Ziraat Türkiye Kupası 6. Tur Antalyaspor 1-2 Beşiktaş
Ziraat Türkiye Kupası 6. Tur Antalyaspor 1-2 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|Ziraat Türkiye Kupası 6. Tur Antalyaspor 1-2 Beşiktaş Tarih : 08.02.2024 Saat : 20:45 Stadyum : Corendon Airlines Park Antalya Stadı Hakemler : Ümit Öztürk - Osman Gökhan Bilir - Candaş Elbil -

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ziraat Türkiye Kupası 6. Tur Antalyaspor 1-2 Beşiktaş  [Okunma sayısı 4772 defa] Ziraat Türkiye Kupası 6. Tur Antalyaspor 1-2 Beşiktaş

Çevrimiçi levitate

Daha cok emekli ikramiyesi alıp keyfime bakayim tadında.

van bronckhorst'u almak lazımdı saçma sapan triplerden almadılar uğraş dur şimdi
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Talisca1903

Transfer şarttı yapılmadı ne diyelim şimdi biz bunlara şu maça bir orta saha koyulmaz mı

Çevrimdışı ulumemo

Abi bu takım h.ici pas çalışması falan da mı yapmıyo bu nedir iki tane verkaç da yapamıyosan futbolcu olmayacaksın. Bunlar topçu falan değil bize tiyatro kurmuşlar yeminle

Çevrimiçi Samet Demir

kimin nerde oynadığını bile çözemedim daha

Kulübede Şenol G. var da biz Santosun silüetini görüyor gibiyiz.
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi levitate

Büyük takım böyle top oynamaz diyenleri sahneye alalım.

transfer olsa da işe yaramazmış gibi
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Rebici cikar sola Mulekayi koy, Cenki çıkar Demir Egeyi al ve Rashicayi sağa kaydır.
Çok mu zor şunu düşünmek?

Çevrimiçi Talisca1903

van bronckhorst'u almak lazımdı saçma sapan triplerden almadılar uğraş dur şimdi
almadılar mı alamadılar mı bence alamadılar

Çevrimiçi levitate

almadılar mı alamadılar mı bence alamadılar

yardımcısı eksik alacaklardı garip triplere girdiler

Çevrimiçi Mehmet57

Su kadro ile her hoca inanilmaz zorlanir, o yuzden Santos’a fazla yuklenmek istemiyorum. Ama geldiginde de dedigim gibi bize gereken hoca degil diye. Van Bronckhorst gibi Hollanda ekolunden biri lazim idi.

Cok elestirmis olsam bile Amir’in yoklugu bile hissediliyor, Ox’un daha fazla.

Çevrimiçi levitate

herifleri o kadar zorlamıyoruz ki ilk faullerini 45. dkda yaptılar

Çevrimiçi uğur07

Çok kaliteli ayak ama rebic bitmiş maalesef yeni ljajic hayırlı olsun

SM-X200 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Umutun yaptığı ortaya bak. Ulan bu herif sol bekimiz fıkra gibi.

Çevrimiçi Talisca1903

Rashica 2 adamın birden arkasına saklanıyor ki Onur pas veremesin

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi uğur07

Direk demir ege rebic degisikligi

SM-X200 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi Samet Demir

Umutun yaptığı ortaya bak. Ulan bu herif sol bekimiz fıkra gibi.

Muleka <-> Cenk de olursa tamamdır.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Talisca1903

yardımcısı eksik alacaklardı garip triplere girdiler
Ben inanmıyorum beceremeyince almadık dediler yardımcı da o işin süsü oldu
Kupa maçına bir adam indiremediler yazın da indiremezler yazın alacaklarmış şimdi alsan da yaza hazır olsa kupada Antalya ya tezil olmasak

Çevrimiçi Talisca1903

Artık Rebic yangınında bugün itibariyle son bulmuştur.

Çevrimiçi levitate

panikle birini alırlar en azından iyi oldu :D

Çevrimiçi sEuL

oda mantıklı açıklama değilki sahada ayağına top değmeyen oyuncu antrenmanda harikalar yaratsa ne olur

Geriye iki ihtimal kaliyor, Cenk'in elinde teknik ekibin kasetleri var yada bu teknik ekip bildigin salak ki kendi kuyularini kazmaya calisiyorlar. Haa iyi bir tazminatlari varsa orasi baska, belki bu sekilde bir iki aya kovulmayi bekliyorlardir tazminati alip - uc ihtimal oldu ama neyse.

Çevrimiçi Talisca1903

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Ben inanmıyorum beceremeyince almadık dediler yardımcı da o işin süsü oldu
Kupa maçına bir adam indiremediler yazın da indiremezler yazın alacaklarmış şimdi alsan da yaza hazır olsa kupada Antalya ya tezil olmasak

Yazın olacakları söyleyeyim.

Kupa var diye zaten transfer durur.
Biz Avrupa'da transferin kapanmasını bekleriz.
Sonra artık ne denk getirirsek.

Maalesef yönetim söyledikleri ile örtüşen en ufak bir iş yapmadı.

Çevrimiçi Savaş

Her gün nasıl daha kötü oynayabiliyoruz anlamiyorum ya. Dibi gördük daha beteri yoktur diyorum her seferinde daha da dibe iniyoruz.

SM-A325F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi Talisca1903

Seneye gedsın mert Semih dışında adam görürsek şu sahadan izlemeye gerek yok
Rashica felan futbolcuysa Onur Cafudur

Çevrimiçi Samet Demir

panikle birini alırlar en azından iyi oldu :D

Alsalar ne olacak yedeklerde 2 as stoper var. Sahada mevkisi stoper olmayan 2 adam oynuyor. Önündeki adama bakıp pas atamayan en az 4 oyuncu var. Bizim derdimiz de Rebic. :)

Etiketler: