Beşiktaş JK - Benfica / Şampiyonlar Ligi B Grubu 5. Maçı
Beşiktaş JK - Benfica / Şampiyonlar Ligi B Grubu 5. Maçı

Beşiktaş Forum|Beşiktaş JK - Benfica / Şampiyonlar Ligi B Grubu 5. Maçı Skor : Beşiktaş 3-3 Benfica Tarih : 23.11.2016 Saat : 20:45 Stadyum : Vodafone Arena Hakem :Damir Skomina (Slovenya) Yayın : Tivibu

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş JK - Benfica / Şampiyonlar Ligi B Grubu 5. Maçı  [Okunma sayısı 108397 defa] Beşiktaş JK - Benfica / Şampiyonlar Ligi B Grubu 5. Maçı

Çevrimdışı tangaz

bu orta saha ile büyük maç oynamak pek mümkün görünmüyor üstüne de atiba en kötü günlerinden birinde...
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı raichu

neyse artık lige odaklanmak lazım ligi etkilememeli bu sonuç

Çevrimdışı Ömer Kaan

Ve bu maç da valeranga, Liverpool vs den sonra benfica faciası olarak Beşiktaş tarihine geçer

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı BJKTÜRK23

Bu kadar karamsar olmayın hep beraber gaza geldik ayaklarımız yere basar biraz benfica nın bizi yenmesi çok normal, tahminimizden iyi gitti cl bu sene. Ayrıca bu maç ya herro ya merro maçımız değildi bu kadar riskli kadro ile çıkmak ne kadar doğru  hele ki cl seviyesinde kaleci stoper ve  golcün yoksa ya 2. çıkalım para için ya da komple elenelim gitsin işimize bakalım.
Ne Mutlu Türk'üm Diyene...Kemal

Çevrimiçi MUSTAFA_

bu orta saha ile büyük maç oynamak pek mümkün görünmüyor üstüne de atiba en kötü günlerinden birinde...
İşin kötüsü Atiba ya kmtü oynasa kızamıyorsun da adam her maç sahanın en iyilerinden biri. Bu maça kötü gününün denk gelmesi şanssızlık. Ayrıca bu maçta sakat oyuncularımızı da fazlasıyla arıyoruz...

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Kutay

2. yarı inler tosun ne kadar hücumcu varsa sokalım zaten maç gitti belki bir mucize olur
15 SÜPER LİG
 9 TÜRKİYE KUPASI
 8 SÜPER KUPA
 6 BAŞBAKANLIK KUPASI
 1 ATATÜRK KUPASI
 3 MİLLİ KÜME
 2 TÜRKİYE FUTBOL ŞAMPİYONASI
 2 İSTANBUL PROFESYONEL LİGİ
 11 İSTANBUL LİGİ
 2 İSTANBUL TÜRK İDMAN BİRLİĞİ LİGİ
 1 PAZAR LİGİ
 4 SPOR TOTO KUPASI
 2 TÜRKİYE AMATÖR FUTBOL ŞAMPİYONASI

Çevrimdışı tangaz

bari kiev yense de sonuncu olup bir de uefa ile vakit kaybetmesek
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı solar

Faturayı ona buna kesmeye gerek yok, seviyemiz bu. UEFA kupasına burun kıvıran taraftar titreyip kendisine gelir umarım.

Çevrimdışı raichu

şimdi kızacaksınız ama topda onları istiyor yani
biz kötüyüz ama benfica da süper oynamıyor hani

Çevrimdışı Yasin02

Oğuzhan Tolgay Atiba üçü de birbirinden kötü
Aquila non capit muscas.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Beckin yetersizligi bu seviyelerde cok bariz ortaya çıkıyor

Ozi-Atiba-Tolgay üçlüsü ile baslamak ipimizi çekti sanırım..

Bu kadarini hic birimiz beklemiyorduk...
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimiçi Mehmet57

Kerim (tolgay) + Inler (Atiba) + Cenk (Beck)

Çevrimdışı Berat

ŞL'de sonuncu olsak dahi sezonu lig şampiyonu bitirmek benim isteğim. Şampiyonluk halinde ŞL gram umrumda olmaz benim bu sene.

Maalesef bu senaryoya döndük.

Çevrimdışı Orhan_

Rakip kaleye gidemiyoruz. Tvden ne kadar belli oluyor bilmiyorum ama ceza sahasinda bi aboubakar var baska da kimse yok. Nasil gol atcaz. Ustune defans evlere senlik. Kimse kusura bakmasin defansimiz hataya cok cok musait.

Çevrimdışı Ömer Kaan

2. yarı inler tosun ne kadar hücumcu varsa sokalım zaten maç gitti belki bir mucize olur
sonra kontra ataklarla 6-7 ye gitsinler

Çevrimiçi MUSTAFA_

Bu kadar karamsar olmayın hep beraber gaza geldik ayaklarımız yere basar biraz benfica nın bizi yenmesi çok normal, tahminimizden iyi gitti cl bu sene. Ayrıca bu maç ya herro ya merro maçımız değildi bu kadar riskli kadro ile çıkmak ne kadar doğru  hele ki cl seviyesinde kaleci stoper ve  golcün yoksa ya 2. çıkalım para için ya da komple elenelim gitsin işimize bakalım.
Bence bu iyi bir yol değil. Senin kadronu geliştirebilmen için avrupa dan para gelmesi lazım. Diğer yönden bakarsak sadece Türkiye liginde şampiyonluğa oynamak seni köreltir. Zaten rakiplerinden bir adım önde başlıyorsun. Gelişemezsin. Hedef avrupa da devamlılık ve yavaş yavaş başarı elde etmek olmalı...

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi levitate

Ozzy çıkar Cenk girer, belki Beck çıkar bir kanat oyuncusu girebilir. Abi bari mücadele edin kazara bi gol atın be
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı COB

Maça çok kötü başladik. Ne pres yaptik në alan daralttik. Benfica bizi iyi çözmüş. Yediğimiz goller ikinci olan dişinda saçma.

Maçi çeviremeyiz ama 3-1 yada 3-2 olsun.

Bu tokat umarim aklimizi başimiza getirir. Bu maç gitti ama inşallah Uefa kupasi riske girmez.

Çevrimdışı cisse557

Olabilir yenilebiliriz ama futbolcuların hiçbir reaksiyon vermemesi üzüyor beni.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Ter teperse ne olacak. Fark artması hiç iyi olmaz. Erken gol bulursak bir şeyler olabilir belki...

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı MANSIZ

İlk yarının en iyisi kim derseniz: Taraftar
Oyunda herkes başta Senol Hoca olmak üzere takımı motive edememiş. Yazık oldu. Oynadığımız takımda Benfica yani kıytırık bir takım. Hani Dortmund falan olsa neyse diyeceğim. Birde üstelik sahamızda oynuyoruz maçı. Elle tutulacak hiçbir şey yok.

Dün Dortmund karşısında Legia bile deplasmanda bizden daha iyi oynadı.

Çevrimdışı Tolga

Çok kötü bir gece maalesef.

Söylenecek çok fazla birşey yok. Buraya kadarmış.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Etiketler: