29. Hafta Gaziantep FK 2-0 Beşiktaş
29. Hafta Gaziantep FK 2-0 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|29. Hafta Gaziantep FK 2-0 Beşiktaş Tarih : 11.03.2024 Saat : 20:30 Stadyum : Kalyon Stadyumu Hakemler : Arda Kardeşler - Mehmet Emin Tuğral - Deniz Caner Özaral - Turgut Doman

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

29. Hafta Gaziantep FK 2-0 Beşiktaş  [Okunma sayısı 2222 defa] 29. Hafta Gaziantep FK 2-0 Beşiktaş

Çevrimiçi Umutcan Kaya

Aboubakara takımı bırak o bile 70den sonra kendini almaz 4,5 maçtır yeter ya
Sadece Beşiktaş

Çevrimdışı goktasoktay

Bravo be
Ben bu kadar ruhsuz, bu kadar beceriksiz, bu kadar yeteneksizi bir arada görmemiştim!!!
Futboldan soğudum valla

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimiçi Samet Demir

4 yaşında oğlan penaltıyı kullansa topu daha sert kaleye atardı. Helal Cenk.
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Necmi

senin atacağın penaltının da senin de...
adamın oynayacak yerleri ağrıyınca penaltısıda böyle oluyor

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Semih atmak istiyordu nasil topu kapmis sarilmis cenk, artik tiskiniyorum bazi topculardan, sizin zamaniniz dolu atsanda atmasanda sizden gecti, parlayan bir gencimiz var, bu nasil bir ego nasil bir bencillik, birak iste atsin cocuk
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimiçi underworld

Cenk ne hizmetle topa sarılıyor inanılır gibi değil

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Takımda hayat belirtisi veren tek oyuncu Ghezzal.

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Bu takımda oynamak istemeyenin cehennemin dibine kadar yolu var. Aslında bunun daha güzel söylenişi var da buraya yakışmaz... :akuma:
En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimiçi Samet Demir

Takım şuan aynı Montella öncesi milli takım gibi...
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Sinan23

Şu takibe yenilecek tr de tek takim var. İkinci ligde bile yok. Adamların 10 numarası geçen sene sendeydi ve gördük seviyesini.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Musrati gittikçe soru işareti.

Ona verilen paraya Fransa dan zıpkın gibi adam alırdın.
Neyse bekleyeceğiz.

Çevrimiçi Samet Ç

Hocanın en kötü sene sonu gitmesi kesinleşti bu adama Cl'de yenilgisiz lider çıktığımız kadroyu ver en iyi ihtimal beşinci bitirir ligi.

Çevrimiçi Necmi

Musrati gittikçe soru işareti.

Ona verilen paraya Fransa dan zıpkın gibi adam alırdın.
Neyse bekleyeceğiz.
bu takımda kimseye birşey diyemiyorum muçinin bile ilk oynadığı maçla şu maç arasındaki farkı gör
Kimi alırsan al bu takım öğütür cenkle abuyu kurtarıcı olarak sahaya süren hocanın ben neyse

Çevrimiçi Necmi

Hocanın en kötü sene sonu gitmesi kesinleşti bu adama Cl'de yenilgisiz lider çıktığımız kadroyu ver en iyi ihtimal beşinci bitirir ligi.
hocanın takıma gram katkısı yok ama sorun hocamı takımmı karar veremiyorum

Çevrimdışı Zafer55

Santosu Antepte bırakıp dönsünler.

Çevrimdışı Unnamed

Tekrar söylüyorum bu takımda Messi bile olsa futbola küser

Çevrimiçi Samet Ç

Hoca arızalı takımı komple değiştir yine bunu oynatacak adam derbide oynanan oyundan memnun oyun anlayışı bu ısrar etmeye gerek yok

Çevrimiçi Necmi

Santosu Antepte bırakıp dönsünler.
bence rakımı komple bıraksınlar antepte tek başına santosa ihale etmek yanlış olur hatta hazır oraya gitmişken suriyeden sınır dışı etsinler hepsini kökten çözelim olayı

Çevrimiçi gokhans

Beşiktaş, ilk 5 pas üstüste sekansını 76.dakikada yapmış, 6.pasta gedson topu rakibe vermiş. Daha söylenecek bir şey yok!!
Bazen direnmek gerekir hayata.. Aslolan hayattır. Hayatta Beşiktaş..!!!

Çevrimiçi underworld

Futbolu, futbolu bilenler yönetecekti deyip santos u getiren kişi yargılanmayacak mı?

Bunun da bir bedeli olmayacak mı?

Çevrimiçi Samet Ç

Bu kontrollü ve sağlam savunma futbolunun günümüzde kralı Simeone ama o bile maçın belli sekanslarında hücumda rakibi öyle boğuyor ki izlerken zevk alıyorsun bizimki tamamen oyunu 0-0 'da tutayım şansa bala gol bulursam kazanırım bulamazsamda yenilmem kafasında.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Futbolu, futbolu bilenler yönetecekti deyip santos u getiren kişi yargılanmayacak mı?

Bunun da bir bedeli olmayacak mı?

Samet Aybaba nin sportif direktör olduğu senaryo tutmaz.
Şimdi de gidip Djimsiti falan izliyor. Resmen kara komedi.

Çevrimiçi Samet Demir

Etiketler: