Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu 2018/19 sezon başlığında transfer konusu hariç Beşiktaş ile ilgili her konu forum kuralları çerçevesinde tartışılabilir. Başlıktaki

0 Üye ve 211 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu  [Okunma sayısı 2683006 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Çevrimiçi mellfred

Peki devre arasında, UEFA Avrupa Ligi'nde şu gruptan bile çıkmayı berecememiş, liderle arasında 10 puan fark olan, oyuncularının maaş krizi bitmek bilmeyen takıma hangi kaliteli oyuncu gelecek? 'Kimse gelmeyecek, mevcutlardan parası yatan 15 kişiyle yola devam edeceğiz' diyorsan, hedefimizi 5.lik olarak belirleyelim, ona göre Kasımpaşa'dan 4 falan yersek üzülmeyelim.
maalesef öyle olacak
devre arasında 5milyon yıllık ücretli bir kaç veteran daha da  getirebiliriz yine de
[ Son Düzenleme: 14 Aralık 2018, 02:27:21 mellfred ]

Çevrimdışı Orhan_

ne aaksınız die sormakda sanane die yazmakda üslubum değil sormayacağım  :bandit:

ortasahayı boşaltan hoca değil yönetimdir gidip vitaminsizlere 2,5dan 4er 5er yıllık kontraı başkan verdi zombiye 4,5maaşı başkan verdi. vitaminsiz mitroviçe 4,2 bonservisi başkan verdi. takımda gol atan kim varsa onları başkan gönderdi elde kala kala bi babel kaldı gol atan o da bu kadar vitaminsize  gelince para var da bana yok mu loo deyip kenara çekildi. sağbek almayan başkan kaleciyi gönderen başkan golcü almayan başkan 10 numarayı kaleciyi 5.hafta alan başkan maaşları ödemeyen başkan. gelirler tavanken yaptı haa bu saçmalıkları da.

bunları dile getirmek yönetim düşmanlığı mı oluyor? yoksa bunları dile getirmemek yönetim yalakalığı mı oluyor?

sonra ortasahayı kim boşalttı ? saha mı kaldı zeminin bile içine etti bu yönetim.

Sen ne ayaksınız diye sormadığın sürece ben de sanane diye cevap vermem. Bahsettiğin için belirtmiştim.

Orta sahayı hoca boşalttı. Bunu yapmaya ise senin bahane olarak sıraladığın şeyler olmadan önce başladı. İstediğin kadar oyuncu ismi ya da verilen paraları yazabilirsin. Bir önceki cümle cevaben yine gelecek. Çünkü olan şey budur ve kronikleşmiştir.

Yönetime karşı bir düşmanlık- bir nefret-bir agresif tutum kesinlikle var. Dile getiriş biçiminde görünüyor.

Çevrimdışı Serkan_KaNaDa

Istifa et hoca. Inadi birak.

Senden Besiktas’a artik hayir gelmez diye soyluyorum gecen seneki olayli fener macindan beri.

Çevrimdışı f_madida

geseye kaybedecek ya da berabere kalacak olan başakın sonraki maç alanyaya da takılacağını tahmin ediyorum. 2 maçı kazanarak geçersek (ki trabzonu yeneceğimizi sanmıyorum ama umarım yanılırım) iyimser senaryoda devreye başak 33-35, gese 29-31  biz 31 puanla girebiliriz ve o zaman kartlar yeniden dağılır. şampiyonluk puanı da 68-70 olur bu 3 takımdan biri bu puanı görür ve o şampiyon olur.

aman aman, sakin ha...

gs kaybetsin, 11 puana ciksin farklari ve bir guzel havluyu atsinlar...biz basakla birebir kaldigimiz vakit zaten etimiz budumuz/kadromuz yetiyorsa goturur aliriz o sampiyonlugu...ama isin icine bu ser cenahi girerse yine oyunlar doner.. o yuzden once gs iptal olsun, basak'la bizim daha koskoca bir yarimiz olacak, duzeltiriz pozisyonumuzu sorun degil. olmadi en kotu ikinci oluruz.
The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı Umutcan Kaya

Serkan reçber malmönün sağ bekini taa ne zaman beri takip ediyormuş bir tane daha oyuncu söyledi avusturya u21 oyuncusu dedi oda kaliteli kumaş türk takımları kaçırmamalı böyle futbolcuları diye ekledi bizim transfer komitesinin bildikleri oyuncular ise devamlı aynı yok burakla görüşelim eski oyuncuları geri mi getirsek veya ligden love gibi tanındık oyuncu alalım mensah filan ama müstehak sen birinci tanımda ki adamı kov futbolun f'sini bilmeyen yazın şurda tatil yapalım akşam şurda yemek yiyip maçı izleyelim diyen tiplerle yola devam edilsin
Sadece Beşiktaş

Çevrimdışı Culpable

Istifa et hoca. Inadi birak.

Senden Besiktas’a artik hayir gelmez diye soyluyorum gecen seneki olayli fener macindan beri.

kaybedince bende hocaya  giydirmeye basliyordum
ama su macin kadrosuna dikkatlice bak ..  sag ve sol kanatlarinin yedegi yok
forvetin love yedegi ise   futbol ile alakasi  olmayan  Larin

Yani hocanin elinde  bulgur pilavi yapacak malzeme yok  ama  bizim beklentimiz etli yemek

bugun mactaki kadro ile ptt liginde bile sampiyon olamazsin

yonetim 1  tane yedek sag bek alamadi  su takima   malum gokhan sakatlaninca  senol hoca mecburen corba yapmaya  basliyor  her halukarda  biz her  mac 9 yada 10 kisi ile  oynuyoruz

Çevrimdışı mylife1903

kaybedince bende hocaya  giydirmeye basliyordum
ama su macin kadrosuna dikkatlice bak ..  sag ve sol kanatlarinin yedegi yok
forvetin love yedegi ise   futbol ile alakasi  olmayan  Larin

Yani hocanin elinde  bulgur pilavi yapacak malzeme yok  ama  bizim beklentimiz etli yemek

bugun mactaki kadro ile ptt liginde bile sampiyon olamazsin

yonetim 1  tane yedek sag bek alamadi  su takima   malum gokhan sakatlaninca  senol hoca mecburen corba yapmaya  basliyor  her halukarda  biz her  mac 9 yada 10 kisi ile  oynuyoruz
Oyunculari da hoca bitirdi abi, mopink yapmis

Çevrimdışı Culpable

dorukhan ve guven kadroda iken oynatmamasinin sebebini anlamiyordu taraftar onlarida oynatmaya  basladi

oyuncularin hoca ile alakasi yok oyuncular kendi kendiniz bitirmis
q7 oynamasa yerine kim oynayacakti  pektemek oynamasa  yerinde kim oynuyacakti kadrodaki ismini bile duymadigimiz 18 yasindaki cocuk mu

boyle yonetime boyle transferlere  bu sonuc az bile 
ligde aldiklari puan bile  fazla  bu kadroyu ptt ligine koy orda  bile sampiyonluga oynayamaz

Çevrimdışı Onur Küçük

Hoca, Oğuzhan'ı(Larin,Roco gibi isimleri de katabiliriz) oynatmadığında yönetici birilerine Hoca kadroyu düzgün kullanmıyor diye yazdırıyor. Hoca oynatınca bu sefer de taraftar Hocaya neden oynatıyorsun diye soruyor. Taraftarın kafası karışık. Yönetici de koltuğunu koruma derdinde. Yöneticinin derdi taraftara kadroyu, harcamaları sorgulatmamak.
[ Son Düzenleme: 14 Aralık 2018, 05:42:48 Onur Küçük ]

Çevrimdışı mylife1903

dorukhan ve guven kadroda iken oynatmamasinin sebebini anlamiyordu taraftar onlarida oynatmaya  basladi

oyuncularin hoca ile alakasi yok oyuncular kendi kendiniz bitirmis
q7 oynamasa yerine kim oynayacakti  pektemek oynamasa  yerinde kim oynuyacakti kadrodaki ismini bile duymadigimiz 18 yasindaki cocuk mu

boyle yonetime boyle transferlere  bu sonuc az bile 
ligde aldiklari puan bile  fazla  bu kadroyu ptt ligine koy orda  bile sampiyonluga oynayamaz
Ilk sampiyon oldugumuz kadroya bakiyorum abi
Orda futbolcuya benzeyen kac adam vardi gomez beck sosa atiba biraz cenk torpil yapalim tosic olcay falan devre arasi marselo aleksiz geldi. Ismaelle tolga reyizle sitatsiz sampiyon olurken de hoca senol gunesti ve hoca hic degismedi zaten senolun gunesin degismesi mumkun degildir teklif dahi edilemez.
Super top oynandi falan saniyor insanlar o sezon. Cok zorlandik cok maci tek basina sosa aldi sonra gomez aldi maclari 3 ayda bir kadro kurdu gene senol gunes. Rodolfo falan diye sitoper getirdiler mitrovicten hallice. Maclar tekrar izlenirse nekadsr zorlandigimizi hatirlar insanlar.
Senol gunes o sezon da corba servisi yapiyordu garip tercihleri vardi nejipjan gene stoper oynuyordu
Maclar sikisinca kerim ile quaresma giriyordu corba servisi basliyordu ama topu kaleye sokuyordun

Dun mesela larinin asirttigi topu gordum cok benzer pozisyon deplasmandaki sivas macinda gomeze gelmisti hasirt diye soktu adam onu mactaki tek pzoisyon.

Sonraki sene ne oldu abi futbolcu mu eklendi soyle bakalim
Fabri adriyano geldi mutis hamleler gomez sanssiz sekilde gitti sosa su kaynatti
Yerlerine benzeri dahi olmayan abu ile taliska geldi
Devre arasi bir iyi hamle babel
Futbolcuya benzeyenlerin sayisinda iyi bir artis olmadi
Fabri adriyano atiba marselo babel beck torpil yapalim abu tosic tali falan giriyir
Tamam bizim seviyemiz butcemiz belli her oyuncumuz super olamaz ama azicik derli toplu olsunlar

Ne bilem gerizekali olabilir ama baska arizasi olmasin. Kafa topu eksik olsun ama cikip sutlari mutis diyebilmeliyiz en az 1-2 ozelligi top kilas olsun. Taliska gibi olsun mesela takimdan kopuk olsun, bazen sahada saskin saskin baksin ama  hasirt diye sokustursun 

Yahu gol bahsi alamiyorsun su tAkima. Gol atar orani 4ten asagi adam yok.
Besiktas takiminin ortasahasinda oynayan oyuncu sezon basi 4 gol hedef koyuyor kendine, 50 tane mac oynayacaksin 4 gol ney, tosic atiyo 4 gol. Sonra buna 2 milyon ustu sozlesme veriyin

Ikinci senede de baya corba ictik abi, abuyu kanada atiyordu bazi maclar taliskayi da denedi
Gokhan inleri kullanmaya calisti tam oynamaya basladi ayagi mi ne kirilmisti galiba

Karisti konu, anlatmak istedigim senol gunes buydu neden elestiriliyor onu anlamiyorum, adam degismedi hep buydu 30 senedir buna yakin oynatiyor, corba servisine de yeni baslamadi. Degisen takim kalitesi bunun sebebi de yonetimin sacmalamasidir.

Oncelikler dogru saptanmazsa senol gunes gidip yerine baska hoca geldiginde bu yonetim hatalarini tekrarlar her hoca da senol gunes gibi oturup isine bakmaz.
Adam sagbek santrafor onnumero istiyorum diyor gidenlerin yerine de adam lazim olur diyor.
Bu adama benim getirebilecegim tek elestiri yumrugunu masaya vurmamasidir.
Sen iki sene sampiyon olmussun, cikip hopp birader bu negrdo ile dfalan olmaz bu isler diyeceksin.
Bu beklentimin bos oldugunu da biliyorum adam karismiyor bu islere sorarlarsa doyluyor bizim yonetimde mesela tiransfer gurusu var metin albayrak 4.2 mitro 1.8 larin falan gibi muazzam isler yapiyor bu sebeple sormuyor kimse adama. Larin 3 gol atibca tivi tivi gidip ben izledim falan diyordu metin albayrak.
Komedi

Baglayalim konular karisti.
Senol gunes kendi sitandartinda corba servisi, tiransferlere karismamasi, tutucu oyun pilani kendi yolunda adam tutarli

Yonetim hepten facia. Sacma sapan aciklamalar, gereksiz pahali tiransferler, olaganustu secim falan ustelik hala daha taraftara ezik renkli hayrani diyen bir zat barindiriyor o yonetim kurulu.

Kulubun sahibi olsa senol gunesi cagirip dinlese, sorsa sonra da ceo fikret ormani cagirip dinlese sorularini sorsa, ertesi gun senol gunes antremana cikarken, fikret orman mikanosa sefere cikar

Çevrimdışı mylife1903

Hoca, Oğuzhan'ı(Larin,Roco gibi isimleri de katabiliriz) oynatmadığında yönetici birilerine Hoca kadroyu düzgün kullanmıyor diye yazdırıyor. Hoca oynatınca bu sefer de taraftar Hocaya neden oynatıyorsun diye soruyor. Taraftarın kafası karışık. Yönetici de koltuğunu koruma derdinde. Yöneticinin derdi taraftara kadroyu, harcamaları sorgulatmamak.
Bunu ben de dusunuyorum ama sebebini bulamiyorum.
Mayis ayinda bu 3 yoneticiyi gene kagida yazarsa fikret orman cok bos oy alir bizim kongre tepki verecektir ozellikle metin albayrak, ezik diyen ve umut gunere
Metin albayrak cok defolu
Ezik diyen yonetici icin bisi yazmaya gerek yok
Unut guner olayi karisik, kagit ustunde bi fasosu yok. Ben tipine kil oluyorum sitst yapilirken demistim gozleri birbirine yakin adama guvenmem diye. Su voleybolcu lisansi universote diplomasi olayina dondu boyle tartismali isler icine girmemeli besiktas yonetim kurulu. Bu sene ise saha zemininden bir elestiri getirilebilir ama sebeplerini bilmiyoruz. Benim takildigim agustosun ilk haftasi aciklama yapip iki haftaya duzelecek diyorsun, ben de diyorum nerede duzelme. Besiktas yonetim kurulu boyle sacma aciklama yapmaz, tarih verme kardesim, aklimizla dalga mi geciyorsunuz. Zemin berbat durumda ama sitsttan sorumlu yoneticinin tek aciklamasini goremiyoruz.

Çevrimdışı ozankarakoc

Kaleciler:
2015-2016: Boyko, Tolga, Günay
2016-2017: Fabri, Tolga, Utku
2017-2018: Fabri, Tolga, Utku
2018-2019: Karius, Tolga, Utku

Sol Bekler:
2015-2016: İsmail Köybaşı, Tosic
2016-2017: Adriano, Caner, (Tosic)
2017-2018: Adriano, Caner, (Tosic)
2018-2019: Adriano, Caner

Sağ Bek:
2015-2016: Beck, Serdar Kurtuluş
2016-2017: Beck, Gökhan Gönül
2017-2018: Gökhan Gönül
2018-2019: Gökhan Gönül
(4 sezonun 2'sinde bu mevki alternatifsiz.)

Stoperler:
2015-2016: Marcelo, Alexis, Rhodolfo, (Tosic)
2016-2017: Marcelo, Rhodolfo, Mitrovic, Ersan, Tosic
2017-2018: Pepe, Vida, Tosic, Atınç
2018-2019: Pepe, Vida, Roco, (Necip)

Ön Liberolar:
2015-2016: Atiba, Oğuzhan, Tolgay, Necip, Veli
2016-2017: Atiba, Oğuzhan, Tolgay, Necip, Veli, Gökhan İnler
2017-2018: Atiba, Oğuzhan, Tolgay, Necip, Medel
2018-2019: Atiba, Oğuzhan, Tolgay, Necip, Medel, Dorukhan
(Birçok mevkinin tek bir alternatifi yokken, ön liberoda sürekli 5-6 oyuncu var.)

Sol Açıklar:
2015-2016: Olcay Şahan, Kerim Frei
2016-2017: Babel
2017-2018: Babel
2018-2019: Babel
(3 senedir alternatifsiz... Bu adam sakatlansa, uzun süreli ceza alsa, ya da 'benim alternatifim yok, eşek yüküyle para isterim' deyip yan çizse ne olacak? Olacak olan bu...)

Sağ Açıklar:
2015-2016: Quaresma, Gökhan Töre
2016-2017: Quaresma, Gökhan Töre, Aras
2017-2018: Quaresma, Gökhan Töre, Lens
2018-2019: Quaresma, Gökhan Töre, Lens

İleriye Dönük Orta Saha:
2015-2016: Sosa
2016-2017: Talisca
2017-2018: Talisca
2018-2019: Ljajic
(Belki de en kritik mevki, dört sezondur alternatifsiz!)

Forvetler:
2015-2016: Gomez, Cenk, Pektemek
2016-2017: Aboubakar, Cenk, Demba Ba, Ömer Şişmanoğlu
2017-2018: Negredo, Pektemek, Love, Larin
2018-2019: Pektemek, Love, Larin
(Geçen sezon forvetsizlikten canımız çok yandı. Normal şartlarda, devre arasında, ya da en kötü ihtimalle sonrasında, bütün scout ekibi [öyle bir ekip varsa] dünyayı dolaşır, aynı hatayı tekrarlamamak için, bir sezonu daha forvetsiz geçirmemek için taş gibi oyuncular arar bulur. Biz koca bir sezonu ve koca bir transfer dönemini kimseyi almadan geçirdik...)
[ Son Düzenleme: 14 Aralık 2018, 07:29:17 ozankarakoc ]
"Ben; sporcunun, zeki, çevik ve ahlaklısını severim." - Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı mylife1903

Kaleciler:
2015-2016: Boyko, Tolga, Günay
2016-2017: Fabri, Tolga, Utku
2017-2018: Fabri, Tolga, Utku
2018-2019: Larius, Tolga, Utku

Sol Bekler:
2015-2016: İsmail Köybaşı, Tosic
2016-2017: Adriano, Caner, (Tosic)
2017-2018: Adriano, Caner, (Tosic)
2018-2019: Adriano, Caner

Sağ Bek:
2015-2016: Beck
2016-2017: Beck, Gökhan Gönül
2017-2018: Gökhan Gönül
2018-2019: Gökhan Gönül
(Son derece vasat bir bek olan Beck ve sürekli sakatlanan Gökhan Gönül'e rağmen, 4 sezonun 3'ünde bu mevki alternatifsiz.)

Stoperler:
2015-2016: Marcelo, Alexis, Rhodolfo, (Tosic)
2016-2017: Marcelo, Rhodolfo, Mitrovic, Ersan, Tosic
2017-2018: Pepe, Vida, Tosic, Atınç
2018-2019: Pepe, Vida, Roco, (Necip)

Ön Liberolar:
2015-2016: Atiba, Oğuzhan, Tolgay, Necip, Veli
2016-2017: Atiba, Oğuzhan, Tolgay, Necip, Veli, Gökhan İnler
2017-2018: Atiba, Oğuzhan, Tolgay, Necip, Medel
2018-2019: Atiba, Oğuzhan, Tolgay, Necip, Medel, Dorukhan
(Birçok mevkinin tek bir alternatifi yokken, ön liberoda sürekli 5-6 oyuncu var.)

Sol Açıklar:
2015-2016: Olcay Şahan, Kerim Frei
2016-2017: Babel
2017-2018: Babel
2018-2019: Babel
(3 senedir alternatifsiz... Bu adam sakatlansa, uzun süreli ceza alsa, ya da 'benim alternatifim yok, eşek yüküyle para isterim' deyip yan çizse ne olacak? Olacak olan bu...)

Sağ Açıklar:
2015-2016: Quaresma, Gökhan Töre
2016-2017: Quaresma, Gökhan Töre, Aras
2017-2018: Quaresma, Gökhan Töre, Lens
2018-2019: Quaresma, Gökhan Töre, Lens

İleriye Dönük Orta Saha:
2015-2016: Sosa
2016-2017: Talisca
2017-2018: Talisca
2018-2019: Ljajic
(Belki de en kritik mevki, dört sezondur alternatifsiz!)

Forvetler:
2015-2016: Gomez, Cenk, Pektemek
2016-2017: Aboubakar, Cenk, Demba Ba, Ömer Şişmanoğlu
2017-2018: Negredo, Pektemek, Love, Larin
2018-2019: Pektemek, Love, Larin
(Geçen sezon forvetsizlikten canımız çok yandı. Normal şartlarda, devre arasında, ya da en kötü ihtimalle sonrasında, bütün scout ekibi [öyle bir ekip varsa] dünyayı dolaşır, aynı hatayı tekrarlamamak için, bir sezonu daha forvetsiz geçirmemek için taş gibi oyuncular arar bulur. Biz koca bir sezonu ve koca bir transfer dönemini kimseyi almadan geçirdik...)
Serdar vardi yahu akhisar macinda aglamisti
Tiransferleri ve mangirlarini da yazmak lazim

Çevrimdışı Onur Küçük

Bunu ben de dusunuyorum ama sebebini bulamiyorum.
Mayis ayinda bu 3 yoneticiyi gene kagida yazarsa fikret orman cok bos oy alir bizim kongre tepki verecektir ozellikle metin albayrak, ezik diyen ve umut gunere
Metin albayrak cok defolue
Ezik diyen yonetici icin bisi yazmaya gerek yok
Unut guner olayi karisik, kagit ustunde bi fasosu yok. Ben tipine kil oluyorum sitst yapilirken demistim gozleri birbirine yakin adama guvenmem diye. Su voleybolcu lisansi universote diplomasi olayina dondu boyle tartismali isler icine girmemeli besiktas yonetim kurulu. Bu sene ise saha zemininden bir elestiri getirilebilir ama sebeplerini bilmiyoruz. Benim takildigim agustosun ilk haftasi aciklama yapip iki haftaya duzelecek diyorsun, ben de diyorum nerede duzelme. Besiktas yonetim kurulu boyle sacma aciklama yapmaz, tarih verme kardesim, aklimizla dalga mi geciyorsunuz. Zemin berbat durumda ama sitsttan sorumlu yoneticinin tek aciklamasini goremiyoruz.
Önümüzde turnusol kağıdı gibi iki örnek var. İlk 11'de oynamaya başladığı zaman fark yaratmaya başlayan Dorukhan Toköz, Güven Yalçın transferleri. Dorukhan'ın maaşı Kap'a bildirilmemiş ama bir kaynaktan gördüğüm yıllık 600 bin avro. Güven Yalçın'ın maaşı 96 bin avro. Bu transferlere ünlü transfer komitesi değil Serkan Reçber vesile olmuş.Geçen sezon 2. ligde ve Almanya'da U21'de oynayan 2 oyuncunun hemen fark yaratması da kadronun geldiği seviye hakkında ayrı sorgulanması gereken bir durum. Bir de ünlü transfer komitemizin yaptığı transferler var. Roco 1,400 bin, Larin 1,600 bin avro maaş. Hoca bunları oynatmayınca saldır Hocaya gitsin. Bu iki örneği isteyen istediği gibi yorumlayabilir. Ben soruyorum kim, hangi kriterlere göre kimleri neden transfer ediyor, takımın kadro mühendisliğini kim, neye göre yapıyor diye. Bunun gibi şeylerin sorgulanmasını istemeyen yöneticiler var.

O saydığın yöneticiler için ''Başkan bu adamları yönetiminde tutuyorsa bir bildiği vardır'' deniyordu. Meali biz de bu yöneticilerin orada neden bulunduğunu bilmiyoruz ama demek ki varmış birşeyler. İcraatlarına, olan bitene bakıyoruz neresinden tutsak elimizde kalıyor. Bu yöneticiler hakkında bence yorum yapmaya gerek yok. Ortada yeterince herşey.

Çevrimdışı ozankarakoc

Serdar vardi yahu akhisar macinda aglamisti
Tiransferleri ve mangirlarini da yazmak lazim

Nasıl yok saymışsam artık :) Güncelledim. Teşekkürler.
"Ben; sporcunun, zeki, çevik ve ahlaklısını severim." - Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı tugozcan

yuppi yarın ankarada okullarda kar tatili var  :halay:
Abi keşke bu iş yerleri de tatil olsa :D
Sabah sabah sürünerek geldik yine işe.
İstanbullu mantığıyla 6 da çıktık ancak yetiştik, bir gün yapınca bile çıldırıyorum bunu.
Allah İstanbuldakilere sabır versin :D

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

Bence tüm bu kötü gidişatın en büyük sorumlusu yönetim. Ama hoca da masum değil ya. Berabere kalmanın yettiği maçta bu nasıl bi oyun ya? Hiç mi farklı oyun planı olmaz insanın? Bayern'e de aynı oynuyor Erzurum'a da..

Sezon başında hiç değilse Avrupa maçları galibiyet sayımızı düzeltir artıya geçeriz diyorduk. Şu grupta 2 galibiyet 1 beraberlik 3 mağlubiyet aldık. Üstelik 2 si kendi evimizde. Hiç affedilecek yanı yok.

Çevrimdışı mylife1903

2cm kar gorunce okullari mi tatil ediyirlar
Biz napalim -40 olmadan okullar kapanmiyor
Birinci siniflari -30 gibi saliyorlar kademeli

Kizak alin yahu ankarada mis gibi cocugu oturtun gezdirin, buyuk keyif
Bu kar yagdi da sizin belefiyeler temizlemeyi beceremez, catilardan karlari atin assagi daminiz akmasin sonra
Kari sehir disina cikarmazlarsa sel de basar iki gun sonra
Daha genis kar soguk kullanma kilavuzu veririz
Araba kullananlar firen yapmasin fazla, kar lastigine guvenerek yola cikanin cani yanar, buz tutysa civilerke beraber kayarsin kislik yag kullanmayan araba calistirmasin, akuyi de sokup eve alin

Çevrimdışı mylife1903

Bence tüm bu kötü gidişatın en büyük sorumlusu yönetim. Ama hoca da masum değil ya. Berabere kalmanın yettiği maçta bu nasıl bi oyun ya? Hiç mi farklı oyun planı olmaz insanın? Bayern'e de aynı oynuyor Erzurum'a da..
Bayerne pek oynayamadik ayni oyunu biraz revize etmisti iyi de gidiyordu sonra bej oldu
Aslinda guzel kendi isimize bakmamiz, cikip oynuyoruz da kalite o degil iste

Bayerne pek oynayamadik ayni oyunu biraz revize etmisti iyi de gidiyordu sonra bej oldu
Aslinda guzel kendi isimize bakmamiz, cikip oynuyoruz da kalite o degil iste

Abi atletizmde bile rakiplere göre taktik yapıyorsun. Çok az spor vardır heralde rakibin ne yaptığına bakmadan kendi oyununu oynadığın. Atıcılık falan olabilir belki :D

Çevrimdışı sametbagan

Son iki sezonda ligde ki başarısızlık direk yönetime yazar kimse kusura bakmasın.Nasıl başarıda bu takımı yönetim bir araya getirdi ise başarısızlıkta da benim gözümde yönetim ve ben oldum diyen Fikret Orman başkan suçludur.Dorukhanın ve güvenin onayını veren de Fikret Orman larin ve roconun onayını veren de Fikret Orman.
Bu arada avrupadan elenmemize sevinen bir tek ben miyim acaba.Bu takım anca haftada 1 maçı kaldırır o da papazlar lütfedip oynarsa tabii.Babel pepe oğuzhan ve 7 numara
Ha bide para yok deniyor o zaman hiç maceraya girmeye gerek yok getir sahtekar burağı 17 maçın 12 sine çıkar en az 13-15 arası golünü atar şampiyon yapmasa bile en az 2. oluruz.
yarım sezon + 1. veya 2. bitirisek 1 yıl daha uzutma opsiyonu koy sezon sonu da sözleşmesi biten topçuları gönderip yeni yapılanmaya gir.

2cm kar gorunce okullari mi tatil ediyirlar
Biz napalim -40 olmadan okullar kapanmiyor
Birinci siniflari -30 gibi saliyorlar kademeli

Kizak alin yahu ankarada mis gibi cocugu oturtun gezdirin, buyuk keyif
Bu kar yagdi da sizin belefiyeler temizlemeyi beceremez, catilardan karlari atin assagi daminiz akmasin sonra
Kari sehir disina cikarmazlarsa sel de basar iki gun sonra
Daha genis kar soguk kullanma kilavuzu veririz
Araba kullananlar firen yapmasin fazla, kar lastigine guvenerek yola cikanin cani yanar, buz tutysa civilerke beraber kayarsin kislik yag kullanmayan araba calistirmasin, akuyi de sokup eve alin

Kar miktarından değil yolların kapanması, buz tutması ulaşımın aksaması vs yüzünden okullar kapanıyor. Altyapı berbat olduğu için en kolayı tamir etmek değil tatil etmek.

Çevrimdışı kyiv

bunu yazarken ellerim titriyor ama h.sonu biz kazanırsak gese başakı yensin isterim.

Hayır hayır hayır...Hiçbir surette Galatasaray kazanmasın yenilsin. Başakşehir gitsin açık ara şampiyon olsun. Kabul edelim ya da etmeyelim adamlar senelerdir emek verdi.Bu sene biz hiçbir şey haketmiyoruz. Ne Başkan ne teknik direktör ne futbolcu ne de taraftar...Evet taraftar.Stat dolmuyor 15 milyonluk İstanbulda stad dolmuyor. Yok soğukmuşta, iş çıkışıymış da...He anlat anlat heyecanlı oluyor. Vodafone Park en basit maçta bile 35 bin altına düşmemeliydi.Neyse...

Ne diyorduk Başakşehir koysun. Gücümüz yetiyorsa 2. yarı 17 de 17 yaparsın geçersin Başakşehiri aksi zaten haketmiyorsun demektir.
[ Son Düzenleme: 14 Aralık 2018, 09:19:46 kyiv ]

Çevrimdışı mylife1903

Kar miktarından değil yolların kapanması, buz tutması ulaşımın aksaması vs yüzünden okullar kapanıyor. Altyapı berbat olduğu için en kolayı tamir etmek değil tatil etmek.
Kari faydali kullanma kilavuzu yazam
Kari severim ben
Kayacaksin mesela hic baska fantezin yoksa