6.Hafta / Çaykur Rizespor - Beşiktaş
6.Hafta / Çaykur Rizespor - Beşiktaş

Beşiktaş Forum|6.Hafta / Çaykur Rizespor - Beşiktaş Skor : Çaykur Rizespor 0-1 Beşiktaş Tarih : 01.10.2016 Saat : 19:00 Stadyum : Çaykur Didi Stadı Hakem : Cüneyt Çakır Yayın : Lig TV

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

6.Hafta / Çaykur Rizespor - Beşiktaş  [Okunma sayısı 90353 defa] 6.Hafta / Çaykur Rizespor - Beşiktaş

Çevrimdışı cursedofdragon

Ek olarak şunu da söylemeden edemeyeceğim. Necip ikinci yarı çok iyiydi.

SM-G928C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Atiba,necip ile full geri,yana diyorsun yani :D

Çevrimdışı ilhan mansız

- tüm takıma tebrikler, özellikle Şenol hocayı tebrik ediyorum. takımı gayet iyi hazırlamış. İnşallah yine şampiyon olacağız. Tek tereddütüm golcü konusunda. Daha önce de birkaç kez yadım. Bence bu ebubekir çok kötü ve yetersiz bir golcü. Bir kere çok ağır ve oyun temposu berbat biri, gerekirse golcüsüz oynayalım ama devre arasında bu sorunu çözelim. Onun dışında başta Şenol hoca olmak üzere tüm takıma tebrikler,,

Çevrimdışı KadirA

geride iyi ilerde iyi değil.Sen farketmiyorsun belki ancak ilerde birtane ara pası atmıyor alıyor yana geri sağa sol'a rakip o kadar boş alan bırakıyor ki ara pas'ı atması için atmıyopr.
Kaç kere attı be. Bence çok etkili oynadı. 10 numara pozisyonunda çok kez oynatıldı beceremedi ama bugün çok iyiydi. Tekrar o mevkiide oynatsın mı hoca diye sorulsa gıkımı çıkarmam.

Çevrimdışı b.damatoglu

1 tane ara pası atmadı rakip sahaya bomboş tv'den o kadar belli oluyor ki alıyor tolgay geri yana necip alıyor yana geriye atiba alıyor yana geriye kim oynucak ileri tosic çıkıyor ileri oynuyor.
Başka maç izledik sanırım. İstatistikler gelir bakarız kaç pas atmış

SM-G900F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2.yarı 4 tane falan atmamız lazımdı, aboubakarla ilgili söylediğim her şeyi geri alıyorum cenki daha çok seviyorum yok bir tane at be kardeşim

evet abubakar benide rezil etti işte şimdi herkes eleştirebilir yakaladığı fırsatları değerlendiremiyor.

Başka maç izledik sanırım. İstatistikler gelir bakarız kaç pas atmış

ara pas'ı diyorum ara pas'ı yana geriye oynadığı pasları ne yapayım ben.

Atiba,necip yeterine geri yana oynuyor zaten tolgay'da geriye yana oynayınca pozisyon üretemedik.

Çevrimdışı KadirA

Atiba,necip ile full geri,yana diyorsun yani :D
Beraber oynamasınlar tabiki, söylediğim şeyin anlamı bu değil. Diyorum ki necip ikinci yarı iyi oynadı. Öyle geriye yana falan da oynamadı. Nasıl izledin maçı bilemedim.

Çevrimdışı Tolga

Aboubakar bugün kritik pozisyonları harcadı ama biraz daha bekleyeceğim.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Tosic muhteşemdi, necip iyiydi, marcelo iyiydi, fabri güven verdi, canere nazar değmesin muhteşem, adriano bu golden sonra form tutar umarım, atibada süperdi, beck vasattı, olcay ve ömer çok kötüydü, bakar iyi değil....

Q7'den bıktım usandım illallah ettim yeter artık bu ızdırap ne zaman bitecek allahım yeter

Çevrimdışı mylife1903

şenol hoca sanki kendini kovdurtmak için çabalıyor, yoksa her hafta aynı tip hataları yapmak, başka açıklaması olamaz,yokmu adam akıllı bir tane yardımcısı ,akıl verecek, gerekirse karşı çıkacak hatasını gösterecek ,başkanın ne yapıp edip kulübeye iyi bir yardımcı bulması lazım .şifo mehmet gibi
Senol gunese yardimci lazim ama bu kadar portekizce konusan adam varken turk yardimci olmaz, zagoyu getirsin baskan.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Aboubakar bugün kritik pozisyonları harcadı ama biraz daha bekleyeceğim.
Ben beklemeyeceğim bonservisini almayalım bence bize uygun değil gibi görünüyor, ayrıca 3.3 m eur beni
Çok rahatsız ediyor....

Çevrimdışı KadirA

Ek olarak Quaresmanın bu takımda yeri olmamalı. Yeteneklerine sözüm yok ama yok olmamalı kocaman bir el freni

Çevrimdışı mylife1903

Bu atinc var ya bizim hah o atinc forvet oynasin bu ebubakarjandan daha fazla gol atar

Çevrimdışı BJKTÜRK23

ts başkanı M.Ali Yılmaz vardı bir ara forvet almışlardı ona gol makinesi diye aldık çamaşır makinesi çıktı demişti. Ha bu bakar da tost makinesi çıktı... Hem de 25.7 m euroluk inş vazgeçme opsiyonumuz vardır sene sonu...
Ne Mutlu Türk'üm Diyene...Kemal

Çevrimdışı mylife1903

Ben beklemeyeceğim bonservisini almayalım bence bize uygun değil gibi görünüyor, ayrıca 3.3 m eur beni
Çok rahatsız ediyor....

Deli para verildi herife. Eto olsaydi bu mac 2-3 tane sokusturmustu ustune balotelli olsa belki atilirdi bugun ama iki tane atardi once.

Çevrimdışı b.damatoglu

ara pas'ı diyorum ara pas'ı yana geriye oynadığı pasları ne yapayım ben.

Atiba,necip yeterine geri yana oynuyor zaten tolgay'da geriye yana oynayınca pozisyon üretemedik.
Rakip maç boyu kapandı. Senin 2 fotvetini 5 kişiyle savunuyor. Nereye atacakasın ara pası? Ki her fırsatta dikine oynadı, sette oyunu hızlandırdı bulduğu boşluklara dribling yaptı. Sanki rakip atak oynuyor da bi kontraya çıkıyoruz ara pas atmadı...

Çevrimdışı KadirA

Bence Abouya çok fazla yükleniliyor. Adamın sahada yaptığı herşey doğruydu. Pozisyon almaları, pas tercihleri, duvarları, koşuları vs. Ama son vuruş olmadı bugün. Ben beğendim açıkçası. Biraz daha beklemek gerek.

Çevrimdışı Tolga

Çok rahatsız ediyor....

Şahsen biraz daha bekleyeceğim umarım ileri ki maçlarda gollerini atmaya başlar.

Aldığı para zaten fazla.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Rakip maç boyu kapandı. Senin 2 fotvetini 5 kişiyle savunuyor. Nereye atacakasın ara pası? Ki her fırsatta dikine oynadı, sette oyunu hızlandırdı bulduğu boşluklara dribling yaptı. Sanki rakip atak oynuyor da bi kontraya çıkıyoruz ara pas atmadı...

ben gördüğümü söylüyorum senin bakış açınla benim ki farklı olabilir.

Çevrimdışı AmaralGürses

mesela fabri'nin ayaklarıyla uzaklaştırdığı topta tolga zamanlama hatası yapıp kaybettirebilirdi maçı.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Şenol hocaya ağır eleştiriler var hak etmiyor, sene başı daha sistem oturduğunda vurup vurup geçeriz

Çevrimdışı KadirA

mesela fabri'nin ayaklarıyla uzaklaştırdığı topta tolga zamanlama hatası yapıp kaybettirebilirdi maçı.
Bugün Fabrinin doğru zamanlama ile yaptığı 2 3 çıkış var. Tolga olsaydı bu pozisyonşr 100de100lük gol pozisyonu olarak dönerdi.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Deli para verildi herife. Eto olsaydi bu mac 2-3 tane sokusturmustu ustune balotelli olsa belki atilirdi bugun ama iki tane atardi once.
Abi çok güldüm bu yoruma cenk bir hayli önde ondan tangaz abime katılıyorum yanılmışım bakar konusunda...

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Fabri yan topta sorun yaşamazsa az gol yer

Çevrimdışı ilhan mansız

İnşallah bu sezon da şampiyon olacağız. Takım bugün iyiydi. En iyi tarafı yoğun maç trafiğine rağmen oyundan hiç düşmedik. Yalnız, görünen o ki Nartallo, Ohen, Ailton, Edu dan çok daha kötü bir golcümüz var gibi,,

Etiketler: