Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu 2018/19 sezon başlığında transfer konusu hariç Beşiktaş ile ilgili her konu forum kuralları çerçevesinde tartışılabilir. Başlıktaki

0 Üye ve 120 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu  [Okunma sayısı 2680080 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Çevrimiçi levitate

Lens'in vurduğu şut kaleye doğru gidiyordu. Ya kaleci uzanacaktı ya da gol olacaktı. Muhtemelen gol olacaktı. Ama zemine "çarptı" ve dışarı çıktı. Beşiktaş böyle bir rezilliğin içine batacak bir kulüp değil...
buna benzer 4 pozisyon daha var maalesef
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı underworld

Bu sahada futbol falan oynanmaz. Yönetim bu işin üstesinden gelemeyecekse başka stadda oynayalım maçlarımızı.
Başka stad olayına katılıyorum

Çevrimdışı worns

Hiç rakip filanda mı izlemiyoruz? Şu maç şöyle mi oynanır hem de basit pasları bile zar zor tamamlayan ve defansif oyuncuları oldukça ağır olan bir rakibe karşı. Resmen Sarpsborg seviyesindeki bir rakibin bile işini kolaylaştırıyoruz.

Zemin ayrı mesele. Şu çaptaki bir stadı ve dev bir kurumu şu hale düşüren yönetsel akla ne diyelim bilemiyorum.

Çevrimdışı Orhan_

Topun kaydığı zeminden topun sektiği zemine. Takımın özeti gibi.
[ Son Düzenleme: 20 Eylül 2018, 20:31:50 Orhan_ ]

Çevrimdışı 38life

Larin topun ona geldiğini top ayağına çarpınca anladı.  :lol: :lol: :lol:   Beşiktaşın 1.ci forveti...
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi levitate

patates eksinler para kazanırız belki
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı 38life

Başka stad olayına katılıyorum

Bu olay yaşantıktan sonra da yönetim üyeleri utancından intihar etmeli.

Çevrimdışı Orhan_

Zor olmayan rakip karşısında yine pozisyona girmekte zorlanıyoruz. Bu sefer çimlere ciddi derecede sinirliyim. Çıkalım gidelim 2-3 hafta yeniden mi seriyorlar, aspirin mi veriyorlar ne yapıyorlarsa yapsınlar. Kendi kendimizi sabote ediyoruz resmen.

Çevrimdışı Orhan_

patates eksinler para kazanırız belki

Rüzgar Sağnak bunu beğendi.

Çevrimiçi levitate

Bu olay yaşantıktan sonra da yönetim üyeleri utancından intihar etmeli.
kendilerini savunurlar niye intihar etsinler canım

suçları yok onların çimler hasta olmuş kendilerine iyi baksalarmış o zaman

Çevrimiçi levitate

Çevrimdışı AigleBordeaux

Larin PTT seviyesinde forvet maaleseff
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı 38life

Hiç rakip filanda mı izlemiyoruz? Şu maç şöyle mi oynanır hem de basit pasları bile zar zor tamamlayan ve defansif oyuncuları oldukça ağır olan bir rakibe karşı. Resmen Sarpsborg seviyesindeki bir rakibin bile işini kolaylaştırıyoruz.

Zemin ayrı mesele. Şu çaptaki bir stadı ve dev bir kurumu şu hale düşüren yönetsel akla ne diyelim bilemiyorum.

Rakibin bi önemi yok. Beşiktaş önce kendini yenmeli. Bizim halısaha takımını çıkarsak Beşiktaşın karşısına yine zorlanır. Çünkü Beşiktaş "bişey" oynamıyor.

Çevrimdışı 38life

Larine verilen şans Güvene de verilsin. Birşey kaybetmeyiz.

Çevrimdışı AigleBordeaux

Larine verilen şans Güvene de verilsin. Birşey kaybetmeyiz.
Larin bencede olmayacak
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı worns

Zemin meselesi bu seviyede mücadele eden bir kulüpte kaldırılacak cinsten bir hata değil. Sorumlular hesap versin diyeceğim ama dünyanın bu bölgesinde hiç böyle şeyler olmaz. Kendimi kandırmayayım boşu boşuna.

Larin hakkında daha önce de yazmıştım. Ondan 1. santrafor üretmeye çalışmak kesinlikle boşa uğraşmak olur. Çok kolay başa çıkılan bir santrafor. Ne golcülük, pozisyon alma, tek dokunuş anlamında dikkate değer bir şey görebildik ne de takımın onu hedef alarak rakip sahaya yerleşme çabalarına katkıda bulunabilecek kadar güçlü/oyun görüşü sahibi. Hollanda Liginde orta altı takımlara kiralık gönderip izlenebilir (madem kontratı var, gelecek için.) Şu anda yedek olarak bile tatmin etmez. B36 maçı dışında bu sezon rakip stoperlerle girdiği hiç bir mücadeleden önde ayrılamadı. Çok kolay pozisyonlar çok amatörce yitirdi vs.

Gökhan Töre'yi ilk 11'de düşünenlerde bence bir süreliğine unutsun. Ne temposu ne de vücut koordinasyonu yerine gelebilmiş. Verdiği ara düşünüldüğünde bu normal. Belki parça parça süre alarak toparlanabilir yine de zaman alacaktır.

Çevrimdışı onurturan

Larin devre arasına kadar idare eder diyen arkadaşlar iyi izlesinler larini..
Negredo dan daha pahalı bu adam bize..
Ayağına gelen topun çarpma hissini sinir hücreleri beynine iki saniyede iletebiliyor nörotransmitter madde sentezi yavaş koşu yoluna atsan alamıyor kafasına atsan vuramıyor sabahtan akşama kadar faydalı negredo gömen arkadaşlarımı piste alalım yada bir milyon bonservis aldık bilmem kaç milyon da kar ettik diye sevinek ama larin oynasın 120 yaşındaki şanlı Beşiktaşın ileri ucunda bravo bize :claps:
[ Son Düzenleme: 20 Eylül 2018, 21:00:11 onurturan ]

Çevrimdışı atalay

Çevrimdışı cursedofdragon

Larin devre arasına kadar idare eder diyen arkadaşlar iyi izlesinler larini..
Negredo dan daha pahalı bu adam..

babel forvete.

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

Bi de Larin icin bedava gelecek, para verilecekse de oyuncunun kendisi verecek denmisti.. Hem 2 milyon Euro bonservis verdik hem de 1.6 milyon maaş :)

Çevrimdışı 38life

Çevrimdışı onurturan

Yakın çekimlerde zemin üzüyor kahrediyor iyot yemiş belli

Çevrimdışı atalay

70 itibari ile bugünkü oynama biçimi üzerinde durulması gerektiğini düşünüyorum. Özellikle Babel'in girişiyle yirmi dakikalık bölüm çehresindeki isimleri de görünür kıldı. Fakat bu oynama biçimi biraz oyuncu yazılımları ve doğru pozisyonlarda oynamaları ile alakalı. Bölgede topla buluşunca kendi aralarına oyun mesafeleri kısalıyor ve becerilerini ortaya koyabiliyorlar. Oyuncu seçimleri. Yoksa bir senedir vurguladığım gibi halen oyun mesafesi çok uzun ve özellikle savunma dörtlüsü çok geriye kaçıyor. Artı uzun süredir bunların arasına ekstra bir oyuncu daha giriyor ve bu oynama alışkanlığı birinci hat ile ileri uç arasında devasa bir boşluk yaratıyor.

Çevrimdışı 38life