2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 260 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 2696047 defa] 2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
Anket
Yeni teknik direktörümüzün kim olmasını istersiniz?
Sergen Yalçın
42 [%26.6]
Rıza Çalımbay
8 [%5.1]
Samet Aybaba
11 [%7]
Mircea Lucescu - Sergen Yalçın
30 [%19]
Diğer
13 [%8.2]
Aykut Kocaman (:
15 [%9.5]
Ziya Doğan
3 [%1.9]
Mustafa Reşit Akçay
6 [%3.8]
Rasim Kara
14 [%8.9]
İbrahim Üzülmez
3 [%1.9]
Gutiérrez Hernández
13 [%8.2]

Toplam Oy Verenler: 158

Çevrimdışı haluk.m

kesinlikle katılıyorum abi bizi celta vigo'dan aşağı tutan adamla işimiz olmamalı atletico , valencia falan olsa neyse de celta vigo nedir ya

Plansızlık yüzünden işte. Oyuncunun kondisyon sıkıntısı olduğu ortada celta bile acaba diyor  :alala: biz bu oyuncuları şımartıyor üstüne x2 maaş veriyoruz.

Bu tarz kişilere pek inanmıyorum ama UMUT olsun diye buraya bırakıyorum.

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)
[ Son Düzenleme: 21 Temmuz 2019, 15:02:04 jokerhm ]

Çevrimdışı cursedofdragon

Bu arada herkes Beşiktaş Youtube sayfasına abone olsun böyle bir kampanya başlatılmış.

Herkes 10 saniyesini ayırıp abone olmalı bence de.

Abone Ol

Çevrimdışı Kutay

Bu arada herkes Beşiktaş Youtube sayfasına abone olsun böyle bir kampanya başlatılmış.

Abone Ol
+1903 up
15 SÜPER LİG
 9 TÜRKİYE KUPASI
 8 SÜPER KUPA
 6 BAŞBAKANLIK KUPASI
 1 ATATÜRK KUPASI
 3 MİLLİ KÜME
 2 TÜRKİYE FUTBOL ŞAMPİYONASI
 2 İSTANBUL PROFESYONEL LİGİ
 11 İSTANBUL LİGİ
 2 İSTANBUL TÜRK İDMAN BİRLİĞİ LİGİ
 1 PAZAR LİGİ
 4 SPOR TOTO KUPASI
 2 TÜRKİYE AMATÖR FUTBOL ŞAMPİYONASI

Çevrimdışı mylife1903

Başkana laf yok arkadaşlar.  Mikonos'ta oyuncu bakıyormuş, oradan santorini'ye geçecekmiş diye duydum orada bitiremezse bodrum-çeşme-alaçatı'da scout'a devam eder diye düşünüyorum  :D
Mikanosta kimse yok bizden
Olsa duyardiniz kavga cikti falan diye :icool:

Çevrimdışı Arthur Dayne

Abone Ol
Yönetim bu devirde bile Youtube'u umursamıyorsa,biz takip etsek ne değişecek ki?Duyuru yapsalar herhangi bir taraftara verseler şu sosyal medya kanallarımızı,şu anki halden iyi olur.Resmi klüp hesabı admini,''quaresma rakibinin içinden geçti'' diye twit attığı için saniyesinde adam kovmayı iyi bilirler ama.Adamlar o kadar rahat ki,zahmet edip de Beşiktaş'ı yönetiyoruz daha ne istiyosunuz der gibi hareket ediyorlar  :s20:

Çevrimdışı Arthur Dayne

Haziran ayı Avcı ile sözleşme imzaladığımızda nasıl salak gibi bu yönetimin zamanında transfer yapacağına inanmışım diye kendime kızıyorum.10 gün sonra ağustos ayına geleceğiz ve yapılan transfer sayısı 1.Bakın görün bizle dalga geçer gibi Atınç denen kazmaya da 3+1 sözleşme çakarlar,mis.

Çevrimdışı mylife1903

Haziran ayı Avcı ile sözleşme imzaladığımızda nasıl salak gibi bu yönetimin zamanında transfer yapacağına inanmışım diye kendime kızıyorum.10 gün sonra ağustos ayına geleceğiz ve yapılan transfer sayısı 1.Bakın görün bizle dalga geçer gibi Atınç denen kazmaya da 3+1 sözleşme çakarlar,mis.
2 kupali senol gunesi dinlemeyen adamlarin abdullah avciyi dinlemesi sikandal olur zaten

Çevrimdışı celiker1

Madem işini doğru düzgün yapmayacaksın ne diye aday olursun ki mayısta sayın yönetim?Ondan sonra ilk yarı bu kadar puan kaybetmeseydik filan diye kendi kendimize söylenip dururuz :s20:
Hayatta Beşiktaş

Çevrimdışı Arthur Dayne

2 kupali senol gunesi dinlemeyen adamlarin abdullah avciyi dinlemesi sikandal olur zaten
Hayır yani abi beni çıldırtan şey bu kadar rahat olmaları.En saçma takımda bile yöneticiler,taraftarla iyi anlaşmaya çalışır,gönlünü alır.Bizim başkan,kendini eleştiren adama tornacı diye hakaret eder.Taraftar hakem hataları yüzünden isyan eder,yusuf abisini över.Adım gibi eminim ki bu adam bizden nefret ediyor.Kötü transferleri bile ''taraftarın gazına gelip yanlış transferler yaptık'' diye başından savıyor.Sezer,escude,ismael,pektemek,(sözleşme uzatılması)serdar kurtuluş,tolga,love,larin ve sayamayacağımız onlarca adamı biz mi istedik de suçu bize atıyor?Neyse zaten futbolun ekonomisi fb'nin şampiyonluğunu istiyor.Başkan da kankası Ali Koç ile beraber heyecanlıdır şimdi,biz boşuna dert ediyoruz.

Çevrimdışı mylife1903

Hayır yani abi beni çıldırtan şey bu kadar rahat olmaları.En saçma takımda bile yöneticiler,taraftarla iyi anlaşmaya çalışır,gönlünü alır.Bizim başkan,kendini eleştiren adama tornacı diye hakaret eder.Taraftar hakem hataları yüzünden isyan eder,yusuf abisini över.Adım gibi eminim ki bu adam bizden nefret ediyor.Kötü transferleri bile ''taraftarın gazına gelip yanlış transferler yaptık'' diye başından savıyor.Sezer,escude,ismael,pektemek,(sözleşme uzatılması)serdar kurtuluş,tolga,love,larin ve sayamayacağımız onlarca adamı biz mi istedik de suçu bize atıyor?Neyse zaten futbolun ekonomisi fb'nin şampiyonluğunu istiyor.Başkan da kankası Ali Koç ile beraber heyecanlıdır şimdi,biz boşuna dert ediyoruz.
Bize ezik ge renkli hayrani diyen yonetici iki arada bir derede kalmis
Fb kombinesi mi alam aykut kocaman kombinesi mi diye
Adam da hakli tabi
Aykut fbdeyken tek kombine ile isi goruyordu simdi ekistira masraf

Çevrimiçi kahyaoglueren

Kocaeli maçlarını veren 41 Kocaeli kanalı aksilik çıkmazsa bugünkü maçı vereceği forumda zaten söylenmiş.Ben de youtube linkini koyayım.Bu kocaelinin resmi hesabı değil umarim guvenlikler sorun çıkarmaz.
https://www.youtube.com/channel/UCSkKYxH4D7JrwBKOn5UVvYA

Kocaeli maçlarını veren 41 Kocaeli kanalı aksilik çıkmazsa bugünkü maçı vereceği forumda zaten söylenmiş.Ben de youtube linkini koyayım.Bu kocaelinin resmi hesabı değil umarim guvenlikler sorun çıkarmaz.
https://www.youtube.com/channel/UCSkKYxH4D7JrwBKOn5UVvYA

koydum ya link :)

Çevrimdışı ankarakartal06

transfer konusunda bu saatten sonra gram ümidim yok çünkü yönetimde planlama diye bir şey yok .

Kaç aydır belli değil mi . sağ kanat ve sol bek ihtiyaç olduğu ama olsun lig başlamadan 1 gün önce yaparız.

Çevrimiçi kahyaoglueren

Bu arada Kocaelisporu canlı izledim 4 kere.Sadece Kocaelili oyunculardan olusuyor.Burak Suleyman en etkili isim.11 yıldır transfer yasağı var ve borç bitip 11 yıl sonra ilk defa transfer açılmak üzere.Sozlesmesi biten Sinan Pektemek ve Ali Keten 2 önemli oyuncu kulüpten ayrıldı.Bu nedenlerle gercekci bir mac olmayacaktir.Bu yıl playofflarda 2. Lig şansını kaçırdı.Aslinda bizim gençlerle kiralık sözleşmesi imzalanabilir.Yeni stadyumda ulaşım sıkıntılı olmasına rağmen 10 15 bin ortalamaya oynadı Kocaeli tribünde bölünmeler sikintilar olmasına rağmen.Playoff finalinde ise yaklasik 25 bin kisi vardi fiyatlar maratonda 20 karsisinda 40 tl olmasina ragmen.Amatore düştüğünde de aynıydı.Genclerimiz için iyi bir tecrübe olabilir.Bu yıl transferle birlikte 2. Lige çok yüksek ihtimalle bakılıyor.

Çevrimdışı Kutay

Valla transfer olmayınca hazırlık maçlarını da hiç izleyesim gelmiyor. :bandit:
15 SÜPER LİG
 9 TÜRKİYE KUPASI
 8 SÜPER KUPA
 6 BAŞBAKANLIK KUPASI
 1 ATATÜRK KUPASI
 3 MİLLİ KÜME
 11 İSTANBUL LİGİ
 1 PAZAR LİGİ
 4 SPOR TOTO KUPASI

Valla transfer olmayınca hazırlık maçlarını da hiç izleyesim gelmiyor. :bandit:

yeni bir taktik anlayışı olacak öyle bak maçlara :)

Çevrimdışı Kutay

transfer konusunda bu saatten sonra gram ümidim yok çünkü yönetimde planlama diye bir şey yok .

Kaç aydır belli değil mi . sağ kanat ve sol bek ihtiyaç olduğu ama olsun lig başlamadan 1 gün önce yaparız.
Başkanın ve yönetim kurulunun bu kadar umursamaz olmasının tek sebebi karşılarında hiç güçlü bir aday , muhalefet vs. olmamasından dolayı sanırım. Başkan şu anda kulüpte mutlak güç sahibi. 3 seçim kazandı karşısına çıkan adaylar: bülent deriş , nazmi koca , hürser tekinoktay ve serdal adalı.İçlerinden bir tek adalı güçlüydü onu da yönetime alarak pasifize etti.
15 SÜPER LİG
 9 TÜRKİYE KUPASI
 8 SÜPER KUPA
 6 BAŞBAKANLIK KUPASI
 1 ATATÜRK KUPASI
 3 MİLLİ KÜME
 11 İSTANBUL LİGİ
 1 PAZAR LİGİ
 4 SPOR TOTO KUPASI

Çevrimdışı 38life

Beşiktaşın youtube kanalı takip etmeye değer bir kanal değil. Biz fanatik taraftar olduğumuz için takip ediyoruz o ayrı. Ama kanal en fazla ne kadar başarısız olunabilirse o kadar başarısız bir şekilde yönetiliyor. Bir tane sosyal medya uzmanı bulmak bu kadar zor mu?
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı mayguntr

Para ? Su an oyle su oyunculari hedefledik, gidip bonservisini tak diye veriyoruz diyip alabilecegimiz adam yok. Teminat, ilk taksit gibi detaylarda boguluyor gorusmeler cunku elimizde oyle rahat hareket edilecek bir para yok.

Gereksiz adam alinacagina kimse alinmasin daha iyidir. GS gibi Adem, Sener falan alsaydik mutlu olmazdim ben. Nokta, mantikli transfer olsun 1 ay sonra gelsin. Boyd tam oyle bir transfer mesela. Iyi yandan bakarsak gecen sezonun ilk 11'inden nerdeyse kimse ayrilmadi. Belki Adrianoyu sayabiliriz, o da duzgun oynamiyordu su an kadro kalitesi olarak gerideyiz demiyoruz en azindan. Ilk defa 10numara, forvet aramadan lige basliyoruz.

Para ? Su an oyle su oyunculari hedefledik, gidip bonservisini tak diye veriyoruz diyip alabilecegimiz adam yok. Teminat, ilk taksit gibi detaylarda boguluyor gorusmeler cunku elimizde oyle rahat hareket edilecek bir para yok.

Gereksiz adam alinacagina kimse alinmasin daha iyidir. GS gibi Adem, Sener falan alsaydik mutlu olmazdim ben. Nokta, mantikli transfer olsun 1 ay sonra gelsin. Boyd tam oyle bir transfer mesela. Iyi yandan bakarsak gecen sezonun ilk 11'inden nerdeyse kimse ayrilmadi. Belki Adrianoyu sayabiliriz, o da duzgun oynamiyordu su an kadro kalitesi olarak gerideyiz demiyoruz en azindan. Ilk defa 10numara, forvet aramadan lige basliyoruz.

-Kadro 1 yaş daha yaşlandı.
-Eksik bölgeler halen duruyor.Üstüne bir de sol bek eklendi.(Kaleci,santrafor,sağ kanat,dos,sol stoper,sağ bek,sol bek)
-El de ki oyuncuların yeterliliği de tartışılır.

Oyuncuların geç alınması demek ilk yarının çöpe atılması demek.Kaldı ki yeni bir hoca yeni bir taktik oyuncuların kampa mutlaka yetişmesi gerekiyor.

Çevrimiçi Necmi

Buda mi dovmeliymis
Gusul tutmaz yapmayin su dovmeyi

Ben bi onlaynfetva alip gelem
belki dövmeyi yapmadan önce gusül almışdır onu orda sabitlemişdir bozulmuyordur :D

Çevrimiçi Necmi

Fetva geldi yanlis biliyormusum
Bu kalici dovme derialtina yapildigi icin gusul oluyormus
Gecixi dovmede olmuyormus gusul
Yahu buyuk rahatlik ne guze onlayn soruyon molls cevapliyor bu yeni turkiye mutis teknolocik olmus
mantıklı  :D

Beşiktaş ile anlaşmasına rağmen son anda rotasını Palmeiras’a çeviren Vitor Hugo, siyah-beyazlı yöneticileri arayarak özür diledi, “Başka bir kulüpten teklif alsaydım kabul etmezdim. Tercihimin parayla ilgisi yok tamamen duygusal sebeplerle Palmeiras’a dönme kararı aldım” dedi.

Böyle bir haber var.

Kocaelispor maçı ilk 11'imiz belli oldu 🔥

Karius
Gökhan-Vida-Roco-Caner
Dorukhan-Oğuzhan
Quaresma-Ljajic-Lens
Güven Yalçın