Arsenal - BEŞİKTAŞ Maçını izliyoruz (27.08.2014)
Arsenal - BEŞİKTAŞ Maçını izliyoruz (27.08.2014)

Beşiktaş Forum|Arsenal - BEŞİKTAŞ Maçını izliyoruz (27.08.2014) Arsenal - BEŞİKTAŞ Maçını Köyiçi'nde izliyoruz katılmak isteyen tüm üyeler ve ziyaretçilerimiz davetlidir. Tarih: 27.08.2014 Maç Saati:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Arsenal - BEŞİKTAŞ Maçını izliyoruz (27.08.2014)  [Okunma sayısı 13096 defa] Arsenal - BEŞİKTAŞ Maçını izliyoruz (27.08.2014)

Çevrimdışı Altuğ

Arsenal - BEŞİKTAŞ Maçını Köyiçi'nde izliyoruz katılmak isteyen tüm üyeler ve ziyaretçilerimiz davetlidir.

Tarih: 27.08.2014 Maç Saati: 21:45

Saat 20:00 gibi Köyiçinde olacağız.

Buluşma Yeri: Cafe No 24

Adres: Sinanpaşa Mahallesi, Ihlamurdere Caddesi, Alaybeyi Sokak, No:24 Beşiktaş

Harita ve Detaylı Bilgi: www.no24pub.com/iletisim

Gidilecek mekan alkollüdür. Araç ile geleceklere duyurulur.
[ Son Düzenleme: 26 Ağustos 2014, 00:42:09 Altuğ ]

Çevrimdışı CharlieChaplin

Geçen sene Bjk_Mabet, Necmi abi, efe ve ben bir kaç maç beraber izledik ara ara başka dostlarda geldi... Semtte hep beraber maç izlemenin keyfi gerçekten müthiş... Tezahüratlar karşılıklı masalardan... :D :D :D Hele bir de Arsenali devirip turu geçersek tadından yenmez...

Katılmak isteyen tüm dostları bekleriz...
Hayat dar alanda trajedi, geniş açıda komedidir...Charlie Chaplin

Çevrimdışı Efe

Geçen sene Bjk_Mabet, Necmi abi, efe ve ben bir kaç maç beraber izledik ara ara başka dostlarda geldi... Semtte hep beraber maç izlemenin keyfi gerçekten müthiş... Tezahüratlar karşılıklı masalardan... :D :D :D Hele bir de Arsenali devirip turu geçersek tadından yenmez...

Katılmak isteyen tüm dostları bekleriz...
ben yokum ama rize maçinda varim Allah nasip ederse :icool:
Şampiyon Beşiktaş JK

Arsenal - BEŞİKTAŞ Maçını Köyiçi'nde izliyoruz katılmak isteyen tüm üyeler ve ziyaretçilerimiz davetlidir.

Tarih: 27.08.2014 Maç Saati: 21:45

Saat 20:00 gibi Köyiçinde olacağız.

Buluşma Yeri: (Yarın açıklanacak)

Adres: No 24 Pub
Pub, Gastropub ve Restoran
Sinanpaşa Mah. Ihlamurdere Cad. Alaybeyi Sok. No: 24 Beşiktaş, 34353 İstanbul, Türkiye

Harita:

Gidilecek mekan alkollüdür. Araç ile geleceklere duyurulur.

Cafe NO:24 Çarşamba buradayız... Gelmek isteyen tüm dostları bekleriz...

ysariusta

• Ziyaretçi

Yok gibi farz edin gelirsem bana bile süpriz olur

Çevrimdışı Mehmet

• Beyaz Kartal
  • *
  • 26 Ağustos 2014, 23:30:48
  • istanbul/beşiktaş/köyiçi
  • Eğer sistem buysa bizim çocuklar bu sistemi yıkar!
burası tam olarak neresi çıkaramadım ben , beşiktaşta oturmama rağmen ama yarın ordayım nasipse beraber izleyelim maçı ve ben necmi abiile tanışayım artık :) kartal heykelinin ordan anlatırsanız daha iyi anlarım  :icool: :D

Çevrimdışı Armağan Bozkurt

Beyler ilk maçı totem olsun diye izlememiş yerine dizi izlemiştim.. Ne diyorsunuz ? :))

Çevrimiçi Necmi

Beyler ilk maçı totem olsun diye izlememiş yerine dizi izlemiştim.. Ne diyorsunuz ? :))
dizi dahamı heyecanlıydı :D belkide izleseydin kazanacaktık :bandit: ama sen gene dizi izle bize gollü beraberlik yetiyor :bandit:

Çevrimiçi Necmi

burası tam olarak neresi çıkaramadım ben , beşiktaşta oturmama rağmen ama yarın ordayım nasipse beraber izleyelim maçı ve ben necmi abiile tanışayım artık :) kartal heykelinin ordan anlatırsanız daha iyi anlarım  :icool: :D
kartal heykelinden yukarı doğru yürü ilk solo sap yolun sonlarına doğru sağ tarafta NO:24 Cafe var sen heykelin orda alo dersen gelir alırız seni :ok:

Çevrimdışı darkfather

tüm deplasman maçlarını izlediğim yer. ama bugün başka bir yere sözüm var. şansıma küseyim sizlerle izlemeyi çok isterdim

Çevrimdışı Altuğ

tüm deplasman maçlarını izlediğim yer. ama bugün başka bir yere sözüm var. şansıma küseyim sizlerle izlemeyi çok isterdim

Bir daha ki sefere denk geliriz artık umarım  :)

Çevrimdışı darkfather

Bir daha ki sefere denk geliriz artık umarım  :)

mutlaka geleceğim umarım tekrar yaparsınız bu organizasyonu.

ayrıca bu yıl kombinemi de tek başıma aldım. olimpiyat stadı organizasyonları yapıyorsanız onlara da katılmak isterim.  :)

(kombinem doğu tribününe denk)

Çevrimdışı Volkan Başaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Çevrimdışı eski inönü

mutlaka geleceğim umarım tekrar yaparsınız bu organizasyonu.

ayrıca bu yıl kombinemi de tek başıma aldım. olimpiyat stadı organizasyonları yapıyorsanız onlara da katılmak isterim.  :)

(kombinem doğu tribününe denk)

Bu sezon mutlaka yeni organizasyonlar yapacağız zaten olimpiyattaki maçlara gidiyoruz... Deplasman maçlarında mutlaka burada izleriz...

Çevrimdışı darkfather

Bu sezon mutlaka yeni organizasyonlar yapacağız zaten olimpiyattaki maçlara gidiyoruz... Deplasman maçlarında mutlaka burada izleriz...

haberlerinizi bekliyorum. ne kadar arkadaşım varsa stad yapılsın öyle alırız gibi düşüncelere kapıldılar ben de tek kaldım. mutlaka katılmak isterim.  :tabe:

Çevrimdışı pelops

Alsinlar 10 numarayi vitrine koysunlar.vallahi yazik ya..

Etiketler: