2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu
2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaşın 2017-2018 yılı transferlerini bu başlıkta konuşabiliriz. Beşiktaş için hayırlı bir transfer sezonu geçirme dileğiyle.

0 Üye ve 314 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 6171364 defa] 2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi underworld

Çevrimdışı cursedofdragon

Necmi abiyle çok takılma dragon

ortaya bi bilgi atıyorsun kaynak paylaş bari.

Hiçbir sebep yok oynamaması için.

sakat dğeil birşey değil.

Çevrimiçi underworld

ortaya bi bilgi atıyorsun kaynak paylaş bari.

Hiçbir sebep yok oynamaması için.

sakat dğeil birşey değil.
@yoruk yazmış bende anlamadım o yüzden sordum, bilgi paylaşımadim.

Çevrimdışı Berat

@yoruk yazmış bende anlamadım o yüzden sordum, bilgi paylaşımadim.

Talisca bugün ilk 11'de başlayacak.

Çevrimdışı Rasim

feneri kurtardığın için iyilik yaparsın duacı olurlar.
alici gibi yapip yüklü bir maas kitlemek lazim fenere malumm ffp varya :evillol: :evillol:
Beşiktaş!

Çevrimdışı Culpable

ne puan kaybindan bahsediyorsunuz siz
bugun pazarda tezgah actim don gomlek ne varsa  pazada sattim :)
Besiktas ilk 3 hafta puan kaybetmez en az 2 macida handikapli kazanir bahsine basacagim  pazardaki ciroyu  :halay: :halay: :halay:

Çevrimdışı Culpable

oguzhan 1 gomlek sinif atlarmi diye beklentim vardi ama medel geldikden sonra bu beklentimde bile degilim
bu takim 1-0 yenik duruma dusse  rakip takimin defansini orta sahasini dusunemiyorum bile

Soyleyecekleri su : Yedek kulubesine bagirip Allahini seven yedek kuluibesinden  defansa gelsin 11 kisi yetmiyor :)

Çevrimdışı mylife1903

ne puan kaybindan bahsediyorsunuz siz
bugun pazarda tezgah actim don gomlek ne varsa  pazada sattim :)
Besiktas ilk 3 hafta puan kaybetmez en az 2 macida handikapli kazanir bahsine basacagim  pazardaki ciroyu  :halay: :halay: :halay:
Ikizlere takke sattin mi abi

Çevrimdışı sermet00

Tekrar söylüyorum tahminimi Vida alınırsa yedek bekler. Çünkü hoca ne Atibayı yedek bekletir ne de Medeli. Ha Medel sağ bekte oynarsa Gönül iyileşene kadar o başka.
Atiba'nın turşusunu mu kuracağız istemesek de bitti adam kabul etmek gerekiyor.

Çevrimdışı Culpable

Ikizlere takke sattin mi abi
donumuzu gomlegimizi corabimizi sattik takke kullaniyormuyuz ki satalim mylife :)

senol hoca inatcilik yapip ters bir kadro cikarmasa bu takim antalyaya anacondayi gostermez gostermeden  direk saplar :)

Çevrimdışı Berat

Ya sabır, ayıptır ayıp.

Çevrimdışı tangaz

yarın antalyaya saplayacaz 3 adet
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı autopsy

Adamı zorla bitireceksiniz !!!

Çevrimdışı sermet00

Ya sabır, ayıptır ayıp.
Sabır süper kupayı kaybettirdi.Atiba'yı en son rakip orta sahayı izlerken gördük.Hoca'nın Atiba'ya güveni olsa Medel gelmezdi zaten sayı olarak tamdık orta sahada.

Çevrimdışı Berat

Sabır süper kupayı kaybettirdi.Atiba'yı en son rakip orta sahayı izlerken gördük.Hoca'nın Atiba'ya güveni olsa Medel gelmezdi zaten sayı olarak tamdık orta sahada.

Bu yüzeysel kafa yapısı ile devam et sen, son 2 sezona bak bakayım ilk. Emeğe saygı diye bir kavram kalmamış, söylediğin laflar yüzünden senin adına utandım çok yazık.

Çevrimdışı kyiv

Ligin başı kıçı hiç farketmez her türlü kazanmak lazım. Zaten 4,5 haftalık bir başlangıç serisi yapsak rakipler öğrenilmiş çaresizlik moduna girecekler.Antalya maçı çok önemli. Geçen sene evimizde çok da iyi bir performans gösterdiğimiz söylenemez.Maksimum 2 beraberlik hatta hedef 17 de 17 olmalı. Bizim motive olduğumuz, iyi oynadığımız hiçbir maçta evimizde puan kaybetme ihtimalimiz yok. Bu sene iç sahada daha baskın ilk yarıda fişi çeken bir Beşiktaş olmalı.
[ Son Düzenleme: 13 Ağustos 2017, 01:16:33 kyiv ]

Çevrimiçi Zafer55

Atiba süper kupada kötüydü.Ama iyi de olsa sonuç değişmezdi diye düşünüyorum.Çünkü tolgay da oğuzhan da beck de adriano da....kötüydü.
 Ayrıca orta sahada tam değildik, G.İnler ayrıldı.
  Ayrıca Atiba nın turşusu bile güzel olur  :D

Çevrimiçi 38life

Senin bitti demenle bitmiyor. Kendi fikrini bütün dünyanın fikriymiş gibi sanma istersen.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı sermet00

Bu yüzeysel kafa yapısı ile devam et sen, son 2 sezona bak bakayım ilk. Emeğe saygı diye bir kavram kalmamış, söylediğin laflar yüzünden senin adına utandım çok yazık.
Yüzeysel kafa yapısı neymiş ya Atiba'nın Noah'a yedirdiğini yemeği düşünmem falan mı gerekiyor?Atiba'nın 3,5 sene oynadığı futbola hayran olan biri olarak Atiba'nın futbol ömrünü doldurduğunu düşünüyorum,nedenleri ortada zaten.

Çevrimdışı cursedofdragon

bence sen bitmişsin :)

Çevrimdışı artena_condari

Seninki renkli kafasi, basari varsa her sey mubahtir minvalinde. Son iki sezon bizi sampiyon yapan futbolcuya sabir gostermiyorsan ne fedadan ne vefadan anlarsin sen.

Çevrimdışı mylife1903

Atiba süper kupada kötüydü.Ama iyi de olsa sonuç değişmezdi diye düşünüyorum.Çünkü tolgay da oğuzhan da beck de adriano da....kötüydü.
 Ayrıca orta sahada tam değildik, G.İnler ayrıldı.
  Ayrıca Atiba nın turşusu bile güzel olur  :D
Patlican tursusu

Çevrimdışı Berat

Yüzeysel kafa yapısı neymiş ya Atiba'nın Noah'a yedirdiğini yemeği düşünmem falan mı gerekiyor?Atiba'nın 3,5 sene oynadığı futbola hayran olan biri olarak Atiba'nın futbol ömrünü doldurduğunu düşünüyorum,nedenleri ortada zaten.

Bu sezonun ismi Vefa sezonu, iyi geceler sana.

Çevrimdışı sermet00

Seninki renkli kafasi, basari varsa her sey mubahtir minvalinde. Son iki sezon bizi sampiyon yapan futbolcuya sabir gostermiyorsan ne fedadan ne vefadan anlarsin sen.
6 ay göstermedik mi zaten 34 yaşında biri için fazla bile olduğunu düşünüyorum.Neyse bakıp göreceğiz

Etiketler: