Beşiktaş JK - Benfica / Şampiyonlar Ligi B Grubu 5. Maçı
Beşiktaş JK - Benfica / Şampiyonlar Ligi B Grubu 5. Maçı

Beşiktaş Forum|Beşiktaş JK - Benfica / Şampiyonlar Ligi B Grubu 5. Maçı Skor : Beşiktaş 3-3 Benfica Tarih : 23.11.2016 Saat : 20:45 Stadyum : Vodafone Arena Hakem :Damir Skomina (Slovenya) Yayın : Tivibu

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş JK - Benfica / Şampiyonlar Ligi B Grubu 5. Maçı  [Okunma sayısı 108396 defa] Beşiktaş JK - Benfica / Şampiyonlar Ligi B Grubu 5. Maçı

Çevrimiçi MUSTAFA_

Lig basliginda da yazmistim
Bu macin skoru basaksehiri etkileyebilir diye
Lakin boyle olabilecegi aklimin ucundan gecmezdi
Tek umudum maçın Vodafone Arena da olması...

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Luccâ

Transfer döneminde Fıstıkçı Erdal Reyisin olmayışı belimizi büktü..

F3211 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Ömer Kaan

Allahım sen yardım et çok tehlikeli geliyorlar

Çevrimiçi Umutcan Kaya

GG <-> Cenk
Tolgay <-> İnler

Şakasına mı yazdın trolle mi vurdun? yoksa gerçekten beck fanatiği misin? su macta cıkacak isim varsa oda beck iki bektede
oynadında kanıtladı bunu
Sadece Beşiktaş

Çevrimiçi MUSTAFA_

işin özeti şu
hepimizin bildiği defolarımız burada ortaya çıktı
dikkatli olmazsak ligi bile etkileyebilir
çabuk toparlanabiliriz taraftar da hiç küsmedi şuanda staddakilere helal olsun
Devre arasını iple çekiyorum bu eksikleri tamamlamak için. İnşallah bu sefer de umursamamazlık yapmazlar...

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı MANSIZ

Bana renkli diyenin gözü çıksın. Felaket tellalığı yapıyormuşuz. Siz çok iyi biliyorsunuz her şeyi değil mi?

Felaketi ben söylemiyorum sahadaki futbol söylüyor sana. Bunun sebebi ben miyim yani? Beni eleştireceğine takımı eleştir önce. Hadsiz!

Çevrimdışı BJKTÜRK23

Geçen senede herkes akıllı nokta transferler diyordu. Bu sezonu gördükten sonra yönetimin akıllı transfer yapabileceğine inanan var mı. Transferler ancak lig seviyesinde oldur.

Hala Sosa ve Gomez adını sayıklayanlar var. Yok onlar olsaydı bu sene gruptan cıkardık. Yahu biz geçen sene UEFA grubunda yendiğimiz tek takım Skenderbeu oldu.

başarılı olmak istiyorsak yapacaz Sosa Gomez Töre ben hala sayıklıyorum. geçen sene tolga (lizbon) ve ismail (cska) vardı bu arada nasıl bir beklentin var bilemem cl veya uefa finali ise onu birkaç sene zaten bekleme Kaleci-Stoper-Kanat-10 Numara-Golcü bunlar çok üst düzey olursa olur yok senin deyiminle nokta transfer yapamıyorsak yarısı tutsun  ligi rahat alırız yine takılırız cl de benim hedefim her sene ligi almak buralarda ne kadar iş yaparsak kar olarak bakıyorum.
Ne Mutlu Türk'üm Diyene...Kemal

Çevrimdışı Luccâ

Şakasına mı yazdın trolle mi vurdun? yoksa gerçekten beck fanatiği misin? su macta cıkacak isim varsa oda beck iki bektede
oynadında kanıtladı bunu
Adam gerçekleşen değişiklikleri yazmış

Çevrimdışı MANSIZ

Devre arasını iple çekiyorum bu eksikleri tamamlamak için. İnşallah bu sefer de umursamamazlık yapmazlar...

Sizce hangi bölgelere transfer yapılmalı? Eksiklerimiz neler hocam?

Çevrimdışı Berat

oynadında kanıtladı bunu

Gerçekleşen oyuncu değişikleriydi bu. Kendi isteğim/fikrim değil.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Sizce hangi bölgelere transfer yapılmalı? Eksiklerimiz neler hocam?
Herkes biliyor. Dillendirmeye gerek var mı ?

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı raichu

sıkıntı 3 yıldır yönetim bunu görmüyor umarım bu sefer görür
ve umarım ligi kaybetmeyiz
bi açıdan biten birşey yok uefa dan devam ederiz lig şampiyonluğu her şeyi unutturur ama artık transfere dikkat edilmeli

Çevrimiçi Umutcan Kaya

Adam gerçekleşen değişiklikleri yazmış

he kusura bakma özür dilerim kanalı kapattım sinirimden

icimde azda olsa umut var taraftar ve şenol hocanın tarih yazması icin hayırlısı
Sadece Beşiktaş

Çevrimdışı MANSIZ

Rostov bile Bayern Münih'i 3-2 yeniyor. Varın siz düşünen ne kadar felaketin içinde olduğumuzu

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Benfica kalecisi de mübarek bizim ceza sahasına atıyor topu.
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Rostov bile Bayern Münih'i 3-2 yeniyor. Varın siz düşünen ne kadar felaketin içinde olduğumuzu

Bu kadar mı sığsın ya cidden. Sırf senin şu yazılarını görmemek için girmiyorum başlığa.
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimiçi Umutcan Kaya

Beckin cıkması icin kendi kalesine gol atması lazım?  :akuma: :akuma:
Sadece Beşiktaş

Çevrimiçi MUSTAFA_

sıkıntı 3 yıldır yönetim bunu görmüyor umarım bu sefer görür
ve umarım ligi kaybetmeyiz
bi açıdan biten birşey yok uefa dan devam ederiz lig şampiyonluğu her şeyi unutturur ama artık transfere dikkat edilmeli
Transferde tek dikkat ettiğimiz şey fiyatı olmasın artık başka bir şey istemiyorum...

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Berat

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı ekrembaser

Çevrimdışı tangaz

Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı MANSIZ

Bu kadar mı sığsın ya cidden. Sırf senin şu yazılarını görmemek için girmiyorum başlığa.

Sen benim her dediğime atlamak zorunda mısın arkadaş. Neden hala bakıyorsun o zaman. Benimle ne zorun var anlamadım.

Çevrimdışı Dr.Zeck

Çevrimiçi Umutcan Kaya

Sadece Beşiktaş

Etiketler: