.

Çevrimdışı savaş altay

Kulüp muhasebecisi zam istese Negredo'ya bağlayacaksınız, obsesyon oldu sizde herhalde.

Fernandes'le ilgimiz yok, adamın bonservisi bile elinde değil ki kendisiyle doğrudan nasıl fiyat konuşalım.

Abuk sabuk Fotomaç haberlerini okuyup gaza gelmeyin.

Yahu transfer etmek istediğin oyuncu takımdaki maaş'lara bakmadan mı masaya oturacak ?
Ne alakası var spor medyası ile bu işin ? Herkes biliyor ki bu olacak. Zirvede Pepe olsaydı tek başına
o hız keserdi ama Negredo nedir ya ?

Millet elinden fazlalıkları temizliyor, kim oynuyor, oynamıyor görüyor ve bu ben de Obsesyon yaptı.
Her Beşiktaş'lı da olması gereken özellik. Yoksa Oğuzhan ve Tolgay 8'e yazılır sezona başlanır  :D

Takımda neden maaş sıkıntısı oluştu ? Ayrıca bir senesi kalmış oyuncu için masaya rahat oturmayacaksın ne zaman oturacaksın ?
Obsesyon kötü bir durum değildir, derdi, tasası olanlara.

Çevrimdışı savaş altay

Eğlence sektörünü yönetememe kısmını anlamadım, yani benzetmeyi bir mantığa oturtamadım.
Ama sen işin kolayını bulmuşsun. Takım şampiyon olamayınca, onlar yapamadı/yönetemedi niye üzüleyimki deyip geçersin. Hayat sana güzel.

Tepki göstereceğim diye yapamayacağın şeyler söylediğini düşünüyorum.

Beni tanımadan nasıl bu fikre ulaştın abi ? Medel, Mitro ikisinden birisi stoperde görev yaparken yaşanırsa üzülmem diyorum.

Tolgay ve Oğuzhan 8'deyken üretemezsen üzülmem diyorum. İşin kolayını bulanlar Tolgay ve Oğuzhan'ı 8'ye yazıp ''haydi koçum'' diyenlerdir,
Medel stopere destek atar, kapatır orayı diye umutlananlar, Mitro ''gerçekten'' ne durumda bilmeden 3. stoper yazanlardır..

Eğlence sektörü burası.. Hayat'da kimsenin 1 numarası değildir ama tutkulu olduğun bölümdür. Acıma duygusu olanlar yönetemezler burayı..

Çevrimdışı tuncaboylu

Yahu transfer etmek istediğin oyuncu takımdaki maaş'lara bakmadan mı masaya oturacak ?
Ne alakası var spor medyası ile bu işin ? Herkes biliyor ki bu olacak. Zirvede Pepe olsaydı tek başına

Millet elinden fazlalıkları temizliyor, kim oynuyor, oynamıyor görüyor ve bu ben de Obsesyon yaptı.
Her Beşiktaş'lı da olması gereken özellik. Yoksa Oğuzhan ve Tolgay 8'e yazılır sezona başlanır  :D

Takımda neden maaş sıkıntısı oluştu ? Ayrıca bir senesi kalmış oyuncu için masaya rahat oturmayacaksın ne zaman oturacaksın ?

Yahu sevgili Savaş.

Sen ne zannediyorsun bilmiyorum da, Negredo'nun aldığı maaşın etkisini fazla abartıyorsunuz. Dediğim gibi obsesyon oldu artık, argo tabirle suyu çıktı.

Fabri zam istiyor haberi geliyor, Negredo effect. Adam 30 yaşına kadar düşük paraya oynamış ve son sözleşmesini yüksek paraya yapmak istiyor, Negredo'yle ilgisi ne? Diğer tarafta Kameni 2.2, Muslera 3.7 alıyor, Negredo olmasa Fabri 1.5'a razı mı olacaktı?

Daha dün Fernandes Quaresma gibi 3.5 milyon Euro istiyor yazan ve Quaresma'nın 2 aldığını bilmeyen gerzek bir gazetenin

https://www.sabah.com.tr/spor/futbol/2018/07/11/besiktastan-manuel-fernandese-quaresma-tarifesi

bu sefer 4.5 istiyor yazmasına inanıp, yine Negredo'nun maaşını konuşuyorsunuz.

Aynı adam Beşiktaş sağ beke Victor Moses'i alıyor yazan adam, ki Moses sağ açık ve değeri 30 milyon Euro.

https://www.aspor.com.tr/galeri/besiktas/sag-beke-son-aday-victor-moses

Negredo ile CL'ye katıldığımız sene sözleşme imzaladık ve bu sene CL yok. Teklif yapacağın oyuncuya bunu söylersin, Negredo örneğini keser. Ya imzalar ya da başka yere gider.

[ Son Düzenleme: 13 Temmuz 2018, 15:29:23 tuncaboylu ]

Çevrimdışı savaş altay

İşte örnek.. gs 9 oyuncu ile yolları ayırmış. Bizimkiler ile ortak özellikleri süre almayanlar ve alamayacak olmaları. Acıyorlar mı ?

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

İlhan mansız kulübün resmi instagram hesabında Canlı yayında sorulari cevaplıyor izlemek isteyenler buyursun :busted_cop:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı tuncaboylu

İşte örnek.. gs 9 oyuncu ile yolları ayırmış. Bizimkiler ile ortak özellikleri süre almayanlar ve alamayacak olmaları. Acıyorlar mı ?
7 tanesinin sözleşmesi bitti, birini de kiraladıkları takım satın almaya karar verdi.

Neyin örneği bu şimdi?

Çevrimdışı savaş altay

Yahu sevgili Savaş.

Sen ne zannediyorsun bilmiyorum da, Negredo'nun aldığı maaşın etkisini fazla abartıyorsunuz. Dediğim gibi obsesyon oldu artık, argo tabirle suyu çıktı.

Fabri zam istiyor haberi geliyor, Negredo effect. Adam 30 yaşına kadar düşük paraya oynamış ve son sözleşmesini yüksek paraya yapmak istiyor, Negredo'yle ilgisi ne? Diğer tarafta Kameni 2.2, Muslera 3.7 alıyor, Negredo olmasa Fabri 1.5'a razı mı olacaktı?

Daha dün Fernandes Quaresma gibi 3.5 milyon Euro istiyor yazan ve Quaresma'nın 2 aldığını bilmeyen gerzek bir gazetenin

https://www.sabah.com.tr/spor/futbol/2018/07/11/besiktastan-manuel-fernandese-quaresma-tarifesi

bu sefer 4.5 istiyor yazmasına inanıp, yine Negredo'nun maaşını konuşuyorsunuz.

Negredo ile CL'ye katıldığımız sene sözleşme imzaladık ve bu sene CL yok. Teklif yapacağın oyuncuya bunu söylersin, Negredo örneğini keser. Ya imzalar ya da başka yere gider.

Fotomaç 1 numaralı spor medyasıdır diye düşündüğümü sanmadın değil mi abi ?  :D

Şaka ile gerçek bir aradaydı o yazımda. Fabri'ye kilitlenmiyorum ama oyuncular istiyor birşeyler
ve yeni gelecek oyuncular bu tabloya bakacaklar. Durum net bana göre. İşine yarayacak, ilaç olacak
oyuncuların gelmesine engel olan, bir oyuncu burada neden korunuyor ben de bunu anlamıyorum.

Haberler fake olabilir ama bu haberlerin çıkış olayı nedir ? Oyuncu gelecek takıma bakmadan budur fiyat diyecek, inanıyor musun ?  :)

Çevrimdışı savaş altay

7 tanesinin sözleşmesi bitti, birini de kiraladıkları takım satın almaya karar verdi.

Neyin örneği bu şimdi?

Cavanda'dan kurtulmuşlar ibret alana  :D

Çevrimdışı tuncaboylu

Adam kiralık gittiği takımda iyi oynamış, kiralayan takım opsiyonu kullanıp satın almış. İbretlik olan ne burada?

Kaldı ki biz de Boyko'dan kurtulduk.

Çevrimdışı sozkul

Beni tanımadan nasıl bu fikre ulaştın abi ? Medel, Mitro ikisinden birisi stoperde görev yaparken yaşanırsa üzülmem diyorum.

Tolgay ve Oğuzhan 8'deyken üretemezsen üzülmem diyorum. İşin kolayını bulanlar Tolgay ve Oğuzhan'ı 8'ye yazıp ''haydi koçum'' diyenlerdir,
Medel stopere destek atar, kapatır orayı diye umutlananlar, Mitro ''gerçekten'' ne durumda bilmeden 3. stoper yazanlardır..

Eğlence sektörü burası.. Hayat'da kimsenin 1 numarası değildir ama tutkulu olduğun bölümdür. Acıma duygusu olanlar yönetemezler burayı..

Açıkça diyorum yeterli olmayıp yeterli görünen isimler yüzünden derbide bile gol yesek üzülen savaş değildir.

Bu cümlelerini yanlış anladıysam kusuruma bakma,  tekrar tekrar okudum hala öyle anlıyorum .Bende bir sorun var galiba..
Şöyle anlıyorum:
"Yeterli görünen yetersizler yüzünden gol yersek üzülmem,  takımım için ağlamam, çünkü bu bütünüyle eğlenceyi (yani kulübü) yönetemeyenlerin hatasıdır. Onların hatası yüzünden ben niye üzüleyimki."

Acaba ingilizce yazsan daha mı kolay olurdu :)

Çevrimdışı sozkul

Geçen yıl yol verdiklerinin hepsinin maaşını ödediler. Biz acımayıp yol versek biz de öderiz.
Biz yararsız adamlarla bağımızı acıdığımız için mi koparmıyoruz sanıyorsun?

Çevrimdışı mylife1903

Bu cümlelerini yanlış anladıysam kusuruma bakma,  tekrar tekrar okudum hala öyle anlıyorum .Bende bir sorun var galiba..
Şöyle anlıyorum:
"Yeterli görünen yetersizler yüzünden gol yersek üzülmem,  takımım için ağlamam, çünkü bu bütünüyle eğlenceyi (yani kulübü) yönetemeyenlerin hatasıdır. Onların hatası yüzünden ben niye üzüleyimki."

Acaba ingilizce yazsan daha mı kolay olurdu :)

Lanet olasi kelimeleri anlamiyorum zenci, aynasizlar geliyor kacalim

Çevrimdışı sozkul

Bunuda şöyle anlıyorum: Galatasaray gereksiz futbolculardan kurtulmakda çok başarılı bir kulüp, bizim yöneticilerde ibret alıp onlar gibi davranıp bizim yarasızlardan mı kurtulsa diyorsun.
Bu yaklaşımı eleştirmek istiyorum ama önce seni yeterince tanımadığım için doğru anladığımdan emin olmak istiyorum @savaş altay

Çevrimdışı sozkul

Lanet olasi kelimeleri anlamiyorum zenci, aynasizlar geliyor kacalim

Hezamanki gibi muhteşem bir espri olmuş.

Çevrimdışı mylife1903

Hezamanki gibi muhteşem bir espri olmuş.
Abi 3 sefer okudum anlamadim sen gene kendine gore anlam cikartmissin, tercume hatasi olarak degerlendirelim bence

Çevrimdışı f_madida

Abi 3 sefer okudum anlamadim sen gene kendine gore anlam cikartmissin, tercume hatasi olarak degerlendirelim bence

Dogru mu Samet?
The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı mylife1903

Çevrimiçi Necmi

10 Ağustosta başladığına göre 9 ağustos Perşembe bitiyor transfer süresi.. Bizim işimize gelir  :eyes
evet lig başlamadan önceki ilk perşembe bitiyormuş

Çevrimiçi Necmi

fernandese talipmiyizde kaçıracağız önce fernandes Beşiktaşa gelmek istiyor beni
alın diyor diye haber yaptılar insanların kafasına girince bu sefer şu kadar olmazsa imza atmam demeye getirdiler
ne pazrlığı sözleşmesi devam eden birine yaklaşabilirmisin rus takımından takımın en iyi oyuncusunu alabilirmisin
sanki fernandes istemiş Beşiktaş tamam derse antrenmana çıkacak yemeyin şu haberleri ya. Başkanın kapıdan içeri sokmayacağı iki oyuncu vardır biri sosa diğeri fernandes.
Beşiktaş taraftarı şu haberlere prim verdiği sürece bunlar kandırmaya devam eder. sahne arkasındanda pis pis gülüyorlardır.

Çevrimiçi Necmi

takımda neden maaş sıkıntısı oluşsun her zaman olan şeyler önüne yeni sözleşme koyduğun oyuncu zam ister
bir teklif alırsa ya bırakın ya zam yapın der bu ne ilk nede son olacak. bu takım iki kere şampiyon oldu şlde dünya para kazandı oyuncu bundan pay ister doğal bu. uefa kupası istiyoruz alalım sonra görün o maaşlar nerelere çıkar. Doğanın tabiatında bu var.

Çevrimdışı tangaz

fernandese talipmiyizde kaçıracağız önce fernandes Beşiktaşa gelmek istiyor beni
alın diyor diye haber yaptılar insanların kafasına girince bu sefer şu kadar olmazsa imza atmam demeye getirdiler
ne pazrlığı sözleşmesi devam eden birine yaklaşabilirmisin rus takımından takımın en iyi oyuncusunu alabilirmisin
sanki fernandes istemiş Beşiktaş tamam derse antrenmana çıkacak yemeyin şu haberleri ya. Başkanın kapıdan içeri sokmayacağı iki oyuncu vardır biri sosa diğeri fernandes.
Beşiktaş taraftarı şu haberlere prim verdiği sürece bunlar kandırmaya devam eder. sahne arkasındanda pis pis gülüyorlardır.

başkan güntekinle röportajında fernandesi asla kapıdan sokmam demedi kırgınlığım var ama olabilir dedi, hocamız olur verir uygun ortam oluşursa olabilir die de ekledi.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Etiketler: