2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 321 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 2690187 defa] 2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
Anket
Yeni teknik direktörümüzün kim olmasını istersiniz?
Sergen Yalçın
42 [%26.6]
Rıza Çalımbay
8 [%5.1]
Samet Aybaba
11 [%7]
Mircea Lucescu - Sergen Yalçın
30 [%19]
Diğer
13 [%8.2]
Aykut Kocaman (:
15 [%9.5]
Ziya Doğan
3 [%1.9]
Mustafa Reşit Akçay
6 [%3.8]
Rasim Kara
14 [%8.9]
İbrahim Üzülmez
3 [%1.9]
Gutiérrez Hernández
13 [%8.2]

Toplam Oy Verenler: 158

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Erman1903

Yalan mı kardeş sen getirttin

O donemler net kamuoyu yoklaması yapılıyordu. Foruma çok az uğramış birisi olarak iyi hatırlıyorum Yunus Emre Dökmeci ismini, alınmasında büyük pay sahibi:). Tolganın triplerine deli olan taraftarda King Kong videosu resmen tiner etkisi yaratmıştı :D.

Benim de paylaştığım bir kaleci listesi olmuştu, hatta şimdi bizim kaleyi koruyan Karius da vardı.  Aklı bir taraflarında olmasa çok daha iyi kalecilik yapacak o da ama adam Almanyada, İngilterede standart bir tipken burada resmen Behlül muamelesi yapıyor kadınlar o da bunun çok net farkında.

[ Son Düzenleme: 13 Temmuz 2019, 01:45:56 Erman1903 ]

Çevrimiçi 38life

Muhakkak ki en iyi stoper Avusturya kampına yetişen stoperdir.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı cursedofdragon

Sol ayaklı sol stoper olduğunu ısrarla vurgulayan Scoutlar var twitterda

sol stoper oynamasına rağmen sürekli sağ ayağını kullanıyor.

Çevrimiçi 38life

sol stoper oynamasına rağmen sürekli sağ ayağını kullanıyor.

Bu videodan sürekli sağ ayağını kullandığını nasıl çıkardın?  Videoda sadece defansif aksiyonları var.  :alala:

Bu videodan sürekli sağ ayağını kullandığını nasıl çıkardın?  Videoda sadece defansif aksiyonları var.  :alala:

bilemedim mackolik kullandığı ayağa sol demiş transfermartk sağ demiş.

Video da genel sağ kullanmış 1-2 tane sol var sadece.

Çevrimiçi 38life

bilemedim mackolik kullandığı ayağa sol demiş transfermartk sağ demiş.

Video da genel sağ kullanmış 1-2 tane sol var sadece.

Videoda sadece müdaheleler var. Hangi ayağını kullandığı hakkında fikir edinmek imkansız bu videodan. Oyuncu sol ayaklı, wyscout'tan baktım ben. Attığı uzun pasların neredeyse tamamı sol ayakla.

Ayrıca sağ ayağı da idare edebilecek seviyede.

Çevrimdışı haluk.m

Bu saatte amme hizmeti  :evillol:

Vitor savunma yönünden daha iyi gözüküyor, Timothee uzun top ve hücum olarak bir tık daha iyi gibi..

Asıl soru Fiorentina Vitor'u neden satsın ? (rotasyonlarında tecrübeli oyuncu) hadi satıyor ucuza bırakmazlar 2 yıl önce 8m€ vermişler. 

Vida + bunlardan biri çok sağlam olur. (Rhodolfo kaderi yaşamazlarsa tabi)

Umarım gerçektir bu söylenti.
[ Son Düzenleme: 13 Temmuz 2019, 04:49:23 jokerhm ]

Çevrimiçi 38life

Bu saatte amme hizmeti  :evillol:

Vitor savunma yönünden daha iyi gözüküyor, Timothee uzun top ve hücum olarak bir tık daha iyi gibi..

Asıl soru Fiorentina Vitor'u neden satsın ? (rotasyonlarında taş gibi, tecrübeli oyuncu) hadi satıyor ucuza bırakmaz ? 7-8m €

Vida + bunlardan biri çok sağlam olur. (Rhodolfo kaderi yaşamazlarsa tabi)

Umarım gerçektir bu söylenti.

Satmıyor zaten kiralıyor.

Timote geçtiğimiz sezon 15 maçta sol bek olarak oynadı. O yüzden bu istatistikler yanıltabilir.

Çevrimdışı haluk.m

Satmıyor zaten kiralıyor.

Timote geçtiğimiz sezon 15 maçta sol bek olarak oynadı. O yüzden bu istatistikler yanıltabilir.

Kiralıyor ama opsiyonlu, son zamanlara opsiyonlar hep zorunlu. ffp yüzünden böyle yapıyorlar. (Şöyle de düşünebiliriz eğer gerçekten Medel'i istiyorlarsa; Medel + zorunlu opsiyon 4*5m € arasında bir fiyata bol taksitli almak mümkün)
O zaman hücum'da olan üstünlüğünü buna yorabiliriz. Vitor için biraz savruk diyorlar, ikisininde maçlarını izleyen biri yok mu ?  :D

[ Son Düzenleme: 13 Temmuz 2019, 05:09:59 jokerhm ]

Çevrimiçi MUSTAFA_

Vitor hugo nun 7-8 maçını izledim.Solak ve bir stopere göre hızlı bir stoper.Klasik Brezilyalı..Ayakları yumuşak.Ancak İtalya’da forma giydiği için agresif sayılabilecek bir stoper.
Her ne kadar veriler sağ ayak dese de izlediğim maçlarda net bir solak olduğunu söyleyebilirim.
Görüşülen 4-5 stoper var..
Timothee için tigres ile görüşmeler devam ediyor..
Alternatif olarak görüşülen isimlerden biri de hugo..
Bu iki isim ön plana çıktı.
Büyük bir aksilik olmazsa bu iki isimden biri yeni stoperimiz olacak..

(Beşiktaş İstihbarat)

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Kapkarakartal

Bence bu ikiliden hangisini alırsak iyi iş beklentileri karşılar ikiside.

Çevrimiçi 38life

Çevrimdışı sametbagan

tigersli oğlanı bilmiyorum bu hugo da videolardan izlediğim kadarı ile biraz agresif ve sert gelirse bizde çok kırmızı yer demedi demeyin.

malum söz konusu Beşiktaş olunca hakemler bize kartlarını koşarak çıkarttıkları için bu hugo oğlan her maç mutlaka sarı yer gibi geliyor bana

Çevrimiçi MUSTAFA_

Banka açıklaması bitti. Şimdi de transferlerin forma tanıtım lansmanında açıklanacağı söyleniyor.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Karabay

Banka açıklaması bitti. Şimdi de transferlerin forma tanıtım lansmanında açıklanacağı söyleniyor.
Ben forma lansmanına da kabulüm.

Çevrimdışı saricasi

O transferler değildir sadece transfer boyt dur
🤣
İlklerin takımı Beşiktaş'a Türkiyenin ilk akıllı Stadyumu yakışır!

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Bir kaç gün sonra
Forma tanıtım lansmanı bitti, ikinci kampta açıklanacağı söyleniyor loading....

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Kagawa, dün.

Abdullah Avcı hakkında düşüncelerin neler??? Şenol güneşi pek sevmiyordun galiba yanlış hatırlamıyorsam, Aa başarılı olur ya da daha başarılı olur diyebilir misin??

Çevrimiçi MUSTAFA_

adidas'ın resmi internet sitesinde belli bir süre satışta kalan formalar, Beşiktaş yönetiminin müdahalesi sonrası yayından kaldırıldı.

Forma lansmanı yapılmadan böyle bir durumla karşı karşıya kalınması büyük tepkiye neden oldu.

Ortacizgi.com'un edindiği bilgiye göre; Beşiktaş yönetimi, yaşanan bu skandalın peşini bırakmayacak.

Siyah beyazlı hukukçuların yaşanan bu olayla ilgili gerekli çalışmaları yapmaya başladığı öğrenildi.

Yapılacak çalışmalar sonrasında adidas'a gerekli yaptırımın uygulanacağı belirtildi.

Haber Kaynağı: ortacizgi.com ÖZEL HABER

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Kutay

O donemler net kamuoyu yoklaması yapılıyordu. Foruma çok az uğramış birisi olarak iyi hatırlıyorum Yunus Emre Dökmeci ismini, alınmasında büyük pay sahibi:). Tolganın triplerine deli olan taraftarda King Kong videosu resmen tiner etkisi yaratmıştı :D.

Benim de paylaştığım bir kaleci listesi olmuştu, hatta şimdi bizim kaleyi koruyan Karius da vardı.  Aklı bir taraflarında olmasa çok daha iyi kalecilik yapacak o da ama adam Almanyada, İngilterede standart bir tipken burada resmen Behlül muamelesi yapıyor kadınlar o da bunun çok net farkında.
Hırslı ve agresif bir yapıya sahip olması taraftarı yanılttı. O dönem taraftarın büyük çoğunluğu boyko transferine çok sevinmişti diye hatırlıyorum.
15 SÜPER LİG
 9 TÜRKİYE KUPASI
 8 SÜPER KUPA
 6 BAŞBAKANLIK KUPASI
 1 ATATÜRK KUPASI
 3 MİLLİ KÜME
 2 TÜRKİYE FUTBOL ŞAMPİYONASI
 2 İSTANBUL PROFESYONEL LİGİ
 11 İSTANBUL LİGİ
 2 İSTANBUL TÜRK İDMAN BİRLİĞİ LİGİ
 1 PAZAR LİGİ
 4 SPOR TOTO KUPASI
 2 TÜRKİYE AMATÖR FUTBOL ŞAMPİYONASI

Çevrimdışı AigleBordeaux

Bence bu ikiliden hangisini alırsak iyi iş beklentileri karşılar ikiside.
Meksika’dan futbolcu almak biraz zor, orda iyi maaş alıyorlar, futbolcular Türkiye’de gibi fazla ilgi görüyor, statlarda dolu oluyor ve birde kulüpler tok satıcı orda bizim gibi FFP kuralı UEFA riskleri yok.
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

bugün de mi transfer yok  :by2:

Çevrimdışı doganay

En azından bugün Boyd gelir diyordum. O bile artık gelmiyor.. :alala: