Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 372 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8402985 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı tangaz

ligin böyle hiç zevki yok biz 2 maç oynamasak da gs 1 fb 4 pun yaklaşsa bize yarış yeniden başlasa  :bandit:

not: onu bile yapamaz ya bu mantarlar 2 maç üstüste kazanmayı beceremezler  :D
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı goktasoktay

Maçlarının özetini izledim, Fenerbahçe'nin pozisyonu o kadar az ki 80 metreden gönderilen ve Kasımpaşa kalecisinin çıkıp rahatça aldığı topu bile koymuşlar özete.
Özeti hazırlayan arkadaş çok zorlanmış belli.
Şeytan nickli arkadaşı izlemiyorum artık, Demirkol çok daha objektif ve güzel yorum yapıyor. İyi gömdü renklileri, adam gerçekleri görüp söyleyebiliyor...

Tapatalk kullanarak iPad Pro aracılığıyla gönderildi

Çevrimiçi levitate

Turgay Demir dedi ki başkan bi oyuncu için Meksika'ya gitmiş. Cardona??
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı goktasoktay

Bu arada, bu hafta renklilerin maçlarını izleyemedim ve hepsi puan kaybetti. Geçen hafta da doğru düzgün bakamamıştım Kayseri maçı hariç. Yeni totem, bir süre sadece Beşiktaşımın maçlarını izliyorum, az daha uzaklaşsınlar, zirvede iyice yalnız kalalım

Çevrimdışı tuncaboylu

Seninle aynı düşünmek zorundamıyım?sen öyle düşünebilirsin bende böyle düşünüyorum kendi fikrimi belirttim tamtam falan Ne alaka?

Elbetteki farklı düşünebilirsin, ben de düşünceni eleştirebilirim.

Bunda kırılacak bir şey yok.

Ayrıca Tamtam kelimesi de argo/hakaret falan değildir.

Çevrimdışı tangaz

Ben de diyorum ki operasyonluk bir şey yok, hakemler kötü.

Biz ofsayttan gol yedik, Galatasaray'ın benzer pozisyonda golü sayılmadı bu hafta.

Bizim penaltımız verilmedi, Galatasaray'ın son dakikada verilse kimsenin kızamayacağı golü verilmedi geçen hafta.

Her hatanın altında bir şey aramaya gerek yok.

ben ararım  :bandit:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı goktasoktay

Atiba konusunda bir yedek planımız, yerine koyacak aynı kalitede bir oyuncu bulmamız şart. Mevcut fiziki durumuyla birkaç sene daha bu seviyede oynayabilir izlenimi verse de yaş ilerledikçe ne sorunlar yaşayacağı belli olmaz.
Atiba oyundan çıktıktan sonra inler onun bölgesine geçti, ard arda iki pozisyon yedik, bir sağdan bir soldan, ikincisi gol oldu. Tekrarlarda dikkat ettim İnler pozisyonu takip etmiyor, adam çok rahat attı pası. Halbuki bu topları atiba ya attırmıyor ya da kapıyor.

Çevrimdışı tangaz

Bu gol önemli.

Akan oyunda şüphelerim vardı kendi hakkında, "hep kalecinin sağına alt köşeye mi vuruyor da başka repertuarı yok mu?" diye.

Hatırlayanlar vardır, Galatasaray2a 2003'te mi ne Felip diye bir herif gelmişti de 6-7 maç sonra çözmüştü millet sol ayağı üzerinden adam geçtiğini. Sonra etkinliği bitmişti.

Talisca'nın Osmanlı maçındaki golü, Fenerbahçe maçında Volkan'ın çıkardığı ve Hapoel'de direkten dönen hep bu tip vuruşlardı.

Ama Bu gol gösterdi ki, adamda silah çok.

Aferin.

felipe; sporla falan alakası yoktu o adamın arıza ötesiydi oynamıyorum gidiyorum die paratoreye rest falan çekerdi canı istese maçı tek başına çevirir denen türde yeteneklerdendi. herif brezilyada idmanlarda çift kale oynarlarken maçı bırakıp kenarda 1-2 sigara içip sonra sahaya tekrar dönermiş...

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Atiba konusunda bir yedek planımız, yerine koyacak aynı kalitede bir oyuncu bulmamız şart. Mevcut fiziki durumuyla birkaç sene daha bu seviyede oynayabilir izlenimi verse de yaş ilerledikçe ne sorunlar yaşayacağı belli olmaz.
Atiba oyundan çıktıktan sonra inler onun bölgesine geçti, ard arda iki pozisyon yedik, bir sağdan bir soldan, ikincisi gol oldu. Tekrarlarda dikkat ettim İnler pozisyonu takip etmiyor, adam çok rahat attı pası. Halbuki bu topları atiba ya attırmıyor ya da kapıyor.

Seneye en kritik bölgemiz Atiba'nın bölgesi.
En sağlam transferi o bölgeye yapmamız lazım, oraya Ever Banega tarzı adam bulmamız şart.

Çevrimdışı tangaz

futbolu bıraktıgında düşünsek bunu  :D

Çevrimdışı Karabay

Şeytan nickli arkadaşı izlemiyorum artık, Demirkol çok daha objektif ve güzel yorum yapıyor. İyi gömdü renklileri, adam gerçekleri görüp söyleyebiliyor...

yok yok şeytanı izleyin bence. bu gün baktım kendi takımı havlu atınca sıkı bir Beşiktaş taraftarı olmuş.

Çevrimdışı tangaz

bu arada bugün fener maçında 500 bilet satılmış  :evillol:

Çevrimdışı tuncaboylu

Şunu izleyin bakın: :lol:

http://tr.beinsports.com/haber/ozan-tufan-kadikoyu-ayaga-kaldirdi

Çalım falan diyorlar, adam bir kişiyi çalımlamadan paldır küldür düşe kalka götürmüş topu, sonra da sıvamış. :lol: :lol:

Kadıköy'ü ayağa kaldırmış bir de. :evillol: :evillol:

Çevrimdışı goktasoktay

futbolu bıraktıgında düşünsek bunu  :D
Abi iletime dikkat ettiysen ben de zaten hemen yarın bi adam bulunsun demiyorum ama atiba nın olmadığını düşününce panik oluyorum, ne yaparız onsuz diye. Belki bu abartı gibi gelebilir ama heykeli dikilesi bir adam oldu artık. O sebeple inş Başkan bu konuda inceden bir çalışma yapıyordur...

Çevrimiçi Savaş

Haftaya Başakşehir Osmanlı deplasmanından çıkamaz. Biz de geseye yerleştirirsek meşaleleri yakmaya başlayabiliriz ufaktan.

Fakat ayakları yere sağlam basmak lazım yine de daha önümüzde 13 hafta, 39 puan var. Rehavete girmeyelim. Sağlam adımlarla full konsantre devam..

Çevrimdışı tuncaboylu

bu arada bugün fener maçında 500 bilet satılmış  :evillol:

Biletler de Beşiktaş maçının yarısından ucuzdu ha.

Gerçi Pazar günü herkes çalışıyor abi, kim gelebilir ki maça?

Federasyonun ayıbıdır bu.

Çevrimdışı Gokhan-

Yav her şey iyi güzel gidiyorda böyle de zevksiz oluyormuş arkadaş.

Adamlar ağlamıyor bile, ti'ye alınacak adam bulamıyorum twittirda.
İyi kararlar tecrübeden gelir ama tecrübe kötü kararlardan oluşur..

Çevrimdışı tuncaboylu

Yav her şey iyi güzel gidiyorda böyle de zevksiz oluyormuş arkadaş.

Adamlar ağlamıyor bile, ti'ye alınacak adam bulamıyorum twittirda.

Böyle daha zevkli, alışmaya bakar.  :lol: :lol:

İşin erken biter, sırtını dönüp yatarsın.  :bandit:

Çevrimdışı Gokhan-

Böyle daha zevkli, alışmaya bakar.  :lol: :lol:

İşin erken biter, sırtını dönüp yatarsın.  :bandit:

Eeee sonra da sabahtan tribini çekersin  :evillol:

Çevrimdışı tangaz

Abi iletime dikkat ettiysen ben de zaten hemen yarın bi adam bulunsun demiyorum ama atiba nın olmadığını düşününce panik oluyorum, ne yaparız onsuz diye. Belki bu abartı gibi gelebilir ama heykeli dikilesi bir adam oldu artık. O sebeple inş Başkan bu konuda inceden bir çalışma yapıyordur...

iletini iyi anlıyorum da adam sakatlanmıyor bu fitlikle 4-5 sene daha oynayacak gibi duruyor o nedenle dedim. düşünsene yerine adam beğenmeye başlasak atiba futbolu bıraktığında o adam kariyer sonuna gelir  :icool:

Çevrimdışı Kuntz

Erman Toroğlu Beşiktaş'ın 2 net penaltısı verilmedi diyor. Hani yazalım da dursun burada. Liste kabarsın biraz, utanması arlanması olmayanlara buradan Bağdat'a kadar yol olacak Beşiktaş aleyhine kararları sürekli hatırlatmak gerek.

Güçlüysen, top oynuyorsan bir iki takılma hariç hakemi de yenersin. Hakemi de yenen bir Beşiktaş'a yeniden kavuşmak kadar keyiflisi yok.

Çevrimdışı Gokhan-

Erman Toroğlu Beşiktaş'ın 2 net penaltısı verilmedi diyor. Hani yazalım da dursun burada. Liste kabarsın biraz, utanması arlanması olmayanlara buradan Bağdat'a kadar yol olacak Beşiktaş aleyhine kararları sürekli hatırlatmak gerek.

Güçlüysen, top oynuyorsan bir iki takılma hariç hakemi de yenersin. Hakemi de yenen bir Beşiktaş'a yeniden kavuşmak kadar keyiflisi yok.

Hadi Atiba'nın pozisyonuna genelde çalınmıyorda Oğuzhan'a yapılan hareket nasıl geçiştirildi hala anlamıyorum.

Çevrimiçi murat

Çevrimdışı tangaz

Hadi Atiba'nın pozisyonuna genelde çalınmıyorda Oğuzhan'a yapılan hareket nasıl geçiştirildi hala anlamıyorum.

maçın daha başıydı  :bandit:

Etiketler: