Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 100 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8365119 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Bu arada İhsan Kalkavan için malum nedenle yakalama kararı çıkarılmış
şimdi mi adam ülkeyi terki diyar eylemiştir. :evillol:

Çevrimdışı yigitcan1903

Tosic dün antremana çıkmış Adriano'da bugün çıkacakmış ilk defa moralim bozuldu oynamazlarsa hem Beck hem Atınç delik deşik olur o taraf
Öyle çıkarsak beraberlik kabulüm

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

tosicle adrianonun oynamama ihtimalini düşünmek bile istemiyorum  :bandit:

Çevrimdışı cursedofdragon

tosicle adrianonun oynamama ihtimalini düşünmek bile istemiyorum  :bandit:

necip stoper oynar o zaman eyvah eyvah :D

Gökhan-Marcelo-Necip-Beck

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

yürü git bilader canımızı sıkma   :evillol:

Çevrimdışı yigitcan1903

Beck yine komaya sokacak beni yarın
Ben adama sağda dayanamıyorum solda çıktı şimdi
Yanında bir de tosic olmazsa vay anam vay

Çevrimdışı alimm

kulağa çokta kötü gelmiyo... :biggrinking:
Bundan Sonra Her Sene Böyle...

Çevrimdışı yigitcan1903

Oğuzhan da atıp tutmuş inşallah sözde kalmaz
Çıkar saklanmadan oynar bir büyük maçı

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Beck yine komaya sokacak beni yarın
Ben adama sağda dayanamıyorum solda çıktı şimdi
Yanında bir de tosic olmazsa vay anam vay
sen becki günah keçisi ilan etmişsin :) asıl marcelo atınç ikilisi çok kötü olur fakat ben ikisininde oynayacağını düşünüyorum.

kulağa çokta kötü gelmiyo... :biggrinking:

hangisi beck mi necip mi :D

Bu 2'li yi daha önce hiç yan yana görmedik :)

İnşallah tosic adriano oynarda klasik 4'lü ile çıkarız :)

Beck-Marcelo-Tosic-Adriano

Gökhan gönül'ünde kasığında çekme varmış.

Takım kronik sakat oldu yine.

Çevrimdışı yigitcan1903

sen becki günah keçisi ilan etmişsin :) asıl marcelo atınç ikilisi çok kötü olur fakat ben ikisininde oynayacağını düşünüyorum.
Beck anadolu maçlarında bile sırıtıyor
Alman değil de Türk olsa(hatta adı İsmail olsa  :D) yerden yere vurulurdu

Çevrimdışı BlackEagle26

İnşallah ikisi de oynar Beck nasıl solbek oynamış kariyerinde anlam veremedim Adana'ya karşı bile oynayamadı Atınç Marcelo desen zaten ayrı bi felaket

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

gene başladı sakatlıklar, sinirim bozuldu  :bawling:

Çevrimdışı benyv-

Tosic ile Adriano %99 oynayacak. O yüzden Adana maçında kadroya bile alınmadılar. Tamamen bu maça odaklı hazırlanabilmeleri için. Ve çoğu kaynağa göre beck solda, Adriano sol önde oynayacakmış. Formda sol kanat oyuncumuz olmadığı için en mantıklısı sol önde Adriano. Umarım ikisi de yarın fit olur.

Çevrimdışı BlackEagle26

Yarın farklı olarak  Gg ve Oğuzhan oynuyor bu da hem Quaresma'nın performansına hemde hücum oyunumuza yansır arkada da 40 bin taraftar off benim oynayasım geldi

Beck anadolu maçlarında bile sırıtıyor
Alman değil de Türk olsa(hatta adı İsmail olsa  :D) yerden yere vurulurdu

Biraz abartmıyormusun ?

Beck'in hücumda etkisine hak veririmde defans'ta gayet başarılı.

Çevrimdışı mylife1903

Beck macin adamiydinyahu adana macinda super oynadi.
Biraz fazla garantici adam ama ilk defa buyuk takimda oynuyor. Adamin onunde quaresma oynuyor yahu orta yapmaz o adam. Onunde mesela olcay oynasa becki daha cok top kullanirken goruruz. Burada karijmayi ite seeeden biziz de meslektaslari saygi duyuyordur. Beck oraya gidip orta kesmez. Kessede yilda bir iki.

Ayrica ben de istemem orda quaresma varken beckinnorta kesmesini. Bu sinayder varmen sarbinin orta yapmasi gibi oluyor.

Haddini bilerek oynayan ve sampiyon yapan bkr oyuncudur beck, ustelik ekstra ekstra fevkalade mutis bir de karakter ve terbiyedir. Super bir oyuncudur bizim seviyemiz icin.

Ha yok elimizde kafu varken hoca becki oynatiyorsa falan onu bilemem

Tosic ile Adriano %99 oynayacak. O yüzden Adana maçında kadroya bile alınmadılar. Tamamen bu maça odaklı hazırlanabilmeleri için. Ve çoğu kaynağa göre beck solda, Adriano sol önde oynayacakmış. Formda sol kanat oyuncumuz olmadığı için en mantıklısı sol önde Adriano. Umarım ikisi de yarın fit olur.

hocanın açıklamalarını dinlememişsiniz.

Tosic ve adriano sakatmış o maçta hatta rhodolfo.

Antremanlara tosic dün çıkmaya başlamış bugünde adriano çıkmaya başlamış.

Çevrimdışı yigitcan1903

Biraz abartmıyormusun ?

Beck'in hücumda etkisine hak veririmde defans'ta gayet başarılı.

Kaleciye geri paslarıysa savunması olabilir
Ne kadar kolay geçildiğini fark etmiyorsun sanırım
Gökhan geldiğinde sevinmiştim bundan kurtulduk diye
Daha önce suya sabuna dokunmazken şimdi bi de basit hatalar da yapmaya başladı

Çevrimdışı yigitcan1903

Beck macin adamiydinyahu adana macinda super oynadi.
Biraz fazla garantici adam ama ilk defa buyuk takimda oynuyor. Adamin onunde quaresma oynuyor yahu orta yapmaz o adam. Onunde mesela olcay oynasa becki daha cok top kullanirken goruruz. Burada karijmayi ite seeeden biziz de meslektaslari saygi duyuyordur. Beck oraya gidip orta kesmez. Kessede yilda bir iki.

Ayrica ben de istemem orda quaresma varken beckinnorta kesmesini. Bu sinayder varmen sarbinin orta yapmasi gibi oluyor.

Haddini bilerek oynayan ve sampiyon yapan bkr oyuncudur beck, ustelik ekstra ekstra fevkalade mutis bir de karakter ve terbiyedir. Super bir oyuncudur bizim seviyemiz icin.

Ha yok elimizde kafu varken hoca becki oynatiyorsa falan onu bilemem
Beckte yok ki orta denen bir fonksiyon
Git hadi desen yapacak sanki
Gider gider geriye pas verir
Derbilerde ya da biraz kuvvetli rakiplerde hemen delik deşik oluyor
Adana maçında bile sırıtıyor demekki farklı maçlar seyrediyoruz biz

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Tosic ve adriano idmana çıkmış, bir sıkıntı çıkmazsa oynarlar.

Kaleciye geri paslarıysa savunması olabilir
Ne kadar kolay geçildiğini fark etmiyorsun sanırım
Gökhan geldiğinde sevinmiştim bundan kurtulduk diye
Daha önce suya sabuna dokunmazken şimdi bi de basit hatalar da yapmaya başladı

kalecimizin ayağı iyiyse topu kaleciye atmak yerine rastgele tac'a yada ileri rakip'e mi atsın :) Serdar kurtuluş gibi ? :)
Geçilmeyen bek oyuncusu varmı ? :)
Ben sizin nedemek istediğinizi anlıyorum daha iyisi olabilir diyorsunuz.
Fakat ismail ile mukayese etmeniz komiğime gitti :) 

Çevrimdışı mylife1903

Iki tane sol bek oynayabilen oyuncuyu ayni anda riske atmak ustelik tosic sahadayken. Ohaaaa

Boyle bir risk alinmaz, alinmamalidir. Beck sakatlanip, adriano kart gorurse kiev macinda ben oynayamayacagima ve ismaili uefaya bildirmedigimize gor kim oynayacak sol bekte.
Tosic oynarsa stoperde kim oynayacak en onemlisi
Kim oynayacak sol bek, kim

[ Son Düzenleme: 22 Kasım 2016, 16:45:49 mylife1903 ]

Çevrimdışı Orhan

İyide Sevilla ŞL'ye katılsa bile gruplardan çıkamıyor Avrupa ligine gidip onu kazanıyorlar prestij getirmiyor diyorsun ama sonra prestij sayesinde adam alıyorlar diyorsun bir tutarsızlık olmuş orada  :D :D
Tutarsizlik degilde de eksik cumle kurmak diyelim :D Prestij getirmiyordan kastim kupa harici basarilardi.Sevilla ust uste 3.kez almis galiba bu sene de buyuk ihtimal lider cikacaklar juvenin onunde :D Ama şl baska bir olay bir ceyrek final bile hele ola ki yari final butun Avrupada sansasyon yaratir.Birde devamli hale getirebilirsek hayallerimin cok otesine cikiyor olay.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Iki tane sol bek oynayabil n oyjncuyu ayni anda riske atmak ustelik tosic sahada degilken. Ohaaaa

Boyle bir risk alinmaz, alinmamalidir. Beck sakatlanip, adriano kart gorurse kiev macinda ben oynayamayacagima ve ismaili uefaya bildirmedigimize gor kil oynayacak sol bekte.

Kim oynayacak sol bek, kim

:kop: :kop: :kop: :kop: :evillol: :evillol: :evillol:

Etiketler: