2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu
2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaşın 2017-2018 yılı transferlerini bu başlıkta konuşabiliriz. Beşiktaş için hayırlı bir transfer sezonu geçirme dileğiyle.

0 Üye ve 204 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 6170446 defa] 2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Medel bugün kendi de dedi abi savunmanin her yerinde oynuyorum ve orta sahada oynuyorum dedi

Bulent ulgen kendini en cok hangi mevkide rahat ediyorsun dedi , Medel de benim icin farketmiyor hepsinde rahat oynuyorum dedi

Tam bir joker oyuncu ister orta sahada 6 numara oynat ister 8 numara oynat

Istersen stoper oynat
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimiçi 38life

Önümüzdeki sene fenerlileri delirtmek için operasyon yapabileceğimiz oyunculardan biri... Ama bunu alıp direk aynı transfer dönemi içinde kiralamak ertesi sene de satmak lazım. Bu arkadaşın üstünde Beşiktaş forması görmek istemiyorum.

Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı Berat

Takımın geç form tutacağı düşünülürse ilk 3 hafta 7-9 puan yapabilirsek o gazla neler olur neler  :ssss:

Çevrimiçi 38life

Çevrimiçi Samet Demir

Vida da gelirse bizim adımıza süper olacak. Artık Allah Şenol hocamızın yardımcısı olsun. Biz elimizden geleni yaptık

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Necmi

Medel bugün kendi de dedi abi savunmanin her yerinde oynuyorum ve orta sahada oynuyorum dedi

Bulent ulgen kendini en cok hangi mevkide rahat ediyorsun dedi , Medel de benim icin farketmiyor hepsinde rahat oynuyorum dedi

Tam bir joker oyuncu ister orta sahada 6 numara oynat ister 8 numara oynat

Istersen stoper oynat
sağ sol stoper ön libero merkez orta saha orta saha solu oynamış problem yok ama  daha hiç bir kez bile bek oynamamış
ne iş olsa yaparım diyen birini işe alma çünkü o hiç bir şey bilmiyor demektir :bandit:

Önümüzdeki sene fenerlileri delirtmek için operasyon yapabileceğimiz oyunculardan biri... Ama bunu alıp direk aynı transfer dönemi içinde kiralamak ertesi sene de satmak lazım. Bu arkadaşın üstünde Beşiktaş forması görmek istemiyorum.

Aslinda çok yetenekli oyuncu ama o kritik eşiği bir türlü asamadi ve kendini geliştiremedi tipik Turk oyuncusu

Cok cirkef aynı zamanda hic gerek yok fenerle uzatsın şöyle yillik 2 milyondan

Biz bu yaz biraz haber pompalariz ilgileniyormusuz gibi yapariz hic dayanamazlar hemen uzatirlar 2 milyondan :D

Çevrimiçi Necmi

feneri kurtardığın için iyilik yaparsın duacı olurlar.

Çevrimdışı Berat

Onursal Başkanımız Süleyman Seba'yı vefatının üçüncü yılında saygıyla, özlemle ve rahmetle anıyoruz.

Takımın geç form tutacağı düşünülürse ilk 3 hafta 7-9 puan yapabilirsek o gazla neler olur neler  :ssss:
İlk 3 hafta da aksi gibi hep bize dusman ve kagit uzerinde ligin kalbur üstü anadolu takimlari geldi

Çevrimdışı Gökhan_Çelik

Vida da gelirse bizim adımıza süper olacak. Artık Allah Şenol hocamızın yardımcısı olsun. Biz elimizden geleni yaptık

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Aynen elimizden geleni yaptık , az mı uçak takip ettik , come to besiktas yazdik , gece 3 lere kadar video bekledik , az mı....... la biz delimiyiz la şimdi farkettim

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Berat

İlk 3 hafta da aksi gibi hep bize dusman ve kagit uzerinde ligin kalbur üstü anadolu takimlari geldi

3 tane bize yersiz nefret besleyen takım evet. O yüzden diyorum 7 ya da 9 puan yapabilirsek cillop olur.

Çevrimiçi 38life

feneri kurtardığın için iyilik yaparsın duacı olurlar.

Bence öyle değil. Alper'i 5 kuruş para kazanmadan kaybederlerse kahrolurlar.

Çevrimdışı cursedofdragon

3 tane bize yersiz nefret besleyen takım evet. O yüzden diyorum 7 ya da 9 puan yapabilirsek cillop olur.
Bursayı saymasakta olur zaten 5 senedir içeride dışarıda sapliyoruz :D

Kasimpasa deplasmanini kayipsiz atlattik mi tamamdir bence 2 senedir celme takip duruyorlar :akuma:

Çevrimiçi 38life

Sanırım fikstürde en zor başlangıç bizim... İlk 10 hafta'dan sağ salim çıkarsak gerisi rahat gelir. Takımın lige iyi başlaması çok önemli. Oyüzden yarınki maç çok çok önemli. Gol ve goller atıp takımın kaynaşması lazım.

Sanırım fikstürde en zor başlangıç bizim... İlk 10 hafta'dan sağ salim çıkarsak gerisi rahat gelir. Takımın lige iyi başlaması çok önemli. Oyüzden yarınki maç çok çok önemli. Gol ve goller atıp takımın kaynaşması lazım.
Aynen öyle

Hatta fikstürü ilk gordugumde kesin bilincli yapmışlar ayarlamışlar bile dedim

Antalya , Kasimpasa ve Bursa maçlarının ust uste gelmesinin tesadufi olmadğını düşünüyorum

Heleki sezon basi takimlarin tam form tutmadigi zamanlarda zorluk derecesi biraz daha yuksek maclar bunlar

Çevrimdışı Berat

Adriano tedavisinin sürdüğüne dair resim attı, Caner beni şaşırt lütfen özellikle defansif anlamda. Beklenen defans dörtlüsünden 3 isim olmayacak.

Adriano tedavisinin sürdüğüne dair resim attı, Caner beni şaşırt lütfen özellikle defansif anlamda. Beklenen defans dörtlüsünden 3 isim olmayacak.
Kupa maçındaki gibi oynasin yeter de artar bile

Macin çehresini değiştirdi kupa maçında , Adriano da bir okadar formsuz du neyse vardir bunda da bir hayır

Caneri de kazanmak lazım

Biraz ridvani dinleyeyim de keyfim iyice yerine gelsin :D

Çevrimdışı Berat

Kupa maçındaki gibi oynasin yeter de artar bile

Macin çehresini değiştirdi kupa maçında , Adriano da bir okadar formsuz du neyse vardir bunda da bir hayır

Caneri de kazanmak lazım

Defansif anlamda kötü olduğunu cümle alem biliyor, Caner kendi alacak formayı.

Çevrimiçi 38life

Aynen öyle

Hatta fikstürü ilk gordugumde kesin bilincli yapmışlar ayarlamışlar bile dedim

Antalya , Kasimpasa ve Bursa maçlarının ust uste gelmesinin tesadufi olmadğını düşünüyorum

Heleki sezon basi takimlarin tam form tutmadigi zamanlarda zorluk derecesi biraz daha yuksek maclar bunlar

Mesela 10.cu hafta sonunda liderin 5 puan gerisinde olsak hiç şikayetçi olmam hatta memnun olurum bu tablodan. Gerçekten zor bir fikstür var. Ama ondan sonra ilk yarı sonuna kadar güzel bir fikstür var. 10-17 arasını kayıpsız bile geçebiliriz. Oyüzden ilk 10 haftayı minimum kayıpla kapatalım gerisi gelir.

Çevrimdışı caner.eryigit

Şeytan yine yabancı sayısı algısına başladı!anlat şeytan anlat birazda şu mikrofona anlat

Çevrimiçi underworld

Ya 2-3 oyuncu eksik diye Antalyaspor maçından korkuyorsak sezona başlamayalım.Talisca için dendi Adriano için deniyor inşallah yetişir falan diye.Arkadaşlar önemli değil Talisca da olmasa Adriano da olmasa çıkacak olan 11 düzgün oynasın normal oynasın yeter.Konya maçına bakmayın o maç kadronun tamamı potansiyelinin altında oynadı .Talisca olsa da değişen bir şey olmazdı oyun açısından.

Etiketler: