14. Hafta Ankaragücü 1-1 Beşiktaş
14. Hafta Ankaragücü 1-1 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|14. Hafta Ankaragücü 1-1 Beşiktaş Tarih : 03.12.2023 Saat : 19:00 Stadyum : Eryaman Stadyumu Hakemler : Zorbay Küçük - Furkan Ürün - Murat Temel - Tugay Kaan Numanoğlu VAR :

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

14. Hafta Ankaragücü 1-1 Beşiktaş  [Okunma sayısı 3904 defa] 14. Hafta Ankaragücü 1-1 Beşiktaş

Çevrimiçi Savaş

Acaba oyuncular oyun içinde biz ne yapiyoz (Küfür Yasak)₆ diyolar mıdır

SM-A325F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi Samet Demir

Rezil herifler 3 pas yapamıyorlar. Aldığınız paraya yazık
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Offff içim daraldı.
Harbiden üst üste 3 pasimiz yok.

Çevrimdışı İzmitlibjk

Sezon başından beri takımın en büyük sıkıntısı kolay analiz edilebilir oluşu. Rakip takim teknik direktörü şu forumdan herhangi biri olsa bu beşiktaşa karşı nasıl savunma yapması gerektigini ne zaman kime nerde pres yapılması gerektigini, hucumlarda hangi sablonlari kullanmasi gerektigini cok rahat secebilir. Malesef buyuk takimları diger takimlardan ayıran 'öngörülemezlik" bu sene bizde yok. Kaleden top necibe gittiginde ne olup bitecegi çok belli. Taraftar olarak bizim sezon basindan beri israrla 10 numara istememizin veya rebic gibi "diger oyunculara kiyasla" daha yaratici ne yapacagi tahmin edilemeyen oyuncuların takıma monte edilmesi ve her ne kadar formsuzda olsa mutlaka oynamasi gerektigi israrı karşilik bulmadi. Rıca hocada malesef bunu anlamıyor, yetersiz. Sezonunda bu maçın da hikayesi budur. Bu arada bu yazdigim olumsuz durumlarin zararini azaltabilecek şey weghorst tarzi oyunculardir. Topu atarsin o tutar ilerde. Ön alan baskisi yaparsin kapatirsin... Bazı kişilerin "weg olsaydı" demesi bu yuzden. Malesef b planimiz yok. Weg olsaydi b planimiz olurdu....

A planimiz yok gibi bir sey hadi oldugunu varsayalim o zaman da yetersiz. B yok c yok.... Bu takıma en az 3 oyuncu lazım, bu oyuncu tercihlerinde yaraticilik ve mücadele gücü on planda olmalı. Ligin kalitesi zaten dusuk, dogru transferler ile toparlariz.

Çevrimiçi Sefa Kara

Takım daha da geriye gitmiş.

Çevrimiçi Sefa Kara

:bandit: :bandit: :bandit:

Merak etme hasan arat geliyor abi :) Hans flik gelecek yada daha iyisi  :bandit:

Rızayı getiren senin güvendiğin serdal adalının ibra etmediği yönetim :)

Çevrimiçi Savaş

Üzerinde Beşiktaş forması var diye ben bu adamlara saygı maygı duymam abi.

Armaya hakaret zaten bunların bu formayı giymesi.

11 tane at koy sahaya bunlardan daha iyi iş yapar en azindan koşar falan. İspanyada sokağa bırakılan boğalar bile bunlardan daha fazla fayda gösterir.

Yeter artık haftalardır izlediğimiz şey. Bu nedir abi ya. Futbol falan değil bu işkence bu. Rezillik kepazelik bu. Bunun adı başka bisey.

Aldığınız para da tek kuruş hakkım varsa haram zıkkım olsun hepinize be.

Çevrimiçi Samet Demir

Topu ayağına alan defansa, defans oyuncuları da kaleye veriyor. Biz ne izliyoruz böyle yahu.
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi BlackEagle16

Rıza hocayla bı zahmet devam edilmesin ya bu orta sahada ne gordude yine bu orta sahayabgeri döndük
Yap abi amartey gedson baktiyar
Burası Beşiktaş burada imzalar kalplere atılır...

Çevrimiçi BlackEagle16

Yap başka biseyler bu orta saha sene başından beri oynayan üretemeyen adamlar yazıktır

Çevrimiçi Samet Demir

Rıza hocayla bı zahmet devam edilmesin ya bu orta sahada ne gordude yine bu orta sahayabgeri döndük
Dinamit koysun yani. Demir ege var hepsini top diye oynar. Demir ege - gedson - ox en ideal olanı. Ox yerine bahtiyar da olur.

Çevrimiçi BlackEagle16

İnşallah şu salihle sözleşme yenilenmez onunyaptigibin ik katini yapar demir ege

Çevrimiçi Sefa Kara

Rıza hoca genç oynatıcam dedi geldiği zaman 1 tane genç koymuyor.Bek olarak halen onur,umut meraş izliyoruz alt yapıdan genç koy oyun olarak bir gelişim göremedik.Bu kadarını burakta oynatıyordu.

Çevrimiçi BlackEagle16

Dinamit koysun yani. Demir ege var hepsini top diye oynar. Demir ege - gedson - ox en ideal olanı. Ox yerine bahtiyar da olur.
Dinamit mı koyuyor bombami koyuyor bu üçlü zaten yedi bitirdi takımı bundan kötü olamaz

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Hasan başkan bu sezonu tamamlar ama yeni sezond Rıza Hoca ile devam edeceğine zerre ihtimal vermiyorum.

Çevrimiçi Savaş

Hasan başkan bu sezonu tamamlar ama yeni sezond Rıza Hoca ile devam edeceğine zerre ihtimal vermiyorum.
Mümkünse bu sezonu da tamamlamasın. Ne farkı var Allah aşkına Şenol ve Burak'tan? Aynı taktik aynı oyun.

Çevrimiçi BlackEagle16

Rıza hoca genç oynatıcam dedi geldiği zaman 1 tane genç koymuyor.Bek olarak halen onur,umut meraş izliyoruz alt yapıdan genç koy oyun olarak bir gelişim göremedik.Bu kadarını burakta oynatıyordu.
Ya bıraksın riza hocada safi rüzgar demir ege s
emihu bile göremedik ki kaldı sağ beke sol beke genç koyacak pehhhhhh

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Mümkünse bu sezonu da tamamlamasın. Ne farkı var Allah aşkına Şenol ve Burak'tan? Aynı taktik aynı oyun.

Bana sorarsan saniye tutmam ama yönetici değilim.

Çevrimiçi BlackEagle16

Ne sezonu abi gelsin adam akıllı sistem futbol taktik kombinasyon bilen bı hoca ona göre kurşun kadrosunu ne sene sonunu beklicez

Çevrimiçi Sefa Kara

sports digital'de sercan dikme sezon sonuna kadar rıza hoca ile devam dedi "çok iddaalı" dedi hasan arat.Tamamlayacağını zannetmiyorum.Hans flik,conte başka birisi gelebilir.

Çevrimiçi Samet Demir

sports digital'de sercan dikme sezon sonuna kadar rıza hoca ile devam dedi "çok iddaalı" dedi hasan arat.Tamamlayacağını zannetmiyorum.Hans flik,conte başka birisi gelebilir.
Artık onların kesin konuşma devri bitti. :)

Çevrimiçi Sefa Kara

Artık onların kesin konuşma devri bitti. :)
aynen öyle artık haber filan yok onlara :) yalan haber yaptıklarında da orhan yıldırım gibi cezasını alacaklar  :bandit:

Çevrimiçi Samet Demir

Topu alan defansa dönüyor ya tv yi kıracam az kaldı.

Çevrimiçi Sefa Kara

Topu alan defansa dönüyor ya tv yi kıracam az kaldı.

sinirden kendimi kasıyorum.

Etiketler: