Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 282 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5155625 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimdışı kartal190321

her ne karar alınacaksa  hafta sonu  oynanacak gs  maçını beklemek gerekiyor, tek hedef  o maça  odaklanmak  hırs yapmak, gs maçı skoruna  göre aşağı yukarı  puan tablosundaki  yerimiz netleşecek, pazartesine kadar herşeyi bir tarafa bırakmak gerekiyor, yarın karar alınsa bile açıklanmamalı
“Ne yani, üstümde Beşiktaş forması varken yalan mı söyleyecektim!”

Çevrimdışı Mustafa UZUN

demirören den hesapta soracaktı başkanımız..

Diyorum ya Başkanımız için tarihi fırsat. İyi niyetli olduğunu düşünüyorum, hiçbir zaman yaptıklarının ya da yapamadıklarının arkasında kötü niyet aramadım. Hep Beşiktaş daha fazla zarar görmesin diye bazı şeyleri sineye çekti ama artık zamanı geldi. Zira bu iyi niyetli hareketleri bize daha fazla zarar vermeye başladı. Baksanıza adamlar yavuz hırsız misali 1 saat basın toplantısı yaptılar dün. Sadece bu sezonda sayısız haksızlığa uğrayan ve suskun kalan yönetim bu durumu da geçiştirmeye çalışırsa kredisi biter. 

Çevrimdışı Ömer Kaan

Twitter'da gördüğüm bir fikir var.
Beşiktaş futbol takımı 3 mayıs günü maç saatinde vodafone parkta 42.000 kişiye toplu idman yapmalıdır.

Çevrimdışı mrred

şayet illa ki ses getirecek eylem yapacaksak da fikrim şudur maça çıkacağız ardından santrayla birlikte tüm takım kıpırdamayacak bu gavatlar golü atacak sonra santrayı yapmayacağız hakem gelip santrayı yapmayan oyuncuya (caner yerine paftan biri konacak ve o çocuk santrada topun başında olacak) kırmızıyı verecek takım sahadan çekilecek bu görüntülerde sosyal medyadan vbvb tüm dünyaya yayılacak görüntüleri pepe yayınlayıp ronalda da retvit etse zaten kepazeliği tüm dünya görür.
Cok guzel fikir zaten trabzonlular yanimizda ordan toplumsal bir muhalefe donebilir bu iş
The great gig in the sky

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Yasaklı Link yu girip okuyun. hepsi sanki çok büyük zafer kazanmış gibiler. sizce bunlar öyle sahaya çıkmamaktan falan anlarlar mı? yenip bunları susturmalıyız..

Çevrimiçi 38life

Konu Dışı: UEFA, Finansal Fair Play kurallarını ihlal eden Yunanistan'ın eski şampiyonu Panathinaikos'u 3 yıl Avrupa Kupalarından men etti.

gs cezasını çekecek. Sezon sonu açıklarlar. Beşiktaşın lige ambargo koymasından korkuyorlar. Buyüzden herşey...
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı AigleBordeaux

Baskan sen selfie lere storylere devam et bravo. Bir kere de cik bu klubun arkasinda dur her zaman ayni sey.
Bodrumda yaz için otel arıyordur
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı Alper1903

bu kanini onurunu sildiklerimi sevindirdiler hakli cikardilar ya allah belalarini versin alayinin

Çevrimdışı Mustafa UZUN

her ne karar alınacaksa  hafta sonu  oynanacak gs  maçını beklemek gerekiyor, tek hedef  o maça  odaklanmak  hırs yapmak, gs maçı skoruna  göre aşağı yukarı  puan tablosundaki  yerimiz netleşecek, pazartesine kadar herşeyi bir tarafa bırakmak gerekiyor, yarın karar alınsa bile açıklanmamalı

Aksine bu konudaki kararı en geç yarın açıklayıp bunu gs maçı öncesi gündemden çıkarmak gerekiyor. Yapılacak iş belli, yarın çık, basın toplantısı yap, maça çıkmayacağını-bu konunun gündemlerinden çıktığını ve önümüzdeki Gs maçına odaklandığını- açıkla. 

Çevrimdışı tangaz

bu arada 2024e aday hangi ülke varsa o ülke federasyonlarına da bu ülkede spora siyaset bulaşıyor stadlarda güvenlik yok konulu çalışma yollayacağım onlarda gerekli kulislerinde belki kullanırlar.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Ömer Kaan

Cok guzel fikir zaten trabzonlular yanimizda ordan toplumsal bir muhalefe donebilir bu iş
Ben trabzonun tek derdinin şenol güneşi elimizden almak olduğunu düşünüyorum.

Çevrimdışı b.damatoglu

Beşiktaş camiasinin lideri filan yoktur. Camianın lideri Şenol Güneş'tir. Başkan oturup düşünsün bu sene yapılanları ve kendine pay çıkarsın.
Personelini hocasını sopaladılar, taşladılar, kaptanını ite köpeğe yem ettiler.

Başkandan ses yok.

Yerler öyle başkanı da...

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Ömer Kaan

bu arada 2024e aday hangi ülke varsa o ülke federasyonlarına da bu ülkede spora siyaset bulaşıyor stadlarda güvenlik yok konulu çalışma yollayacağım onlarda gerekli kulislerinde belki kullanırlar.
Abi çalışmamı paylaşırsan biz de gönderebiliriz.

Çevrimdışı özgür

renkli linki yasak yu girip okuyun. hepsi sanki çok büyük zafer kazanmış gibiler. sizce bunlar öyle sahaya çıkmamaktan falan anlarlar mı? yenip bunları susturmalıyız..

çok büyük zafer kazandı zaten renkliler. Her yol mübah diyen zihniyet elbette bu zaferi! kutlayacak.

Çevrimdışı eaglekartal

bu takım o sahaya çıkarsa,hocana oyuncuna klübüne sahtekar denmiş ve kabul görmüş olan sonuc göre o sahaya çıkarsa ne başkanın ne takımın gözümde zerre değeri kalmaz.eğer başkan klübün en kötü başkanı olarak anılmak itemiyorsa  takımı o pislik yuvasına götürmez.yoksa benim için biter bu iş.çevredmde bir tane fbli gsli arkadaş bırakmadım hepsiyle kavga ettim.tamamen futboldan çekileceğim.başlarım futbolunza takımınza.bu şerefszliği başkan bize yaşatmamalı.

Çevrimdışı tangaz

ben şenol hoca olsam şu dakika istifa edip tanıdığım ne kadar yabancı hoca varsa hepsini topa sokardım uefa ve fifa bu kadar uluslararası spor adamının sesini duymazdan gelmez
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Maça çıkmama halinde ligden puan silme durumu kurallara göre olmaması gerekir ama ne yasa, ne kural, ne adalet kalmadığı için bu risk var. Eğer bu risk varsa. Yedek+genç karışımı bir takımla ve kolumuzda siyah bantla çıkalım.

Gelecek sezon da kupaya katılmayacağımızı bildirelim.
O maçtaki kadroyu mu kullanmak zorundayız arkadaşlar. İstediğimiz kadroyla çıkabaliyor muyuz bilen var mı ?
En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı kartal190321

şenol hoca  onurludur  baskıya boyun egmez  lafını esirgemez , maça çıksak bile  takımın  başında sahaya çıkacagını düşünmüyorum
“Ne yani, üstümde Beşiktaş forması varken yalan mı söyleyecektim!”

Çevrimiçi tolga1903

Ya özelden mail verelim bir şekilde biz de edinelim o çalışmayı hep birlikte gönderelim. Milli maçlarda rakibi destekletecek duruma getirdiler elimden gelse şu federasyonun takımına oyuncu bile göndermem bırak euro 2024'ü vermeyi.

Çevrimdışı Onur Küçük

ben şenol hoca olsam şu dakika istifa edip tanıdığım ne kadar yabancı hoca varsa hepsini topa sokardım uefa ve fifa bu kadar uluslararası spor adamının sesini duymazdan gelmez
İstifa etmesi demek o şeref yoksunlarının dualarının gerçekleşmesi demek. O şeref yoksunlarına verilecek en güzel cevap taraftar olarak sonuna kadar Hocanın ve futbolcuların arkasında durmak, onları desteklemek. Şampiyon olmak için elimizden ne geliyorsa onu yapmalıyız şu an .

Çevrimiçi 38life

Bilenler bilir Pepe'nin en büyük hayranı olan ispanyol efendi mi efendi bir kız bu. 6 ayda ne hale geldiğini görüyorsunuz...

"Ne yazdığını bilmiyordur" diye düşünenler varsa:

Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı özgür

yapma abi niyetinin o olmadığını bilsemde istifa filan dillendirilmemesi gereken şeyler şuanda. Bende başkanı eleştiriyorum ama asla gitsin istemem. Şuan tam da kenetlenme, birlik olma zamanı. Yönetim ne karar alırsa alsın kendi içimizde ayrıştırıcı değil birleştirici olmalıyız.

Çevrimdışı cursedofdragon

Şunu atın UEFA'Ya fifa'ya twitter'da paylaşın etiketleyin FİFA'yı UEFA'Yı.

Çevrimdışı tangaz

beşiktaşın hakkını savunmak için başkan kılını dahi kıpırdatmamıştır

gereken açıklamaları yapsaydı da cephede savaşsaydı da kahpelere öyle yenik düşseydi gözümde daha da büyürdü

şimdi gitsin come come desin dursun

Çevrimiçi tolga1903

Pfdk bir de gomis ve pepe'i aynı maddeden sevk edip pepe'ye 2 maç ceza verirse bizim kalemimiz kırılmış demektir. Züğürt tesellisi gibi olmasın ama pepe'nin gs maçındaki varlığı çok değiştirir işleri.

Etiketler: