2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu
2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaşın 2017-2018 yılı transferlerini bu başlıkta konuşabiliriz. Beşiktaş için hayırlı bir transfer sezonu geçirme dileğiyle.

0 Üye ve 331 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 6172120 defa] 2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı cursedofdragon

Lens bizi istiyordu hatta bazı gazetecilere göre çok önceden anlaşılmıştı sorun zaten kulübü sunderland beinsport haber yapmak için haber yapmış  :D :D

lens fener'i istiyordu başından beri ilk etapta onları düşündü.

Sonradan bize dönmüş olabilir.

Bu habere tepki gösterenlerin neden tepki gösterdiklerini merak ediyorum açıkcası :)

Fener'e geçen sene ki gibi caner,gökhan vurgunu gibi bir vurgun yapmak neden rahatsız ediyor :)

Çevrimdışı ahmetemre

• Kara Kartal
  • *
  • 30 Temmuz 2017, 18:53:04
  • Hz.Mevlana'ya 650 km...
  • Dünyanın merkezi VODAFONE PARK,inanmayan ölçsün!
Vodafone Park
Nüfus : 41.903
Rakım: -5 metre

* Başkalarının kusurunu örtmede gece gibi ol.
* Hiddet ve asabiyette ölü gibi ol.
* Tevâzu ve alçak gönüllülükte toprak gibi ol.
* Hoşgörülülükte deniz gibi ol.
* Ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol.
                               Hz. Mevlana

Çevrimdışı El Nino

Lens, Çarşamba günü İstanbul'a geliyor.

Çevrimdışı abdusta

Lens için İngiliz medyasına Beinsportsun açıklamasını destekleyen haber henüz düşmedi

bekleyelim

saygılar

Çevrimiçi underworld

Çevrimdışı esguel

Bu habere tepki gösterenlerin neden tepki gösterdiklerini merak ediyorum açıkcası :)

Fener'e geçen sene ki gibi caner,gökhan vurgunu gibi bir vurgun yapmak neden rahatsız ediyor :)

Benim yorumumda lensi istemediğim veye rahatsız olduğum fenerin yere göğe sığdıramadığı oyuncuyu almanın beni rahatsız edeceği kanısına nereden vardınız banada bunu açıklar mısınız veya benim yazdığım en az 6-7 mesajda sürekli birşeyler arayıp iğneleyici yorumlar yapmakta ki amacınız nedir ben beinsports un bunu son dakika olarak geçmesindeki anlamsızlığı söylüyorum siz nereye çekiyorsunuz lens zaten bizi istiyor ve 1-2 aydır bu durum böyle bizim için bu transferdeki sorun zaten en başından beri sunderland beinsports un bunu son dakika geçmesini eleştiriyorum
[ Son Düzenleme: 30 Temmuz 2017, 19:04:42 esguel ]

Çevrimdışı esguel

Çevrimdışı bjk4ever

söylememesi gereken bir kelimeydi. Ama şeref elbette basit bir kelime değil
ama sosanın yaptıklarından sonra menfaatin için gel ben unuturum dersen tamda uyan bir kelime oluyor.
onun davranış şekli çok (Hakaret Yasak)₅. bugün gel diyebilmek için o günkü (Hakaret Yasak)₅
kabullenmek gerekiyor. adam çıkmış sosyal medya hesabından bu ülke güvenli değil
ailemi burda tutamam demiş ailesinin güveni ukraynada nasıldı peki ordayken yazdımı böyle bir mesaj
ülkede iç savaş vardı. ama milan isteyince birden ailesinin güvenliğimi söz konusu oldu.
yoksa bu durumu kullandımı. yaptığı (Hakaret Yasak)₅. bu (Hakaret Yasak)₅ görerek gel demek ne oluyor.
affetmekmi büyüklükmü. böylemi tanımlayalım bize madik atıp giden tümeri affetmiyelim
bize madik atmaya çalışan bunun için ülkemizi bile kullanan birini affedelim neden para kazandırdı
diyemi. Doğru diyorsun şeref bu kadar basit bir şey değil.

Cok guzel anlatmissin aklimdan gecenleri. Ayriyeten niye hep ayni isimler temcit pilavi gibi isitilip sunuluyor onu da anlamiyorum. Dunyada sosa, aboubakar, gomezden baska oyuncu kalmadi sanki....

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk

Çevrimdışı caner.eryigit

Bütün fb muhabirleri aynı anda lens i kötülemeye başladıklarına göre lens işi büyük ihtimalle olmaya yakın.yok Aykut istemedi Yok 2. Yarı sahada yürüdü.hemen tukakaya başlamışlar sanki aynı elden çıkar gibi yazıyor hepsi mübarek bence bu iş bitmiş.

Çevrimiçi Necmi

Cok guzel anlatmissin aklimdan gecenleri. Ayriyeten niye hep ayni isimler temcit pilavi gibi isitilip sunuluyor onu da anlamiyorum. Dunyada sosa, aboubakar, gomezden baska oyuncu kalmadi sanki....

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk
sende kullandığın kelimelere dikkat et herkes senin kadar ince düşünmek zorunda değil
insanlara (Hakaret Yasak)₅ falan diyemezsin anlatmak istediğin şeyi anlatmanın başka yollarıda var.
insanlar bilmeyebilir unutabilir bir şeyle suçlamadan nedenlerini izah etmek gerekiyor.

Benim yorumumda lensi istemediğim veye rahatsız olduğum fenerin yere göğe sığdıramadığı oyuncuyu almanın beni rahatsız edeceği kanısına nereden vardınız banada bunu açıklar mısınız veya benim yazdığım en az 6-7 mesajda sürekli birşeyler arayıp iğneleyici yorumlar yapmakta ki amacınız nedir ben beinsports un bunu son dakika olarak geçmesindeki anlamsızlığı söylüyorum siz nereye çekiyorsunuz lens zaten bizi istiyor ve 1-2 aydır bu durum böyle bizim için bu transferdeki sorun zaten en başından beri sunderland beinsports un bunu son dakika geçmesini eleştiriyorum

yeni bir gelişme olmuştur adamlar girmiştir tekrar haberi.

Beinsports'un haberine tepki vermenize anlam veremediğim için böyle bir tepki verdim.

Hem yaprak kımıldamıyor deniyor forumda hem bi haber yapanı paylaşanı gömülüyor (Beinsports).

Ben bir yere birşey çekmiyorum lens'in ilk başlarda fener'i istediği kendi ağzından röportajı var hollanda basınına.Lens'de belki yeni ikna edildi adamlar o yüzden girdiler haberi.

Ki haberi izlerseniz daha iyi anlayabilirsiniz : http://tr.beinsports.com/haber/lens-adim-adim-besiktasa

En son olarak 6-7 mesajımda bana iğneleyici mesajlar atmışsınız demişsiniz ispatlayabilir misiniz ? Sizin mesajınıza cevap verdiğimin sayısı ya 1 ya 2 dir.

[ Son Düzenleme: 30 Temmuz 2017, 19:30:09 cursedofdragon ]

Çevrimdışı mylife1903

Beinsports'un haberine tepki vermenize anlam veremediğim için böyle bir tepki verdim.

Hem yaprak kımıldamıyor deniyor forumda hem bi haber yapanı paylaşanı gömülüyor (Beinsports).

Ben bir yere birşey çekmiyorum lens'in ilk başlarda fener'i istediği kendi ağzından röportajı var hollanda basınına.Lens'de belki yeni ikna edildi adamlar o yüzden girdiler haberi.

Ki haberi izlerseniz daha iyi anlayabilirsiniz : http://tr.beinsports.com/haber/lens-adim-adim-besiktasa

En son olarak 6-7 mesajımda bana iğneleyici mesajlar atmışsınız demişsiniz ispatlayabilir misiniz ? Sizin mesajınıza cevap verdiğimin sayısı ya 1 ya 2 dir.
18bin masaj yazmisan illaki birilerine bir iki cevap yazmisandir

18bin masaj yazmisan illaki birilerine bir iki cevap yazmisandir

hafızam iyidir o mesajların çoğu stadyum başlığına ait abi :)

Çevrimdışı esguel

Belirttiğim cümleler sorunlu cümleler ben beinsports u eleştirmişim aksini düşünüyorsan beinsport güzel haber yapmış veya güvenilir falan deseniz sorun yok bana katılmak zorunda değilsiniz ama o iki cümlede sanki ben Beşiktaş düşmanıyım da bize faydalı olacak bir yandan da fenerlileri kudurtacak bir taransfer beni rahatsız edecek anlamı çıkıyor beni niye rahatsız etsin şuan lens alınsın en çok ben sevinirim çokta istediğim bir futbolcu

Çevrimdışı tuncaboylu

Yasaklı site özel haber girmiş, teklif ettiğimiz bonservis ile onların istedikleri arasında ciddi fark varmış. Yani bu iş de zor.

Kanat oyuncusu bulmak çok kolay, neden Lens'i zorluyoruz bu kadar anlamıyorum. Elia gibi adam 1.1 milyona alınabiliyor işte. Takıldık gittik Lens'e.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Onur Küçük

Gerçi yeteri kadar ifade edilmişken ben de Sosa için bir iki kelam edeyim. Bu saatten sonra Sosa'nın transferi için uğraşmak büyük bir hata olur. Sosa'yı transfer etmek demek gelecekte yaşanabilecek birçok olayın önünü açmak demektir. Dün Sosa'nın yaptıklarını yok saymak demek yarın takımda olası Talisca ertesi gün X kişisinin yapacaklarının önünü açmak demek. Bazı değerlerden feragat etmeniz sadece problemli oyunculara değil tüm takıma , camiaya sirayet edecek bir sorun olacak. Futbolcular, menajerleri de sanıldığı kadar aptal değil. Olayları okuyup ona göre hareket etme beceresine sahip bu insanlar.  Kurallar , etik değerler yok sayılarak günlük çıkarlar üzerinden hareket edeceksek bunun gelecekte yol açacağı problemlere ödeyeceğimiz daha ağır bedellere de göz yumacağız. Bunun geçmişimizde örneği mevcut.
[ Son Düzenleme: 30 Temmuz 2017, 19:48:52 Onur Küçük ]

Çevrimiçi MUSTAFA_

Ve emek hırsızından kurtuluruz  :bandit:

SON DAKİKA! Muharrem Usta, Burak Yılmaz'ı resmen açıkladı.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Şükür  :pray:

Çevrimiçi MUSTAFA_

Lens'e biz 3 milyon euro vermişiz, Sunderland 7 milyon euro istiyormuş. (YasaklıSite)

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Necmi

ya feneri istiyordu he adam lig devam ederken beni alın diye kapımızda yatıyordu.
dickde milli takımı istiyorsan Beşiktaşa git demiş bunlarda konuşuluyor.
o röportajda yazılı röportajdı hiçde dediğin gibi değildi. ortaya yuvarlak konuşulmuş bir şey aynı röportajda
Beşiktaşda vardı peki Beşiktaşa gitmem falan diye bir şey duydunmu. Fenerde oynamış
tekrar oynarmısın diye sorulduğunda yok oynamammı diyecek. Elbette kapıyı açık tutacak

Belirttiğim cümleler sorunlu cümleler ben beinsports u eleştirmişim aksini düşünüyorsan beinsport güzel haber yapmış veya güvenilir falan deseniz sorun yok bana katılmak zorunda değilsiniz ama o iki cümlede sanki ben Beşiktaş düşmanıyım da bize faydalı olacak bir yandan da fenerlileri kudurtacak bir taransfer beni rahatsız edecek anlamı çıkıyor beni niye rahatsız etsin şuan lens alınsın en çok ben sevinirim çokta istediğim bir futbolcu

Kardeşim burası resmi site değil.

Burda duyumda paylaşılıyor gerçek haberde fikir alışverişinde de bulunuluyor.

Hem bana saygısızlık yapmış oluyorsun  haberi paylaşan benim hem Beinsports'a saygısızlık yapıyorsun.

Beinsports benim kanalım değil birşeyim değil fakat yukarda da belirttim bi gelişme yaşandığı için adamlar o yüzden veriyorlar.

Yoksa bunlar moron değil ki her gün aynı haberi versinler.

Kısır döngü yaşıyoruz aynı şeyi konuşuyoruz.

Lens ile ilgileniyorduk sadece resmi birşey yoktu şuanda resmi olarak lens ile anlaştık mesala Beinsports'a göre.

Yasaklı site de haber paylaştı son olarak 7 milyon € istiyormuş klübü 3 milyon € veriyormuşuz.

Bütün medyaya düştü paylaştıkları haber ve devamı geliyor.

Lütfen uzatmayalım daha fazla bu konuyu 6-7 mesajımda bana laf atıyorsun yalan mesajınız da benim hoşuma gitmedi.
[ Son Düzenleme: 30 Temmuz 2017, 20:00:51 cursedofdragon ]

ya feneri istiyordu he adam lig devam ederken beni alın diye kapımızda yatıyordu.
dickde milli takımı istiyorsan Beşiktaşa git demiş bunlarda konuşuluyor.
o röportajda yazılı röportajdı hiçde dediğin gibi değildi. ortaya yuvarlak konuşulmuş bir şey aynı röportajda
Beşiktaşda vardı peki Beşiktaşa gitmem falan diye bir şey duydunmu. Fenerde oynamış
tekrar oynarmısın diye sorulduğunda yok oynamammı diyecek. Elbette kapıyı açık tutacak

Çevrimdışı ask1903

Alıntı;

lens Bjk´ye gittiğine göre ömer şişmanoğlu fenerbahçe´de diyebilir miyiz?

Çevrimdışı ahmetemre

• Kara Kartal
  • *
  • 30 Temmuz 2017, 20:16:19
  • Hz.Mevlana'ya 650 km...
  • Dünyanın merkezi VODAFONE PARK,inanmayan ölçsün!
Twitter de fenerliler sövüp sayıyor Beşiktaş lılar profillerine lens fotosu koyuyorlar.
İnşallah olur iki kanatta da oynayabiliyor...
Vodafone Park
Nüfus : 41.903
Rakım: -5 metre

* Başkalarının kusurunu örtmede gece gibi ol.
* Hiddet ve asabiyette ölü gibi ol.
* Tevâzu ve alçak gönüllülükte toprak gibi ol.
* Hoşgörülülükte deniz gibi ol.
* Ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol.
                               Hz. Mevlana

Çevrimdışı tolga1903

Lens transferinden daha heyecan verici şu adamın artık bizle anılmaması. Çok sevindim.

Etiketler: