Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 279 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5161745 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimdışı underworld

Çevrimdışı savaş altay

Sonuç açıklandıktan sonra divan kurulunda neyi konuşacakmış başkan acaba çok merak ettim? Büyük ihtimalle sonucu biliyor ve o yüzden divanı toplamak istedi.
İyi yada kötü her iki ihtimalde de yapılması gereken toplantıdır. Doğru karar.

Çevrimdışı mylife1903

Bombos aciklamalar

Boyle devam etsinler. Seneye de fbyi sampiuon yapar mesaji alanlar.

Ilan cok mu zor iki tane (...)₄ tutturup su algiyi yaptirmak

VAR uygulanabilseydi besiktas 10 puan fark atacakti, diye haberi girip algiya baslayacan
Koyacan gsnin fbnkn pzosiyonlarini koyacan bize yapilanlari acacan makasi verecen kuskuyu

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Senin teknik direktörünü hastanelik etmişler, görevlini  tekme tokat dövmüşler sonra Beşiktaş'i kendi şeylerine çekemezler diye çıkıp açıklama yap. Söyleyecek söz bulamıyorum..
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Kamuoyunu başkalarına bırakırsan ıstedikleri gibi algı kasarlar. Şu an tam olarak yaptığımız bu..
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı ekrembaser

Senin teknik direktörünü hastanelik etmişler, görevlini  tekme tokat dövmüşler sonra Beşiktaş'i kendi şeylerine çekemezler diye çıkıp açıklama yap. Söyleyecek söz bulamıyorum..

Hepimiz biliyoruz cevabı da kimse dillendiremiyor konuşturtmazlar mümkün değil konuşturtmazlar

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Hepimiz biliyoruz cevabı da kimse dillendiremiyor konuşturtmazlar mümkün değil konuşturtmazlar
Başkalari konusuyor bizimkisi niye konuşamıyor?
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı savaş altay

Samsunspor - Denizli maçında da karışmış ortalık. Böyle kocaman kocaman, kafam kadar ceza vermezlerse
kupa organizasyonu alamazlar. @mylife1903 abi bizim yerimize yabancı basın hallediyor zaten  :D

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Samsunspor - Denizli maçında da karışmış ortalık. Böyle kocaman kocaman, kafam kadar ceza vermezlerse
kupa organizasyonu alamazlar. @mylife1903 abi bizim yerimize yabancı basın hallediyor zaten  :D
50 senedir alamıyoruz zaten umrunda mi Adamların?
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Senin ülkende 2 senedir sıkıyönetim var 2 senede düzeltemedigini o zamana kadar nasıl düzelteceksin dese hiç bisi diyemezsin. Futboldaki olaylardan önce daha aşılması gereken çok şey var..
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı mylife1903

Rezalet bir ulke oldu
Secim falan kurtarmaz sizi
Gecen sene sahaya inip kaleciyi dovmemisler miydi hah o mac kaldigi yerden oynanmis

Fenerbahçe ile Beşiktaş arasında oynanan ve güvenlik gerekçesiyle tatil edilen Fenerbahçe – Beşiktaş maçıyla ilgili flaş bir iddia geldi. Deniz Çoban, Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu’nun emsal kararlardan yola çıkarak, Fenerbahçe – Beşiktaş derbisini kaldığı yerden oynatacağını iddia etti.
“Olaylı derbiden sonra görüşümü ifade etmiştim. “Mağdur olan taraf Beşiktaş’tır, ev sahibi yaşananlardan sorumludur!” demiştim. Görüşüm değişmedi. Halen doğru olanın bu olduğunu düşünüyorum. Tabii ki önemli olan benim fikrim değil… Kararı verecek olan TFF Yönetimi. Yakın tarihte, benzer bir olayda, TFF yönetiminin verdiği bir kararı hatırlıyorum. Geçtiğimiz yıl, Nisan ayında oynanan Mardin 47 Spor-Arsinspor 3. Lig’e terfi maçında; Mardin seyircisi sahaya inerek, Arsinspor kalecisini müsabakaya devam edemeyecek şekilde dövmüşlerdi.
Dayanak 20. madde
Görüntüleriyle birlikte medyaya yansıyan olayı herkes görmüştü. Oyuncular ve seyircilerin karıştığı olaylar uzun süre önlenememişti. Travma nedeniyle Arsinspor kalecisi Ercan Ezgi hastaneye kaldırılmıştı. Hakem Burak Taşkınsoy da yaşananlar sonrası maçı tatil etmişti.
TFF Yönetim Kurulu ise “Maçın yarım kaldığı şartlarda kaldığı yerden tekrar oynanmasına” kararı verdi. Kararına da Futbol Müsabaka Talimatının 20. maddesini dayanak gösterdi.
Farklı karar vermez
Kadıköy’de yaşananlardan daha vahim olayların yaşandığı bir maçta böyle bir karara imza atan yönetim kurulunun; henüz üzerinden bir yıl geçmeden, benzer olayların yaşandığı bir başka maçta farklı bir karar vereceğini düşünmüyorum. O yüzden diyorum ki: Bu maç kaldığı yerden tekrar edilebilir

Çevrimdışı ekrembaser

Başkalari konusuyor bizimkisi niye konuşamıyor?

Başkaları onun istediği gibi konuşuyor o yüzden bizim başkan da onun istediği gibi konuşursa maç oynansın der

Çevrimdışı savaş altay

Kupa organizasyonu ekonomi artı prestij demek heleki şu zamanda.
Bir sürü stadı laf olsun diye yaptılarsa ben bilemem. Mantıklı olan önceliği
korumak banane fb'den gs'den böyle bir işe girdiysem kimsenin gözünün
yaşına bakmam, mantık olarak bu olması gerekiyor. Bu yaşananlar onların
aklına sadece stad içi olayları değil saha dışı olayları da aklına getiriyor.
Böyle ortama bir çok ulusu toplayıp, sorunsuz atlatamazsın. He güzel dağıtıyoruz
istediğimiz zaman oran'ın her türlüsü mevcut fakat iş o noktaya gelmeden
bir bakmışız hop organizasyon başka ülkede.

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Başkaları onun istediği gibi konuşuyor o yüzden bizim başkan da onun istediği gibi konuşursa maç oynansın der
Bu mantığı anlamak icin aristoteles i mezarından kaldırıp sormak lazım ben anlayamadım çünkü..
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı caner.eryigit

O maç tekrarlanırsa altından kalkamaz yönetim hiç kusura bakmasın!!!yok maça çıkmam fln ayağı bilmem ne Ayağı o kararı aldırtmayacaksın..ulan sanki biz suçluyuz nedir bu kadar alttan alma

Çevrimdışı ekrembaser

Rezalet bir ulke oldu
Secim falan kurtarmaz sizi
Gecen sene sahaya inip kaleciyi dovmemisler miydi hah o mac kaldigi yerden oynanmis

Fenerbahçe ile Beşiktaş arasında oynanan ve güvenlik gerekçesiyle tatil edilen Fenerbahçe – Beşiktaş maçıyla ilgili flaş bir iddia geldi. Deniz Çoban, Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu’nun emsal kararlardan yola çıkarak, Fenerbahçe – Beşiktaş derbisini kaldığı yerden oynatacağını iddia etti.
“Olaylı derbiden sonra görüşümü ifade etmiştim. “Mağdur olan taraf Beşiktaş’tır, ev sahibi yaşananlardan sorumludur!” demiştim. Görüşüm değişmedi. Halen doğru olanın bu olduğunu düşünüyorum. Tabii ki önemli olan benim fikrim değil… Kararı verecek olan TFF Yönetimi. Yakın tarihte, benzer bir olayda, TFF yönetiminin verdiği bir kararı hatırlıyorum. Geçtiğimiz yıl, Nisan ayında oynanan Mardin 47 Spor-Arsinspor 3. Lig’e terfi maçında; Mardin seyircisi sahaya inerek, Arsinspor kalecisini müsabakaya devam edemeyecek şekilde dövmüşlerdi.
Dayanak 20. madde
Görüntüleriyle birlikte medyaya yansıyan olayı herkes görmüştü. Oyuncular ve seyircilerin karıştığı olaylar uzun süre önlenememişti. Travma nedeniyle Arsinspor kalecisi Ercan Ezgi hastaneye kaldırılmıştı. Hakem Burak Taşkınsoy da yaşananlar sonrası maçı tatil etmişti.
TFF Yönetim Kurulu ise “Maçın yarım kaldığı şartlarda kaldığı yerden tekrar oynanmasına” kararı verdi. Kararına da Futbol Müsabaka Talimatının 20. maddesini dayanak gösterdi.
Farklı karar vermez
Kadıköy’de yaşananlardan daha vahim olayların yaşandığı bir maçta böyle bir karara imza atan yönetim kurulunun; henüz üzerinden bir yıl geçmeden, benzer olayların yaşandığı bir başka maçta farklı bir karar vereceğini düşünmüyorum. O yüzden diyorum ki: Bu maç kaldığı yerden tekrar edilebilir

ÇOBAN köpeği abi onlar bak kemiklerini sen at önlerine hükmen derler kaldı ki bunu maçtan sonra BJK tvye çıkardılar hükmen BJK almalı demişti o gün

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Kupa organizasyonu ekonomi artı prestij demek heleki şu zamanda.
Bir sürü stadı laf olsun diye yaptılarsa ben bilemem. Mantıklı olan önceliği
korumak banane fb'den gs'den böyle bir işe girdiysem kimsenin gözünün
yaşına bakmam, mantık olarak bu olması gerekiyor. Bu yaşananlar onların
aklına sadece stad içi olayları değil saha dışı olayları da aklına getiriyor.
Böyle ortama bir çok ulusu toplayıp, sorunsuz atlatamazsın. He güzel dağıtıyoruz
istediğimiz zaman oran'ın her türlüsü mevcut fakat iş o noktaya gelmeden
bir bakmışız hop organizasyon başka ülkede.
Bi sürü stadı bu organizasyonlar için yaptılar sanıyorsan üzüldum senin adına:)
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı cursedofdragon

Beyler bırakın artık şu muhabbeti ya.

Maçımız var diyoruz.

İlk 11 belli oldu hoca bütün oyuncuları koymus inşallah Quaresma,Caner kart görmezler.

Fabri-Adriano-Vida-Tosic-Caner-Medel-Oğuzhan-Talisca-Quaresma-Babel-Negredo

Çevrimdışı ekrembaser

Bu mantığı anlamak icin aristoteles i mezarından kaldırıp sormak lazım ben anlayamadım çünkü..

Ya Serhat aynı şeyleri söylüyoruz tek fark sen konuşabilir konuşmalı diyorsun ben de konuşamaz diyorum mod yedirecen bana

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Ya Serhat aynı şeyleri söylüyoruz tek fark sen konuşabilir konuşmalı diyorsun ben de konuşamaz diyorum mod yedirecen bana
En iyisi bekleyip görmek diyecem de sene başından beri olanları düşününce çok da beklenecek bisi yok.
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı savaş altay

Bi sürü stadı bu organizasyonlar için yaptılar sanıyorsan üzüldum senin adına:)
Esas amacını aştı demektir o zamanda. Yine değişen bir şey yok. Bunları sunuyorsun adamlara.
Ben kısaca üzerlerinde baskı olacağını düşünüyorum. Bu karar da bizim hakkımızı almamıza ve
Türk sporuna barışsever bir ortam getireceği düşüncesindeyim  :evillol:

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Hoca ne kadar kart cezalısı varsa hepsini 11 e koymuş :s20: :s20: :by2:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Fabrı

Adriano  Vida  Tosiç   Caner

Ozi     Medel

Quaresma    Talısca    Babel

Negredo
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı savaş altay

Kadro Larin dışında Normal  :lol:
Atiba ve GG iyi dinlendiler. gs maçına fişek gibi çıkarlar artık.

Çevrimiçi Samet Demir

Pepe bu maç cezalı değil mi?

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Etiketler: