Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 109 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8364643 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı Bishamon

fetocuların çakma hocası bizim maçı izlemedim demiş sonra golumüz ofsayt demiş.Fetocu dnası işlemiş hemen adama böyle konuşmaya başlamış ise.

Çevrimdışı mylife1903

fetocuların çakma hocası bizim maçı izlemedim demiş sonra golumüz ofsayt demiş.Fetocu dnası işlemiş hemen adama böyle konuşmaya başlamış ise.
Herife bak ya, bizim olmamiz gereken yerde besiktas var, demis

Lan fifili seneye gecersen onelemeyi oynarsin, uefa zaten iki sene daha ceza verir yakinda. Sanki herifin koltugu orasi, biz varken oturma da koltuga

Çevrimdışı Berat

Kaale almaya, burda dile getirmeye dahi gerek yok. Boş konuşmaya başlamış o da.

Çevrimiçi murat baltacı

Anlattığın adam burnu sürtmüş, Beşiktaş'ın değerini anlamış, lakayıt hareketlerinden vazgeçmiş, takıma %100'ünü vermeye hazır bir Gökhan Töre.

Belki devre arası değil ama seneye bu profilde bir Gökhan Töre göreceğimizi düşünüyorum ben.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
iyi bir gökhan şu takımda şu oyuncularla şu sistemle çok iş yapar. rakip oyuncuyla mücadeleye girmeden boş alanlara yapacağı koşularla bile çok tehlikeli pozisyonlar yaratır ki iyi olduğu zaman bunu rakiple mücadele ederek bile yapıyordu ama bu eksikliği töreye güvenerek çözemeyiz mutlaka lens gibi performans sergileyecek bir kanat oyuncusu alınmalı he töre oynamaya karar verirse iki kanadımızda iyi olur.
BeŞiKtAşK

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Herife bak ya, bizim olmamiz gereken yerde besiktas var, demis

Lan fifili seneye gecersen onelemeyi oynarsin, uefa zaten iki sene daha ceza verir yakinda. Sanki herifin koltugu orasi, biz varken oturma da koltuga
Abi fetö olsaydı, şampiyon takım değilde; şampiyondan 30 puan fark yiyen takım Şl'de olurdu ondan şey etmiş herif :evillol:

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Kaale almaya, burda dile getirmeye dahi gerek yok. Boş konuşmaya başlamış o da.
Napolinin hocası bunu dile getirmemiş, cinconun hocası konuşuyor olaya bak hadi ofsayt tamam yalandan verilen penaltılardan bahset demi, tutarlılık yok o yüzden bir kıymeti yok...

Çevrimiçi murat baltacı

sanki yoğun hücum etmeyeceğimiz maçlarda hoca solbekte caneri kesip adrianoyu kullansa daha doğru olacak gibime geliyor
Napoli maçı gibi hiç çıkamayacağı maçlarda tosiçi bile tercih ederim defansı en iyi yapacak oyuncumuz. beck rodolfo marcelo tosiç
BeŞiKtAşK

Çevrimdışı Bishamon

Geçen sene hakemler ve paf takımları akhisar kollamasa düşme potasına girip türkiye kupasını göremeyeceklerdi şimdi gelmişler orada olmamız lazım diye geveleyip duruyorlar.Maçları yok bir şey yok nazifoğlu ve bu her hafta konuşuyorlar.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Napoli maçı gibi hiç çıkamayacağı maçlarda tosiçi bile tercih ederim defansı en iyi yapacak oyuncumuz. beck rodolfo marcelo tosiç
Ne yaptın yahu pimi çekilmiş bomba gibi olur, basit hataya çok müsait

Çevrimdışı sametbagan

İşin geyiği bir yana buradaki çoğu kişi değerli kişiler, Beşiktaş oyuncuları benim babamın oğlu değil maaşlı adamlar işini yapmazlarsa eleştirilirler ben böyle bakıyorum işini yapınca da dün bugün olduğu gibi hakkını veririz. İşini yapmazsa da eleştirilir, dünyanın heryerinde böyledir. Mühim olan Beşiktaş, kişilerin benim açımdan hiç bir önemi yok..
Katılıyorum , sadece sen baş eleştirici olarak sivrildiğin için bazen böyle takılıyorum sorun olursa söyleyebilirsin sonuçte hepimizin ortak paydası Beşiktaş :ok:

Çevrimdışı cursedofdragon

Çevrimiçi mellfred

Trabzon fark yediği maçlarda bile gol pozisyonlarına girmekte sıkıntı çekmedi. Önemli olan yakaladığı bir pozisyonda kitlemleri. Gs'nin puan kaybı sürpriz olmaz bence. :ok:
geçen sezonun ilk maçında trabzonda oynanan maçta ts sürklase etmişti maçı. ama kavşak cüneyt katletmişti maçı. trabzonun çok net penaltısını vermemiş üstüne gs'ye penaltı çalmıştı. erkan zengin de boş kalaye gol kaçırıp tüy dikmişti

Çevrimdışı atalay

Caner oyunun yönünü terse açıyor. Beck'in bindirmesi, devamında ortası.
Tolgay'ın no-look pası, Quaresma'nın tekte çıkardığı top..
Adriano'nun arka direk koşusu. Çalışılmış bir organizasyon.

Çevrimdışı mylife1903

Caner oyunun yönünü terse açıyor. Beck'in bindirmesi, devamında ortası.
Tolgay'ın no-look pası, Quaresma'nın tekte çıkardığı top..
Adriano'nun arka direk koşusu. Çalışılmış bir organizasyon.

Karijma da bakmadan orta yapmis galiba. Hic dusunmeden iceri cevirse daha faydali olacak, demektir bu. Dusununce abuk sabuk yere kesiyor topu, diyecem son pozisyon aklima geliyor, belki ordada hemen keseyim iceriye de caner vurmasin topa, demistir

Çevrimdışı İhsan

Senin büyü değildir o meraklanma :) :) :)

Bu arada Antalya maçına ben tekrar 4-1-2-1 taktiğini bekliyorum. Tam arenada fark atmalık bir taktik  :D :D :D :D

nasıl yani ? 9 kişiyle mi oynayalım diyorsun   :alala:
Come to Beşiktaş

Çevrimdışı Bishamon

Necip çayı demle geliyorum şimdi

Çevrimdışı İhsan

Gökhan Töre'nin geçen seneki şampiyonlukta pek bi katkısı olmadığını söyleyen, Bu sene bizde olsaydı yine çok birşeyin değişmeyeceğini söyleyen biri olarak katılıyorum buna :)

Gökhan bindirmeleri zaman zaman arar olduk. Kanatların formsuzluğu yüzünden kapanan takımlara zorlandık.
Come to Beşiktaş

Çevrimdışı İhsan

Golü tekrar izledim, Aboubakar top bizim oyunculardaymışçasına harekete geçiyor pas öncesi.

Oyunu okuması hiç fena değil.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Evet dikkatli takip etti. Biraz erken çıksa ofsayta düşecek  :evillol:
Come to Beşiktaş

Çevrimdışı Bishamon

Adamsın Marcelo :busted_cop:

Çevrimiçi 38life

Tolgay Liverpool'a gol atarken...

Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı atalay

Quaresma ve Tolgay ceza sahası dışındaki iki oyuncuyu karşılıyor.
Callejon dışarı doğru hareketlenerek Abou'yu üstüne çekmeye çalışıyor.
Geç fark ediyor; hareketlenirken Chiriches perdeleme yapıp, koşu yolunu kapatıyor.
Atiba'nın geç reaksiyonu ve içeri gömülen Beşiktaş savunması sonucu Mertens bomboş...
İyi bir organizasyon. Bir kez yapabilirlerdi. Maçın başında denediler. 

Çevrimdışı Gokhan-

Quaresma ve Tolgay ceza sahası dışındaki iki oyuncuyu karşılıyor.
Callejon dışarı doğru hareketlenerek Abou'yu üstüne çekmeye çalışıyor.
Geç fark ediyor; hareketlenirken Chiriches perdeleme yapıp, koşu yolunu kapatıyor.
Atiba'nın geç reaksiyonu ve içeri gömülen Beşiktaş savunması sonucu Mertens bomboş...
İyi bir organizasyon. Bir kez yapabilirlerdi. Maçın başında denediler. 

Bu organizasyonları çok iyiydi, bereket ucuz yırttık..
İyi kararlar tecrübeden gelir ama tecrübe kötü kararlardan oluşur..

Çevrimdışı Gokhan-

İyi kararlar tecrübeden gelir ama tecrübe kötü kararlardan oluşur..

Çevrimdışı uğur07

Güzel bir haber. Kalan 30 maçımızın 20 si istanbul içinde. Önümüzdeki 12 maçın 9 u istanbulda. Sadece ankara adana kiev var dışarıda.

Etiketler: