UEFA 2016 Grup Elemeleri
UEFA 2016 Grup Elemeleri

Beşiktaş Forum|UEFA 2016 Grup Elemeleri Uefa 2016 elemleri maclari dun basladi  burdan maclari, sonuclari tartisabiliriz.

0 Üye ve 22 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

UEFA 2016 Grup Elemeleri  [Okunma sayısı 250627 defa] UEFA 2016 Grup Elemeleri

Çevrimdışı Gökhan Güvenç

Gram üzülmedim. Milli takım birilerinin oyuncağı olmuş resmen. Al Beşiktaş'ın ileri dörtlüsünü koy şu takıma, ilk yarıda en az 3 tane atardık.

Selçuk Burak Umut kazmaları milli takıma girdiğinden beri tek başarımız yok, hala bunlardan medet umuyor imparatorumuz.

Bizimkiler futbol oynamıyor. Futbol izlemek isteyen açsın İzlanda'yı Çek Cumhuriyeti'ni izlesin. Bizim o zayıf gördüğümüz İzlanda, Çek Cumhuriyeti hatta Letonya bile futbolu bizden doğru oynuyor.
Be the change you want to see in the world.

Çevrimdışı BesiktasTaraftari

Beyler soyluyoruz inanmiyorsunuz. Futbolumuzun seviyesi bu. Lig olarak Yunanistan, Cek Ligi seviyesinde Milli Takim olarak Misir'la Slovenya seviyesindeyiz. Transferlerimizi, oyunculara verilen paralari, bir de bu acidan degerlendirmek lazim. Oyunculara verilen maas ortalamasinda dunyada 9. siradayiz, dunya siralamasinda 50'ler civarinda olan bir ulkede bu seviyede maaslar verilemez. Bu da yonetimlerin ne kadar yetersiz₁ oldugunun, is bilmezligin bir baska gostergesi. Resmen Katar zihniyeti...

Çevrimdışı cursedofdragon

fener-galatasaray karması milli takımdan bir cacık olmaz. bu takımdan başarı beklemek hayalcilik olur..

Çevrimiçi MUSTAFA_

Bu maçı da Beşiktaş olarak sakatsız kazasız geçtik Allah a şükürler olsun.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı ALI RIZA

Hala Diyorlar Milli takım  :s20: :s20: :s20:
Milli takım 2002 dünya kupası katılırken Başında Olan Şenol Güneşin Milli takımıdır...!
Şu anki (son 13 yıldır) Medya ve Fatih Terimin Ego takımıdır...!

Bir (Küfür Yasak) yüzünden milli maçlara ilgim kalmadı artık

O kabi milli takimin bu hale gelmesinin bas sorumlusu. O degil de biz en azindan dunya 3.lugunu falan gorduk, bayagi bir seyler yapiyorduk o aralar iyi takimdi. Yazik yasi su an 20-21 alti olanlar FT takimindan baska takim izleyemediler. Resmen rezillik.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Hala Diyorlar Milli takım  :s20: :s20: :s20:
Milli takım 2002 dünya kupası katılırken Başında Olan Şenol Güneşin Milli takımıdır...!
Şu anki (son 13 yıldır) Medya ve Fatih Terimin Ego takımıdır...!
Aksini söyleyen faiktir

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Hasan Tahsin

fener-galatasaray karması milli takımdan bir cacık olmaz. bu takımdan başarı beklemek hayalcilik olur..
Beklemiyoruz zaten  :D
Tek Büyük Beşiktaş

Çevrimdışı Hasan Tahsin

Beyler soyluyoruz inanmiyorsunuz. Futbolumuzun seviyesi bu. Lig olarak Yunanistan, Cek Ligi seviyesinde Milli Takim olarak Misir'la Slovenya seviyesindeyiz. Transferlerimizi, oyunculara verilen paralari, bir de bu acidan degerlendirmek lazim. Oyunculara verilen maas ortalamasinda dunyada 9. siradayiz, dunya siralamasinda 50'ler civarinda olan bir ulkede bu seviyede maaslar verilemez. Bu da yonetimlerin ne kadar yetersiz₁ oldugunun, is bilmezligin bir baska gostergesi. Resmen Katar zihniyeti...

Yukarıda bir yorum var diyor ki koy Beşiktaş'ın ileri dörtlüsünü 2-3 tane atardı . Ben hak veriyorum , o zaman bu yazdıklarını konuşmuyorduk
Tek Büyük Beşiktaş

Yukarıda bir yorum var diyor ki koy Beşiktaş'ın ileri dörtlüsünü 2-3 tane atardı . Ben hak veriyorum , o zaman bu yazdıklarını konuşmuyorduk

Aynisini ben de soyledim, Letonya'ya da atalim artik bir zahmet. Bu demek degil ki dediklerim yanlis, istatistikler ortada, rakamlar ortada.

Ben olsam yerli futbolcu maaslarini milli takim basarisina endeksleyen bir sistem getiririm, bir de oyle gorurduk nasil oynadiklarini.

Çevrimiçi Samet Ç

639548775388839936[/tweet]][/url]

:bandit:

Çevrimdışı Hasan Tahsin

Tek Büyük Beşiktaş

Çevrimdışı Hasan Tahsin

Bir taraftarın Fatih Terim'e yorumu "Oynat 11 tane Beşiktaşlı onlar 3.olur bir şekilde..    :kop: :kop: :kop:
Tek Büyük Beşiktaş

Çevrimdışı LuceGel

Parator suçluyu ilan etti İsveçli hakem 4 dakika ilave  etmiş bizi doğramışmış uefaya yazı yazılacakmış bir daha vermesin diye.Sen düzgün takım çıkarma 2 pas yapama millet yemiyor bunları artık geçiniz  :lol:
Birgün değil hergün BEŞİKTAŞ...

Çevrimdışı Gökhan Güvenç

Cenk Tosun Galatasaray ya da Fenerbahçe'de oynayıp 3 maçta 4 gol atsaydı kadroya alınır mıydı alınmaz mıydı? Bu sorunun cevabı milli takımın başındaki kişinin Beşiktaş düşmanlığını apaçık ortaya koyuyor.

Çevrimdışı Ensar

Adam çıktı hakeme salladı ya la , yuh be utanmaz herif
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı Hasan Tahsin

f.t diyor ki Cenk'i çağırsa imiş başkasını bulurlarmış neden çağırmadın diye. Tabi canım her takımda 4 gol atan 20 oyuncu var zaten
Tek Büyük Beşiktaş

Çevrimdışı Tolga

Hollanda'da Sneijder-İndi cezalı, Robben sakat.

Letonya'yı yenip şu eksik ve kötü durumdaki Hollanda'yı da yenip işi büyük oranda bitirebilirdik.

Neyse 13 Ekim gecesi bu işkence biter.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Gökhan Güvenç

f.t diyor ki Cenk'i çağırsa imiş başkasını bulurlarmış neden çağırmadın diye. Tabi canım her takımda 4 gol atan 20 oyuncu var zaten

Kimi bulurlarmış diye sorsaydı keşke muhabirin biri. Umut'u Batuhan'ı niye çağırmadın diye kim soracakmış mesela, 75 milyonluk ülkede bir tane örnek gösterebilir miymiş?

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 04 Eylül 2015, 00:38:32
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Cenk'i alsaydım Umut'u niye almadınız derdiniz dedi savunmaya bak  :kop:
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı ismail

Her zaman taş kuşa çarpmaz bu sefer  kuş taşa çarpacak dedi

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı talha

Cenk'i alsaydım Umut'u niye almadınız derdiniz dedi savunmaya bak  :kop:
Egomanyak tribal enfeksiyon.
Protest eylem düşüncüleri genişletir.
İnsanlar tekil fikirlerle diğer canlılardan farkı kalmaz.

Aynı masal bu sefer farklı olacak diye tekrar tekrar okunmaz.
Eğer bir tesadüf birden fazla nüksediyorsa asla tesadüf olamaz.
Subjektif savunma topluma ve bireye zarar getirir.

Çevrimdışı talha

Yahu herkesin ağzında çok iyi oynadık lafı. Allah aşkına nasıl iyi oyundu bu?

Hakan olmasa 3-0 olacaktı. Bırbır aynı laf. Oyun kuramadılar orta sahada.

Adamlar ileriye çıkma cesareti gösterse dağıtırlardı bizi ciddi söylüyorum.

Protest eylem düşüncüleri genişletir.
İnsanlar tekil fikirlerle diğer canlılardan farkı kalmaz.

Aynı masal bu sefer farklı olacak diye tekrar tekrar okunmaz.
Eğer bir tesadüf birden fazla nüksediyorsa asla tesadüf olamaz.
Subjektif savunma topluma ve bireye zarar getirir.

Çevrimdışı Gökhan Güvenç

Yahu herkesin ağzında çok iyi oynadık lafı. Allah aşkına nasıl iyi oyundu bu?

Hakan olmasa 3-0 olacaktı. Bırbır aynı laf. Oyun kuramadılar orta sahada.

Adamlar ileriye çıkma cesareti gösterse dağıtırlardı bizi ciddi söylüyorum.

Cesaretle alakası yok, adamlar 1 puan için oynadı. 3 farklı kazanmaları gerekse onu da yaparlardı. Nitekim biz bir gol atmak için 77 dakika uğraştık. Adamlara gol gerektiğinde 10 dakika içinde zorlanmadan attılar.

Ülke olarak dünya futbolunun 20 yıl gerisindeyiz. İmparatorumuz "Letonya bizim rakibimiz değil" diyor ya, şu an tam da rakibimiz Letonya, Slovenya, Macaristan, Bulgaristan filan aslında. Zaten bunların da bir seviye altı Moldova, San Marino vs.
[ Son Düzenleme: 04 Eylül 2015, 01:02:26 Gökhan Güvenç ]

Çevrimdışı LuceGel

Güntekin Onay:Oyuncuyu eleştiremiyoruz Teknik adamı eleştiremiyoruz biz kimi eleştireceğiz  :kop:
Birgün değil hergün BEŞİKTAŞ...

Etiketler: