2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 328 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 2689897 defa] 2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
Anket
Yeni teknik direktörümüzün kim olmasını istersiniz?
Sergen Yalçın
42 [%26.6]
Rıza Çalımbay
8 [%5.1]
Samet Aybaba
11 [%7]
Mircea Lucescu - Sergen Yalçın
30 [%19]
Diğer
13 [%8.2]
Aykut Kocaman (:
15 [%9.5]
Ziya Doğan
3 [%1.9]
Mustafa Reşit Akçay
6 [%3.8]
Rasim Kara
14 [%8.9]
İbrahim Üzülmez
3 [%1.9]
Gutiérrez Hernández
13 [%8.2]

Toplam Oy Verenler: 158

Çevrimdışı cursedofdragon

bu sene ağır şekilde eleştirilecek bir hocada yok. yönetim kendi kendini bitiriyor

ben size demedim mi suç hoca da değil diye ?

Bunu daha anlatmam için ne yapmam lazım.

Bu yönetimle başarı hayal demedi mi ?

Sorular şu şekilde ;

-Beşiktaş doğranıyor yönetim çıkıp konuşuyor mu ?
Cvp : Hayır
-Transferler geç mi geldi ?
Cvp : Evet
-Halen gelmeyen bölgeler var mı ?
-Cvp : Evet
-Her sene olduğu gibi transferlerin geç gelmesi nedeniyle ilk yarıda şampiyonluğu verdik mi ?
-7 transfer olmasına rağmen halen transfere ihtiyaç duyulan bir Beşiktaş geçen sene bu vasatlarla şampiyonluk yarışındaydı sorumlu kim tutuldu ?
-Cvp : Hoca
-Çimler yine her zaman ki gibi rezil durumda ? Suçlu kim : Rhinna ? , Doğal afet sadece bizim stada ? , Parasını veremiyoruz çimler bile rezil durumda ?

Çevrimdışı caner.eryigit

Daha bu oyuncular para almayacak sen o zmn seyreyle cümbüşü. Kulüpler Birliği başkanı olacağına camiana başkan ol sayın orman..

Çevrimiçi 38life

niye beklemeyelim bugünkü oyun gayet umut vadediyor kanatların boyd-nkadou olcağını varsayarsak elnenyde ortaya gelcek bize bir adet yaratıcı 8 lazım rafinha olsa muazzam olurdu burakta eklencek şu oyunla ligde yenemeyecğimiz takım yok tabi forvette güven değil burak olursa rakip gole kadar kalemize gelemedi

Oyun umut vaad ediyor değil oyun zaten iyi. 3. haftada nasıl bu kadar iyi hale getirdi hoca şaşırdım ben. Beşiktaş bu akşam oyunu kazandı. Ama skoru kazanamadı. Söylediğim de bu zaten. İleride yaratıcı oyuncun yoksa oyun olarak kazandığın bi ton maçta puan kaybı yaşarsın. Boyd, N'koudou, Lens, Orkan hiçbiri çözüm üretemez.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Transfer penceresinin kapanmasına son 1 gün  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

:tabe:

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

yiyecekler...Güneşi yiyenler avcıyıda yiyecek.Guardiolayı getir onuda yerler.

Çevrimdışı Arthur Dayne

Sorular şu şekilde ;

-Her sene olduğu gibi transferlerin geç gelmesi nedeniyle ilk yarıda şampiyonluğu verdik mi ?
-7 transfer olmasına rağmen halen transfere ihtiyaç duyulan bir Beşiktaş geçen sene bu vasatlarla şampiyonluk yarışındaydı sorumlu kim tutuldu ?
-Çimler yine her zaman ki gibi rezil durumda ? Suçlu kim : Rhinna ? , Doğal afet sadece bizim stada ? , Parasını veremiyoruz çimler bile rezil durumda ?
Daha 3. maçta 5 puan kaybettik.Sene sonu aramıyacak mıyız bu puanları?Puan kaybettiğimiz takımlar da sivas ve rize.Yeni transferler alışacak,takım oyunu oturacak derken belli bir ğuan kaybı daha yaşarız ondan sonra şampiyonluğu vermiş oluruz ilk yarıdan  :s20:

Çevrimdışı caner.eryigit

Shakira pırlanta gibi sanatçıdır.
Forvete öneriyorum.
Ulan zemin aklıma geldikçe deliriyorum arkadaş

Çevrimdışı yaço58

Oyun umut vaad ediyor değil oyun zaten iyi. 3. haftada nasıl bu kadar iyi hale getirdi hoca şaşırdım ben. Beşiktaş bu akşam oyunu kazandı. Ama skoru kazanamadı. Söylediğim de bu zaten. İleride yaratıcı oyuncun yoksa oyun olarak kazandığın bi ton maçta puan kaybı yaşarsın. Boyd, N'koudou, Lens, Orkan hiçbiri çözüm üretemez.
şu rafinhahı bi şekilde çözseler o zaman onu 10 ljajici kanat gbide kullanabiliriz ama bi yaratıcı adam lazım bu adam ljajicide yukarı çeker ljajic yanındakilerle yükselen bir adam yanında güven falan varsa sönük oluyor rafinha artı forvet lazım ama avcı oyunu gerçekten çabuk adapte etmiş baskımız topu geri kazanmamız ve geriden çıkışlarımız muazzımdı 3.bölgede maalesef pert oldu herşey şu oyun bu ligi domine etcek oyun 2 yaratıcı hucümcu alırsak tabi

Çevrimiçi kahyaoglueren

Forvet olsaydı ilk 25 dakikada 3-0 yapardık.Ben bu kadar iyi oyun beklemiyordum açıkçası 3.haftada.Yonetime yazan 2 puan kaybından başka bir şey değil.Hoca daha ligler başlamadan forvet dedi.3 hafta geçti.Sonra Beşiktaşta transfer bitmez.Bizim transferlerimiz zaten çok önceden hazır.Yersen.

Daha 3. maçta 5 puan kaybettik.Sene sonu aramıyacak mıyız bu puanları?Puan kaybettiğimiz takımlar da sivas ve rize.Yeni transferler alışacak,takım oyunu oturacak derken belli bir ğuan kaybı daha yaşarız ondan sonra şampiyonluğu vermiş oluruz ilk yarıdan  :s20:

verdik zaten ilk yarıda şampiyonluğu yine.

Yönetim sağolsun hakemler doğruyor yönetim de tık yok.

Burak skatlığında ilk iş santrafor bakmak olmalıydı 3.cü maç santrafor yok ?

Avcı diyor ki bugün uğraşıyoruz son 48 saat 1 oyuncu almak için daha diye yazık yazık koskaca Beşiktaşın düştüğü duruma bak.

Hakkı savunulmuyor santraforu yok oyuncuları hocası sahipsiz.

Bunuda dedik güneşin başına gelenler avcnında başına gelecek.

Çevrimiçi levitate

Sorular şu şekilde ;

yoo hocanında suçu vardı ama şuan konu o değil

sonuç olarak yönetim beceri -200
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi MUSTAFA_

yiyecekler...Güneşi yiyenler avcıyıda yiyecek.
Böyle güzel oyunu uzun süredir izlememiştim  :tabe: Rakip orta sahayı geçemiyordu ama gol yedik. Forvet alacağımıza yaratıcı bir oyuncu transferi yapsak daha mantıklı olacak. Biz maçlarda ilk golü bulursak kimse önümüzde duramaz bu oyunla  :tabe: Bize karşı tek çözümleri otobüs çekmek olur.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi 38life

Bu seneyi "hocamızı yamyamlara yem etmeden" atlatabilirsek, seneye şampiyonluğun mutlak favorisi oluruz. Türkiyedeki teknik direktörlerin hiçbiri Abdullah Avcı'nın yardımcılığını yapabilecek seviyede değil. Terim falan malzemecisi olur ancak.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı yaço58

yiyecekler...Güneşi yiyenler avcıyıda yiyecek.Guardiolayı getir onuda yerler.
valla hocaya laf edilmez ilk yarıdaki oyun gerçekten çok iyiydi

Çevrimiçi Sinan23

Lois Diony tipi güzel forvetliği kötü bir oyuncu.

Çevrimdışı uğur07

Valla kusura bakmayın ama güven oğuzhan çok hırssız. Caner bile daha sempatik geliyor. Hırs olmadan birşey olmaz. Lens Oğuzhan falan bunlarla şampiyonluğa oynanmaz. Seneye elden çıkarmak lazım.

Nkoudou da müthiş ayarsızlık var. Kaos futbolunda direk kafa gidiyor. Aman dikkat diyim.

yoo hocanında suçu vardı ama şuan konu o değil

sonuç olarak yönetim beceri -200

aynen aynen hocanında suçu vardı avcınında suçu var güveni iyi oynatamıyor bu taktik tutmadıysa taktik değişsene avcı filan!

Devam edin bu kafa yapısıyla başarı gelir.

Avcı suçlu yönetim melek.Hakemler pırlanta.Orhan ak pırlanta.mhk pırlanta.

Çevrimiçi levitate

Böyle güzel oyunu uzun süredir izlememiştim  :tabe: Rakip orta sahayı geçemiyordu ama gol yedik. Forvet alacağımıza yaratıcı bir oyuncu transferi yapsak daha mantıklı olacak. Biz maçlarda ilk golü bulursak kimse önümüzde duramaz bu oyunla  :tabe: Bize karşı tek çözümleri otobüs çekmek olur.
rizenin golü sadece baldı. o adam 100 kez denese 1 kez atardı o golü. şansa bak bize denk geldi :D

takım güzel reaksiyon göstermedi golden sonra o üzdü
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Erman1903

Ne kadar istenmese de bize hücumda top sürüp yaratıcı işler yapabilecek biri lazım. Bu tip maçlarda rakibi açamayız yoksa.

Güven hadi yedek, Lens'i ne yapacağız... Boyd'dan biraz ümidim vardı alışınca olur belki diye ama çok üzdü... Baya kişi laf edecektir kendisine ben de vurmayayım şimdi.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Murat Özen bu yazdıkları benim gözümde bitti. Futboldan anlamayabilirsin anlarım ama ancak bunu Beşiktaşlı gözüken primci Beşiktaş muhabirleri yazabilirdi. Demek sende onlardansın...

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi levitate

aynen aynen hocanında suçu vardı avcınında suçu var güveni iyi oynatamıyor bu taktik tutmadıysa taktik değişsene avcı filan!

Devam edin bu kafa yapısıyla başarı gelir.

Avcı suçlu yönetim melek.Hakemler pırlanta.Orhan ak pırlanta.mhk pırlanta.

yav avcı suçlu ne alaka abi nereye getiriyorsun orhan ak mhk ne alaka abi allah aşkına az mantık ya

yönetim suçlu ve kötü biliyoruz işte tamam

geçen sene hoca kötüydü yönetim arada kaynadı bu sene öyle şey olmaz dedim nerelere getirdin konuyu

Çevrimiçi Kapkarakartal

Sezon bitti Avcı'nın geleceği belli oldu biz pas oyunu oynayacağız diye ortalarda geziyor başkan sahanın haline bir bak ! İlk 11'e forvet ve orta saha lazım olduğu sezon bittiğinde belli transferin bitmesine 2 gün kala orta saha getiriyorsun forvet hala yok.  Koca Beşiktaş takımı beğenmediğimiz Caner'in uzaktan şutuna veya orta açmasına bakıyor ! Son 10 dakikayı 4 bekle oynuyorsun. Hakemler 2 tane net 1 tane muallaktaki pozisyonuna penaltı vermiyor çıkıp 2 kelime etmiyorsun ! Sonra çıkıp biz bir planlama yaptık biz Beşiktaş'ın haklarını koruyoruz diye hikaye okurlar.

Hadi Ordan... 

oyun güzel zaten oyuncular vasat suçlu kim ?

Geçen senenin aynısı geçen sene de hücum futbol oyuncular vasat  suçlu kim ?

Çevrimdışı karaoğlan

Şenol Güneş'li 2. şampiyonluğumuz dahil Beşiktaş, uzun süredir ilk defa takım olarak iyi oynadı ilk yarı. Burak'ın dönüşüyle birlikte bu takımın şampiyonluğa oynamaması için hiçbir sebep kalmıyor. Bu kadar karamsar yorum görmek de şaşırtıyor beni bu yüzden.

Bu arada Lens'in ıslıklanması da rezalet. Neye yaradı şimdi bu?

Çevrimdışı Arthur Dayne

2 sene yüzümüz gülüyorsa,7-8 sene anamızı ağlatıyorlar.Boynumuzu eğmekten,ezilmekten,utanmaktan sıkıldım artık.Şu durumda hocaya laf eden varsa da art niyetlidir.Böyle bir takıma daha 3.maçta bu kadar baskın futbol oynatabiliyorsa o hocaya ancak helal olsun denilir.Ruiz son zamanlarda gördüğüm en iyi Beşiktaş stoperi olabilir,adam neredeyse hatasız oynadı helal olsun.Şu günde en büyük duam allah'ın bizi bu yönetimden kurtarmasıdır.Yönetimin gittiği gün,bizim için bayramdır