Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 336 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5160371 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimdışı tangaz

Değerli oyuncu, çok önemli özelliklere sahip. Fakat tinnitus ya da vertigo rahatsızlığı olabilir. @tuncaboylu

bence onun rahatsızlığı sübyan oluşu  :D
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Orhan_

Ben devre arası çay içmeye çıktığımda kulaklarım zonkluyordu.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorumları görmeden önce arkadaşlara yazıyordum. Bu maç sağır olmazsak daha da olmayız diye. Böyle bir ses yüksekliği, acayipti... Boğazı da elimize aldık tabi :D.

Çevrimiçi Necmi

Geriye yaslanmamizin sebepleri belli, ilki zaten ondeyiz onemli olan puan niye ileri cikalim? Ikincisi takim zaten 3 gun once oynanan rezil derbide cok yiprandi. Son olarak siz Turkiye'deki BJK dusmanlarina, takim isminin mac kazandigini sanan angutlara bakmayin Leipzig tas gibi bir takim. Bizi yenemediler ama cok zorladilar, Turkiye liginde elini kolunu sallayarak sampiyon olacak kalitedeler. Zaten oyle olmasa Bundesliga'da ikinci olamazlardi.
Nah olurlar Beşiktaş Türkiye liginde değilmi önce bizi geçsinlerde öyle şampiyon olsunlar :D

Çevrimdışı Jimexi

Değerli oyuncu, çok önemli özelliklere sahip. Fakat tinnitus ya da vertigo rahatsızlığı olabilir. @tuncaboylu

Muhtemelen vertigodur. Sese hiç tahammülü olmuyor insanın. Çıldıracak gibi oluyorsun. Baş dönmeside cabası.

Çevrimiçi Necmi

Evet ya adam tansiyon problemi yaşamış, artık nasıl ıslıkladıysa @Necmi abi

Tapatalk kullanarak iPad Pro aracılığıyla gönderildi
ilk 45 dakika oyunculardan fazla yorulduk :bandit:

Çevrimdışı Orhan_

Bugün 2 golden sonra baya geriye yaslanıp ileri şişire şişire oynadık. Ama bir süre sonra takım öyle bir güven verdi ki, Leipzig'in içeri girmesi neredeyse imkansız göründü. İyi kapandık. Tosic'in aksiyonunda stadın tepkisi de iyiydi :D. Golü atsaydı büyük keyif yaşayacaktık.

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Çevrimiçi Necmi

Medel-Necip değişikliği biraz elini bağladı.

Medel fena değildi, neden çıkardığını söyledi mi?

sürekli sağ arka adalesini tutuyordu. Sakatlandı.

Çevrimdışı ekrembaser

Efsaneydi taraftar bugün vallaha önümdeki arkadaş kulaklarını tıkadı bi 10 dk inanılmazı Cumartesi’den beri gelen öfkeyi kustuk resmen

Çevrimiçi Necmi

hep çaydan
arpa suyu öneriyorum  :D
aynen öyle hatta anason suyu daha iyi ses falan duymuyorsun o zaman.

Çevrimdışı atalay

Bu rahatsızlıktan muzdaripsin galiba. Öyleyse geçmiş olsun. @Jimexi

Çevrimiçi Necmi

zayıf olduğu seviyeden şut gelmedi
tam bunu okurken maçın tekrarında o seviyede şut geldi çıkardı :D

Çevrimiçi Necmi

Abi Cenk seni utandırıyor her maç

nesi utandırıyor kötü oyuncu demiyorumki adam forvetimiz ve kutuya girmiyor
bu akşamda sizce babelmi kanat oynadı yoksa cenkmi. gene kutuya girmediki.
bu şekilde bu takımın birinci forveti olamaz.

Çevrimdışı BesiktasTaraftari2017

Nah olurlar Beşiktaş Türkiye liginde değilmi önce bizi geçsinlerde öyle şampiyon olsunlar :D

Iyi de ben hakemleri ve Besiktas dusmanlarini da hesaba kattim, Besiktas olacagina Alman takimi sampiyon olsun diyeceklerinden avantajlilar.  :evillol:

Çevrimiçi Necmi

bu akşam taraftar pek oyunun içinde değildi başka bir şeyin içine girmeye çalışıyordu
almanlar Türkçe bilmediği için tezeruhatın oyuna yapıldığını sanmışlardır :D
taraftar çok baskın değildi. Uslunun hatırını sorarken desibel rekoru gelmiş olabilir
gelmediyse bile sesi kadıköyden duymuştur herhalde :D Ali palabıyıkda ankaradan duymuştur

Çevrimdışı Ereninanoğlu

Aboubakari gordukce ozluyorum be bizde olcakti suan ucardik 2 tane sallamis monacoya helal olsun sezon sonu ugramak lazim yanina

Çevrimdışı HAWK1903

Renkliler simdi de Leipzig’e sallamaya basladi. Bizim lig de en fazla 3. veya 4. olabilirlermis
Onun icin mi vardari yendiler?

Çevrimdışı Librarius

gençler iyimiyiz :D

Ali Palabiyik-Cem satman hirsizlik sebekesini unutma, unutturma.  :D
Beşiktaş Senol Gunesle güzel...

Çevrimdışı HAWK1903

Medel sakatlandi ve hoca bunu soyledi.
Yani bi sag bekimiz daha sakat.

Çevrimdışı atalay

Aboubakar 17 CL maçında 11 gole ulaşmış. İkinci goldeki koşusunda Glik yanında belli bir mesafede yarışı bırakan tavşan atlet gibi kalmış.

Çevrimdışı atalay

İki Skenderbeu maçını saymazsak Avrupa'da 19 maç sonra clean sheet yaptık.

Çevrimdışı Gökhan Almar

Aboubakar 17 CL maçında 11 gole ulaşmış. İkinci goldeki koşusunda Glik yanında belli bir mesafede yarışı bırakan tavşan atlet gibi kalmış.
Ucmus ucmus, o nasil bir surat cok uzuluyorum su adami alamadigimiz icin

Çevrimdışı mylife1903

Ali Palabiyik-Cem satman hirsizlik sebekesini unutma, unutturma.  :D
Acik kanaldan masaj yollasalardi iyi olurdu, boyle hal hatir sorup, hormetlerini gonderseydi taraftar camianin

Operasyon pilani var aslinda pala icin, devamli yeni pilan piroce ile ugrasmayacaksin, cikip operasyonunu yapacaksin

Çevrimdışı mylife1903

bence onun rahatsızlığı sübyan oluşu  :D
Subyan idmanyurdu be abi, tokatlariz dedik, dineletemedik

Ordaki maci kafamdan oynatamiyorum ariza var o macta, isi bitirip bizim yedek agirlikli kadro ile gitmek lazim oraya, lens, negredo, medel, caner, mitrovic falan oynasin

Gozden kacmasin kiralicesine tukurdugumun tomson hakemi cl macina atanmis....

Ayni sekil bu ali palabiyik da 2 mac sonra hop fb macina verilir

Çevrimdışı ozankarakoc

Beşiktaş'ın Quaresma dışındaki oyun planını merak ediyorum. Atiba-Oğuzhan oyun hafızası da yokken, oyun pratiğindeki en önemli üç oyuncunun olmadığı TS maçı bu açıdan ilginç olacak.

Bence izlemek keyifli olacak.

Atiba gerçekten inanılmaz bir oyuncu. Yokluğunu düşünmek bile insanı üzüyor. Ama Medel, Atiba için bulunabilecek en iyi alternatiflerden biri bana göre. Hem mücadeleci, hem de pasları tertemiz. Top ayağına yakışıyor. İki maç üstüste en istemediği mevkide oynadıktan sonra, şimdi tam kendini gösterebileceği yerde oynayacak. 90 dakika canını dişine takacak. Tek korkum, adele sakatlığının ciddi olması ihtimali. Umarım öyle bir durum yoktur.

Tolgay da kendine iyi bakıyor. İyi bir profesyonel. Oğuzhan'dan daha iyi adam eksiltiyor, oyunu dikine oynamamızı sağlayıp hücum alternatifi yaratıyor. O da zaman zaman fazla yere düşüyor, ama Oğuzhan kadar da kırılgan değil.

Tek çekincem Lens, ama bu maç da onun için aşırı derecede önemli. 40 bin taraftarın önünde ilk onbirde başlayacak ve alternatifsiz olacak. Bu maçta da vasatın üstüne çıkamazsa geleceği tehlikeye girer, onu riske atmayıp müthiş bir iştahla oynar diye düşünüyorum.

Lens gününde olmazsa 60-65'te Negredo girer, Cenk sağa çekilir.

Medel'in sakatlığı ciddiyse Necip oynar.

Bu 'alternatifli kadro' olayı insanı mutlu ediyor. Galatasaray'da da, Fenerbahçe'de de, Trabzon'da da bu kadar kilit 3 oyuncu oynamasa biterler.

(... bir de... Gökhan Gönül'le Adriano lütfen artık dönsün!)
"Ben; sporcunun, zeki, çevik ve ahlaklısını severim." - Mustafa Kemal Atatürk

Etiketler: