Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 199 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5164417 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimdışı mylife1903

Love kötüydü öyle mi ?
Kendi girdi pozisyona, Negredo'yu öven arkadaşlar bakın arkadaşlarını pozisyona sokuyor
diye Love da Negredo gibi pozisyona soktu arkadaşlarını. Ee Hoca Gomez'i düşünüp bunalıma girip
elindeki en iyiyi mi çıkardı ?
Love iyi degildi, negredo zaten fiyasko
Hocanin degisikliklerini corba degisikligi diye adlandiriyorum ben zaten
Sen konuyu anlayamiyorsun ya da anlamamazliktan gelmekte istar ediyorsun

Gomez gibi dominant oyuncun olsa oyundan cikmaz, cikmasi teklif dahi edilemez. Zaten isini de iyi yapar aldigi paranin karsiligini verir.

Hocanin kavram kargasi oldugunu da 50 sefer yazmisimdir ben. Pivot samtrafor isteyip mobil santrafor tarifleri yapmasi oyununa da onlara gore planlamasi.

Elindeki mali iyi bileceksin. Senol gunes budur, b plani yoktur, a plani kotu degildir.
Oyunculardan verim alir.

Sen oyunculardan verim aliyor diye
Senol abi cozer, senol abi oynatir, senol abi bunu yapar sunu yapar diye herseyi adamin ustune atarsan eline de iki tane patates verip yogurtlu iskender istersen olmaz o is.

Balik bastan kokar.

Sen adamin istediklerini almazsan, aldigin oyunculari da sormazsan hocaya sonradan donup hesap sormaya hakkin yoktur. Ben gecen sene burda kovalim hocayi 2 milyon pirim ve pilaket verelim sonra isine de son verelim dedigim de herkes auuuvv diyordu.

Sorumluluk verilmeden hesap sorulmaZ.

Bugun buyuk fikret orman gidip sebol gunese sorsa
Senol abi neden gol atamiyoruz
Adam cevap vermez, aldigin negredoya sor der belki

Çevrimdışı savaş altay

Ibbde bitiriyirdu seriyi kayseri de her maci mi sayacaksin

Konyada mac degisiklikle bitmedi hakemin taliskaya verdigi sari ile bitti

İşte gel gör Takımın psikolojisi ne kadar zayıf. Futbolcularımızın eğitim alması gerektiğini
gece detaylı yazmıştım. Takımdaki stres kimden kaynaklı, hem kendini hem oyuncularını
idare edemeyen Şenol hoca'dan. Ben bir şey yapmıyorum, ekmek kırıntılarını takip ediyoruz.

Çevrimdışı Orhan_

o haberler ne kadar doğru geçmiş olaylar olduğundan aklımda yer etmedi
fakat bir de doğru ise Yönetimin transferleri daha başaralı. Ayrıca Hoca
2 sene Şampiyon olurken o oyuncuları da yönetim aldı. Nasıl sistemi oynattı
ise bu sezon da onu bekliyordum. Sistemimiz yok.
Konya maçının ilk yarısı maç sayfası orada duruyor iletilerim ortada gerektiği gibi
oynadık ve Hoca'yı tebrik ettim.

Hoca istedi mi istemedi mi bilmiyorum ama burada üretilen argümanlar bu adamlar üzerinden olduğu için cevabı bu şekilde vermenin bir mahsuru yok.
Ayrıca futbolun tek bir oynanma şekli yok ki.  Doğru oyunu oynadık mı ki istenilen oyuncular vs diye altı boş laflarla yanlış eleştirilerde bulunuyoruz. Hoca kaç kere farklı bir şey denedi bu sene? Kaç kere sonuç vermeyen şeylerde ısrar etti? Suçlusu yönetim mi? Metin Albayrak mı (bu adamı seven bir taraftar olduğunu da sanmıyorum) söyledi bunu hocaya? Ligde kötüyüz ve hakem ya da hakemsiz kaybettiğimiz oyun ve puanlar ortada. Yönetimi eleştirelim. Negredo kötü transfer diyelim, Burak alınmalıydı vs diyelim. Eyvallah ama hocanın hatalarını bunlarla örtmenin hiçbir mantığı yok. Yaptıkları ortada. Başka yere bakmaya gerek yok. Biz olanı es geçip kafayı sağa sola çevirmeyi tercih ediyoruz.

Çevrimdışı mylife1903

o haberler ne kadar doğru geçmiş olaylar olduğundan aklımda yer etmedi
fakat bir de doğru ise Yönetimin transferleri daha başaralı. Ayrıca Hoca
2 sene Şampiyon olurken o oyuncuları da yönetim aldı. Nasıl sistemi oynattı
ise bu sezon da onu bekliyordum. Sistemimiz yok.
Konya maçının ilk yarısı maç sayfası orada duruyor iletilerim ortada gerektiği gibi
oynadık ve Hoca'yı tebrik ettim.
Bu sene transferler tutmayinca hoca suclu oluyor yani, senin mantigina gore

Burda yazdik @Serhat Akkaya 100 sefer yazmistir, donup okuyabilirsin

Her sene duses gelmez, papaz her zaman pilav yemez diye yazdik durduk

Buyuk takimin santraforu her sene degismez sonunda patladi olay

Çevrimdışı savaş altay

Love iyi degildi, negredo zaten fiyasko
Hocanin degisikliklerini corba degisikligi diye adlandiriyorum ben zaten
Sen konuyu anlayamiyorsun ya da anlamamazliktan gelmekte istar ediyorsun

Gomez gibi dominant oyuncun olsa oyundan cikmaz, cikmasi teklif dahi edilemez. Zaten isini de iyi yapar aldigi paranin karsiligini verir.

Hocanin kavram kargasi oldugunu da 50 sefer yazmisimdir ben. Pivot samtrafor isteyip mobil santrafor tarifleri yapmasi oyununa da onlara gore planlamasi.

Elindeki mali iyi bileceksin. Senol gunes budur, b plani yoktur, a plani kotu degildir.
Oyunculardan verim alir.

Sen oyunculardan verim aliyor diye
Senol abi cozer, senol abi oynatir, senol abi bunu yapar sunu yapar diye herseyi adamin ustune atarsan eline de iki tane patates verip yogurtlu iskender istersen olmaz o is.

Balik bastan kokar.

Sen adamin istediklerini almazsan, aldigin oyunculari da sormazsan hocaya sonradan donup hesap sormaya hakkin yoktur. Ben gecen sene burda kovalim hocayi 2 milyon pirim ve pilaket verelim sonra isine de son verelim dedigim de herkes auuuvv diyordu.

Sorumluluk verilmeden hesap sorulmaZ.

Bugun buyuk fikret orman gidip sebol gunese sorsa
Senol abi neden gol atamiyoruz
Adam cevap vermez, aldigin negredoya sor der belki

İkimizde gayet anlaşılır yazıyoruz. Algının kralını sen yapıyorsun anladın mı anlamak mı istemiyorsun diye  :D
Sana bilerek katılmıyorum. Hoca 15/16 sezonu futbolunun yakınından geçseydi bırak tamamını ya da
16/17 sezonu dönenleri toplama, oyunu geride kabullenmeme gibi özelliklerinden vazgeçmeseydi Seninle
100/100 aynı fikirde olucaktım. Çünkü oyun aynı olurdu ben de derdimki 'Hoca aynı 2 sezondur sonuç aldığı
ve Şampiyon olduğu oyunu oynuyor, böyle Hoca almışsın Ligi domine edecek iken Negredo, o, bu, şu nereden
çıktı ? Dinlesenize Hoca'nın sözünü diye kızardım.
Sen oyuncularda ben oyundayım gayet açık  :)

Çevrimdışı savaş altay

Bu sene transferler tutmayinca hoca suclu oluyor yani, senin mantigina gore

Burda yazdik @Serhat Akkaya 100 sefer yazmistir, donup okuyabilirsin

Her sene duses gelmez, papaz her zaman pilav yemez diye yazdik durduk

Buyuk takimin santraforu her sene degismez sonunda patladi olay
Ben birşeye karar vermedim. Hoca'nın istediklerinden daha iyi duruyor elimizdekiler dedim.
Yeni bir gündem oluşturmak için değil Orhan abiye cevap olarak. Transfer konusu tartışmayalım.

Çevrimdışı Onur Küçük

Hemen hemen her maç, mükemmel savunma organizasyonuna rağmen, gol yemişiz. Suçlusu belli, Negredo ile Fikret Orman. Çünkü Burak-Volkan-Ozan-Serdar alınsaydı gol yemezdik.
Hocanın takımlarında bireysellik daha fazla ön plana çıkıyor. Savunma, hücum genel olarak böyle. Hocanın çabuk hamleli stoper diye tutturması, stoperliği çabuk hamleli olmaya indirgemesi de oyunu bireyselliğe fazla dökmesiyle alakalı. Futbol ise bireylerin rol aldığı  bir takım oyunu halbuki. Tamam bireysellik önemli ama bireysellikten de ibaret değil. Savunma 11 kişiyle yapılır, stoperde Pepe var diye yanına Ramos da koysan 11 kişi düzgün savunma yapamıyorsan o golü yersin. Konya maçında bize asıl golü yediren orta sahamız idi. Özellikle Tolgay yetersiz kaldı ve orta saha üstünlüğünün rakibe geçmesine yol açtı. Savunmada rakip açığını yakaladığında sürekli o yerden sana saldırır ve sonuca gitmeye çalışır. Hoca sorunu gördü ama Vida-Love değişikliği ile sunduğu çözüm yanlıştı bu sefer de. Bu da Hocanın detayları görürken bütünü kaçırmasıyla alakalı bir durum.

Çevrimdışı mylife1903

İkimizde gayet anlaşılır yazıyoruz. Algının kralını sen yapıyorsun anladın mı anlamak mı istemiyorsun diye  :D
Sana bilerek katılmıyorum. Hoca 15/16 sezonu futbolunun yakınından geçseydi bırak tamamını ya da
16/17 sezonu dönenleri toplama, oyunu geride kabullenmeme gibi özelliklerinden vazgeçmeseydi Seninle
100/100 aynı fikirde olucaktım. Çünkü oyun aynı olurdu ben de derdimki 'Hoca aynı 2 sezondur sonuç aldığı
ve Şampiyon olduğu oyunu oynuyor, böyle Hoca almışsın Ligi domine edecek iken Negredo, o, bu, şu nereden
çıktı ? Dinlesenize Hoca'nın sözünü diye kızardım.
Sen oyuncularda ben oyundayım gayet açık  :)
Gomezin yerine abuyu abunun yerine negredoyu koyup eski oyunlari bekleyemezsin teknik direktorden, saglikli bir beklenti degildir bu
Oyuncu degisince oyun da degisir. Ayni tip oyuncu almadigin surece

Burda kimseyi transfer falan etmesin bu yonetim sadece kadroyu korusun dedim 3 senedir

Abu ile gomezli oyunu beklemek safliktir daha sosa demedim bile

Çevrimdışı savaş altay

Gomezin yerine abuyu abunun yerine negredoyu koyup eski oyunlari bekleyemezsin teknik direktorden, saglikli bir beklenti degildir bu
Oyuncu degisince oyun da degisir. Ayni tip oyuncu almadigin surece

Burda kimseyi transfer falan etmesin bu yonetim sadece kadroyu korusun dedim 3 senedir

Abu ile gomezli oyunu beklemek safliktir daha sosa demedim bile
Niye Ceza sahasına yaklaşmak, ceza sahasında topu fw ile maç başına ne kadar sayı/süre buluşturmanın önemi yok mu ?
Fw tercihi sadece hucum şeklini belirler, Ceza sahasına gireceğin sürenin azlığı ya da çokluğunu değil. Sen fw ile topu
istediğin sayı/süre buluşturamıyorsan senin planın yetersizdir.
Gomez ile ne Abu'su dünya üzerinde kaç fw'i kıyaslayabilirsin ? Bak yine algı yapıyorsun  :D Fw'in bir tık kalitesi azaldı ise
öyle ise ceza sahasına daha çok girmek için plan yaparsın. Gomez tutar, dağıtır ve atar. Abu tutar, eksiltir, servis yapar ama
az az atar. Negredo başka oynar. Konu Fw'in kim olursa olsun Ceza sahasına ne kadar süre/sayı girebildiğindir. Ayrıca Love'ı
beğenmemene de şaşırdım.

Çevrimdışı Orhan_

Ben birşeye karar vermedim. Hoca'nın istediklerinden daha iyi duruyor elimizdekiler dedim.
Yeni bir gündem oluşturmak için değil Orhan abiye cevap olarak. Transfer konusu tartışmayalım.

Oyun planının değişmesi direkt hocanın planı. Oyuncu ile alakası dahi yok hatta geçen sene, 2 sene önceki devam ettirebileceğimizi gösteren maçlar ve bölümleri bol bol izledik. Adım adım bu anlayışa taşıdı takımı. Hepsinin ötesinde bu kadro ile oynayacağın oyun bu değilse ve sen hala bunda ısrar ediyorsan oyuncu-transfer konuşmanın da bir mantığı yok.

Çevrimdışı mylife1903

Niye Ceza sahasına yaklaşmak, ceza sahasında topu fw ile maç başına ne kadar sayı/süre buluşturmanın önemi yok mu ?
Fw tercihi sadece hucum şeklini belirler, Ceza sahasına gireceğin sürenin azlığı ya da çokluğunu değil. Sen fw ile topu
istediğin sayı/süre buluşturamıyorsan senin planın yetersizdir.
Gomez ile ne Abu'su dünya üzerinde kaç fw'i kıyaslayabilirsin ? Bak yine algı yapıyorsun  :D Fw'in bir tık kalitesi azaldı ise
öyle ise ceza sahasına daha çok girmek için plan yaparsın. Gomez tutar, dağıtır ve atar. Abu tutar, eksiltir, servis yapar ama
az az atar. Negredo başka oynar. Konu Fw'in kim olursa olsun Ceza sahasına ne kadar süre/sayı girebildiğindir. Ayrıca Love'ı
beğenmemene de şaşırdım.
Love begendigim oyuncu eksik okuyorsun forumu konya macinda iyi degildi

Çevrimdışı savaş altay

Oyun planının değişmesi direkt hocanın planı. Oyuncu ile alakası dahi yok hatta geçen sene, 2 sene önceki devam ettirebileceğimizi gösteren maçlar ve bölümleri bol bol izledik. Adım adım bu anlayışa taşıdı takımı. Hepsinin ötesinde bu kadro ile oynayacağın oyun bu değilse ve sen hala bunda ısrar ediyorsan oyuncu-transfer konuşmanın da bir mantığı yok.
:claps:

Çevrimdışı Rasim

Hakemi ayarlayan mhk gözlemciyi ayarlamaz mı
büyük tezgaha geldik
Yazıklar olsun

tezgaha gelmesine geldik de hoca da bile bile lades yapti bursada aldir tüm sari kart sinirindakilere ceksinler karabük macinda cezalarini bakalim ozaman ne yapacaklardi ozamanda kirmizi verirlerdi gerci :s20: :s20: :s20:
Beşiktaş!

Çevrimdışı savaş altay

Love begendigim oyuncu eksik okuyorsun forumu konya macinda iyi degildi
Sen fazladan okudun abi. konya maçı özelinde yazdım  :D

Love kötüydü öyle mi ?
Kendi girdi pozisyona, Negredo'yu öven arkadaşlar bakın arkadaşlarını pozisyona sokuyor
diye Love da Negredo gibi pozisyona soktu arkadaşlarını. Ee Hoca Gomez'i düşünüp bunalıma girip
elindeki en iyiyi mi çıkardı ?

Çevrimdışı mylife1903

tezgaha gelmesine geldik de hoca da bile bile lades yapti bursada aldir tüm sari kart sinirindakilere ceksinler karabük macinda cezalarini bakalim ozaman ne yapacaklardi ozamanda kirmizi verirlerdi gerci :s20: :s20: :s20:
Bilerek gordu diye algi yaparlardi aykut onderliginde bi gece ansizin yonetmelik degisikligi ile taliskaya 5  pepeye 4 oguzhan ve adriyanoya 2 mac cakarlardi gelene cakmisken fernandese de 2-3 mac gecirirlerdi

Çevrimdışı Orhan_

Hocanın takımlarında bireysellik daha fazla ön plana çıkıyor. Savunma, hücum genel olarak böyle. Hocanın çabuk hamleli stoper diye tutturması, stoperliği çabuk hamleli olmaya indirgemesi de oyunu bireyselliğe fazla dökmesiyle alakalı. Futbol ise bireylerin rol aldığı  bir takım oyunu halbuki. Tamam bireysellik önemli ama bireysellikten de ibaret değil. Savunma 11 kişiyle yapılır, stoperde Pepe var diye yanına Ramos da koysan 11 kişi düzgün savunma yapamıyorsan o golü yersin. Konya maçında bize asıl golü yediren orta sahamız idi. Özellikle Tolgay yetersiz kaldı ve orta saha üstünlüğünün rakibe geçmesine yol açtı. Savunmada rakip açığını yakaladığında sürekli o yerden sana saldırır ve sonuca gitmeye çalışır. Hoca sorunu gördü ama Vida-Love değişikliği ile sunduğu çözüm yanlıştı bu sefer de. Bu da Hocanın detayları görürken bütünü kaçırmasıyla alakalı bir durum.

3 seneye total bir şekilde baktığımızda adım adım bu noktaya geldiğimiz bariz belli oluyor. Geliştirilebilir bir oyun takımından, gelişmesi imkansız bir oyuncu takımına dönüştük. Biz sistemde işlemeyen adamlar görmüyoruz, işe yaramadığını düşündüğümüz adamlar üretiyoruz. Çok basit bir örnek; Medel kendi kişisel özellikleri sayesinde mesafeleri kısalttığı için orta sahada sistem aksaklığını bir nebze gideriyor. Ancak Medel yoksa o aksaklık ortada duruyor. Bu 1 maçlık bir olay değil, dolayısıyla hoca tarafından değerlendirilmeyen bir konu. Biz bu yüzden kaç gol yedik acaba?

Çevrimdışı mylife1903

Sen fazladan okudun abi. konya maçı özelinde yazdım  :D
Konya ozelinde ise cevap vermisim iste. Iyi degildi ustelik hakem yan yan kesmeye basladi kistirip kirmizi cakardi, oguzhani isindirmaya gondermemis senol gunes hizli kosar kart gorur diye

Konya macinin herseyi anlatan ozeti canerin gordugu kartti aslinda.

Bir buyuk takim oyuncusu ile tac tartismasina girmeye cesaret eden bir hakem. 2-3m hesabi yapip atilan taci begenmedi ustune canere kart verip taci konyaya verdi. Kimse de konusmadi. Oyle bir artniytle cikmis maca hakem. Yayonci kurulus gazeteler bile o pozisyosunu degerlendirmedi

Kasimpasa maci hatirliyorum 2 tane taci 10-15m ileriden atip
Bize golleri sokusturmustu adamlar

Alper ulusoyun erkekligini gorecegiz ileride, bakalim nasil yonetecek maclari.

Mesela halis cizgiye basti diye atibayi atmisti oyundan gene konya maciydi galiba sonrasinda bizim medya halisin attirdigi penaltilari irdeledi mi?

Çevrimdışı Rasim

Ibbde bitiriyirdu seriyi kayseri de her maci mi sayacaksin

Konyada mac degisiklikle bitmedi hakemin taliskaya verdigi sari ile bitti

sari karttan sonrada mac bir kac sefer elimize geldi aslinda Taliscanin sutu var lensin posizyonu var gene taliscanin arkadan cekilmesi var
Beşiktaş!

Çevrimdışı mylife1903

sari karttan sonrada mac bir kac sefer elimize geldi aslinda Taliscanin sutu var lensin posizyonu var gene taliscanin arkadan cekilmesi var
Bu hakemin enerjisi superdi @Rasim abi
Kg ve 1den 0 oynamis

Bir tane atsak cat cat uydurur 2-2 bitirirdi maci
Hadi pepenin olayi gormedi, konya galibiyeti isteyen canere penalti calardi ki orda degisik bir mudahele de bulunuyor caner ama topa da temasi var dikkatli bakinca

Bu hakemin ve yakinlarinin banka hesaplarini incelemek lazim fazla kupon yapinca maclarda sezinliyorsun geleni, temiz de yonetmeye calisti cocuk ama acemi herhalde biraz. Yakinda kasarlanir kg oynayanlari 60 dakika bekletmez

Cok tehlikeli bu alper ulusoy. Iki tane fb maci var bunun off yani
Birisi eskisehir maci facia
Taliska olayinda taliskaya kirmizi verdigini dusun
Sonra bi penalti, komedi
Bi gol ofsayt bi gol hem elle hem faul hem de ofsayt falan gibi kombineler
Sonra bi osmanli maci var bunun kupon yatiran
Uzatmalarda hem elle hem gol gibi bir kombo

Sadece fb maci yonetse alper ulusuy fb 102 puan yapar

Çevrimdışı Rasim

Bu hakemin enerjisi superdi @Rasim abi
Kg ve 1den 0 oynamis

Bir tane atsak cat cat uydurur 2-2 bitirirdi maci
Hadi pepenin olayi gormedi, konya galibiyeti isteyen canere penalti calardi ki orda degisik bir mudahele de bulunuyor caner ama topa da temasi var dikkatli bakinca

Bu hakemin ve yakinlarinin banka hesaplarini incelemek lazim fazla kupon yapinca maclarda sezinliyorsun geleni, temiz de yonetmeye calisti cocuk ama acemi herhalde biraz. Yakinda kasarlanir kg oynayanlari 60 dakika bekletmez

Cok tehlikeli bu alper ulusoy. Iki tane fb maci var bunun off yani
Birisi eskisehir maci facia
Taliska olayinda taliskaya kirmizi verdigini dusun
Sonra bi penalti, komedi
Bi gol ofsayt bi gol hem elle hem faul hem de ofsayt falan gibi kombineler
Sonra bi osmanli maci var bunun kupon yatiran
Uzatmalarda hem elle hem gol gibi bir kombo

Sadece fb maci yonetse alper ulusuy fb 102 puan yapar
orasi dogru kazandirmak istemedikten sonra dötünden herseyi uydurabilirdi
Beşiktaş!

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Beşiktaş maçından önceki hafta
⚠️
Beşiktaş maçında
⚠️
Beşiktaş maçından sonraki hafta
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı yoruk

Valla şu rakiplerde bir şey yok arkadaş.Başak maşak falan da geçmemiz lazım..

Aman hocam ya ne olur hazırlan artık şu maçlara.Takım oyun düzeni düzelir gibi oluyor.Bir de şu bireysel performansları artırman lazım.Bu senin iyi yaptığın konu.Ama önce bir kendini hazır tutması lazım hocanın.Önce kendini forma tutacak sonra oyuncuları hazırlayacak.Yapmadığı şey değil.

Şu sezon başından beri formsuz/istikrarsız olan 6 oyuncu 2 tık yükselsin çok değil bu takım bu ligi alır geçer..

Çok şey değil ya..

Çevrimdışı mylife1903

negredo yerine alacakti su burak yilmazi hic yoktan bu ligde nasil gol atacagini biliyor bu zibidi, malesef ismi gecince burada kan gövdeyi götürüyordu
Sahteqaar osmanli cozugu janum evladum benim, besiktaslilarin yuzkarasi
Futbolu burakinca da besiktas yorumcusu olur trtde arkasi saglam

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Arkadaşlar tamam biz çok iyi değiliz hoca hatalı hakemler hatalı falan ama Şu takımlarin bir bize karşı oynadıkları oyuna bakın

Mesela Şuan Kasimpasa bize karşı Vodafone Park da köpek gibi saldırdılar , şuan GS ye karşı kendi sahalarında orta sahayı bile geçemiyorlar

Herkes bize bilenmiş , bize karşı Kupa finaline çıkmış gibi oynuyorlar..
[ Son Düzenleme: 18 Şubat 2018, 19:45:57 Yunus Emre Dökmeci ]
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı mertozlu

Bayern maçımızı Rumen Hategan atandı. Çok kötü bir hakem, hiç beğenmem kendisini. En son Dünya Kupası play-off'unda Kuzey İrlanda-İsviçre maçında Kuzey İrlanda'yı yakmıştı penaltı verdiği pozisyonda (daha doğrusu uydurduğu demek gerek, hatırlarsınız İrlandalılar çıldırdı). o günden beri üst düzey maç alamıyordu. Geri dönüşünde bizim maçı seçmiş UEFA.
İngiltere EPL'den bir hakem bekliyordum, Taylor gibi. Sıkıntı...umarım iyi yönetir.
[ Son Düzenleme: 18 Şubat 2018, 19:54:44 mertozlu ]

Etiketler: