Dinamo Kiev - Beşiktaş JK / Şampiyonlar Ligi B Grubu 6. Maçı
Dinamo Kiev - Beşiktaş JK / Şampiyonlar Ligi B Grubu 6. Maçı

Beşiktaş Forum|Dinamo Kiev - Beşiktaş JK / Şampiyonlar Ligi B Grubu 6. Maçı Skor : Dinamo Kiev 6-0 Beşiktaş Tarih : 06.12.2016 Saat : 22:45 Stadyum : Milli Olimpiyat Spor Kompleksi Hakem : Craig Thomson (İskoçya)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Dinamo Kiev - Beşiktaş JK / Şampiyonlar Ligi B Grubu 6. Maçı  [Okunma sayısı 88321 defa] Dinamo Kiev - Beşiktaş JK / Şampiyonlar Ligi B Grubu 6. Maçı

Çevrimdışı 38life

Suçun %95'i yönetimindir. Ve bu suç bile bile işlenmiştir arkadaşlar. Bunu asla unutmayın. Bu yönetimi seviyorum, gitmesini de istemiyorum ama bu, bu gerçeği değiştirmeyecek...
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı Kutay

maçtan önce bir gazeteci maçın kırmızı kartlarla manipüle edilebileceğini yazmış
15 SÜPER LİG
 9 TÜRKİYE KUPASI
 8 SÜPER KUPA
 6 BAŞBAKANLIK KUPASI
 1 ATATÜRK KUPASI
 3 MİLLİ KÜME
 2 TÜRKİYE FUTBOL ŞAMPİYONASI
 2 İSTANBUL PROFESYONEL LİGİ
 11 İSTANBUL LİGİ
 2 İSTANBUL TÜRK İDMAN BİRLİĞİ LİGİ
 1 PAZAR LİGİ
 4 SPOR TOTO KUPASI
 2 TÜRKİYE AMATÖR FUTBOL ŞAMPİYONASI

Çevrimdışı mellfred

Hoca hiç kasmasın atiba Oğuzhan'ı alsın kenara. Hafta sonuna odaklansın

Çevrimdışı Emre S. Sönmez

Penalti ve kirmizi kart cokertti bizi! Kimseye suc bulacak durumda degiliz! Cok kotu bir gece! Bunu hak etmedik!
Edirne koprusu tastan var mi buyuk BESİKTAS'tan ! BJK:16251

Çevrimdışı COB

Stoper almayan yönetim.
Lakayt oynayan Tolgay-Oğuzhan.

Sorumlu sizsiniz. En fazla da ben herşeyi bilirim havasinda Fikret Orman.

Bir çuval incir çöp oldu. Siz bi zahmet devre arasi da transfer yapmayin çünkü devre arasi transfer zor olur dimi.

Şenol Güneş bu kadroyu buraya kadar getirdi ya hakkim sonuna kadar helal.

Çevrimdışı cursedofdragon

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Haftalardır kötü oynuyorduk ama bunu yüzümüze Kiev'in çarpması çok acı oldu.
Umarım skor burada kalır.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Tosic - BECK ! - Quaresma Tuy diktiniz aferin size :claps:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı 38life

Hiç önemli değil. Avrupa ligi şampiyonluğu gruptan çıkmaya hemen hemen denk bi para getiriyor. Biz zaten para amaçlı bulunuyoruz avrupada. Mümkünse avupa liginde oynayacağımız ilk turda elenip lige asılalım.

F3211 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu senin bakışın. Ne yönetim böyle düşünüyor, ne hoca ne de taraftarın büyük çoğunluğu...
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Burda içimizi dökelim ama Bursa maçında camia ve tribün olarak sağlam sahip çıkmamız lazım takıma arkadaşlar. Ya Rabbi sabır ver bizlere.

GT-I8552 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı ALDENYX

final maçlarına kalmamak için evinde kazanacaksın..... bunun bedelini ağir ödüyoruuz.....yazık oldu....  bursa maçida zor olur....böğle bir maçi böğle bir son haketmedik...yazık
Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Çevrimdışı artena_condari

Sonuç ne olursa olsun, Fabri'yle Olcay'ın gözyaşları dahi bir üste çıkmamızdan değerlidir. Sonuna değin Beşiktaş.

Çevrimiçi Samet Ç

Böyle hakemin ben.... Tosic'e Quaresma'ya kızmak istiyorum ama kızamıyorum o verdiği uyduruk penaltı ve kırmızı kartla maçın içine sıçtı (Hakaret Yasak)₅.

Çevrimdışı Orhan_

Bu maçın tek pozitif yanı şapka düştü kel göründü.

Çevrimdışı onder23

Skor burada kalsın lütfen bir 8 i daha kaldıramaz bu bünye

Çevrimdışı Serkan_KaNaDa

maçtan önce bir gazeteci maçın kırmızı kartlarla manipüle edilebileceğini yazmış

Kirmizi karttan bahsetmiyor. Red flag, dikkat cekmek (bir probleme) anlaminda kullaniliyor.

Çevrimiçi Mehmet57

Çevrimdışı Barış1903

Şansız yenilen golemi söveyim, tosice mi söveyim, hakem soysuzuna mı söveyim, sövecek tüy kalmadı dilimde. Sanki evrenin bütün günahlarını Beşiktaş işlemiş te öyle bir ahd almış. Adaletini s*keyim dünya adaletini...

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Beck mumkunse bir daha 11 cikmasin kupa maci hariç

Gg sakat sakat oynasin iğneyle oynasin ama sahada olsun bizi buna muhtaç etmesin
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Kutay

Uefada finale çıkana kadar ligde çok puan kaybederiz ikinci yarı 3 kırmızı kart daha görelim uefa avrupa liginde elenelim boşverin gitsin geçen seneki gibi bir tek lige asılalım
15 SÜPER LİG
 9 TÜRKİYE KUPASI
 8 SÜPER KUPA
 6 BAŞBAKANLIK KUPASI
 1 ATATÜRK KUPASI
 3 MİLLİ KÜME
 2 TÜRKİYE FUTBOL ŞAMPİYONASI
 2 İSTANBUL PROFESYONEL LİGİ
 11 İSTANBUL LİGİ
 2 İSTANBUL TÜRK İDMAN BİRLİĞİ LİGİ
 1 PAZAR LİGİ
 4 SPOR TOTO KUPASI
 2 TÜRKİYE AMATÖR FUTBOL ŞAMPİYONASI

Çevrimdışı Kasper

Nasil sucu yok ?

Kacirmayacak adamini kacirmayacak o topa vuracak !! Avnatajli.olan adam Beck ama beyfendi vurmuyor topa rakip arkadan gelip yetişiyor :bandit:
Su pozisyonda hakemden önce becki konusanla tartisacak bi seyim yok.

Çevrimdışı legendmaster

bu takım kritik maçları alabilme becerisinden yoksun anca düşük seviye takımları yenebiliyor sene başından beri görmedik mi ben bu durumu normal karşılıyorum fazla da kızmıyorum skor burada kalsa iyi olacak yalnız

Çevrimdışı OrhanAker

Işin içinde italyan olunca korkacaksın abi bu hakemler yemlenmiş.

Çevrimdışı Dr.Zeck

Skor burada kalsın lütfen bir 8 i daha kaldıramaz bu bünye

ne diyorsun kardesim salak salak seyler yazıp adamın canını sıkma burda. 

Çevrimdışı Gokhan-

Aferin lan satın hemen, Allah aşkına izlemeyin bundan sonra maçları size göre bu takımın bir çok oyuncusu hiç bir boka yaramıyor değil mi?

Kızın, affetmeyin, tribüne falanda gelmeyin şöyle ayıklanalımda bi biz bize kalalım bakalım.

Şu kodugumun hakemini görmezden gelip ona buna laf atıyorsunuz, heves mi bıkratı (Hakaret Yasak)₅ evladı topçularda?
İyi kararlar tecrübeden gelir ama tecrübe kötü kararlardan oluşur..

Etiketler: