2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu
2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaşın 2017-2018 yılı transferlerini bu başlıkta konuşabiliriz. Beşiktaş için hayırlı bir transfer sezonu geçirme dileğiyle.

0 Üye ve 325 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 6172313 defa] 2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı benyv-

Kanat mış, defans mış, forvet miş bence takımın en büyük eksikliği orta sağ, bu orta sağa ile belki ligi götürürüz ama şampiyonlar liginde bu orta sağ ile ortada kalırız bence

Bu orta saha ile çekebileceğimiz en kolay grup kurasında dahi gruptan çıkamadık, kendi evimizde çok iyi performanslar gösteremedik. orta saha transfer durumumuz da yok malesef sayısal açıdan. Artık ŞL'de yine en kötü ihtimal 3. olup uefa'da devam etmeyi hedefleyeceğiz.

Çevrimiçi underworld

ispanyol takımlarına bakınca başarılarının ne kadar yerinde olduğu belli oluyor.
bir sefer bile topu ileriye dikmediler hep pasla çıktılar.
biz önde basmaya çalıştık ama yapamadık adamlarsa bizi paslı çıkartmadılar.

Çevrimdışı cursedofdragon

Çevrimdışı tolga1903

Şu ana kadar bir çok hazırlık maçı izledim, hala hazırlanmaya çalışan sadece biziz.

Ati-Tolgay-Ozzie formasyonu geçen sene de tutmamıştı, görünen o ki bu senede tutmayacak.
Ne Tolgay ne de Ozzie forvete yakın ofansif orta saha görevini üstlenemiyor ve bunu kendileri de söylüyorlar.

Umarım lige kadar bir şekilde hazır oluruz.

Yüzde yüz katılıyorum. Bu üçlü orta saha olmuyor ceza sahasına oyuncu girmiyor böyle olunca. Talisca'nın forvet arkası oynadığı  4-2-3-1 den başka formasyon olmuyor bizim takıma.

şu çubukluyu sevmedim hiç ya adamların sanki göbekleri var gibi gösteriyor.

Çevrimdışı benyv-

Önde bastığımızda iyi pres yaptık, tahminimden iyi zamanlar oldu, geçen seneden gelen alışkanlık sürüyor fakat fizik durumumuzu düşünerek ve önceki maçlarda çok kontra atak verdiğimiz için bu maçı biraz geriden kuruyoruz. Bu deneme de gayet normal. Konyaspora karşı istediğin kadar önde bas, betis gibi, las palmas gibi ver kaç yapıp iyi paslaşarak çıkamazlar, bizim takımın da kondisyonu oturur o zamana. Bi sıkıntı yok bence. Ve Talisca ileride olmuyor, ondan top tutamadık, Cenk olsaydı top bizde olurdu.

Çevrimdışı Neo Nesil

Antuuu fena karismis durumda. Iyi bir fiyata lens bize gelirse bunlar aziz yildirimi aykutu yakarlar. Insallah lens gelir  :halay:

yakma demişken:

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Takımın beyni Atiba sağ tarafa bomboş veriyor, adam kalabalığın içine giriyor çalım atmaya(!) Lens gelsin acilen.
Biktik usandik senin su Q7 düşmanlığından yeter ya

Hazırlık maci bu hazırlık

Allah aşkına senin Q7 den baska derdin tasan yok mu ?

Biz Q7 yi surekli ovunce Trol oluyoruz gece gunduz Gömenler ne oluyor acaba ?
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı sozkul

söylememesi gereken bir kelimeydi. Ama şeref elbette basit bir kelime değil
ama sosanın yaptıklarından sonra menfaatin için gel ben unuturum dersen tamda uyan bir kelime oluyor.
onun davranış şekli çok (Hakaret Yasak)₅. bugün gel diyebilmek için o günkü (Hakaret Yasak)₅
kabullenmek gerekiyor. adam çıkmış sosyal medya hesabından bu ülke güvenli değil
ailemi burda tutamam demiş ailesinin güveni ukraynada nasıldı peki ordayken yazdımı böyle bir mesaj
ülkede iç savaş vardı. ama milan isteyince birden ailesinin güvenliğimi söz konusu oldu.
yoksa bu durumu kullandımı. yaptığı (Hakaret Yasak)₅. bu (Hakaret Yasak)₅ görerek gel demek ne oluyor.
affetmekmi büyüklükmü. böylemi tanımlayalım bize madik atıp giden tümeri affetmiyelim
bize madik atmaya çalışan bunun için ülkemizi bile kullanan birini affedelim neden para kazandırdı
diyemi. Doğru diyorsun şeref bu kadar basit bir şey değil.

çok acayip bir yorum olmuş bu @Necmi , bu kadar laf söyleyip lafı dolandıracağına bende öyle düşünüyorum Sosa'nın transferini isteyen beşiktaşlılar bencede (Hakaret Yasak)₅ deseydin çok daha dürüst bir laf olurdu, söylememesi gerekiyordu ama tamda uyuyor gibisinden laflarla sol kulağını sag elinle kafanın arkasından götermeye çalışıyor gibi bir duruma düşmezdin. Neyin söylenip neyin söylenemeyeceğine tamamen senin o konudaki fikrin karar veriyor farkında mısın. Tutarlılık yok.
[ Son Düzenleme: 30 Temmuz 2017, 22:14:54 sozkul ]

Çevrimdışı LuceGel

Genel olarak eksiklerimiz var hücum organizasyonları sıkıntılı ama Pepe başka seviye kardeşim  :bandit:
Birgün değil hergün BEŞİKTAŞ...

Biktik usandik senin su Q7 düşmanlığından yeter ya

Hazırlık maci bu hazırlık

Biz Q7 yi surekli ovunce Trolk oluyoruz gece gunduz Gömenler ne oluyor acaba ?

boşu boşuna çeneni yorma yunus sen alıntılayınca gördüm bende :)

Engelle geç :)

Forum nerden nereye geldi bi zamanlar tolga'ya ufacık birşey dediğim için ceza alıyordum şu hale bak hazırlık maçında bile adamı itin bi tarafına sokup cıkartılıyor.

Ve yaptırım yok herzaman ki gibi. @Necmi abide moderator engellenir mi hiç desin dursun gelde engelleme.

Hoca son kez taliscayı forvette deniyor, basın toplantısında söylemişti. Fakat orada olmuyor belli. Onun harici Pepe iyi gerçekten  :evillol:
Pepe yahu bu Pepe ceza sahasinin icinde otursun o bile yeter :D

Çevrimdışı eaglekartal

daha sezon biterken demiştim,abuşu alalım 3e5e bakmadan 1-2 seneye kalmaz onu satarrız 4-5 katına.adam portoda tüm maçlarda gol attı bu gecede attı.görürüz bir iki seneye top takımlarda yazık oldu keşke bizim olsaydı

Çevrimdışı sozkul

Yanlış anlaşımasın, sosa'yı bende istemiyorum ve bu konuda bir yorumumda  yok ama aynı safta olsan bile artık bukadarda olamaz dediğim anlardan biri bu.

Çevrimiçi underworld

Takımın beyni Atiba sağ tarafa bomboş veriyor, adam kalabalığın içine giriyor çalım atmaya(!) Lens gelsin acilen.
lens ilk uçakla gelsin yoksa bu sezon tek kişiyle hayatta gitmez

çok acayip bir yorum olmuş bu @Necmi , bu kadar laf söyleyip lafı dolandıracağına bende öyle düşünüyorum Sosa'nın transferini isteyen beşiktaşlılar bencede (Hakaret Yasak)₅ deseydin çok daha dürüst bir laf olurdu, söylemesi gerekiyordu ama tamda uyuyor gibisinden laflarla sol kulağını sag elinle kafanın arkasından götermeye çalışıyor gibi bir duruma düşmezdin. Neyin söylenip neyin söylenemeyeceğine tamamen senin o konudaki fikrin karar veriyor farkında mısın. Tutarlılık yok.

+1903

Çevrimdışı LORDBJK

Kardeşim orta sağ nere tam olarak? Sağ bek mi orta saha mı? İki pozisyon da iyi değil şuan performansı ama düzeltirler elbet

Oğuzhan, Tolgay, atiba, talisca, rakibi karşılamakta yetersizler defansta sıkıntı oluyor, top çevirmede yetersizler top bizde durmuyor, top çeviremedikleri için en iyi forveti koysak bence iş yapmaz, ayriyeten top bizde kalmadığı için tüm takım yoruluyor ve defansa çok yük biniyor. Eğer defans, forvet alıp orta sahaya takviye yapmazsak şampiyonlar liginde kura şansı dışında şansımız kalmaz.Kesinlikle lens yerine yaratıcı orta saha sosa,ben arfa,nasri gibi oyuncu almamız lazım.hem bu oyuncular yeri geldi mi kenar da da oynaya bilir.
Ayrıca Türkiye liginde Orkan çınar daha fazla şans bulur. Ayrıca Atibayı kesinlikle yedeklememiz lazım.

şu çubukluyu sevmedim hiç ya adamların sanki göbekleri var gibi gösteriyor.
Arkanin alt tarafi yine çubuklu 2016 sezonunda ki cubuklu gibi ve yine etek gibi duruyor :s20:

Gri veya beyaz alacaz artik belki ikisini de alirim mali duruma bağlı :bandit:

Çevrimdışı Ensar

daha sezon biterken demiştim,abuşu alalım 3e5e bakmadan 1-2 seneye kalmaz onu satarrız 4-5 katına.adam portoda tüm maçlarda gol attı bu gecede attı.görürüz bir iki seneye top takımlarda yazık oldu keşke bizim olsaydı
+1 :(
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

çok acayip bir yorum olmuş bu @Necmi , bu kadar laf söyleyip lafı dolandıracağına bende öyle düşünüyorum Sosa'nın transferini isteyen beşiktaşlılar bencede (Hakaret Yasak)₅ deseydin çok daha dürüst bir laf olurdu, söylemesi gerekiyordu ama tamda uyuyor gibisinden laflarla sol kulağını sag elinle kafanın arkasından götermeye çalışıyor gibi bir duruma düşmezdin. Neyin söylenip neyin söylenemeyeceğine tamamen senin o konudaki fikrin karar veriyor farkında mısın. Tutarlılık yok.
Klasik Necmi abi

Herseyi kendi doğrusuna göre yontuyor haksiz cikarmak istedigi kisiyi onlarca arguman sunarak hakli bile olsa haksiz çıkartıyor , Sende oyle kaliyorsun yapacak bisey yok Patron o sonuçta
[ Son Düzenleme: 30 Temmuz 2017, 22:28:19 Yunus Emre Dökmeci ]

Çevrimdışı autopsy

Şimdi geriden okuyup geldim de arkadaşın biri Sosa'yı isteyenleri (Hakaret Yasak)₅ ilan etmiş. İyiymiş vallaha böyle klavyeden atıp tutmak. Bu laflar ağır laflardır arkadaşlar, öyle klavyeden atılıp tutulmaz. Cesaretin varsa adamın yüzüne söylersin.

Şimdi geriden okuyup geldim de arkadaşın biri Sosa'yı isteyenleri (Küfür Yasak) ilan etmiş. İyiymiş vallaha böyle klavyeden atıp tutmak. Bu laflar ağır laflardır arkadaşlar, öyle klavyeden atılıp tutulmaz. Cesaretin varsa adamın yüzüne söylersin.
Moda oldu bu ara klavyeden sallamak :tabe:

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Etiketler: