2. Hafta Beşiktaş 1-1 Pendikspor
2. Hafta Beşiktaş 1-1 Pendikspor

Beşiktaş Forum|2. Hafta Beşiktaş 1-1 Pendikspor Tarih : 20.08.2023 Saat : 21:45 Stadyum : Beşiktaş Park Hakemler : Kadir Sağlam - Murat Altan - Ogün Kamacı - Ümit Öztürk VAR : Koray

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2. Hafta Beşiktaş 1-1 Pendikspor  [Okunma sayısı 9714 defa] 2. Hafta Beşiktaş 1-1 Pendikspor

Çevrimiçi Necmi

Tarih : 20.08.2023
Saat : 21:45
Stadyum : Beşiktaş Park
Hakemler : Kadir Sağlam - Murat Altan - Ogün Kamacı - Ümit Öztürk
VAR : Koray Gençerler - Mustafa İlker Çoşkun - Cevdet Kömürcüoğlu
Yayın : Bein Sports

Çevrimdışı Ravenman

Evimizdeki ilk lig maçı.

Şov yapma zamanı.

Hem kombineleri tüketen taraftarı memnun edecen.

Hem 2'de 2 yapıp rakiplerini göz dağı verip lider olacan.

Hatay'dan 5 yiyen bizden 9 yer.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Averaj kasmalık bir maç.

Böyle dedim ya kesin berabere kalırız 😂

Çevrimiçi BlackEagle16

Averaj kasmalık bir maç.

Böyle dedim ya kesin berabere kalırız 😂
Ağzını hayra aç ilk haftalarda kaybettiğimiz puanları geçen senelerde çok aradık. Nispeten iyi gelen başlangıç fiksturunun avantajını kaybetmememiz lazim
Burası Beşiktaş burada imzalar kalplere atılır...

Çevrimiçi BlackEagle16

Rasitsa ox baktiyar rebic ve demiregenin süre aldığı bir maç olması lazım. Maç kondisyonu maç yaparak kazanılır ilk yarıda maçı koparıp 2. Yarıda gerekli oyuncalara süre verilmeli.

Çevrimdışı Ravenman

2 de 2 şart.

Evimizde oynuyoruz.

Istanbulun semt ve amatör takımlarını hepsini yenmemiz lazım (Karagümrük, Pendik, Başakşehir, Kasımpaşa, Istanbulspor).

Bunlar bizim başımıza Anadolu takımlardan daha fazla bela.

Çevrimiçi kartalizma190399

Evimizdeki ilk lig maçı.

Şov yapma zamanı.

Hem kombineleri tüketen taraftarı memnun edecen.

Hem 2'de 2 yapıp rakiplerini göz dağı verip lider olacan.

Hatay'dan 5 yiyen bizden 9 yer.

Vallahi sova falan gerek yok. Skoru aldiktan sonra rolantiye alalim sakatlik yorgunluk olmadan.
Aboubakar, Gedson Fernandes vs uzun sezonda cok lazim olacak. Hele Gedson'un bu tempo ve yedigi bu tekmelerle ayakta kalmasi acayip bir olay.
Umarim yeni transferlerle birlikte Rebic, Ghezzal iyice hazir duruma gelmistir. Ghezzal gerci yeni baslayacakti kosulara, onu hic riske etmeyiz herhalde.
Rebic cok da hazir gozukmedi, ama klasini top ayagina geldiginde 2-3 pozisyonda gosterdi.
Tercihler sanki Rashica/Onur ve Rebic/Muleka olacak, kadro'nun geri kalani belli gibi.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Talisca1903

İlk yarıdan skoru alıp 2. Devre yeni transferler ve gençlere yer verebiliriz Ox ve Rasciha ne durumda acaba

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimdışı Mehmet57

Adamlarin kadrolarina bakiyim dedim Boca’dan Oscar Romero gelmis. Dikkat edilmesi gereken bir oyuncu, o Endri Cekici de oyle.

Çevrimiçi Sefa Kara

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Beşiktaş'ın muhtemel 11'i: Mert - Rosier, Necip, Amartey, Masuaku - Amir, Salih, Gedson - Rashica, Muleka, Aboubakar. (NTV) #BJKvPS

Çevrimiçi sozkul

Beşiktaş'ın muhtemel 11'i: Mert - Rosier, Necip, Amartey, Masuaku - Amir, Salih, Gedson - Rashica, Muleka, Aboubakar. (NTV) #BJKvPS

Masuaku’yu görünce içime su serpiliyor. Nerdeyse göndereceklerdi adamı..

Çevrimiçi Necmi

Masuaku’yu görünce içime su serpiliyor. Nerdeyse göndereceklerdi adamı..
taraftar yerden yere vuruyordu

Çevrimiçi BlackEagle16

taraftar yerden yere vuruyordu
Taraftar cabuk adam harcamaya alışkın keyif alıyorum resmen masuakuyu izlemekten

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Rosier'in kendini topladığı bir maç olsun.

Çevrimiçi COB

Necip-Amartey ikilisi tedirgin etti.

Neftçi maçının ikinci yarısında Amartey topla ileri çıkıp rakip takımın dengesini bozdu. Bu maçta nispeten zayıf bir takımla oynayacağımız için aynı rol verilebilir.

Yeni gelen oyuncular sonradan oyuna dahil oluyor, Rashica'yi ilk 11 de beklemiyorum.

Çevrimiçi BlackEagle16

Rosier'in kendini topladığı bir maç olsun.
Rosierde fena değil evet kabule diyorum ghezalla uyumundaki rosier damakta tad bieakti ama gayet arkada sağlam duruyor ve gerektiğinde hücuma destek veriyor. Ortalama üstü bir bek oyuncusu kalitesini hep yansitiyor

Çevrimiçi BlackEagle16

Necip-Amartey ikilisi tedirgin etti.

Neftçi maçının ikinci yarısında Amartey topla ileri çıkıp rakip takımın dengesini bozdu. Bu maçta nispeten zayıf bir takımla oynayacağımız için aynı rol verilebilir.

Yeni gelen oyuncular sonradan oyuna dahil oluyor, Rashica'yi ilk 11 de beklemiyorum.
Stoper tandemine acil net stoper şart oğlu sart bu hafta içi bu konuyu çözmesi lazım yönetimin hem ruiz hem saiss gayet iyi stoperlerdi ne yazikki ikisinide elimizde tutamadık çok acı

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Semihin sakatlığı önemli herhalde.

Çevrimiçi Talisca1903

Adamlarin kadrolarina bakiyim dedim Boca’dan Oscar Romero gelmis. Dikkat edilmesi gereken bir oyuncu, o Endri Cekici de oyle.
endri çekici ne masuakuya ne rosier diş geçiremez

Çevrimiçi Talisca1903

Rashica rebic Ox en azından saha atacak adam var yedekte

Çevrimiçi Necmi

Rosierde fena değil evet kabule diyorum ghezalla uyumundaki rosier damakta tad bieakti ama gayet arkada sağlam duruyor ve gerektiğinde hücuma destek veriyor. Ortalama üstü bir bek oyuncusu kalitesini hep yansitiyor
rosier rasihca ilede büyük oynar tam onun ön oyuncusu çıktığında arkasını kapatacak bir açık oyuncusu masuaku ilede çok iyi ikili olur bence

Etiketler: