2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 521 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11337799 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimdışı tuncaboylu

ben yabancı veya yerli sağ bek almayalım parayı 4 oyuncuya gömmeyelim diyorum taş gibi bir stoper ve sol bek alalım diyorum. bütçeyi 4e bölüp eh işte adamlar almak yerine aynı parayı 2ye bölelim ve daha elit oyuncular seçelim diyorum. seneye ffp şartları hafifleyince de çaylar bendennn  :D

Gökhan Gönül'e verilecek para transfer bütçemizi çok sarsmayacaktır diye düşünüyorum, sadece senelik maaş yükünü biraz arttıracaktır.

Yoksa dediğinde haklısın, Gökhan alınacak diye sol bekte ucuza kaçılırsa hata olur.

Çevrimdışı Nartallo

Sağ bekten daha elzem, acil çözüm bulmamız gereken yerlerimiz var.

Sol bek, kale, stoper gibi...

Çevrimdışı tangaz

Gökhan Gönül'e verilecek para transfer bütçemizi çok sarsmayacaktır diye düşünüyorum, sadece senelik maaş yükünü biraz arttıracaktır.

Yoksa dediğinde haklısın, Gökhan alınacak diye sol bekte ucuza kaçılırsa hata olur.

maaş yükü de nihayetinde transfer bütçesini düşürecek bir kriterdir.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Bishamon

Atınç'ı 5e satıp Serdar Azize o kadar para vermeyiz.Rahat olun  :D

Çevrimdışı Yasin A.

yabancı kontenjanı bu kadar genişlemişken serdar aziz'e 5MEUR bonservis nedir ya şaka mı bu? kim agbi serdar aziz ne kadar büyüttünüz bu adamı ya?
şampiyonlar liginde senin stoperin olabilecek düzeyde mi? ne tecrübesi nesi varmış?
buna o kadar para vereceksek ersan'ı niye sattık? hem daha fazla tecrübesi vardı.
stoperlik olayını daha dogrusu savunma olayını türk oyuncular beceremiyor arkadaş hele avrupa arenasında topu alan oynatır bizim türk stoperleri.
o yüzden stoperler yabancı olmak zorunda, ha geriden oyunda kurabilirlerse ne ala ama kademe anlayışı yüksek, yere sağlam basan stoper lazım.
serdar aziz kim ya? bir tane videosunu gösterin savunma sanatından örnekler sunan !
rotasyona gelirse gelir o da en fazla 1M EUR + takas oyuncu ile gelecekse gelsin yoksa gelmesin ne gerek var?
geçen sene de balon ozan tufan için yırtınanlar oldu aman çok ihtiyacımız vardıda vs... fenere sonra 7 milyona itelenince bu adamlar ne büyük kazık diye dönmeye başladılar.
bu işler menajer işleri, pazarlama işleri. yoksa beşiktaşın savunmasını düzeltecek adam degil serdar aziz.

Çevrimiçi Necmi

Tahminimce Serdar Aziz konusu da, Şenol Güneş'in kendisini ne kadar istediğiyle alakalı olacak.

5-5.5 milyon euro mertebesine çıkmamız ancak hocanın yoğun ısrarıyla olur. 3-3.5 milyon euro'ya alabilmamiz lazım, yurt içinden rakibimiz yok ve Serdar da yurtdışından gelen tekliflere sıcak bakmıyor olabilir.

Takas konusu da çok şart değil bence, Pedro ve Alexis'i Bursa'ya itelemeye çalışmaya gerek yok. Birini 1.5'a, diğerini 1 milyona başka bir takıma satsak da aynı şey olur.
serdar aziz hoca çok istesede bu parayı etmez. 3-3.5  oda hocanın hatırına verilir.
birde yerli stoper olması nedeniyle kadromuzda mutlaka bir yerli stoper olmak zorunda
bu milli takım stoperi olursa ala bir durum. ederi etmezi bir kenara yerli oyuncuya ihtiyacımız var ve
buda listenin başında duruyor. geçen sene iki yerli kaybettik o mevkide yerine bir tane getirmek gerekiyor.
birde hem bizde hem milli takımda satılma potansiyeli olan bir oyuncu. kötü yatırım olmaz.

Çevrimiçi Necmi

GG için o para deli bir rakam şaka değil bu gomezden sonra en fazla alan oyuncu olur
GG o parayı edecek oyuncu değil. şaka gibi ozi den sosa dan fazla alacak

Çevrimdışı Savaş

GG'nin alacağı ücreti öğrendikten sonra gelmesini istemedim.

31 yaşındaki adama bu paraları vermek saçma. Hele ki senelerdir bu takımda emek veren futbolcularımız daha düşük alırken.

Ha kalibresi çok yüksek bi adam olur eyvallah ama GG o paralara olmaz.

Çevrimdışı ahmetserdar

Gökhan Gönül kanat oyuncusu, illa ki sağ bek olacak değil ki, sol bek olarak al, 3 maç bocalar ondan sonra orayı boydan boya ezberler,
 rotasyonda kullan, hem sağda hem solda kullan, kullan da kullan.
Gökhan Gönül iyi futbolcu, ayağında bu kadar top tutmayı sevmese 6 numara olarak oynat, oynar.
Son maçta rezil falan oldu yorumuda mantıksız, aynı maçımı izledik bilmiyorum.
Şöyle ki; senden hızlı bir adamı durdurmak için ısrarla faul yapman gerekir, ısrarla faul yaptığın adam hızlı bir adam ve o hızla düşerse kartı görürsün, orada sorun Gökhan Gönül o adamı kovalarken önüne, ters kademeye çıkıp alan daraltmayan takım arkadaşları. Hızlı oyuncu zor döner, onunla koşan adam ne yönde koşuyorsa ters kademe yapan arkadaşı yoksa, hızlı adam hızını yükselterek ivmeli bir şekilde koşar, kale önüne topu bırakır.
Burada benim kızdığım şey şu, Milli takımda olsa, bu bir takım ve ''takım olmak'' zaman ister, Fatih Bey bunu bilmiyor mu,  biliyor.
Ama ben yaptım oldu diyor, Türkiyenin dahi teknik direktörü yakıştırmasını duymak istiyor, iki çalım attı diye Emre Mor'u takıma dahil edip, Alper potuk ve Gökhan Töreyi kesti, ''aklı kes''se onları kesmezdi,  Emre Mor böyle dağınık oynadığı sürece Kerim frei'yı bile mumla aratacak. İyiki almadık.

Oğuzhan'ın oynaması için etrafına uyumlu olması gerekir diyorsun ozan062;
Öyle birşey yok, ilk yarı modriç ne oynamış ikinci yarı oğuzhan çıkınca nasıl canavarlaşmış bir bak, nerdeyse yürüyerek adam geçti kaç kere, kılçıksız, baskısız. Çarpraz koşu yapan, pas için açığa kaçan vardı da oğuzhan mı vermedi?
Oğuzhan çıkınca takımın bütün balans ayarları bozuldu ceza sahamıza pikniğe çıkar gibi gelmeye başladılar.
Oğuzhan candır.
Cenk'i sıkıştıran defans oyuncuları Burak'ı tost gibi araya aldı da, Burak'ın peyniri kenara taştı :)
Cenk'in 11'de oynayıp gol atmaması nasıl bir analiz bilemedim?
 Gomez öncesi Cenk'in gollerine ve Gomez'in Cenk'e düzdüğü güzellemelere bir bak derim.
Gomez Cenk kötü oynadı diye 11'deki yerini almadı,
Daha bu senenin başında oldu bunlar, yıllar önce değil.

Çevrimdışı abdusta

Ben başka açıdan bakacagım.
Serdar Aziz in şu anki formunu düşünerek yorum yapıyoruz
kendisi henuz 25 yaşında,
Güneş hocamızda kendisini ısrarla istiyor.
herhalde planları var,Azizi parlatmayı düşünüyor.

Hocamıza saygı duyarak,yönetimin transfer politikasınında ki tutumluluğunu göz önüne alırsak
istenilen şartlarda buluşulup transferin sonlandırılmasına yüksek ihtimal olarak görüyorum

Saygılar

Çevrimdışı worns

31 yaşındaki adama bu paraları vermek saçma. Hele ki senelerdir bu takımda emek veren futbolcularımız daha düşük alırken.

Alacağı yıllık ücret?

Çevrimdışı worns

Bu arada yönetimden tekrar Atiba'nın satılmayacağı yönünde açıklamalar gelmiş. Sevindirici.

Çevrimdışı Berat

Alacağı yıllık ücret?

1.7 + 2 imza + maç başı.

Çevrimdışı Kuntz

Basın FFP uygulamalarının geldiğinin farkında değil herhalde. Ne güzel rakamlar yazıyorlar her takım için. Uçmuş bunlar iyice.

Çevrimdışı ozan062

Ben başka açıdan bakacagım.
Serdar Aziz in şu anki formunu düşünerek yorum yapıyoruz
kendisi henuz 25 yaşında,
Güneş hocamızda kendisini ısrarla istiyor.
herhalde planları var,Azizi parlatmayı düşünüyor.

Hocamıza saygı duyarak,yönetimin transfer politikasınında ki tutumluluğunu göz önüne alırsak
istenilen şartlarda buluşulup transferin sonlandırılmasına yüksek ihtimal olarak görüyorum

Saygılar

eli değmemiş oyuncuları istediği zaman geçerli ama

bursada eli değdiği halde ben onun dönemindede beğenmiyorsam demekki faydasını görmeyeceğizdir..

ha tanıdığı için bizdede eksiği bildiği için doldurabilir diyordur ama parlatma konusunda malesef bir aşama kaydedebileceğine inanmıyorum çnk hocanın şu farkı var

bir oyuncuyu patlattıgında o oyuncu düşüş göstermiyor hep aynı devam ediyor o sebeple ben serdar konusuna o gözle bakamıyorum
*ŞENOL GÜNEŞ= En Büyük Güneş Bizim Güneş

Transferler için eleştirim:

Kararsızlık ve gecikme, başarısızlığın sebebidir.GOETHE
MisalGomezde herkesin kararlılığı sonuç getirdi

Çevrimdışı tuncaboylu

Ne kadar alacakmış Gökhan? Aziz'in dediği rakamları diyorsan, onu vermiyoruz biz.

Çevrimdışı ozan062

bu arada güzel bir calısma yapmıslar

Çevrimdışı Berat

Ahmet Ürkmezgil WHU bassın alsın demiş Töre'yi  :icool:

Çevrimiçi Necmi

yabancı kontenjanı bu kadar genişlemişken serdar aziz'e 5MEUR bonservis nedir ya şaka mı bu? kim agbi serdar aziz ne kadar büyüttünüz bu adamı ya?
şampiyonlar liginde senin stoperin olabilecek düzeyde mi? ne tecrübesi nesi varmış?
buna o kadar para vereceksek ersan'ı niye sattık? hem daha fazla tecrübesi vardı.
stoperlik olayını daha dogrusu savunma olayını türk oyuncular beceremiyor arkadaş hele avrupa arenasında topu alan oynatır bizim türk stoperleri.
o yüzden stoperler yabancı olmak zorunda, ha geriden oyunda kurabilirlerse ne ala ama kademe anlayışı yüksek, yere sağlam basan stoper lazım.
serdar aziz kim ya? bir tane videosunu gösterin savunma sanatından örnekler sunan !
rotasyona gelirse gelir o da en fazla 1M EUR + takas oyuncu ile gelecekse gelsin yoksa gelmesin ne gerek var?
geçen sene de balon ozan tufan için yırtınanlar oldu aman çok ihtiyacımız vardıda vs... fenere sonra 7 milyona itelenince bu adamlar ne büyük kazık diye dönmeye başladılar.
bu işler menajer işleri, pazarlama işleri. yoksa beşiktaşın savunmasını düzeltecek adam degil serdar aziz.
o kadar geniş değil şu anda 12 yabancı kadroda var iki açığımız var bir stoper bir sol bekle buda
doluyor oyuncu gönderemezsek dediğin gibi yayılamıyoruz. birde vereceğin liste önemli şl ye 15 kişilik liste vermeye
razıysan hiç yerli almazsın problem değil.

Çevrimdışı Çağrı

Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimiçi Necmi

Çevrimdışı ozan062

Çevrimdışı tangaz

:aman:

sylvia christelle tropik adalar da göründüğün bilgisi  vardı. en sonunda elinden kurtulmuşsun sanırım  :bandit:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Çağatay

Hope for the Best, Plan for the Worst

Etiketler: