Kolombiya - Yunanistan 14.06.2014
Kolombiya - Yunanistan 14.06.2014

Beşiktaş Forum|Kolombiya - Yunanistan 14.06.2014 C grubunun ilk maçı, grubun favorisi japonya ve ikinciliğin en güçlü adayı yunanistan. Yine bir tane atıp üstüne yatma taktiğiyle gruptan

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kolombiya - Yunanistan 14.06.2014  [Okunma sayısı 17132 defa] Kolombiya - Yunanistan 14.06.2014

Çevrimdışı secospat

C grubunun ilk maçı, grubun favorisi japonya ve ikinciliğin en güçlü adayı yunanistan. Yine bir tane atıp üstüne yatma taktiğiyle gruptan çıkarlar, fildişi sahili ve kolombiyanın pek şansı yok gibi.

Maç saat 19.00'da Trt 1'de
Nam-ı Değer Ergen Yalçın

https://twitter.com/ergenylcn

Varsa yoksa Beşiktaş ! Haydi Kalk ayağa yürü güneşe..

Çevrimdışı eski inönü

ben katılmıyorum sana. Benim bu gruptaki favorim Kolombiya.

Çevrimdışı secospat

Kolombiyanın etkili isimleri var ama turnuva takımı olamadılar henüz, yunanistanın defansını falcao tek başına aşabilirse liderlik şansları olur. Japonya da her ne kadar gözle görülür bir başarı gösteremese de gruplarda hep çarpıcı sonuçlar almış bir takım. Bakalım göreceğiz :)
Nam-ı Değer Ergen Yalçın

Çevrimdışı eski inönü

Kolombiyanın etkili isimleri var ama turnuva takımı olamadılar henüz, yunanistanın defansını falcao tek başına aşabilirse liderlik şansları olur. Japonya da her ne kadar gözle görülür bir başarı gösteremese de gruplarda hep çarpıcı sonuçlar almış bir takım. Bakalım göreceğiz :)
Falcao yok malesef bu kupada :(

Çevrimdışı ALDENYX

Falcao yok malesef bu kupada :(
   falconun yokluğu gutıerez vede rodrıguez ve benim en çok merak ettiğim kolombiyada sağ açik cuadrado
Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Çevrimdışı eski inönü

Aynen çok kaliteli topçular var Kolombiyada

Çevrimdışı ALDENYX

ayrıca unutmadan almaya çok yaklaşmış olduğumuz ama alamadığımız OSPİNAonada ayrıca bakacam  , tabikide yunanıstanda da holebas bu adama sempatım var nedendir bilmiyorum sistem takımı yunanıstan Katsouranis,Maniatis,Salpingidis ve bunlara son zamanlarda eklenen kone hem savaşçılar hem iyi çıkıyorlar tabiki adımlarını ekonomik kullanan gekas ve güçlü fiziği boyu ile samaras lı yunanıstanda hiç hafife alınmamalı
Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Çevrimdışı nannan

Arkadaş maç Kolombiya'da oynansa bu kadar taraftar gelmez adamlar yıllardır bu maçı beklemiş.:)
Ayrıca turnuvanın 5. maçında ses senkronizasyonunu hala yapamayan TRT'ye de en derin sevgilerimi gönderiyorum.
Aha gol oldu Kolombiya. Ev sahibi Brezilya bu kadar taraftar baskısıyla başlayamamıştı.

Çevrimdışı eski inönü

Kupanın ev sahibi Kolombiya imiş meger :D
Ospina 1. sınıf kaleci

Yunanistan Gekas
Kolombiya Teo
Portekiz Almedia
Fil Dişi Sahili Drogba
Kamerun Webo

Hepsinin forveti Türkiye'de oynuyor,

Çevrimdışı eski inönü

Samaras'ı neden düşünmüyoruz bence çok iyi gider bize.

Çevrimdışı ZEKI

bu macta 3 gol ama resmen uyuttular, bana gore bu iki takimdan da bir cacik olmaz. Cok fazla is yapabileceklerini sanmiyorum.

Çevrimdışı murat

kimseyi beğenmedinmi zeki abi.
[ Son Düzenleme: 14 Haziran 2014, 21:34:27 muratkaya ]

Çevrimdışı ZEKI

kimseyi beğenmedinmi zeki abi.
Turnuvada mi Yoksa bu mactami ?
Turnuvada Hollanda cok iyiydi..Brezilya ev sahibi olmanin avantajini son maca kadar surdurur. Ama futbolcu olarak bu macta cdden kimseyi begenmedim. Bakalim Uruguay maci nasil olacak

Çevrimdışı eski inönü

Kolombiyayi begendim saglam takim.

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı secospat

Yunanistan bitmiş, eski yunanistan bu kadar pasif oynamıyordu. Beni yanılttılar, kolombiya da etkili oynadı gerçekten tebrik etmek lazım 
Nam-ı Değer Ergen Yalçın

Etiketler: