Beşiktaş Emlakjet
Beşiktaş Emlakjet

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Emlakjet Erkek basketbol takımı hakkındaki tartışmalarımızı, yorumlarımızı bu başlık altında yapabiliriz.

Akil Emre, Talisca1903, blackeagle35 ve 76 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Emlakjet  [Okunma sayısı 458036 defa] Beşiktaş Emlakjet

Çevrimiçi Talisca1903

yiğit sıfır katkı

Çevrimiçi Talisca1903

4+3 varken yiğitle berkanla felan uğraşmaya gerek yok sıfır katkının yanında hep eksi yazdılar bu kural iyi oldu yeteneksiz Türk oyunculara mecbur bırakmayacak bizi Kerem ve samet ile 2 yerlimiz zaten var Göktuğ Başıda alsaydık iyi olacaktı ama başbelası bahçeşehir almış galiba

Çevrimiçi Talisca1903

bize karşı baki görür felan 3 lük atması hiç değişmez bu adamlar bgl kalitesi adamlar bizim maçlarda neden böyle yüzdeli sokabiliyorlar anlamak mümkün değil

Çevrimiçi MUSTAFA_

1-0 :)

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Necmi

Açtım 20 sayı fark vardı bir dakikada oniki sayıya indi fark 😳

Çevrimiçi Necmi

Dokuza düştü fark bir dakika daha erken açsam maçı veriyorduk 😳

Çevrimiçi Necmi

Çevrimiçi MUSTAFA_

:)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Talisca1903

:)

4 olup cincona koyup fenerden kaçmak lazımdı bakalım çok zor ama birde elersek sarı civcivi🤪🤪

Çevrimiçi Talisca1903

Dokuza düştü fark bir dakika daha erken açsam maçı veriyorduk 😳
dengimiz değiller azıcık eğlendik işte russelda sakatlanınca komple düştü gardı manisanın

Çevrimiçi blackeagle35

Eğer iki maç oynayabilirsek evimizde ikisi de seyircisiz mi olacak?

Çevrimiçi Necmi

4 olup cincona koyup fenerden kaçmak lazımdı bakalım çok zor ama birde elersek sarı civcivi🤪🤪
neden olmasın onların yine loserliği tutar 😂

Çevrimiçi Talisca1903

Bizim yönetimde de bir bahtsızlık mu dersin gudubetlik mi bilemedim Kadın basket finalde genç basket finalde erkek basket yarı finalde bourga elendi hiç güzel elektrik vermediler amatörlerde

Çevrimiçi MUSTAFA_

• Toros Kartalı
  • *
  • Bugün, 21:40:29
  • ADANA
  • Sword of Damocles - Doyumsuz Duyumcu
Bizim yönetimde de bir bahtsızlık mu dersin gudubetlik mi bilemedim Kadın basket finalde genç basket finalde erkek basket yarı finalde bourga elendi hiç güzel elektrik vermediler amatörlerde
Ben basketbol şubeyi başarılı buluyorum. Seneye üstüne koyarak devam edip yine bu seviyede kalıcı olma yolunda adım atarsak bence yeterince başarılıyız. Başarı sadece kupa değil amatörlerde. Seviye korunursa kupalar gelir belli bir süre sonra.

Beşiktaş Tarihi
★★★