2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu
2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaşın 2017-2018 yılı transferlerini bu başlıkta konuşabiliriz. Beşiktaş için hayırlı bir transfer sezonu geçirme dileğiyle.

0 Üye ve 281 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 6181038 defa] 2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı Ensar

cinliler bu cenke en az 20 verirler aga :D
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı Berat

Atınç'a diyecek laf bulamıyorum hazırlık maçlarında.

Çevrimdışı AigleBordeaux

3-3 yaparsak, kafadan 150 bin takipçi yaparız.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Pektemek gol demek! Gol gelecek!  :D
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı tangaz

şalkenin azcık kafası çalışıyorsa 25 milyonu masaya koyar pazarlık yok bambambam der  :money:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı ekrembaser

ankaralılar kafanızı eğin birazdan top gelecek

Abi gelin kurtarın beni kafa mı eğmeyi unuttum çok zor durumdayım

Çevrimdışı esguel

Valla başıma birşey gelmeyecekse ben bugün çoğunluğun aksine mitrovici öyle çok iyi bulmadım

Çevrimiçi Kapkarakartal

Bundan sonra Aras niye oynatılmıyor diyenler umarım 2. sefer düşünür hazırlık maçında bile oynatmam ben olsam.

Çevrimdışı cursedofdragon

Valla başıma birşey gelmeyecekse ben bugün çoğunluğun aksine mitrovici öyle çok iyi bulmadım

senin gözlerinde bozulmuş kardeşim.

sahanın en iyisi mitrovicti.

Çevrimiçi underworld

Pepe senelerce Ramos'un yanında sol stoper oynadı.

Sağ diyecektin galiba

Çevrimdışı tangaz

Bundan sonra Aras niye oynatılmıyor diyenler umarım 2. sefer düşünür hazırlık maçında bile oynatmam ben olsam.

aras bi an evvel gönderilmeli.

+ ucuz mal alacak kadar zengin değiliz...
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı tuncaboylu

Sağ diyecektin galiba
Sol diyecektim ve sol dedim. Ramos sağ stoperdi çünkü.

Çevrimiçi Necmi

aras bi an evvel gönderilmeli.

+ ucuz mal alacak kadar zengin değiliz...
izlemesemde gömerim diyorsun

Çevrimdışı esguel

Mangala ve mascherano ile görüşülmüş bence kısa süre içerisinde sonuç alamazsak yönetim vidayı ikna edip devre arası bedelsiz almalı stoper transferi yapmadan yarım sezon bence idare edebiliriz elimizdeki parayla kanat ve santrafor almalıyız

Çevrimdışı cursedofdragon

Aras gerçekten yok olmuş gitmiş.

Çevrimdışı Berat

Talibi olsa yollanacak zaten ayrılmak ister mi o muamma.

Çevrimdışı 38life

Umarım ilham almışızdır...

Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı esguel

senin gözlerinde bozulmuş kardeşim.

sahanın en iyisi mitrovicti.

Kötü değildi ama bence sahanın en iyisi de değildi yinede iş görür tosicten dahada faydalı olabilir

Çevrimiçi Necmi

başına taş düşer sahanın en iyisiydi sıfır hatayla oynadı
beğenmen için daha ne yapması lazım hamuda kalkıp ördek yürüyüşümü yapsın
defansında lideriydi.

Çevrimiçi Necmi

Kötü değildi ama bence sahanın en iyisi de değildi yinede iş görür tosicten dahada faydalı olabilir
bence senin derdin mangala alınsında o arkadaşlarına hava atasın :D

Çevrimiçi tolga1903

Sol diyecektim ve sol dedim. Ramos sağ stoperdi çünkü.

Ramos sol pepe sağ stoperdi abi ramos ilk geldiğinde sağ bek oynuyordu pepeden önce belki sağ stoper de oynamıştır ama pepeyle birlikte solda oynadı yıllarca

Çevrimdışı tangaz

izlemesemde gömerim diyorsun

zamanında yeterince izledik 10 dk yetiyor biliyorsun, atomu parçalamıyoruz sonuçta  :bandit:

Çevrimdışı esguel

başına taş düşer sahanın en iyisiydi sıfır hatayla oynadı
beğenmen için daha ne yapması lazım hamuda kalkıp ördek yürüyüşümü yapsın
defansında lideriydi.

87. dakikada yanlış hatırlamıyorsam 1 e 1 de çok basit bir çalım yedi rakip karşı karşıya kaldı neyseki adam üstten dışarı vurdu topu onun dışında defansı önde kurduğumuz da ki ligde hep böyle yapıyoruz bu maçta da öyleydi geriye dönüşte ağır kalıyor ama yinede kötüydü demiyorum yanlış anlaşılmasın ama harika da değildi bence

Çevrimdışı Berat

Çevrimdışı esguel

bence senin derdin mangala alınsında o arkadaşlarına hava atasın :D

Bizim mangala mız var diye hava atmakta güzel olur valla saçma sapan maicon gomise yada mehmet ekiciye hava atanların havasını söndürmeyelim mi  :D :D şaka bi yana stoper almadan da bence bu takım iş yapar ama uygun fiyatlarda bi mangala da kötü olmaz :D

Çevrimdışı FARUK

87. dakikada yanlış hatırlamıyorsam 1 e 1 de çok basit bir çalım yedi rakip karşı karşıya kaldı neyseki adam üstten dışarı vurdu topu onun dışında defansı önde kurduğumuz da ki ligde hep böyle yapıyoruz bu maçta da öyleydi geriye dönüşte ağır kalıyor ama yinede kötüydü demiyorum yanlış anlaşılmasın ama harika da değildi bence

atınçtı o :)

korumak degil amacım ama sizin amacınız gömmek oldugu için bizim pozisyonumuz varmış gibi oluyor ne yazık ki

Etiketler: