27. Hafta İstanbulspor 0-2 Beşiktaş
27. Hafta İstanbulspor 0-2 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|27. Hafta İstanbulspor 0-2 Beşiktaş Tarih : 25.02.2024 Saat : 19:00 Stadyum : Esenyurt Necmi Kadıoğlu Stadı Hakemler : Atilla Karaoğlan - Cevdet Kömürcüoğlu - İlker Takpak -

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

27. Hafta İstanbulspor 0-2 Beşiktaş  [Okunma sayısı 2992 defa] 27. Hafta İstanbulspor 0-2 Beşiktaş

Çevrimiçi Necmi

Dördüncü avrupaya gidiyormu bu takım becerip üçüncüde olamayacak gibi duruyor

Çevrimdışı İzmitlibjk

BENCE bu maç o kadar kötü değildik...

1 kişi eksik gayet iyi bence, masuaku direk kanadında tek oynadı, o taraftan gelen topla tehlike yasadık ama gol olabilecek aksiyonda çok olmadı 10a 11 oyunda benim için kabul edilebilir bir oyundu

Çevrimiçi BlackEagle16

Burası Beşiktaş burada imzalar kalplere atılır...

Çevrimiçi gokhans

😱 Bu hoca amarteyi oynatır
gedson’un cezalı olması bir şans bence. Hocada gereksiz gedson-cenk ısrarı var. Salih oyuna girince ortasahamız kalabalıklaşdı resmen. Takım pas dönmeye başladı, pozisyon vermedik.  (Duran topları neden gedson kullanıyor?)
[ Son Düzenleme: 25 Şubat 2024, 21:34:51 gokhans ]
Bazen direnmek gerekir hayata.. Aslolan hayattır. Hayatta Beşiktaş..!!!

Çevrimiçi Talisca1903

Geçen sene Redmond içinde aynı yorumları yapıyordun 😁😁😁
yok yanlışın var başka hocayla görmek lazım dedim dediğim de çıktı 2. Yarı içinden geçti ligin
Buna söylediğim şey yok hükmünde olması Marino görse bir şey olmaz yeteneksiz adam yetenek Allah vergisi yok bunda teknik sıfır kanat oynayacak futbol bilgisi de yok Onur gömülüyorsa bunda bunun da çok etkisi var

Çevrimiçi Talisca1903

soluna alacağız adam 3-4 ay sabretsin :D

ya da önüne alır sola semih'i atarız
bence Arkasına adam lazım ilk Sosa lazım bu çocuğa

Çevrimiçi Samet Demir

yok yanlışın var başka hocayla görmek lazım dedim dediğim de çıktı 2. Yarı içinden geçti ligin
Buna söylediğim şey yok hükmünde olması Marino görse bir şey olmaz yeteneksiz adam yetenek Allah vergisi yok bunda teknik sıfır kanat oynayacak futbol bilgisi de yok Onur gömülüyorsa bunda bunun da çok etkisi var
Aynen abi arabada en sevdiğim vites "R" 😁😁😁

Canın oyuncu eleştirmek istiyorsa sol tarafta birisi var onu eleştirebilirsin. Herif oyundan çıktıktan sonra rakip atak yapamadı. O varken Rachica'ya sarman maksatlı geliyor. 20 maçtır oynayan Cenke formsuz diyerek sıyrılıyorsun birde 😁  Hayır ilk Cenke laf etsen sonra Rachica'dan çıksan yine ses etmeyeceğim.

He bu arada Rachica çok mu kaliteli tabikide değil. Ama şuan takımda eleştirilecek adam değil.
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Samet Demir

@Necmi abi solda sen oynasan maç 4-0 dı en kötü oda. 😁😁😁😁😁
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Necmi

Aynen abi arabada en sevdiğim vites "R" 😁😁😁

Canın oyuncu eleştirmek istiyorsa sol tarafta birisi var onu eleştirebilirsin. Herif oyundan çıktıktan sonra rakip atak yapamadı. O varken Rachica'ya sarman maksatlı geliyor. 20 maçtır oynayan Cenke formsuz diyerek sıyrılıyorsun birde 😁  Hayır ilk Cenke laf etsen sonra Rachica'dan çıksan yine ses etmeyeceğim.

He bu arada Rachica çok mu kaliteli tabikide değil. Ama şuan takımda eleştirilecek adam değil.
20 maç oynayan derken🤔
Hangi maç oynadığını gördünki 😳

Çevrimdışı Sefa Kara

@Necmi abi solda sen oynasan maç 4-0 dı en kötü oda. 😁😁😁😁😁

Tam N'koudouluk takım olduk aslında musratinin ara paslarını feci değerlendirirdi o bölgeleri :)

Çevrimiçi Samet Demir

20 maç oynayan derken🤔

Ben oynuyor deyim siz maçı en güzel yerden izliyor anlayın. 😁
Maçın ilk dakikaları kendimi Cenk konusunda olumlu bakmak için şartladım ama olmuyor ya. Üzülüyorumda ama yapacak birşey yok. Bizim gönderdiğimiz adamlardan geri gelenler arasında form tutan oldu mu hatırlayamıyorum.. Bu konuda büyük hata yapıyoruz.

Çevrimiçi Samet Demir

Tam N'koudouluk takım olduk aslında musratinin ara paslarını feci değerlendirirdi o bölgeleri :)

VI zamanı daha iyi futbol oynuyorduk o zaman hocaya sövenler şimdi ses çıkarmıyor. Taraftar profilimizde de düzelme var. 😁

Çevrimiçi Talisca1903

20 maç oynayan derken🤔
Rebic vereyim abime uçuyor sana kalırsa

Çevrimiçi Talisca1903

VI zamanı daha iyi futbol oynuyorduk o zaman hocaya sövenler şimdi ses çıkarmıyor. Taraftar profilimizde de düzelme var. 😁
VI aşkın depreşmiş yine iyi futbol oynuyorduk felan taraftar kötü gidişe gidişe illaki tepki gösterir
Ama yönetim yeni hoca yeni zaman kısıtlı o yüzden sabrediyor herkes başarısız olursa  bakılır
Kıstas 3 lük ve Kupa benim için

Çevrimiçi Samet Demir

VI aşkın depreşmiş yine iyi futbol oynuyorduk felan taraftar kötü gidişe gidişe illaki tepki gösterir
Ama yönetim yeni hoca yeni zaman kısıtlı o yüzden sabrediyor herkes başarısız olursa  bakılır
Kıstas 3 lük ve Kupa benim için

Benim tek aşkım var oda Beşiktaş. Kendinle karıştırma. 😁
Ş harfini yazmam yetiyor sana. 😁

VI zamanı çizgim neyse benim şimdide o. Hocayı çok beğeniyor muyum hayır. Ama altını oymuyorum. Neyse VI zamanı taraftar Beşiktaşa büyük kötülük yaptı bu defa çoğunluk akıllanmış, fırsat vermiyor kimse.

Çevrimiçi Necmi

Rebic vereyim abime uçuyor sana kalırsa
uçuyor dediğim tek mesaj bulsana (...) ama bu rebiç bu cenkden on gömlek daha iyi cenk oynuyor rebiç oynamıyorsa iyi niyet aramam ben rebiç kötüde olsa takım gücünü düşürmez cenk sadece kötü değil takımıda aşağı çekiyor cenki çıkart on kişi oynatan takım cenkli onbirden daha iyi oynar en azından cenk olmayacağı için her ileri giden top tehlike olarak bize dönmez insanın olaylara doğru şekilde değilde işine geldiği gibi yalan yanlış yorumlayıp cevap yetiştirmesi hem yanlış hemde ayıp burda yazdığını bir ben okumuyorum herkes okuyor maniplasyonunuda görüyor emin ol

Etiketler: