27.Hafta / Kasımpaşa - Beşiktaş
27.Hafta / Kasımpaşa - Beşiktaş

Beşiktaş Forum|27.Hafta / Kasımpaşa - Beşiktaş Skor : Kasımpaşa - BEŞİKTAŞ Tarih : 18 Nisan 2015 Cumartesi Saat : 19.00 Stadyum : Recep Tayyip Erdoğan Stadı Hakem : Mustafa Kamil

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

27.Hafta / Kasımpaşa - Beşiktaş  [Okunma sayısı 122911 defa] 27.Hafta / Kasımpaşa - Beşiktaş

Çevrimdışı GÖRKEM

Ntv sporu acin. Hasan Sas cok Dogru ve önemli tespitlerde bulunuyor

Çevrimdışı Serkan P.

Çevrimdışı Geovani

Gs nin ne zaman galibiyete ihtiyacı olsa her zaman trabzonda kazanmıştır,trabzon gs nin pilot takımı amiyane tabirle metresidir,geçen sene 4 tane salladılar  :s20: bizim şampiyonlar ligi umudumuzu bitirmişlerdi...şikenin türkiyedeki en büyük temsilcisi gs...berabere kalsada iyidir,yalnız toki arenaya bir puan önde girip orda onlara gömüp şampiyon olmak stadsız sezonda efsane olur...
BEŞİKTAŞA ADANMIŞ HAYATLAR

Çevrimdışı Deniz

Çok fan boy gördüm ama senin gibisini görmedim @ALI RIZA efendi  :steamed: :steamed: :steamed:
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

ysariusta

• Ziyaretçi

Beşiktaş'ın oyun kurucusu bu kadar temposuz olamaz. Her ikiside formda olsa Oğuzhan'a veririm formayı.

ysariusta

• Ziyaretçi

Hasan ŞAŞ: Fernandao mu Demba Ba mı sorusuna 100 kere Fernanadao dedi. Bu mudur tespit. @GÖRKEM

Çevrimdışı src35

hangi tespiti dogru anlamadım ben?

Çevrimdışı GÖRKEM

Hasan ŞAŞ: Fernandao mu Demba Ba mı sorusuna 100 kere Fernanadao dedi. Bu mudur tespit. @GÖRKEM

karsilastirmak zor. degisik tip oyuncular ama Fernandao cogu Takimda daha verimli olur. buna özellikle bizim Takim dahil oldugu icin evet. dogru tespit diyebiliriz.

Çevrimdışı talha

Describe your impression on GÜnay performance
Protest eylem düşüncüleri genişletir.
İnsanlar tekil fikirlerle diğer canlılardan farkı kalmaz.

Aynı masal bu sefer farklı olacak diye tekrar tekrar okunmaz.
Eğer bir tesadüf birden fazla nüksediyorsa asla tesadüf olamaz.
Subjektif savunma topluma ve bireye zarar getirir.

Çevrimdışı GÖRKEM

hangi tespiti dogru anlamadım ben?

genel olarak dogru seyler söyledi.

Çevrimdışı Deniz

"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Türkay

Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimdışı Serkan P.

Çevrimiçi Necmi

hişşşt kimse duymadan sil bu yazıyı dünyanın söylemezse yok olacağını bilse o genede Beşiktaş için iyi bir şey söylemez seyirciye ettiği küfürü hakem niye duymuşmuş kırmızı göstermemesi gerekiyormuş bumu doğru şeyler hakemi küfüre kırmızı gösterdi diye suçluyor bizim puan kaybetmemizi diliyordur hayal kırıklığına uğramıştır futbolculuğundada pislikti bu

Çevrimdışı GÖRKEM

Bence Dogru görüyor olaylari ancak herseye deginmek adina cabuk atliyor konudan konuya. Futbolu biliyor ve anliyor ama kendini cok iyi ifade edemiyor.
[ Son Düzenleme: 18 Nisan 2015, 23:00:29 GÖRKEM ]

Çevrimiçi murat

ben Bilicin Olcay askini anlamiyorum.

sanki Pektemek ve Kerim'den o kadar üstün de banko 11 oynuyor.

Bilic korkudan Kerimi yok edecek nerdeyse.

işin özünü görmüşsün aslında ama görmek istemiyorsun.olcay hem pektemekten hem kerimden daha iyi ğyuncu.belki kerim ileride olcayı geçebilir ama mustafanın pek şansı yok.olcay hersene sakatlanmadan 50 maç oynar ve yaklaşık 20 gole katkıda bulunur.olcaya pozisyon hazırlarsanız herzaman gol atar.eksik olan yönü bir ortasaha oyuncusu gibi top alışverişi yok.sete set oyunu oynamakta yetersiz.

Çevrimdışı ALI RIZA

Çok fan boy gördüm ama senin gibisini görmedim @ALI RIZA efendi  :steamed: :steamed: :steamed:
@Deniz efendi BJK Provokatörlüğü yapma...! Ciddi yorumlar yaz...!
Hala 70 olmuş bilic i eleştiriyorsun rakip 9-10 kişi 1-3 1-4 önde ve rakibe maç biterelim dersen bitirecek tarzda...!
sağı solu eleştiriyorsun...! 70 dk sonra takım antrenman yaptı sadece...!
[ Son Düzenleme: 18 Nisan 2015, 23:11:48 ALI RIZA ]

Çevrimdışı GÖRKEM

hişşşt kimse duymadan sil bu yazıyı dünyanın söylemezse yok olacağını bilse o genede Beşiktaş için iyi bir şey söylemez seyirciye ettiği küfürü hakem niye duymuşmuş kırmızı göstermemesi gerekiyormuş bumu doğru şeyler hakemi küfüre kırmızı gösterdi diye suçluyor bizim puan kaybetmemizi diliyordur hayal kırıklığına uğramıştır futbolculuğundada pislikti bu
Abi bu kadar sert konusmayalim. Haksizlik olur. Her konuda hakli diyen yok ama benim gördügüm kadariyla genelde dogrulari söylemeye calisiyor.

Çevrimdışı GÖRKEM

işin özünü görmüşsün aslında ama görmek istemiyorsun.olcay hem pektemekten hem kerimden daha iyi ğyuncu.belki kerim ileride olcayı geçebilir ama mustafanın pek şansı yok.olcay hersene sakatlanmadan 50 maç oynar ve yaklaşık 20 gole katkıda bulunur.olcaya pozisyon hazırlarsanız herzaman gol atar.eksik olan yönü bir ortasaha oyuncusu gibi top alışverişi yok.sete set oyunu oynamakta yetersiz.

farkli maclar seyretmisiz o zaman. Kerim Olcay'dan cok daha yetenekli bir Oyuncu. arkasinda durmazsan tabiki gelisemez.

Mustafa bile sol kanatta daha verimli olabilir devamlilik yakalarsa.

Çevrimiçi murat

farkli maclar seyretmisiz o zaman. Kerim Olcay'dan cok daha yetenekli bir Oyuncu. arkasinda durmazsan tabiki gelisemez.

Mustafa bile sol kanatta daha verimli olabilir devamlilik yakalarsa.
yetenek herşey demek değildir.mustafanın 5 maç sakatlanmaması benim için mucizedir.bu nedenlede devamlılıktan bahsedemeyiz.birçok maçı canlı izlediğim için aynı maçları izlememiş olmamız çok doğal.

Çevrimdışı GÖRKEM

yetenek herşey demek değildir.mustafanın 5 maç sakatlanmaması benim için mucizedir.bu nedenlede devamlılıktan bahsedemeyiz.birçok maçı canlı izlediğim için aynı maçları izlememiş olmamız çok doğal.

sans vermezsen o oyuncunun yeteneginden faydalanmasini zorlastirirsin.

sans verip hatasini gördükten sonra hemen kulübeye cekersen ve 75-80 den önce oyuna kesinlikle almazsan birsey bekleyemezsin.

arkasinda duracaksin.

Çevrimdışı eski inönü

şampiyonlugu konuşmak için daha çok erken. En azından 30. haftanın sonunda oluşacak tabloyu bir gormemiz lazım.

Çevrimiçi murat

sans vermezsen o oyuncunun yeteneginden faydalanmasini zorlastirirsin.

sans verip hatasini gördükten sonra hemen kulübeye cekersen ve 75-80 den önce oyuna kesinlikle almazsan birsey bekleyemezsin.

arkasinda duracaksin.
hemen hemen hiçbir teknik direktör elinde sezon boyunca 10 gol 10 asist yapan ve sakatlanmayan üstüne savunma yapma gayreti olan bir oyuncu varken senede 5 gol 5 asist yapacak oyuncuyu tercih etmez.heleki birde gol yollarında sorunlu bir takımsanız.şu an kerim pırpır bir oyuncudur.tek becerebildiğ şey top ile içeridripling yapabilmek.başka özellikler yanına katmalı.tabi oynayarak üstüne koyma diye birşey var ama oynadığındada hiç böyle bir ışık vermedi henüz.daha iyisi varken kötü olana şans verirsen takımda kontrolü kaybedersin.t.d liğin birinci şartı adaletli olmaktır.formayı en çok hakedene vereceksin.

Çevrimdışı ilhan mansız

hasan şaşın doğru ve önemli tespitler yapacağını ilk kez duydum hele ki Beşiktaş hakkındaysa eyvah eyvah, şaka gibi kötü bir şaka,,

Çevrimdışı ilhan mansız

şampiyonlugu konuşmak için daha çok erken. En azından 30. haftanın sonunda oluşacak tabloyu bir gormemiz lazım.
zaten kalmış 7 hafta, ne erkeni bundan sonrası gırtlak gırtlağa, hepsi bu.