2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu
2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaşın 2017-2018 yılı transferlerini bu başlıkta konuşabiliriz. Beşiktaş için hayırlı bir transfer sezonu geçirme dileğiyle.

0 Üye ve 274 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 6180991 defa] 2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı Ensar

Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı Berat

Babel'i sola atıp Aras'ı sokmak zor olmamalı..

Çevrimdışı esguel

burda kim dalga geçti bu forumda onlarla ?

Hazırlık maçının anlamanı mı bilmiyorsunuz ?
Ya allah aşkına girip Beşiktaş sayfalarına yorumlarına bak bakayım kim dalga geçmiş 3-0 olduğunda ya 5-0 olsaydı sen akşama renkli sayfalarında neler yazılacaktı tahmin ediyor musun kievde nasıl yenildiğimizi hepimiz bilirken şuan bile adice dalga geçmeye çalışmıyorlar mı ? en basitinden benim çevremde bak yenildiniz biz şampiyonlar liginde 16 turunda yendik diyecek insanlar bile var ben kendi açımdan yorumluyorum

Çevrimdışı abdusta

Soran olursa

Quaresma olmayınca takımın dengesi bozuluyor
deyip geçin gidin

saygılar

Çevrimdışı tangaz

Ya allah aşkına girip Beşiktaş sayfalarına yorumlarına bak bakayım kim dalga geçmiş 3-0 olduğunda ya 5-0 olsaydı sen akşama renkli sayfalarında neler yazılacaktı tahmin ediyor musun kievde nasıl yenildiğimizi hepimiz bilirken şuan bile adice dalga geçmeye çalışmıyorlar mı ? en basitinden benim çevremde bak yenildiniz biz şampiyonlar liginde 16 turunda yendik diyecek insanlar bile var ben kendi açımdan yorumluyorum

çevreni değiştir bence
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı 38life

Sedat, Sedat, Sedat...

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı Ensar

Soran olursa

deyip geçin gidin

saygılar
:D :D
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı cursedofdragon

Sedat, Sedat, Sedat...

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

adamım be.

Çevrimdışı autopsy

Çevrendeki ergenlerle ilişkini azaltırsan rahat edersin .

Çevrimiçi Necmi

Marcelo olsa kaleye gelemezdi bunlar neyse bence takım sezona bireysel olarak fazlasıyla hazır defansta değişen bir şey yok.
ama biliyorsun ya marcelo ne yapacak üç golüde soldan yedik
adriano kötü tosiç kötü sağdan hiç atak yediğimizi gördünmü ne kadar boş konuşuyorsunuz
işiniz gücünüz algı yaratmak

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı tuncaboylu

Yahu aklı başında bir Beşiktaş'lı renklilerin hazırlık maçını bile takip etmez. Bırak ne derlerse desinler. Adamlar geçen hafta resmi maçta Östersunds'a yenildi, hala Schalke'yi yenmiştik diyecek yüzleri mi var?

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı autopsy

Soran olursa

deyip geçin gidin

saygılar

Bende ne zaman konuyu oraya bağlayacaksın diye bekliyordum abi  :D

Çevrimdışı esguel

çevreni değiştir bence

Ne kadar değişilir ki her yerde fenerlide galatasaraylıda Beşiktaşlıda var ben hazırlık maçıda olsa takımın kötü sonuç almasını kabullenemiyorum hırslanıyorum helede üstün oyun oynarken 3-0 a geldiğinde sinirim bozuluyor her neyse sonuç olarak şuan 3-2 yaptık inşallah yenerizde

Çevrimdışı sermet00

ama biliyorsun ya marcelo ne yapacak üç golüde soldan yedik
adriano kötü tosiç kötü sağdan hiç atak yediğimizi gördünmü ne kadar boş konuşuyorsunuz
işiniz gücünüz algı yaratmak
Ya ne algısı ben yazdım buraya 1000 defa Marcelo satılsın diye.Soldan yedik diyorsun tüm defans oyuncuları sola kaydı zaten bir daha izle golü.Marcelo az mı eksiklerini kapadı geçen sene Tosic'in.Sataşmaya adam arayan sensin

Çevrimiçi Necmi

ciddiye alıpta dinliyorsan o senin sorunun
senin mantığındaki birinin senin gibi arkadaşı olur
ben bunu dert ederim dersen dert ettirecek çok kişi bulursun.

Çevrimdışı tangaz

gol makinesi iş başında  :bandit:

şalke huntelaarın boşluğunu dolduramadı huntelaarın sağlam sağlıklı ve genç olanı üstelik alman pasaportu da var sudan ucuz pazarlıksız 18 mio  :money:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı 38life

Aras herzamanki gibi, kötü...
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı ahmetemre

• Kara Kartal
  • *
  • 19 Temmuz 2017, 16:56:20
  • Hz.Mevlana'ya 650 km...
  • Dünyanın merkezi VODAFONE PARK,inanmayan ölçsün!
resmi maçlardaki yenilme lüksümüzü hazırlık maçlarında bekleyen biriyim her zaman.
hazırlık maçı oldu mu yenilgi veya beraberlik beni hep sevindirir...
Vodafone Park
Nüfus : 41.903
Rakım: -5 metre

* Başkalarının kusurunu örtmede gece gibi ol.
* Hiddet ve asabiyette ölü gibi ol.
* Tevâzu ve alçak gönüllülükte toprak gibi ol.
* Hoşgörülülükte deniz gibi ol.
* Ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol.
                               Hz. Mevlana

Çevrimiçi Necmi

ankaralılar kafanızı eğin birazdan top gelecek

Çevrimdışı fatihbjk

Pektemek'i begendim bugun.

Çevrimdışı tangaz

Çevrimdışı ahmetemre

• Kara Kartal
  • *
  • 19 Temmuz 2017, 16:58:17
  • Hz.Mevlana'ya 650 km...
  • Dünyanın merkezi VODAFONE PARK,inanmayan ölçsün!
ankaralılar kafanızı eğin birazdan top gelecek
sanırım hindistanı hedef aldı :D
Vodafone Park
Nüfus : 41.903
Rakım: -5 metre

* Başkalarının kusurunu örtmede gece gibi ol.
* Hiddet ve asabiyette ölü gibi ol.
* Tevâzu ve alçak gönüllülükte toprak gibi ol.
* Hoşgörülülükte deniz gibi ol.
* Ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol.
                               Hz. Mevlana

Çevrimdışı abdusta

Hosuma gitmedi
Schalke Cenkin peşine 12milyon Euro satın alma ile düşerse

gene efkarlı günler başlayacak

aman Cenk sen değil Pektemek atsın

saygılar

Çevrimdışı tuncaboylu

3-3 yaparsak, kafadan 150 bin takipçi yaparız.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Etiketler: