2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 289 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 2690478 defa] 2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
Anket
Yeni teknik direktörümüzün kim olmasını istersiniz?
Sergen Yalçın
42 [%26.6]
Rıza Çalımbay
8 [%5.1]
Samet Aybaba
11 [%7]
Mircea Lucescu - Sergen Yalçın
30 [%19]
Diğer
13 [%8.2]
Aykut Kocaman (:
15 [%9.5]
Ziya Doğan
3 [%1.9]
Mustafa Reşit Akçay
6 [%3.8]
Rasim Kara
14 [%8.9]
İbrahim Üzülmez
3 [%1.9]
Gutiérrez Hernández
13 [%8.2]

Toplam Oy Verenler: 158

Çevrimiçi MUSTAFA_

2
Bugün anlaşma olur pazartesi oyuncu getirilir  :tabe: Yarın kimi aldığımızı öğreniriz ve sadece gelip sağlık kontrolünden geçip imza atması kalır :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

2

O kadar kritik 2 günkü bu. Daha doğrusu çok kritik 3 ayın ardından sadece 2 gün kaldı.

Puan kayıpları telafi edilir, herkes atlıyor, geçen sene ilk yarıları hiç ettik evet, ama ne istek ne arzu ne bir şey vardı. Evet sivas maçı çok kötüydük ama bu maç topu yiyecektik, ben televizyondan yoruldum izlerken. İnanılmaz istek var, 15 günde alışma evresi olacak gelen transfer ya da transferlerin. Gider başakşehiri yeneriz deplasmanda ya da gs fb falan yener kendi evimizdeki puan kaybını telafi ederiz. Umudunuzu kaybetmeyin...

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Transferlere göre ya mario gomez senesi öncesi gibi olacağız, yine en iyi biz oynayıp gol ya da goller gelmeyip geri döneceğiz.
Ya da mario gomez dönemi gibi olacaz erkenden fişleri çekip ya da en kritik anlarda çıkan santraforumuz olacak.

Çevrimdışı Nartallo

Takımın oyunu umut verdi ama ileri uçtaki kalitesizlik canımızı yakıyor. Al ver yapamayan adamlarla dolu Beşiktaş’ın hücumu. Bu kalitesizlikte Ljajic de kahraman olmaya çalışıyor, takımı oynatması gereken adam saçmalayıp duruyor.

Bir söz de Beşiktaş yönetimine. Hadi santrafor alamadınız, ya bari şu sahaya çözüm bulun. Müteahhitler yönetiyor klübü ama saha berbat. Saha temiz olsa şu maçı alırdık.

Çevrimdışı yaço58

Biri bu arkadaşa 5.2 saniyeler filan bu semtte işlemez diye anlatsın! Rüzgar sağanak denen adamın tiviti niyeti gayet açık ve net diyecek söz yok bizler beşi kaybedince kendimize gelemiyoruz bunun gibilerin derdi kendi cepleri hocanın bu açıklamasımda ne kötülük var biri açıklayabilir mi bunun yazdığı gibi ne taraftan bakarsn bak adamlar sırf kendi menfaatlerini kendi egolarını düşünüyor bunları içimizden atmamız lazım

Çevrimiçi MUSTAFA_

Bu oyun oturursa ilerde çok rahat ederiz  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi 38life

Bu konuda yalnızım galiba ama ben ısrarla santrafordan sonra en büyük eksiğimizin kanat olduğunu söylüyorum.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi 38life

Hocanın basın toplantısının tekrarını bulup seyredin derim.

Güven'i kanatta kullanabileceğinin sinyalini verdi. Tek umudum hoca'nın yapabilecekleri bu sezon. Kanat sorununu değişik formüllerle çözüme ulaştırabilir belki diye umut ediyorum.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi ferdi1903

Biri bu arkadaşa 5.2 saniyeler filan bu semtte işlemez diye anlatsın! Rüzgar sağanak denen adamın tiviti niyeti gayet açık ve net diyecek söz yok bizler beşi kaybedince kendimize gelemiyoruz bunun gibilerin derdi kendi cepleri hocanın bu açıklamasımda ne kötülük var biri açıklayabilir mi bunun yazdığı gibi ne taraftan bakarsn bak adamlar sırf kendi menfaatlerini kendi egolarını düşünüyor bunları içimizden atmamız lazım
Bos beles birisi sov yapmasini cok sever

Çevrimdışı Nartallo

Rakip ceza sahasına 36 kere girip bir gol buluyorsun, soldan orta geliyor Lens kadrajda yok, Douglas yok, sağdan geliyor Boyd yok, Dorukhan yok, bir defa Nkoudou girdi, boş kale oldu. Oyun ters kanattan akarken ceza sahasına girmemek için futbolu bilmemek lazım sanırım.

Çevrimiçi ferdi1903

Bu konuda yalnızım galiba ama ben ısrarla santrafordan sonra en büyük eksiğimizin kanat olduğunu söylüyorum.
Haklisin katiliyorum, lens zaten noldu belli, ama boyd cok abartilmis sanki, ben hic izlememistim arkadaslarin yazdiklarini okudukca cok beklentiye girdim, su ana kadar hayal kirikligi kendisi

Çevrimiçi levitate

Bu oyun oturursa ilerde çok rahat ederiz  :tabe:

37 orta mı DAMN.

onun iki katı kadar merkezden girmişizdir ama gol gelmedi

bi yıkamak lazım bizimkileri
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi MUSTAFA_

Murat Özen bu yazdıkları benim gözümde bitti. Futboldan anlamayabilirsin anlarım ama ancak bunu Beşiktaşlı gözüken primci Beşiktaş muhabirleri yazabilirdi. Demek sende onlardansın...

Şimdi yorumları okudum da bir kez daha Beşiktaş taraftarının primcilere fırsat vermediğini ve linç ettiğini görüp mutlu oldum :bandit:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı yaço58

Ben kanattsm ziyade rafinha tarzı Bi adamın eksikliği bence büyük sıkıntı yeri gelir 8 kullanırız yeri gelir ljajici kanada atıp 10 numara olarak kullanırız böyle Bi transfer bence daha elzem

Çevrimdışı Erman1903

Ben ferdiyi getirin dediysem başkan iki kat ferdiyi getirin demiştir  :lol:

Forvet şart oğlu şartt.... Hemde öyle basit forvet değil kral forvet şart. O kadar eksikliğini hissettik ki anlatamam.

:) Forvet şart da o kadar kralı için yeterli bütçe olmayabilir. Yıldız olsa tabii güzel olur ama aranan özellikleri iyi yapması da yeterli. Falcao'ya fazla üzülme derim, Gomezin bizdeki etkisini yapamayacaktır onlarda, bizim o zaman takımımız da iyiydi. Çok fazla yanlış kart oynadılar. Farklı oyuncuları zaman zaman iyi oynayabilir ama Muslera'nın bir standartı vardır, N'Zonzi'yi iyi kapattılar başka da bir numaraları yok. Geçen sene öyle çöp bir kadrosu yoktu Monaco'nun bak ne hallere düştüler Falcao da forvetleriydi. Olay kadro da değil, Fatih Terim'in dönemi kapanıyor.

Terim, takım, yönetim, taraftar hepsi bu adama bel bağlamış durumdalar. Ben geleceğini düşünmüyordum ama o kadar kötüler ki bir yandan da gelmesini istiyordum iyice borç denizine açılsınlar diye.

Şimdi biraz daha şansları var ama bana göre hala patlamaları daha muhtemel ve bu sefer gümbürtü daha da büyük olacak.  Heyecanlı olur.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Ben Rafinha diyorum. O olmuyorsa yaratıcı bir kanat da olur ama Lens'i gönderemediğimiz için imkansız  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi levitate

hoca "2 puan kaybettik ama daha çok şey kazandık xd" demiş doru demiş

şahsen çok umutluyum ben yine de takım ümit verdi

hücum kısmını halledersek dağıtırız ortalığı
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Necmi

2 sene yüzümüz gülüyorsa,7-8 sene anamızı ağlatıyorlar.Boynumuzu eğmekten,ezilmekten,utanmaktan sıkıldım artık.Şu durumda hocaya laf eden varsa da art niyetlidir.Böyle bir takıma daha 3.maçta bu kadar baskın futbol oynatabiliyorsa o hocaya ancak helal olsun denilir.Ruiz son zamanlarda gördüğüm en iyi Beşiktaş stoperi olabilir,adam neredeyse hatasız oynadı helal olsun.Şu günde en büyük duam allah'ın bizi bu yönetimden kurtarmasıdır.Yönetimin gittiği gün,bizim için bayramdır
yönetim giderse yeni gelecek yönetim Beşiktaşın haklarını koruyabilecekmi
Seba şerefli ikincilik lafını Beşiktaşın haklarını koruyamadığı için söyledi o laf tepki değil itiraftı.
Beşiktaş yönetimi giderse sana garanti veriyorum Beşiktaş dağılır. Bizim öyle biri gitsin diğeri bayrağı devralsın diyecek camiamız yok.
Gitsinde gerçekten kötü yönetim nasıl oluyor görün. Kendinizi gs mi sanıyorsunuz bir başkan gitsin başkası gelsin
ama onlar rahatça yapar çünkü camialarını başkanları yönetmiyor. senin yönetim yapın başkanda biter
kötüyse sen yerle bir olursun iyiyse tepede kalır savaşırsın. ANÇ deniyor takımın borcu var diye transfer yapmaz
Adalı olsa kulübü malum taraftara yaranmak için iki günde batırır. Stadda maç izleyemezsin çünkü o biletler malum yerlere gider.
ne kadar kötü işlerde yapsa sürekli beslediği için alkışlanır bu camiada aday olacak üçüncü bir isim çıkaramazsın.
ya böyle bireysel olanlar yada grupların tetikçileri aday olur. Beşiktaş camiası çok kontrolsüz zor bir camiadır bu camiayı taviz vermeden idare edebilen
30 yılda iki başkan gördüm biri Seba Diğeri Fikret Orman. üçüncü çıkarmı 15 yıl beklersek belki ama bu 15 yılda batarız.
Beşiktaşın içi çürümüş camianın başkandan önce kurtulması gereken çok ismi var. Anca bunlardan kurtulursa yeni
başkan isteme lüksümüz olur yoksa Fikret Orman gider yerine kabus gelir. Çünkü köşe başlarını tutan onlar.
yıllarca dernekleri taraftar gruplarını ellerinde tuttuğu için yönetime istediği adamları sokan insanlarla yürüdü bu camia.
hala aynı zihniyet pusuya yatmış bekliyor. Fikret Orman giderse muhteşem biri gelmez işde onlara teslim edilir Beşiktaş
sonra tribünde yönetime en ufak itiraz eden dayak yer. Zaten çok değil işde üç sene kaldı birşeyler yolunda gidip düzelmezse
üç sene sonra ne dediğimi anlarsınız.
Bu yönetimi bireysel insan yapısı olarak hiç sevmediğim halde savunma nedenim bu işde. Başka kulüpden bahsetmiyoruz Beşiktaş burası
herkes kartal değil akbabalarda var tünemiş bekliyor.

Çevrimdışı Erman1903

Yalnız değilsin ben de öyle düşünüyorum, Lens ve Boyd çok üzdüler bugün. Mümkünse amrlc falan olsa daha da iyi olur, duruma göre Ljajic'i kanatlara çekme imkanı sağlar. Güvenle oynuyoruz bu şekilde değerlendirmek doğru olmaz ama Ljajic de sıkıştı biraz yerinde. İdeal bölgesinde değil.
[ Son Düzenleme: 01 Eylül 2019, 01:26:19 Erman1903 ]

Çevrimiçi MUSTAFA_

hoca "2 puan kaybettik ama daha çok şey kazandık xd" demiş doru demiş

şahsen çok umutluyum ben yine de takım ümit verdi

hücum kısmını halledersek dağıtırız ortalığı
Geçen hafta kazandığımız maçtan daha umut vericiydi  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı cursedofdragon

güneşin dediği gibi topu içeri atan adam istiyor avcı da aynı güneş gibi.

https://www.facebook.com/futbolarena/videos/446217506104806/

Çevrimdışı BJKTÜRK23

Golcü-Kanat-8 numara elzem. Herkese göre sıralama değişir. Ben de 1. sıra açık ara net Golcü öyle forvet falan değil baya baya Golcü. Kanat olarak ben hala 0 oyuncu var gözüyle bakıyorum. Burak dan iyi golcü gelseydi Burak solda Güven le dönüşümlü kullanılabilirdi. Kısır hücum hattı 0 yerine +2 olur 1 hamleyle. Diğer kanat ise kesinlikle teknik adam eksilten gol koklayan üst düzey biri şart. 8 kesinlikle çift yönlü ayağı düzgün hafif sert uzaktaş şutu olan oyun zekası üst düzey olmalı.

Bunları yapmak için artık çok geç neyse olan oldu. 15 m bonservis harcayıp kısır skor hattı ile cl ye gidememeye devam ederse bu takım ekonomik olarak dibe gider kaçışı yok. Vurup geçecek kadro kurmak yemiyorsa da Nkodou Boyd moyd vs alacağımıza skorer 1 teknik 1 kanat alıp ileriye Brian Brobbey i alıp bu sene nadas olarak geçirmeliydik. Vida-Lens-Roco vs elden çıkarıp maliyet düşürmeli Brobbey in parasını da Dorukhan ı satıp Mehmet Özcan alıp çıkartacaktık. 
Ne Mutlu Türk'üm Diyene...Kemal

Çevrimiçi ferdi1903

Şimdi yorumları okudum da bir kez daha Beşiktaş taraftarının primcilere fırsat vermediğini ve linç ettiğini görüp mutlu oldum :bandit:
Benide gördünmü? bi iki kelam bende yazdim

Çevrimiçi Necmi

Ben Rafinha diyorum. O olmuyorsa yaratıcı bir kanat da olur ama Lens'i gönderemediğimiz için imkansız  :tabe:
ne kanatı ya şu takımın kanat sorunu yok ciddi orta saha sorunumuz var defans düzeldi ama hala orta saha verimsiz
ozi toptan kaçıyor sorumluluk almıyor yaratıcı orta saha oyuncumuz yok canerden ruizden oyun kurmasını bekliyoruz işlerinide iyi yapıyorlar
ama bölgenin adamı değilsen eksik oluyor. şu takımda gol atmayı isteyen sadece vida ile caner var üç haftada görünen bu
vida gol atmak için kaç maçtır kendini paralıyor. takım oynuyor topa sahip oluyor ama gol atma isteği yok kimsede
maçı gol atarak kazanırsın topa sahip olarak değil. Bu kadar topa sahip olursan rakip kapanır orta sahada yaratıcı oyuncun yoksa
gol falan atamazsın. ljajic şu anda gördüğüm el freni oluyor bir çok hızlı atağı zamanında pas vermediği için tüketiyor
kulağının çekilmesi lazım.
kanatlar kötü değildi yapması gerektiğini yaptılar. ama güven çok iyi toplara vuruyor eyvallah ama santrafor değil şu anda sürekli stoperlerin kucağına gidiyor
boşa çıkma yok oyunu okuma yok pas verme yok sürekli sırtını stopere dayayıp oynuyor zaten yapamıyorsun bunu neden ısrar ediyorsun kafası oyunda
değil pozisyonlara ya geç kalıyor yada hiç haraketlenmiyor. tren yapmışsın tren çok güzel pırıl pırıl vagonlar var ama lokomatif yok
birde artık öyle bir noktaya geldimki ozi bu takımın kulübesinde bile koltuk işgal etmemeli yerine belki bir genç otururda maçı izleyerek kendini geliştirir.
antrenmanlarda birşeyler kapar.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Siyah beyazlıların altyapısından yetişen 2000 doğumlu Berke Önde, Avrupa macerasına başlayacak.

1.96’lık santrafor, Vitoria Guimaraes’e transfer oluyor. (beIN SPORTS)

Beşiktaş Tarihi
★★★