Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 228 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5163066 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimdışı cursedofdragon

BeIN Sporst'un sahibi, Nasır el-Halifi: "Türkiye için Şampiyonlar Ligi maçlarını 2018 yılından itibaren ücretsiz yayınlamayı düşünüyoruz."

Çevrimdışı Berat

Hokkalı bir orta sayısı bekliyorum 30 küsür.

Bugün yenip haftayada gs'ye çakıyoruz  :ok:

Çevrimdışı mertozlu

GS maçı keşke Cuma oynansaydı. Şimdi baktım Ctesi...madem öyle ctesi gündüz maçı yapılabilirdi, eskiden derbilerde böyle şeyler oluyordu, ama bizim kafasız yöneticiler gündüz oynamak kırolukmuş gibi sadece Anadolu takımları oynarmış gibi davranıyor. Takım bambaşka bir iklimin olduğu bir deplasmana gidecek 3 gün sonra. Hem prestij hem de ülke puanı hem de para ödülü için önemli.

Bak Leipzig'e, adamlar Hoffenheim maçını Ctesi yerel saatle 15:30'da oynuyor. küçük büyük farketmez düzgün fikstür neyse o düzenlenir. Takım Ctesi gece duygusal olarak yorulup yıpranacak sonra Leipzig'e gidecek. Çoğu insan için önem teşkil etmez belki ama beni rahatsız etti, Cuma akşam ya da Ctesi sabah olmasını tercih ederdim GS maçının.

Çevrimiçi Samet Demir

BeIN Sporst'un sahibi, Nasır el-Halifi: "Türkiye için Şampiyonlar Ligi maçlarını 2018 yılından itibaren ücretsiz yayınlamayı düşünüyoruz."
Adam :)

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

GS maçı keşke Cuma oynansaydı. Şimdi baktım Ctesi...madem öyle ctesi gündüz maçı yapılabilirdi, eskiden derbilerde böyle şeyler oluyordu, ama bizim kafasız yöneticiler gündüz oynamak kırolukmuş gibi sadece Anadolu takımları oynarmış gibi davranıyor. Takım bambaşka bir iklimin olduğu bir deplasmana gidecek 3 gün sonra. Hem prestij hem de ülke puanı hem de para ödülü için önemli.

Bak Leipzig'e, adamlar Hoffenheim maçını Ctesi yerel saatle 15:30'da oynuyor. küçük büyük farketmez düzgün fikstür neyse o düzenlenir. Takım Ctesi gece duygusal olarak yorulup yıpranacak sonra Leipzig'e gidecek. Çoğu insan için önem teşkil etmez belki ama beni rahatsız etti, Cuma akşam ya da Ctesi sabah olmasını tercih ederdim GS maçının.

cuma günü hiç derbi olmadı.

Cumartesi günüde gündüze maç koymazlar hele derbiyi.Herkes işte kim izlicek maçı.

Pazar günü saat 17:00 da olabilir ama mesala herkes evde illa akşam olmasına gerek yok pazar günü.

Çevrimdışı mertozlu

cuma günü hiç derbi olmadı.

Cumartesi günüde gündüze maç koymazlar hele derbiyi.Herkes işte kim izlicek maçı.

Pazar günü saat 17:00 da olabilir ama mesala herkes evde illa akşam olmasına gerek yok pazar günü.

Cumartesi günü tanıdığım çoğu insan çalışmıyor. Avrupa'da da böyle

kim çalışmıyor cumartesi günü ?

Avrupada öyle cumartesi-pazar tatilde Türkiye'de birçok insan cumartesi günü çalışıyor hatta pazar bile çalışan var hiç tatili olmayan insanlar başka ülkede mi yaşıyoruz acaba ?

Çevrimdışı mertozlu

kim çalışmıyor cumartesi günü ?

Avrupada öyle cumartesi-pazar tatilde Türkiye'de birçok insan cumartesi günü çalışıyor hatta pazar bile çalışan var hiç tatili olmayan insanlar başka ülkede mi yaşıyoruz acaba ?

Çalışan hiç yoktur demedim. Benim çevrem böyle. Gündüz de derbi pek tabii oynanabilir. Cuma akşam da oynanabilir. Benim açımdan hiç sıkıntı yok.

Çevrimdışı Berat

Hoca Negredo'nun sözleşmesi bitmeden yıllar sonra 87'de sokar oyuna belki emin değilim.

Çevrimdışı mertozlu

Negredo bence devre arasında gidecek, gittiği takımda da golleri sıralayacak. Adam kahroluyor....Arkadasında mal gibi bakarız biz de. Dedim dersiniz.

Bu takıma Van Persie gibi gamsız adamlar gerek demek ki. Adam oynamak için deliriyor. Negredo 8 dk süre aldığı Alanya maçında bile golünü attı, ama bir kez bile Q7-Babel-Taliscalı orta saha ile maç oynamadı. Bunun adı ayıptır.

Artık rotasyon filan yok lige döndüğümüzün gerçek göstergesi  :super:

Lens,Negredo puan kayıplarına son as 11 çıkıp bütün rakiplere saplayacağız.

Brova hocam müthiş kadro  :claps:

Çevrimdışı underworld

Orasi avrupa burası Türkiye

Çevrimdışı underworld

Negredo bence devre arasında gidecek, gittiği takımda da golleri sıralayacak. Adam kahroluyor....Arkadasında mal gibi bakarız biz de. Dedim dersiniz.

Bu takıma Van Persie gibi gamsız adamlar gerek demek ki. Adam oynamak için deliriyor. Negredo 8 dk süre aldığı Alanya maçında bile golünü attı, ama bir kez bile Q7-Babel-Taliscalı orta saha ile maç oynamadı. Bunun adı ayıptır.
En son ne zaman siralamis o golleri ?

Çevrimdışı mertozlu

Artık rotasyon filan yok lige döndüğümüzün gerçek göstergesi  :super:

Lens,Negredo puan kayıplarına son as 11 çıkıp bütün rakiplere saplayacağız.

Brova hocam müthiş kadro  :claps:

Puan kayıplarının sebebi Lens'ti, Negredo değil. Negredo bir kez bile Babe-Q7-Talisca orta sahası ile oynamadı. Üretmeyen ortasaha ile ne yapsın adam. Küstürüyoruz bu şekilde, Cenk allah korusun sakatlansa Pektemek'e kalırız sonra

Çevrimdışı El Nino

Çevrimdışı Berat

Puan kayıplarının sebebi Lens'ti, Negredo değil. Negredo bir kez bile Babe-Q7-Talisca orta sahası ile oynamadı. Üretmeyen ortasaha ile ne yapsın adam. Küstürüyoruz bu şekilde, Cenk allah korusun sakatlansa Pektemek'e kalırız sonra

Hayal dünyası, he Lens'ti sebebi. Tövbe est.

Çevrimdışı mertozlu

Hayal dünyası, he Lens'ti sebebi. Tövbe est.

Tamam Negredo berbat. O yüzden kesinlikle Pektemek oynamalı Cenk sakatlandığında ya da kart gördüğünde. Çözülmüştür  :ok:

Çevrimdışı Ersoy

Hadi Lens'e sallanabilir normalde Negredo gayet iyi aldığı süre ve yanında oynadığı adamlara rağmen.
Bundan sonra her sene!

Çevrimdışı mertozlu

Hadi Lens'e sallanabilir normalde Negredo gayet iyi aldığı süre ve yanında oynadığı adamlara rağmen.

Kesinlikle

Çevrimdışı Berat

Tamam Negredo berbat. O yüzden kesinlikle Pektemek oynamalı Cenk sakatlandığında ya da kart gördüğünde. Çözülmüştür  :ok:

Selamet diliyorum, başarılar.

Çevrimdışı Erdem Ayaz

Bu ligin çivisi çıkmış 11 kişi defans la da oynanmaz ki her maç türk futbolunun halini görebiliyoruz
Şu bir gerçek ki bu sene kapanan takımlara gol atamıyoruz gecen sene kapanan takımların korkulu rüyası aboubakar gibi kilit çözen yırtıcı bi forvetimiz olduğu için kapanan takımları avlıyorduk ama bu sene onu yapamıyoruz atletik yırtıcı aboubakar gibi stoperleri bıktıran forvete ihtiyacımız var.

Çevrimdışı underworld

"Herkesin dilinde bir cümle : Besiktas'in tek  bir oyun yapısı ...
Kapanan takımlara karşı ..."

Bir şeyleri değiştirmenin zamanı geldi.

Geldi geçiyor bile !

Çevrimdışı Serhat Akkaya

12 maç ve 45 dk da sadece 19 gol atmışız. Ligin gol sıralamasında 10. 11. filanız. Bu gidişle haftayı 12. 13. kapatıcaz gol sayısı bakımından. Başka söze gerek yok.
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı Hasan Tahsin

Tek Büyük Beşiktaş

Etiketler: