4. Hafta Bursaspor 1-1 Beşiktaş
4. Hafta Bursaspor 1-1 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|4. Hafta Bursaspor 1-1 Beşiktaş Skor : Bursaspor 1-1 Beşiktaş Tarih : 02.09.2018 Saat : 21:45 Stadyum : Bursa Büyükşehir Belediye Stadyumu Hakem : (H) Cüneyt ÇAKIR (Y)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

4. Hafta Bursaspor 1-1 Beşiktaş  [Okunma sayısı 33776 defa] 4. Hafta Bursaspor 1-1 Beşiktaş

Çevrimdışı Fikret

Arkadaşlar merak ettiğim bir konu var.....
Bu Erman Toroğlunun Beşiktaşımla ve Şenol Hocayla bir alıp veremediği var.....Renklilerin dün yenildiğinde bile eleştirisinde sınırlı olan bu zat-ı muhterem her maçımızda hem Şenol hocaya hem Beşiktaşıma saydırmaktan geri kalmıyor....Dün renklilerin maçını yorumlarken bile konuyu Utkuya bağlayacak kadar tuhaf bir adam......Nedir bu hakem eskisinin bizle alıp veremediği?
Malum hep Senol falan diye beylik hitaplarda bulunuyor.
Baya baya sevmiyor, sorunu var hocayla.
Sampiyonlar Liginde de gecen sene tahminini gorduk. Ne kadar komik duruma dusse de utanmasi yok.
Her zaman Besiktas dusmaniydi oyle de devam ediyor.

Çevrimdışı BesiktasTaraftari2017

Pepe'ye kizamiyorum cunku orta sahadaki oyuncular savunmaya gelipte top almaya calismiyorlar. Dikkatli izleyin Tolgay ile Oguzhani geri gelselerde kendilerini rakip oyuncularin kucagina birakiyorlar ve bosa cikmiyorlar. Medel'de top cikarmaya geldiginde iki savunma oyuncusunun arasina giriyor.
Orta saha oyuncularin oyun kurmaktan korkar savunmaya gelip top cikartmazsa Pepe Adride uzun top oynamak zorunda kalir .

Anlatamadik gitti sunu foruma. Kimse uzun oynama meraklisi degil, surekli saklaniyorlar pas aldiklarinda da cat diye geri donuyorlar Oguzhan'la Tolgay. Sonra niye Pepe uzun oynuyor. Daha bastan gene soyledik olmaz Oguzhan - Tolgay. Biktirdi artik.

Çevrimdışı Orhan_

Senol Hoca da giderse iyice dagilacak takim.
Hala daha oyunun sorumlusu olarak hocayi, quaresma'yi yok babel'i vs gostermek anlamsiz.

Realite ortada. Oyuncu kadrosu bu oyunu dikte ediyor.
Kadro iyi diyoruz ama kadro bilgisayar oyunu icin iyi.Pasli oyun defanstan baslar.
*Marcelo'dan Pepe'ye pas kalitesi dususu cok acik.
*Atiba'dan Medel'e kisa pas, verkac, al ver oyunu sekteye ugradi. Medel topu kanada acacak olayi o.
*Sosa gibi ileride top tutacak sonra o topu dagitacak adam yok.
*Marcelo-Atiba-Sosa-Gomez gibilerinin yoklugunda Oguzhan da tek basina saskin saskin dolaniyor. Aboubakar gibi araya kaciracak biri de yok.

Pasli oyuna donmemiz oldukca zor. Bursa kendi sahasinda bilenmis, bizimkilerse yorgun.
Bu ortamda maci alacak Talisca-Aboubakar yerine statik Negredo var. Juventus-Chelsea tipi buyuk takimlar gibi maci almak en buyuk umudumuz.
2. yari soyle 10ar dakikalik tempo yapacaksin pozisyon bulacaksin yada atacaksin duran toptan 1-0 falan zor deplasmandan 3 puani aldim diyeceksin.

Ljajic'ten de mucize beklemeyin. Kendisi bir Sosa maestroluguna sahip degil. Gol atma, pozisyon yaratmada degerli olacak ama o pasli oyunu tek basina geri getiremez. Bakalim Oguzhan'i rahatlatsa bir nebze bize yetebilir.
Ama bu sene bu defans ve ortasahayla oyle her mac oyun dominasyonu saglamamiz zor.
Ha takim yorgun olmadigi zaman, icsahada derbide Avrupa macinda konsantre oldu mu gecen seneki GS-Fener maci gibi oynayabilir. Ama yorgun cikilan, rakibin hirsli oldugu deplasmanda buyuk takim galibiyeti almamiz gerekecek.
Ljajic mi atar Babel mi yoksa kornerden Vida-Pepe mi bilemiyorum.

Guardiola gelse su kadroyu tiki-taka ya donduremez. Hoca da oyle kendini paralamasin. Tolgay-Oguzhan koyayim pas yapayim demek yerine birini cikarip 2.forvet, forvet arkasi yada Babel i ortaya alip Lens'i kenara alma gibi hamleler daha efektif olabilir.
15-16 sezonuna donus zor.

Enkaz kısmı hariç bu yazdıklarımı 3 senedir yazıyorum. Hangi realite? Oyunu geliştirmek yerine tam tersine oyundan vazgeçtip oyuncu eline teslim ettik takımı. Sonra her birinin performansını sorgular hale geldik. Ayrıca bu yazdıklarını boşa çıkaran maçlar var elimizde. Her defasında bu saçmalığa dönüş yaptı Şenol Güneş.

Çevrimdışı savaş altay

Fw

Babel    Adem    Töre

Medel Atiba

Bazıları 8'i de oynamıyor. Pepe'nin ensesine binecek kimse yok yahu.

E o zaman çıkart stoperleri az ileri dar alanda oyna, Atiba orta saha olur bize. Pas yüzdesini yükseltsin gelsin  :D

Beğenilmeyen Töre bu temposuz oyunda iki üç kez delme girişiminin birinden çıkarırdı pozisyon.

Çevrimdışı Liquidator

Babelllll

Отправлено с моего iPhone используя Tapatalk
Порой, даже о самом тёмном, остаются светлые воспоминания...

Çevrimdışı Orhan_

Oğuzhan'a laf atmaya devam!

Çevrimiçi Sinan66

goooooooooooooollllllllllll

Çevrimdışı gastrula

Çevrimdışı EagleForce

Çevrimdışı BJKTÜRK23

Ozi olmasa top taşıyamayacak takım negredo geride kaldı allahtan babel var güzel gol  :claps: :D
Ne Mutlu Türk'üm Diyene...Kemal

Çevrimdışı Ömer Kaan

Çevrimiçi balkan-kartal

besiktastan baskasini bilmeyiz

Çevrimdışı mrred

İlk kez direkt hücum yaptık ve gol
The great gig in the sky

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi sEuL

Cok sukur attik.

Haydi yemeden bitirelim su maci.
 :claps:

Çevrimdışı BJKTÜRK23

Ofsayt gibi geldi çaktırmayın  :icool:

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Serkan_KaNaDa

Gol atiyoruz, sevinirken herkesin surat bes karis. Bir huzursuzluk var takimin icinde cok belli.

Çevrimdışı fani madida

bu işte ya oynayacağımız oyun bu  :claps:
biz 11 arkadaşız, lakin arkamız daha var...

Çevrimdışı AvrupaKartalı

yemesek bari, asıl zafımız  :iblush:
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimdışı BJKTÜRK23

kamera yanıltıyor bence

donuyor diye kaliteyi kıstım cücük gibi görüntü vücut önde ama bursalının kolu geride gibi gördüm belki ondandır ya da dediğin gibidir.  :)

Çevrimdışı gastrula

donuyor diye kaliteyi kıstım cücük gibi görüntü vücut önde ama bursalının kolu geride gibi gördüm belki ondandır ya da dediğin gibidir.  :)

babel'in sadece kolu önde, o da sayılmıyor zaten

Çevrimdışı fani madida

Gol atiyoruz, sevinirken herkesin surat bes karis. Bir huzursuzluk var takimin icinde cok belli.
aynen ben de fark ettim hiçbirinin yüzü gülmüyordu
biz 11 arkadaşız, lakin arkamız daha var...

Çevrimiçi underworld

Babıl kafayla atsaydı o zaman ofsayt olurdu

Çevrimdışı BJKTÜRK23

Etiketler: