Dinamo Kiev - Beşiktaş JK / Şampiyonlar Ligi B Grubu 6. Maçı
Dinamo Kiev - Beşiktaş JK / Şampiyonlar Ligi B Grubu 6. Maçı

Beşiktaş Forum|Dinamo Kiev - Beşiktaş JK / Şampiyonlar Ligi B Grubu 6. Maçı Skor : Dinamo Kiev 6-0 Beşiktaş Tarih : 06.12.2016 Saat : 22:45 Stadyum : Milli Olimpiyat Spor Kompleksi Hakem : Craig Thomson (İskoçya)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Dinamo Kiev - Beşiktaş JK / Şampiyonlar Ligi B Grubu 6. Maçı  [Okunma sayısı 88316 defa] Dinamo Kiev - Beşiktaş JK / Şampiyonlar Ligi B Grubu 6. Maçı

Çevrimdışı Ensar

Gökhan Gönül dururken Beck'i oynatan Şenol hoca. Sezon başında ana planlamada Tosic'i 1.ci stoper olarak düşünen yönetim.
Gökhanın ağrıları var.
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı Kasper

Beck'e kizanlar anlik ofke ile kizdilar sanirim. Bu pozisyonda Beck'in sucu yok. Hakem rezil

Çevrimdışı 38life

Benfica maçında da gereksiz risk aldık 3 gol yedik. Bu maçta da gereksiz risk aldık 3 gol yedik. Şenol hoca'nın demek ki çıkabileceği en üst nokta bu. Şu maçta ilk yarı oyunu tutmayı tercih etmemek anlaşılır birşey değil. Kontradan falan gol yiyorsun penaltı yapıyorsun...
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı tangaz

Beck'e kizanlar anlik ofke ile kizdilar sanirim. Bu pozisyonda Beck'in sucu yok. Hakem rezil

hakem 2 defa operasyon yaptı pozisyonda penaltı değil kırmızı zaten kural ihlalidir ama Beckte yetişmeliydi o topa çok ağır kaldı
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı arc1999

4

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı smtcglr

Çevrimdışı Serkan_KaNaDa

Kac haftadir soyluyoruz burda takim iyi oynamiyor, nagmaglup olmamizin verdigi avantajla mucadele ediyorduk. Bir iki tanesi cikip "Besiktas yenilir", "5 atar" soyle olur boyle olur diye tiye aliyorlardi takimi elestirenlere.

Aboubakar'a 20 top atsan anca 1'ini kaleye sokacak kalitede, beynini kullnamaktan yoksun  bir forvetle oynuyoruz.

Koca Besiktas'in tek silahi, tek atak organizasyonu, tek gol umudu Quaresma.  Oguzhan'i tanimasam, yolda gorsem kesinlikle profesyonel sporcu oldugunu anlayamam. Oyle bir fizigi var ve bu adam sampiyonlar liginde orta sahada mucadele ediyor.

Tolgay bu takimi coktan satmis. Toplu, topsuz hicbir alanda takima katkisi yok. Beck'e soyleyecek laf bulamiyorum. Bu seviyede bu kadar kotu kalitede oyuncular olmaz.

Ayrica Marcelo o asirtma gole nasil temas edemedi enteresan.

Senol Hocaya kizamam, elindeki malzeme ile en iyisini yapiyor. Gokhan Gonul kesin sakat, yoksa kesin onu oynatirdi fener macindaki performansindan sonra.

Çevrimdışı Luccâ

Tamam 4 kırmızı daha görün gelin

F3211 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı BURÇ

Yeter artık ya yeter  :s20: :s20: sinirden gebercem şimdi

Çevrimdışı BJKTÜRK23

Ne Mutlu Türk'üm Diyene...Kemal

Çevrimdışı Orhan_

Çevrimdışı Kutay

2. yarı kievli oyuncları sakatlamak için çıkalım maça gerekirse 7 kişi kalalım fark etmez
15 SÜPER LİG
 9 TÜRKİYE KUPASI
 8 SÜPER KUPA
 6 BAŞBAKANLIK KUPASI
 1 ATATÜRK KUPASI
 3 MİLLİ KÜME
 2 TÜRKİYE FUTBOL ŞAMPİYONASI
 2 İSTANBUL PROFESYONEL LİGİ
 11 İSTANBUL LİGİ
 2 İSTANBUL TÜRK İDMAN BİRLİĞİ LİGİ
 1 PAZAR LİGİ
 4 SPOR TOTO KUPASI
 2 TÜRKİYE AMATÖR FUTBOL ŞAMPİYONASI

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Bana Bir Allahin kulu Beck demesin bundan sonra Cok agir konuşurum

Sana da Aferin Quaresma bir tane de sen yedirdin :claps: :claps:

Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı ALDENYX

ayıptır yaaaaa ...... fabrı hakan arıkana dönecen.......
Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Çevrimdışı Ömer Kaan

Çevrimdışı 38life

Tamam 4 kırmızı daha görün gelin

Avrupa Ligi maçımız var.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı onurturan

Dusko her golde hatan var be oglum..
Hakem senin de Allah Bélani versn..

Çevrimiçi mellfred

Bir orul orul  İskoç evladı yüzünden evleneceği ben buna üzülürüm

Çevrimdışı eaglekartal

Insallah lige yansimaz takim dagildi heranlamda yazik
Devre arasi gelir biranonce takima transfer sartoglu sart.tolgay oguzhan bu nasil oyun.bu gece boyle olmamaliydi.boyle sacma gollermi yenir offf

Çevrimdışı Ensar

bu çok fazla oldu , 4 çok fazla oldu , 3 yiyip gelseydiniz neyse de 4 çok oldu , yazık , ayıp , lanet olsun
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı Luccâ

Avrupa Ligi maçımız var.
Hiç önemli değil. Avrupa ligi şampiyonluğu gruptan çıkmaya hemen hemen denk bi para getiriyor. Biz zaten para amaçlı bulunuyoruz avrupada. Mümkünse avupa liginde oynayacağımız ilk turda elenip lige asılalım.

Çevrimiçi Mehmet57

Artik bir Kiev faciasi da yasamis olduk.

Gecmis olsun arkadaslar.

Çevrimdışı legendmaster

yapacak bir şey yok kritik hiçbir maçı kazanamama beceriksizliği devam ediyor

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Nasil sucu yok ?

Kacirmayacak adamini kacirmayacak o topa vuracak !! Avnatajli.olan adam Beck ama beyfendi vurmuyor topa rakip arkadan gelip yetişiyor :bandit:
[ Son Düzenleme: 06 Aralık 2016, 23:40:57 Yunus Emre Dökmeci ]
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Etiketler: