2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 297 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 2690328 defa] 2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
Anket
Yeni teknik direktörümüzün kim olmasını istersiniz?
Sergen Yalçın
42 [%26.6]
Rıza Çalımbay
8 [%5.1]
Samet Aybaba
11 [%7]
Mircea Lucescu - Sergen Yalçın
30 [%19]
Diğer
13 [%8.2]
Aykut Kocaman (:
15 [%9.5]
Ziya Doğan
3 [%1.9]
Mustafa Reşit Akçay
6 [%3.8]
Rasim Kara
14 [%8.9]
İbrahim Üzülmez
3 [%1.9]
Gutiérrez Hernández
13 [%8.2]

Toplam Oy Verenler: 158

Çevrimdışı cursedofdragon

Sinan Engin : “ Bildiğim kadarıyla Beşiktaş santrfor almayacak”

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Bu maçtan sonra o yemez, eğer böyle bir şey olursa diğer iç saha maçında tribün sahaya atlar.

Çevrimiçi Necmi

@Necmi abi murat özen konusunda haklı çıktın tebrik ederim.Keşke savunmasaydım zamanında şu adamı
ben bunu yıllardır takip ediyorum. sinsi sinsi haber yapar.
iki doğru haber yapması adamın Beşiktaşa düşmanca haberler yapmasının önüne geçmemeli
stad yapılırkende yaralanma olayı olmuşdu 15 gün sonra öğrendi olayı öğrendiğinde adam hastaneden çıkmış
bir problem yok günlerce bu haberi diline doladı. resmen Beşiktaş ceza alsın diye gündem yaratmaya çalıştı
bunun önceki çalıştığı yerle yönetim boşuna mahkemelik olmadı. 1903 ismini aldılar elllerinden.
Ben Beşiktaş taraftarını anlamıyorum zaten bu kadar körlermi bu Beşiktaş düşmanlarına prim yaptırıyorlar
1903 e yaptıkları gibi şimdide adamı palazlandırmak için orta çizgiyi itmeye çalışıyorlar.
ha alper falanda bununla birlikte haraket ediyor.

Çevrimdışı AigleBordeaux

Caner'in kısa sürede gösterdiği gelişim muazzam!
Caner’e çok laf ettim ama en çok çalışan, en çok sisteme ayak uyduran ve en hırslı futbolcumuz sahada.
Dorukhan,Güven maalesef bu sistemde başarılı olamazlar gibi duruyor.
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi Necmi

Bu maçtan sonra o yemez, eğer böyle bir şey olursa diğer iç saha maçında tribün sahaya atlar.
Taraftarı galyana getirmeye çalışıyor. Tiksiniyorum bu herifden
adam Beşiktaşa ihanet etmiş içimizde azize casus olarak çalışmış hala şunun adını ağzına alan Beşiktaşlılar var.
iyi yada kötü eleştirmek için bile bunun adını anmak buna prim vermektir.

iki doğru haber yapması adamın Beşiktaşa düşmanca haberler yapmasının önüne geçmemeli
stad yapılırkende yaralanma olayı olmuşdu 15 gün sonra öğrendi olayı öğrendiğinde adam hastaneden çıkmış
bir problem yok günlerce bu haberi diline doladı. resmen Beşiktaş ceza alsın diye gündem yaratmaya çalıştı
bunun önceki çalıştığı yerle yönetim boşuna mahkemelik olmadı. 1903 ismini aldılar elllerinden.
Ben Beşiktaş taraftarını anlamıyorum zaten bu kadar körlermi bu Beşiktaş düşmanlarına prim yaptırıyorlar
1903 e yaptıkları gibi şimdide adamı palazlandırmak için orta çizgiyi itmeye çalışıyorlar.

Ben bu adam doğru bilgi veriyor ve o yüzden takip ediyor demiştim ama bana da yazıklar olsun böyle birisine prim verdiğim için. Yani gerçekten forum ortamı diye susuyorum ama cümlenin gidişatını anlamışsınızdır.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş rakipten top kapma süresinde rekor kırdı. 5.8 saniye  :tabe: Bu ne Manchester City olmuşuz da haberimiz yok  :ebebe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Bu akşamda uyku yalan oldu, böyle bir takıma 8 numara ve forvet almadıkları için daha çok uykum yalan olucak. Özellikle forvet almadıkları için, ben uzun zamandan beri bu kadar dominant, iyi pres yapan, çoşkulu Beşiktaş görmedim.

Çevrimdışı Sedat.Y

Enseyi karartmayalım...Hırs coşku 10 numara...Bu takım iş yapar 3-4 haftaya ihtiyaç var.Milli maçlardan sonra ligi domine edeceğiz.Ben ümitliyim yeterki bu coşkulu futbol hep oynansın

Çevrimiçi levitate

Beşiktaş rakipten top kapma süresinde rekor kırdı. 5.8 saniye  :tabe: Bu ne Manchester City olmuşuz da haberimiz yok  :ebebe:
harbiden iyiydik bugün sadece hücum sıkıntılıydı

hücumu halletsek çok zor yeniliriz, o yüzden abou ve buraq hemen dönün yav
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi MUSTAFA_

Abdullah Avcı farkı  :)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi 38life

Caner’e çok laf ettim ama en çok çalışan, en çok sisteme ayak uyduran ve en hırslı futbolcumuz sahada.
Dorukhan,Güven maalesef bu sistemde başarılı olamazlar gibi duruyor.

Dorukhanı satıp Mehmet Özcanı alacaksın, milyon eurolarca kâr edeceksin. 2-3 sene sonra bir kez daha milyon eurolarca kâr edeceksin. Neyden korkuluyor anlamıyorum.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Güven için fazla hızlı patlatmışsınız beyler bir durun sakin, kanat olarak iş yapabilir.

Güven-nkodo-boyd-lens olabilir kanatlar.

Ama forvet...... Orası umutsuz vaka, ah ulan falcao, ah ulan falcao, şuan bize gelse varya inanılmaz şeyler konuşuyorduk. Kendimizi paraladık burda bir forvet her şeyi değiştirir en kaliteli forveti alın falan ama yok, en son bıraktılar en kritik şeyi.

Çevrimdışı Erman1903

Canere helal olsun gerçektende.

Bu takıma 8 ve forvet almayıp sezonu atan yönetime yazıklar olsun. Lan kredi çekin morgıç bilmem ne falan yapın, alın şuraya 2 adam. Fernandese de razıyım ben okey. Düşünün ben razı oldum fernandese. Forvete de gomez abi. Hiç kem küm yok acilen gomez gelsin.

Forvet şart, ben 8'den ziyade amrlc tarzında bir adam daha iyi olur diye düşünüyorum. Boyd amatör bir futbolcu gibi oynadı, Lens ise Q7'den daha yaşlı hissettirdi. 8 ler 10 pozisyonuna geçiyor zaten saldırırken. Eğer oraya 8 bakılacaksa en iyi Fernandes gibi biri olur ve kendinden başka öyle birisi pek yok uygun fiyata :) Geçen sene sağ kanat oynatmışlar baya istatistik yapmış. Şu an pek hayır diyecek modda değilim, ben de başkan bile daralıp getirin Ferdi'yi demiş olabilir :)

Çevrimdışı tolga1903

Lütfen topla arası iyi hareketli ve bitiriciliği iyi bir santrafor alın şu takıma. 16 milyon euro harcanmış bu takım seneye mutlaka şampiyonlar ligi'nde olmalı alın şu takıma bir santrafor nasıl gidecek güven ve burak ile avrupa ve lig?

Çevrimiçi MUSTAFA_

Dorukhanı satıp Mehmet Özcanı alacaksın, milyon eurolarca kâr edeceksin. 2-3 sene sonra bir kez daha milyon eurolarca kâr edeceksin. Neyden korkuluyor anlamıyorum.
Dorukhan'ı hoca ısrarla kalsın demiyorsa direk satmamız lazım. Bu sistemde yedek olur ancak. Satmadığımız için ilerde çok dövünürüz  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Forvet şart, ben 8'den ziyade amrlc tarzında bir adam daha iyi olur diye düşünüyorum. Boyd amatör bir futbolcu gibi oynadı, Lens ise Q7'den daha yaşlı hissettirdi. 8 ler 10 pozisyonuna geçiyor zaten saldırırken. Eğer oraya 8 bakılacaksa en iyi Fernandes gibi biri olur ve kendinden başka öyle birisi pek yok uygun fiyata :) Geçen sene sağ kanat oynatmışlar baya istatistik yapmış. Şu an pek hayır diyecek modda değilim, başkan bile daralıp getirin Ferdi'yi demiş olabilir :)

Ben ferdiyi getirin dediysem başkan iki kat ferdiyi getirin demiştir  :lol:

Forvet şart oğlu şartt.... Hemde öyle basit forvet değil kral forvet şart. O kadar eksikliğini hissettik ki anlatamam.

Çevrimdışı tolga1903

Dorukhan'ı hoca ısrarla kalsın demiyorsa direk satmamız lazım. Bu sistemde yedek olur ancak. Satmadığımız için ilerde çok dövünürüz  :tabe:

Maç sonunda dinledim şampiyonluk yaşamadan gitmek istemiyorum diyor çocuk. Açıkçası çok ciddi talibi de yok bence olsa çoktan satılmıştı.

Şu oyunun 4te birini oynamayanlar kazanıyor ya yazıktır günahtır. Premier lig seviyesinde oynadık, böyle oynayıp berabere kalalım yenilelim ben ağzımı açmam. Caner çok şaşırtıyor ben artık ilk 11e ilk onun ismini yazarım, adam çimleri yiyecek aynı şekilde gökhanı da yazarım.
Dario srnamız oldu adam resmen, yıllar geçse de adam performans vermeye devam ediyor.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Maç sonunda dinledim şampiyonluk yaşamadan gitmek istemiyorum diyor çocuk. Açıkçası çok ciddi talibi de yok bence olsa çoktan satılmıştı.
Lazio ve Monaco istiyor ama az veriyorlar  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi ferdi1903

Sıkıyorsa almasin, baskan yilbasini göremez sayet forvet almaz ise

Çevrimdışı BJKTÜRK23

20 şut denemesi 4 isabet 1 gol.

15-16 sezonu Mario Gomez topla buluşma 4 isabetli şut 2 gol 1... nereden nereye...

Başka sözüm yok sağlığınız için yok şöyle taktik yok takım gençleşti vs. kimse kendini kandırmasın.

Boyd-Ljacic-Lens-Güven 4 lüsü Umut-Nkodou vs yedekleriyle bu hücum hattı 30 gol atamaz sezonda.

Herifler rakibi 8 kişi, lehine uydurma penaltılar çalınırken bile riske atmayıp Falcao yu getiriyor. Bizim ondan daha iyisini getirmemiz lazım ki şartları anca dengeleyelim. Aquero-Kane-Cavani-Gomez-Zlatan-Huntelaar vs bir golcü alamayacaksak ki alsak bile hala daha 0 kanat oyuncumuz var Burak sakat olmadığı zamanlarda 1 kanat ı idare eder. 1 tane üst düzey teknik dribling yapabilen golü koklayan bitiriciliği yüksek kanat oyuncusu şart. 8 numara şart  Kaleci sağ stoper vs saymıyorum bile vasat topçulara 15 m küsür bonservis harcayan yönetim saha dışı koşullarda ki eksiğimizi de kapatacak seviyede topçuları almaya kalksa 100 m harcaması lazım.

Maalesef son 2 sezondur Bizim maçları çok rahat izliyorum hiç stres yok çünkü bu takımın şampiyonluğa oynayabilecek bir hücum hattı yok. Atiba Burak iyileşip maç kaçırmazlarsa yine geçen sene ki gibi 1-2 hafta saman alevi gibi umutlanabiliriz ama o kadar hatta bu sene o bile olmaz. Pepe-Babel-Adriano vardı geçen sene ilk yarı Burak gidenlerin yerini doldurdu.

Bu saatten sonra Vida-Lens-Roco vs maaşı yüksek ya da gereksiz oyuncuları elden çıkarıp Dorukhan ı Güven i vs teklif geleni satıp bu sezonu geçiştirmeliyiz. Ama uefa tehdidini kullanmalı kulüpler birliği başkanı biz gidemiyorsak kimse cl ye gitmemeli. Şikesini yapıp şampiyon olan renkliler en düşük torbadan tırmalasınlar cl ye girmek için herkes kendi göbeğini kendi kessin bu saatten sonra.
Ne Mutlu Türk'üm Diyene...Kemal

Çevrimiçi MUSTAFA_

Şu oyunun 4te birini oynamayanlar kazanıyor ya yazıktır günahtır. Premier lig seviyesinde oynadık, böyle oynayıp berabere kalalım yenilelim ben ağzımı açmam. Caner çok şaşırtıyor ben artık ilk 11e ilk onun ismini yazarım, adam çimleri yiyecek aynı şekilde gökhanı da yazarım.
Dario srnamız oldu adam resmen, yıllar geçse de adam performans vermeye devam ediyor.
Caner arada yine saçmalıyor ama takımın en iyisi sahada  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Necmi

Çevrimdışı yaço58

Abi bu beşiktaşlı görünüp renkliler transfer falan yapınca yerinde duramayanlar ne olacak acaba en yakın örneği fatih doğan fb haberi verip durdu en son fb taraftarı biyere sokup çıkartıyordu Twitterda kendisini keza Ertan süzgün gs transferlerini anında paylaşıyor güya beşiktaşlı adam böyle attığı tivitleri okurken adamın sevindiği barız belli oluyor işte en son gökmen özcanın gs li olduğu ortaya çıktı şimdi insan içine çıkamıyor hepsinin sonunun böyle olması gerekiyor ne kadar bizden gibi görünüp kuyumuzu kazmaya çalışan varsa