Muhabbet Cafe
Muhabbet Cafe

Beşiktaş Forum|Muhabbet Cafe Konuların dışında sohbetlerimizi burada yapalım konularıda dağıtmamış olalım

0 Üye ve 40 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Muhabbet Cafe  [Okunma sayısı 2281361 defa] Muhabbet Cafe

Çevrimdışı ALI RIZA

Çevrimdışı Volkan Başaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Çevrimdışı TØLGA

shingeki-no-kyojin filmi nete düşmüş animesini izleyenlere duyurulur @FARUK @KUMANOVALI  hakan abi sende izliyodun galiba
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimdışı TØLGA

shingeki-no-kyojin filmi nete düşmüş animesini izleyenlere duyurulur @FARUK @KUMANOVALI  hakan abi sende izliyodun galiba
şimdi izledimde manga anime ile alakası bile yok felaket kötü izlemenizi tavsiye etmem  :biggrinking:
[ Son Düzenleme: 22 Ağustos 2015, 15:39:31 TØLGA ]
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimdışı CUBUKLU

abilerim kardeşlerim günaydın. bir sorum olacak. hafta sonu sivas maçı için vakıfbank ATMsinden para yoklerken bankamatik 50 tl paramı yuttu :D geri alamadım henüz. nasıl bir yol izlemeliyim geri almak için daha önce başına böyle bi durum gelen varsa bilgi verebilir mi :lol:
Beşiktaşk'ı vodafone arenaya sığacak mı ?

Çevrimdışı Kalyoncu

abilerim kardeşlerim günaydın. bir sorum olacak. hafta sonu sivas maçı için vakıfbank ATMsinden para yoklerken bankamatik 50 tl paramı yuttu :D geri alamadım henüz. nasıl bir yol izlemeliyim geri almak için daha önce başına böyle bi durum gelen varsa bilgi verebilir mi
Şubeye git söyle Dilekçe yaz verirler :)

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı CUBUKLU

Şubeye git söyle Dilekçe yaz verirler :)

çalıştığım için gitmem imkansız gibi bişey. aileden birisi gidip alabilir mi acaba

Çevrimdışı Kalyoncu

çalıştığım için gitmem imkansız gibi bişey. aileden birisi gidip alabilir mi acaba
Müşteri hizmetlerini arayın aileden biride olsa olur sizin adınıza dilekçe yazıp verir hesap numarasıda verir hesaba atıyolar

Çevrimdışı CUBUKLU

Müşteri hizmetlerini arayın aileden biride olsa olur sizin adınıza dilekçe yazıp verir hesap numarasıda verir hesaba atıyolar

eyvallah kardeşim çok sağol

Çevrimdışı Easthanbool

Android cihazımda instagram hesabımı twitter'a bağlayamıyorum acaba nedendir? Kullanıcı adı veya şifre yanlış diyor ki doğru olmasına rağmen.Daha önce kullanıp kaldırmıştım şimdi ise giremiyorum  :by2:
" H a s t a l ı k l ı  k o n g r e l e r d e n  s a ğ l ı k l ı  y ö n e t i m l e r  ç ı k m a s ı  b e k l e n e m e z "

Çevrimdışı Melekcik

BEŞİKTAŞ!! Sadece iyi günde yanında olsaydık,renklerimizin arasına 'sarı'yı da koyardıkkkk!!!!

Çevrimdışı ALI RIZA

Çevrimdışı Melekcik

BEŞİKTAŞ!! Sadece iyi günde yanında olsaydık,renklerimizin arasına 'sarı'yı da koyardıkkkk!!!!

Çevrimdışı ALI RIZA

halin hatırın nasıl @ALI RIZA  :money: :money:
çok şükür seni sormalı...! Özletiyorsun kendin...! @Melekcik

Çevrimdışı Melekcik

çok şükür seni sormalı...! Özletiyorsun kendin...! @Melekcik
iyiydi düne kadar sağolsun tolga moral koymadı neyse işi bıraktım artık hep buralardayım @ALI RIZA   :money: :money:

Çevrimdışı ALI RIZA

iyiydi düne kadar sağolsun tolga moral koymadı neyse işi bıraktım artık hep buralardayım @ALI RIZA   :money: :money:
:) iyi ettin işi bırakmakla  :kop: :kop:
Tolga deme bende var olan toleransı 2 golda bitti  :steamed: BJK kalecisisin kapattıgın köşeden nasıl yersin

Çevrimdışı Melekcik

:) iyi ettin işi bırakmakla  :kop: :kop:
Tolga deme bende var olan toleransı 2 golda bitti  :steamed: BJK kalecisisin kapattıgın köşeden nasıl yersin
artık uzun zman sonra yüksek paraya kaleci alınmalı ospina olur ochoa olur ama biri olmalı top klas kaleci lazım @ALI RIZA  :money: :money:

Çevrimdışı ALI RIZA

artık uzun zman sonra yüksek paraya kaleci alınmalı ospina olur ochoa olur ama biri olmalı top klas kaleci lazım @ALI RIZA  :money: :money:
Aynen ospina olsin yanabci degil  :ishock: icimizden biri

Çevrimdışı Melekcik

Aynen ospina olsin yanabci degil  :ishock: icimizden biri
güney america da güzel bir araştırma ile buluna bilir @ALI RIZA  :money: :money:

Çevrimdışı ALI RIZA

güney america da güzel bir araştırma ile buluna bilir @ALI RIZA  :money: :money:
O kadar uzaga gerek yok Afrika’dan  shorunmu al gel

Çevrimdışı Melekcik

O kadar uzaga gerek yok Afrika’dan  shorunmu al gel
diyorsun  :upto: :upto: :kop: :kop:

Çevrimdışı ALI RIZA

Çevrimdışı AmaralGürses

derbi sonrası sabah şekeri olsun:

:lol: :lol: :lol:

Çevrimdışı EMİR EMRE

derbi sonrası sabah şekeri olsun:

:lol: :lol: :lol:

85-86 sezonu şampiyonu Beşiktaş!! iyi akşamlar  :lol: :lol:

Çevrimdışı Melekcik

@ALI RIZA nerlerdesin millet kaçtı serkan yoksunuz ortalarda iki lafın belini kırardık  :kop:

Etiketler: muhabbet muhabbet cafe