Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 114 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8364808 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı Orhan

Tolgay Liverpool'a gol atarken...

Gozunu falan baglayalim mactan once adamin tarzi boyle demekki.  :D

Çevrimdışı Orhan

Dun ki mactan sonra Sosa nin ne hissettigini cok merak ediyorum :)

Çevrimdışı Orhan

Çevrimdışı tuncaboylu

Adamsın Marcelo :busted_cop:
Marcelo efendi adam. Zago olsaydı yanağını okşarken saçını çekerdi, eleman sinirle üstüne gelirken hakemin görüş alanına girip kart göstertirdi.

Bunlarla bu dilden konuşmak lazım.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı atalay

Ön alan baskılarında mesafeler doğru kurgulanmaz ise baskıyı rahat kırarlar, demiştim.
Bilhassa İnsigne'nin yüksek açılı dikey paslarına dikkat etmeli, diye eklemiştim.
Maç boyunca alan savunmasında fena değildik. Necip ise Hamsik'i yakından savundu. 

Çevrimiçi Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 20 Ekim 2016, 18:34:23
  • Beylikdüzü-İstanbul
  • En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever !!!
Güzel bir haber. Kalan 30 maçımızın 20 si istanbul içinde. Önümüzdeki 12 maçın 9 u istanbulda. Sadece ankara adana kiev var dışarıda.

12. Hafta: BaşakSehir
13 . Hafta : Kadıköy

İçimde sıkıntı olan maçlar bunlar, bunları yenersek namağlup olarak kapatacağımıza inanıyorum. :claps: :claps: :claps:

Çevrimdışı cursedofdragon

Güzel bir haber. Kalan 30 maçımızın 20 si istanbul içinde. Önümüzdeki 12 maçın 9 u istanbulda. Sadece ankara adana kiev var dışarıda.

mütüş :D

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Cihangir Gökdoğan öttürmüş yine :super: :super:

789121500037210112[/tweet]][/url]
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı mylife1903

Arkadaslar sabahtan beri senol hocanin totuncu hakeme verdigi ayari ariyorum, bulan var mi?
Go go lan go sonrasi (Küfür Yasak)₆ gibi bisiler soyledi galiba

Çevrimdışı Orhan

Arkadaslar sabahtan beri senol hocanin totuncu hakeme verdigi ayari ariyorum, bulan var mi?
Go go lan go sonrasi (Küfür Yasak)₆ gibi bisiler soyledi galiba

Çevrimdışı mylife1903

Ha budur usaam, o tortuncu hakeme ne ayar oldum. Gollere bile bagirmadim okadar. Ulan herife bak, tam satilmis, cizgiden parnagincikti diye kosuyor, jurnalci pislik, senin baban da stalin zamani gomsunu jurnalleyip, gulaglamistir, pis herif.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı atalay

Tosic ve Fabri'nin iletişimsizliği. Tosic'in arkasındaki oyuncuyu kontrol etmekle sınırlı
kalan çevre kontrolü. Ve karşılayamadığı yüksek top.
Mertens yerine Gabbiadini olsaydı belki de topu ağlardan çıkarmıştık.

Çevrimdışı Gokhan-

Cok verimsiz oynamis yahu Safi zarar :)

Yaptıklarına eyvallahta, yapmadıkları  çok mu içine siniyor senin? Bak yapamadıkları demiyorum yapmadıkları diyorum dün beni deli etti mesela, uygun pozisyonlarda arkadaşları varken ayağında topu eveleyip geveliyor topu kaybediyor, tek ayak üzerinde hazırlıksız yakalanıyoruz.

Ama sonra Quaresma Quaresma oleyy oleyy oleyyy, bu adamın şımarması da her yanlış hareketinden sonra taraftarın goygoylaması yüzünden oluyor.Tamam tepki gösterilmesin ama şımartılmasında..

İyi kararlar tecrübeden gelir ama tecrübe kötü kararlardan oluşur..

Cok verimsiz oynamis yahu Safi zarar :)

video seni kandırmasın yunus :) Bu videoda yaptığı top kayıpları belli oluyor :)

1.ci attığım videoda kesmişler bide burdan bak :)

Çevrimdışı mylife1903

Ispanyol motorlu alman tanki bisi dememis mi? Mosmor olmustur aksam, iyi oldu sana gomez cok guzel oldu cok da iyi oldu, sana da kapak olsun.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 20 Ekim 2016, 19:22:01
  • Beylikdüzü-İstanbul
  • En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever !!!
Ispanyol motorlu alman tanki bisi dememis mi? Mosmor olmustur aksam, iyi oldu sana gomez cok guzel oldu cok da iyi oldu, sana da kapak olsun.

Kendi kendine konuşmuştur bence abi  :biggrinking:
Devre arası gelmenin hesaplarını bile yapıyordur bence .
Ne yaparımda kendimi yamarım diyodur  :halay:

Yaptıklarına eyvallahta, yapmadıkları  çok mu içine siniyor senin? Bak yapamadıkları demiyorum yapmadıkları diyorum dün beni deli etti mesela, uygun pozisyonlarda arkadaşları varken ayağında topu eveleyip geveliyor topu kaybediyor, tek ayak üzerinde hazırlıksız yakalanıyoruz.

Ama sonra Quaresma Quaresma oleyy oleyy oleyyy, bu adamın şımarması da her yanlış hareketinden sonra taraftarın goygoylaması yüzünden oluyor.Tamam tepki gösterilmesin ama şımartılmasında..
Cok hata yapmadı 1-2 kez pas yerine calim denedi bu kadari normal bence

Videoya bakilirsa hatta maca da bakarsak Ataklarımızın cok buyuk cogunlugu Quaresmanin oldugu kanattan gerçekleşti , Napoli savunmasini epey yipratti ve zorladi bence

1.ci Golde tekte oynadı , Bazen boyle risksiz ve tekte oynuyor bazen Gaza gelip Calim atiyim top tutayım diyor onu da boyle idare edecegiz napalim :bandit:

Ayrıca Belkide Beşiktaş kariyerin de ilk defa bu kadar kademeye girdigi ve en cok defansa yardima geldigi mac bu maçtır , surekli.ileri geri çalıştı bu yasta bu peformansi gostermesi önemli , takim olarak cok kostuk ve mucadele ettik

Bu mac ozelindeki performansi oldukca iyi , Ligdeki bazi maçlardan sonra veya mac esnasinda benimde eleştirilerim oluyor kendisine koru korune savunmuyorum :bandit:

2 Asistle oynamış adam hala yok pas vermedi ya vermesin neyin Tribine giriyorsunuz bu kadar on yargiya gerek yok
[ Son Düzenleme: 20 Ekim 2016, 19:25:36 Yunus Emre Dökmeci ]

Çevrimdışı atalay

Pozisyonun öncesinde Aboubakar baskı yapmakta geç kalıyor. Savunma öne
çıkarken Caner geri kaçıyor. Hamsik maç boyunca ilk kez Necip'i ekarte ediyor.
Napoli'nin alametifarikalarından vertical pas, Callejon'un koşusunda karşılama
mesafesini doğru kurgulayamayan Caner ve Marcelo'nun, Mertens'in koşusunda
vücudunu araya koyup oyuncuyu bozamaması...

Çevrimdışı sametbagan

Şunda herkes hemfikirdir sanırım @Yunus Emre Dökmeci de dahil q7 futbolun doğrularını yaptığı zaman durdurabilecek oyuncu yok diyebiliriz fakat işi şahsileştirdiği zaman
Fakat işi şahsileştirdiği zaman gerçekten kimse tarafından benimsenmiyor işte o yüzden överken de yererken de bunları göz önünde bulundurup ölçülü
davranırsak harika olur bence

Çevrimdışı mylife1903

video seni kandırmasın yunus :) Bu videoda yaptığı top kayıpları belli oluyor :)

1.ci attığım videoda kesmişler bide burdan bak :)

Ben izledigim andan itibaren 5 top kaybi vardi basit ilk yari da yapmis. 8 civari saydim.

Normal standart oyunu bu herifin iste. Ekstra isler yapmis iki asist, 3 sefer de top cikartmis. Kotu bir performans degil.

Maclar baslamadan once biri bana dese karijma 2 asist 1 gol yapacak clde ilk uc macta, diye bobregimi basardim, yapamaz diye.

Top kayiplarina fazla takiliyorsunuz, ayni sekil top kayiplarini abu da tolgay da yapti macta. Bununkiler fazla goze batiyor, cok riskli oynayan oyuncu. Iki kisiye bacak arasi atmaya falan calisiyor.

Neyse onun misyonu farkli uefa clip falan yapar ona simdi, herifin yaptigi reklami kulubu satsan yapamazsin.

Şunda herkes hemfikirdir sanırım @Yunus Emre Dökmeci de dahil q7 futbolun doğrularını yaptığı zaman durdurabilecek oyuncu yok diyebiliriz fakat işi şahsileştirdiği zaman
Fakat işi şahsileştirdiği zaman gerçekten kimse tarafından benimsenmiyor işte o yüzden överken de yererken de bunları göz önünde bulundurup ölçülü
davranırsak harika olur bence
Tabiki hemfikirim

Yahu bazen oyle toplar cikariyor oyle paslar atıyor ki gozlerinin pasi siliniyor insanin

Yapamadigi bisey degil tekte oynadigi her pozisyonda etkili oluyoruz bu da bir gercek lakin bazen de top tutmak gerekiyor , Q7 bunun icinde onemli oyuncu

Bakin bu tarz maclarda ileride top tutmak gerekir , topu tutuyor , bakti kaptiracak kendini birakip aliyor faulu sogutuyor oyunu

Bireysel calimi biraz daha aza indirgerse cok daha etkili olacak

Etiketler: