29.Hafta / Trabzonspor - Beşiktaş
29.Hafta / Trabzonspor - Beşiktaş

Beşiktaş Forum|29.Hafta / Trabzonspor - Beşiktaş Skor : Trabzonspor: 0 - Beşiktaş: 2 Tarih : 03.05.2015 Saat : 19:00 Stadyum : Hüseyin Avni Aker Stadyumu Hakem : Cüneyt Çakır Yayın : Lig

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

29.Hafta / Trabzonspor - Beşiktaş  [Okunma sayısı 146633 defa] 29.Hafta / Trabzonspor - Beşiktaş

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Sosa çıkmadan Ba giremez bugün.

60'ta Sosa Oğuzhan 65'te Ba Pektemek değişecektir.
Çok matıklı 2 dwgişiklik olur :ok: @Çağrı abi
Aça ben skora göre Cenkde girer diye düşünüyorum :bandit:
Olcay -Frei defişikligide olabilir bakalım neler yapacak Biliç efendi :money:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Bilic 70e kadar genelde değişiklik yapmıyor. Bakalım bu maçta da devam edecekmi bu huyu :bandit:
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı atalay

[ Son Düzenleme: 20 Kasım 2016, 23:39:19 atalay ]

Çevrimiçi Samet Ç

Tolgay Oğuzhan Sosa'ya mı bırakacak Bilic ortasahayı  :evillol: Belki son 3-4  dakika  :kop:
Yenik duruma düşersek benim tercihim bu olur. Ama Bilic'in olmaz. Ama şöyle bir orta saha ile bir maça çıkmak istiyorum haftaya Gaziantep maçı olabilir mesela.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 03 Mayıs 2015, 18:55:46
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Girer. Opare/Demba. Atiba sağ beke çekilir .Tolgay,Sosa,Oğuzhan yapar ortayı.Bunu yapıyorsak ya Opare felakettir ya da Sosa iyi oynuyor lakin takım skor olarak geridedir.

Abi imkan ihtimal vermiyorum buna.

İsterim ben bu ortasahyı başından beri istiyorum ama Bilic yapmaz bunu.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 03 Mayıs 2015, 18:56:08
  • Beşiktaş / Bodrum
Yenik duruma düşersek benim tercihim bu olur. Ama Bilic'in olmaz. Ama şöyle bir orta saha ile bir maça çıkmak istiyorum haftaya Gaziantep maçı olabilir mesela.

Aynen öyle zaten mantıklı ama Bilic yapmaz.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 03 Mayıs 2015, 18:56:47
  • Beşiktaş / Bodrum
Bir ihtimal daha var.

Motta Ba değişir.

Olcay sol beke geçer Sosa sol açığa geçer duruma göre son yarım saat.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Tolga

Girer. Opare/Demba. Atiba sağ beke çekilir .Tolgay,Sosa,Oğuzhan yapar ortayı.Bunu yapıyorsak ya Opare felakettir ya da Sosa iyi oynuyor lakin takım skor olarak geridedir.
Bilic böyle bir kadroya maçın hiçbir dakikasında skor ne olursa olsun dönmez  :D
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı atalay

[ Son Düzenleme: 24 Kasım 2016, 21:10:51 atalay ]

Serdar bütün Planlarımızı alt ust etti , Sabahtan beri kafa patlayitıyorum , Şöyle yapsak ne olur Böyle yapsak ne olur diye ama Pektemek hariç doğru kadro ile çıkıyoruz diyebilirim :bandit:
@Efe abininde dediği gibi Serdar tamda Zamanında Cezalı duruma duştu :s20: :s20:

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Sahaya çıkıyoruz haydi bismillah :claps: :claps: :claps:
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Orhan_

Ben mi yanlış duydum yoksa spiker mi ilk maçta Konya da Beşiktaş'ı 3-0 la geçti dedi Trabzon için. Eğer yanlış duymadıysam o spikere iyi sövücem.

Çevrimiçi Samet Ç

Haydi Bismillah. Hayırlısı neyse o olsun.

Çevrimdışı fore_kazık

Çevrimdışı Orhan_

Hayırlısıyla kazanalım inşallah. Vurduğumuz gol olsun, defanstan çıkamasınlar inşallah.

Çevrimdışı maFia

Yazıyorum.. Tolgay maça damga vuracak.. Maç başladı..

Çevrimdışı Sedat_BJK

Haydi Bismillah. Vurdugumuz gol olsun..

HTC One_M8 cihazımdan gönderildi

Bir Sevdaysa Hayatı Anlamlı Kılan,
Daha Sesli Söyle BEŞİKTAŞ ULAN!!!

Çevrimdışı maFia

İlk 15 dakikada gol geliyor Kartalımızdan..

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Olcay kanser etme bizi kurban olayım :bandit:

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 03 Mayıs 2015, 19:06:38
  • Beşiktaş / Bodrum
Niye ses çıkmıyor iç stadta?
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 03 Mayıs 2015, 19:11:49
  • Beşiktaş / Bodrum
Ortam böyle olursa biz isteiğimizi alıp çıkabiliiriz buradan :)
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Celestine Babayaro

Mustafa müthiş ya gözlerimizin pasını siliyor

Çevrimiçi murat

maçın kilit noktası bilicin yapacağı değişiklikler olacaktır, demba ba kesin girer ama nasıl bir yabancı dengesi sağlanır bilemiyorum, orta alanda topa sahip olmak için atiba ve sosa dan vazgeçilmemeli bu maçta.
Oyunu okuma ve oyuncu değiştirme konusunda çok başarısız.umarım gerek kalmaz.necipin olmaması bir avantaj hata yapma yüzdesi düşecektir bu sayede.şuan mustafa kayıp sosayıda göremedim pek

Etiketler: