Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 210 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5241213 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimdışı Karabay

Feda sezonunda kimse takıma kızmadı, böyle ağır eleştirmedik çünkü o kadroya sabretmemiz gerektiğini, oyunculara hocaya ve yönetime zaman vermemiz gerektiğini biliyorduk. Nihayetinde şampiyon da olamadılar ama takıma daha çok sarıldık.
Gelinen noktada şenol hoca evet belkide on senede 8 kez şampiyon yapacak bilemeyiz. Aslında mevzu şampiyonluk da değil. İnsanın zoruna giden bu kadronun göz göre göre heba olması. Tüm renklilerin ağzının suyu akıyor bize ve biz bunu tirnaklarımizla kazıyarak elde ettik. Bu kadar kısa zamanda geri kaybetmek koyuyor adama. Her kaybedilen puanda "yönetim ve hoca tedbir alacaktır" diyoruz ama hiç de öyle bir hava yok. Bildiğin herkesin sıtkı sıyrılmış.
Tüm bunları toplayinca eleştiri dozumuz artıyor. Bu yüzden sesimiz çok çıkıyor. Çünkü biz daha doyamadik. Halen açız.

Çevrimdışı Erdem Ayaz

Taraftara bunu hediye etti bu takım gercekten bravo

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Feda sezonunda kimse takıma kızmadı, böyle ağır eleştirmedik çünkü o kadroya sabretmemiz gerektiğini, oyunculara hocaya ve yönetime zaman vermemiz gerektiğini biliyorduk. Nihayetinde şampiyon da olamadılar ama takıma daha çok sarıldık.
Gelinen noktada şenol hoca evet belkide on senede 8 kez şampiyon yapacak bilemeyiz. Aslında mevzu şampiyonluk da değil. İnsanın zoruna giden bu kadronun göz göre göre heba olması. Tüm renklilerin ağzının suyu akıyor bize ve biz bunu tirnaklarımizla kazıyarak elde ettik. Bu kadar kısa zamanda geri kaybetmek koyuyor adama. Her kaybedilen puanda "yönetim ve hoca tedbir alacaktır" diyoruz ama hiç de öyle bir hava yok. Bildiğin herkesin sıtkı sıyrılmış.
Tüm bunları toplayinca eleştiri dozumuz artıyor. Bu yüzden sesimiz çok çıkıyor. Çünkü biz daha doyamadik. Halen açız.
Güzel dile getirmişsin daha fazlasına potansiyelimiz var ama olduğumuz nokta ve oynanan futbol herkesin sinirlerini tavan yaptırmış durumda. Takım içindeki ayrılıklarda cabası. Yani daha iyiye gitmemiz gerekirken her açıdan ilk yarı itibariyle tüm noktalarda geriye gittik. Başkan Şenol Hoca'ya patronun kendisi olduğunu altını çizerek anlatmalı geçen tv da bi mesaj vermişti futbolculara bence futbolculardan çok Şenol Hoca'nın ağır bir mesaja ihtiyacı var..
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı cursedofdragon

Daha önce yaptık yine yapabiliriz.

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Fikret baskan iki stoper bir tane daha kaleci alirsa bu sorunu cozeriz
Fikret Başkan geldiğinden beri 20 yi aşkın kaleci ve defans transferi yapmış ama forvet transferi sayısı sanırım 5-6 yı geçmez. Geldiğimiz nokta zaten herşeyi güzel özetliyor. Hala da defans alıyoruz ve üçüncü forvetimiz Pektemek :D
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı Karabay

Güzel dile getirmişsin daha fazlasına potansiyelimiz var ama olduğumuz nokta ve oynanan futbol herkesin sinirlerini tavan yaptırmış durumda. Takım içindeki ayrılıklarda cabası. Yani daha iyiye gitmemiz gerekirken her açıdan ilk yarı itibariyle tüm noktalarda geriye gittik. Başkan Şenol Hoca'ya patronun kendisi olduğunu altını çizerek anlatmalı geçen tv da bi mesaj vermişti futbolculara bence futbolculardan çok Şenol Hoca'nın ağır bir mesaja ihtiyacı var..

Aynen öyle. Şimdi biz hocayı ve oyuncuları eleştirince bazı arkadaşlar "sezon sonu hoca bizi şampiyon yaparsa ve bunda da q7'nin katkısı olunca utanırsınız" diyorlar ama zaten bizim de istediğimiz buki. Varsın beşiktaş kazansın ben kaybedeyim. Şenol hocayı kötü perfotmastan ötürü bugün eleştiriyor  olmam yarın şampiyonlukta sevinme hakkımı elimden alamaz. Yine en çok ben sevineceğim.

Çevrimdışı ardiles

:evillol: sen maça 2 sol kanat ve forvetsiz çıkarsan senin forvet arkası oynayan adamın değil talisca istediğin adamı koy gene verim alamazsın.
ben insanlar gibi oyuncu savunmuyorum. lütfen okuduğunuzu anlamak istediğiniz gibi anlamayın.

ekleme: yarın gelsin mesut başlasın cenk ile arkalı önlü oynasın aynı durumdan müzdarip ya mesut da bitmiş abi ya diyecek tonla adam çıkacak  :evillol:

talisca için ısrarla forvet arkası diyorsun. daha neyi konuşabilirimki? oyun içi aksaklıkları konuşmamızın anlamı kalmıyor.

Çevrimdışı BORAN

talisca için ısrarla forvet arkası diyorsun. daha neyi konuşabilirimki? oyun içi aksaklıkları konuşmamızın anlamı kalmıyor.

Aynen. Futbol ulemasısınız siz çünkü herşeyi siz iyi bilirsiniz.

Çevrimdışı caner.eryigit

Bir hafta sonu ancak bu kadar kötü geçerdi.birini bulup defalarca rabona trivela yaparak komaya sokmak istiyorum!

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Bir hafta sonu ancak bu kadar kötü geçerdi.birini bulup defalarca rabona trivela yaparak komaya sokmak istiyorum!

Öyle deme dostum Instagram paylaşımları var. Sattırdığı forma vs var.

Çevrimdışı ardiles

Fikret Başkan geldiğinden beri 20 yi aşkın kaleci ve defans transferi yapmış ama forvet transferi sayısı sanırım 5-6 yı geçmez. Geldiğimiz nokta zaten herşeyi güzel özetliyor. Hala da defans alıyoruz ve üçüncü forvetimiz Pektemek :D

dopdolu yorumlarını takipteyiz sevgili alen

Çevrimdışı ardiles

Aynen. Futbol ulemasısınız siz çünkü herşeyi siz iyi bilirsiniz.

bilmek değil arkadaşım "görmek"

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Aboubakar 25 maç 22 gol 6 asist. Geçen sezon az dakika alıyor diye laf anlatmaya çalışırken Pektemek esprisi yapanlar ne düşünüyorlar merak ediyorum.

Çevrimdışı BORAN

bilmek değil arkadaşım "görmek"

Teşekkür ederim kelime dağarcığım gelişti.

Çevrimdışı matias_27

Transfer bölümünü de yazdım.  Bilgidir arda ile görüşülüyor.bazı konular var görüşülmesi gereken. Şuan için transfer olasılığı yüzde 60
4 yıl üst üste şampiyonluk gelecek

Transfer bölümünü de yazdım.  Bilgidir arda ile görüşülüyor.bazı konular var görüşülmesi gereken. Şuan için transfer olasılığı yüzde 60

biz birinden kurtulalım derken biri daha mı geliyor.

Çevrimiçi mellfred

Aboubakar 25 maç 22 gol 6 asist. Geçen sezon az dakika alıyor diye laf anlatmaya çalışırken Pektemek esprisi yapanlar ne düşünüyorlar merak ediyorum.
kaçan balık büyük oluyor. geçen sene şu çocuğu tutup hiç kimseyi almamak bize yeterdi

Çevrimiçi Savaş

O kadar büyük hayal kırıklığım var ki bazen düşünüyorum hakikaten futbolcular da bizim kadar üzgünler midir?

Isin kötüsü herhangi bir umudum ve heyecanım da yok. Adım gibi eminim ki ikinci yarı Antalya deplasmanında bazı futbolcuların adi yine 11 yazacak. Yine aynı diziliş ve yine aynı sistem olacak..

17 haftada değişmeyen sistem 2 haftada değişmez maalesef..

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı ardiles

Teşekkür ederim kelime dağarcığım gelişti.

:) polemik yaptığımı düşünmüşsün evet bazen oluyor ama şu an değil. çözüm istiyorum polemik değil. çözüm sunuyorsan başımın üstünde yerin var. talisca ne oynuyor önce bunu konuşalım

Çevrimdışı matias_27

Bir oyuncu yüzünden BEŞİKTAŞ kılık bırakılmaz veya askıya alınmaz.

Eksik yazdım her ne olursa olsun BEŞİKTAŞ lıık bırakılmaz.  Belki abarttın anlaşılmak istediğin için yoksa şu bu nedenden dolayı askıya alıyorum veya bırakıyorum dersin renkli taraftarlardan farkın olmaz.
4 yıl üst üste şampiyonluk gelecek

Çevrimdışı Serhat Akkaya

dopdolu yorumlarını takipteyiz sevgili alen
Tüm planı orta yapmak üzerine kurulu olan bir takımın bir anda kozasından çıkıp parlak renkli bir kelebeğe dönüşeceğini düşünmek ve bunu 1.5 senedir beklemek aşırı hayalci bi görüş değil mi? İnsanlara hayal satmaktan başka bişi değil bu yaptığınız. Sonra biz kendi görüşümüze bildirince alen oluyoruz siz Ali Ece.

hoca, katı şekilde uyguladığı "doğru oynamak" felsefesinden taviz vermiyor. oyuncuları serbest bıraksa yalan-yanlış bir şekilde skor alınır ama şenol hoca işin bu kısmında değil yanlış oyunla skor almak istemiyor. hiç olmazsa son 10 dk. taviz ver değil mi? işte vermiyor inatla  :) ligde vakit varken bu lüksünü kullanmak istiyor sanırım.

şenol hocanın yapmak istediğini serpil hoca yıllar önce açıklamış bize söz düşmez.

"Futbolda dört tane unsur var. Fizik kaliteler, mental kaliteler, taktik ve motivasyon kaliteler. Akıl ve bilimle çalışmak lazım. Vazgeçilmez olan bu. Öğretmenin bir sürü tanımı var ama bence doğru olan “bir şeyleri değiştirmek.” Çocuk önceden şöyle yaptığı şeyi şimdi böyle yapsın. Önceden yapamadığı şeyi yapar hâle gelsin. Bu da merkezi sinir sistemi fonksiyonudur. Beynimizde 125 milyar nöron var. Nöronlar arası bağlantı üzerine başka bağlantıyı kurmak bizim işimiz. Trilyon üzeri trilyondan söz ediyoruz. Taş üstüne taş koymak yani. Futbol dünyasında büyük bir eksiklik var. Bilim hep fizik kalitelerin iyileştirilmesinde kullanıldı. Kuvvet, sürat, çabukluk vs. Ama esas konu şu: Biz beyne bakmalıyız. Karar çok önemli. Çocuğa doğru oynamasını öğretmek gerek."
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı caner.eryigit

Devre arası yapılacak en iyi işlerden biri de o lüzumsuz kontratlardan bir an önce kurtulmak onlar kendilerini biliyor zaten.arda olayı da iyice ayyuka çıktı herhalde bitmiş o işte.hayırlısı olsun ne diyelim de.futbol artık tamamen atletik hız olayına döndü ayağıma top gelsin ben oynarım bitti o iş.bu oyunu artık ne kadar hızlı ve direkt oynayabilirsen o kadar iyisin.city çok uçuk örnek olabilir ama maç boyunca kaç tane yan orta yapıyor merak ediyorum hep kısa kısa deniyorlar Keza napoli bayern PSg hepsi bu tarz oynuyor.yapılan her yüksek orta ortak bir top en fazla %50 vurma şansın var bunu top kaybı olarak gördükleri için bu tarz oynuyorlar ve oynamaya çalışıyorlar.örneğin bizim lig de bu olayı en iyi Başak yapıyor attığı gollere bakarsak görebiliriz bunu daha bugün visca golü.Oynadığımız sistemde kenar oyuncuların gol atmazsa o sistemde işlemez oluyor Babel işini yapıyor ama q sıfır katkı olmaz olmamalı!artı parantez orta sahan gol atacak Tolgay ozi Atiba kaç gol attı kocaman soru işareti?forvet mevkini hiç söylemiyorum bile dün ronaldo örneği verdim lig de 4 gol atmış keza benzema da o rakamlarda Real bile olsan liderin 14 puan arkasına düşüyorsun.artık bu tutucu huyundan nolur Allah rızası için vazgeç Hocam.biz inanıyoruz da siz ve oyuncular inanıyor mu?bu takımın bu sene şampiyonlar liginde oynadığı tempo ve maçlar ortada gs maçı ortada demek ki yapabiliyoruz.o zmn yapacaksınız arkadaş imtina etmeyeceksiniz.aidiyet duygusu olmayan kim varsa gitsin kimsenin kaprisini çekmek zorunda değil bu camia.umut Gültekin güzel demiş onun söyledikleri ile bitiriyorum.
Uzun dönem aynı takımda çalışıp başarılı olan hocaların ortak paydası kendilerini zamanı geldiğinde değiştirebilecek vizyona sahip olmalarıdır.kazanırken de sistem değiştirilebilir ama cesaret ister!
Futbolculara gelince tüm profesyonel sporcular formalarının önündeki Amblemin sırtında yazan İsimden daha büyük olduklarını  öğrenmiş olmaları gerekir!
Vesselam...

Çevrimdışı ardiles

Tüm planı orta yapmak üzerine kurulu olan bir takımın bir anda kozasından çıkıp parlak renkli bir kelebeğe dönüşeceğini düşünmek ve bunu 1.5 senedir beklemek aşırı hayalci bi görüş değil mi? İnsanlara hayal satmaktan başka bişi değil bu yaptığınız. Sonra biz kendi görüşümüze bildirince alen oluyoruz siz Ali Ece.

hoca, katı şekilde uyguladığı "doğru oynamak" felsefesinden taviz vermiyor. oyuncuları serbest bıraksa yalan-yanlış bir şekilde skor alınır ama şenol hoca işin bu kısmında değil yanlış oyunla skor almak istemiyor. hiç olmazsa son 10 dk. taviz ver değil mi? işte vermiyor inatla  :) ligde vakit varken bu lüksünü kullanmak istiyor sanırım.

şenol hocanın yapmak istediğini serpil hoca yıllar önce açıklamış bize söz düşmez.

"Futbolda dört tane unsur var. Fizik kaliteler, mental kaliteler, taktik ve motivasyon kaliteler. Akıl ve bilimle çalışmak lazım. Vazgeçilmez olan bu. Öğretmenin bir sürü tanımı var ama bence doğru olan “bir şeyleri değiştirmek.” Çocuk önceden şöyle yaptığı şeyi şimdi böyle yapsın. Önceden yapamadığı şeyi yapar hâle gelsin. Bu da merkezi sinir sistemi fonksiyonudur. Beynimizde 125 milyar nöron var. Nöronlar arası bağlantı üzerine başka bağlantıyı kurmak bizim işimiz. Trilyon üzeri trilyondan söz ediyoruz. Taş üstüne taş koymak yani. Futbol dünyasında büyük bir eksiklik var. Bilim hep fizik kalitelerin iyileştirilmesinde kullanıldı. Kuvvet, sürat, çabukluk vs. Ama esas konu şu: Biz beyne bakmalıyız. Karar çok önemli. Çocuğa doğru oynamasını öğretmek gerek."

kötü sonuçlar aldığımızda neler olduğunu, şenol hocanın ne yapmak istediğini anlamaya çalıştım. oynadığımız maçları baştan sona çok sefer izledim ve bir sonuca vardım. siz buna hayal satmak diyebilirsiniz

insanların "fikirleri" hafızasında yüklü bilgilerden etkilenirmiş. serpil hocayı öncesinde okumuştum ve şenol hocanın da etkilendiğini düşündüm. çünkü gördüklerim serpil hocanın anlayışına birebir uyuyordu.

hayal mi satıyorum. pekala ben hayallerimi bedava satıyorum.

Çevrimdışı caner.eryigit

BİLGİ | Cenk Tosun'u ocak ayında kadrosuna katmak isteyen Everton, 20 milyon euro'yu gözden çıkardı. Teklifi ileten Everton yetkilileri, Beşiktaş'ın yanıtını bekliyor.

Etiketler: