Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (5) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 65 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5664517 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı Tolga

Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı FARUK

Bugün kiriş işi biter mi dersiniz :icool:

soldaki vincin konumu uygun görünüyor kirişlerde sorun çıkmazsa bence biter bugün

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Deniz

şimdi kırmızıyla ısaretlenen yerlere yanı halkaları tutacak malzemeler stat ıcnde mevcutmu
Sanirim onlar daha gelmedi
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Tolga

soldaki vincin konumu uygun görünüyor kirişlerde sorun çıkmazsa bence biter bugün
:halay: :halay:
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Efe

Kaldı 2 bugun bitirmeleri lazim artik daha zaman var
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Efe

Kolon kiris yatay halatlar bugun bitmis oluyorlarlar catinin temel taslari bitiyor artik dikine halatlar ve diger isler baslayacak
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Efe

Son halat icin makara hazir paletli kaldirir biraz sonra
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı cmravclr

Çevrimdışı MHakan

Ne zaman canlı yayını kapatsam hemen arkasından işler hızlanıyor.
Ne zaman canlı yanını açsam hava kapıyor, işler yavaşlıyor  :ebebe:
İzlemiyorum abi. Açmıyorum yayın falan  :lol:

Çevrimdışı Strand Jack

Eski açığa tahta kalaslar neden koyulmadı ki halen

Çevrimdışı ALBATROS

pazartesi dikey halatlara başlanır herhalde

makara kalkıyor  :ishock:
[ Son Düzenleme: 20 Haziran 2015, 14:12:40 ALBATROS ]

ysariusta

• Ziyaretçi

pazartesi dikey halatlara başlanır herhalde
yapacak başka iş kalmıyor ki zaten. Epey malzeme gelecek daha. Onlar girer. @Birisi olsa da söylese. Gümrük memuru sanırım gelecek olan malzemeleri tek tek biliyor

Çevrimdışı Efe

Eski açığa tahta kalaslar neden koyulmadı ki halen
kiris calismasi oldugu icin olabilir zaten basi koyuyorlar 2 gunde bitirirler tamamini zaten diger bolumler hazir oralardan baslarlar hafta basi
Şampiyon Beşiktaş JK

ysariusta

• Ziyaretçi

4. parça serime başlaıyor. Seriye bağladılar bugün

Çevrimdışı Eyüp Emir

ooo 2 gündür oğlumun sınavları ( LYS ) yüznden bakamadım onunla ilgilendim stad çağ atlmaya başlamış  şafak  16 ( 5 temmuz çatı havada hesabıyla )

Çevrimdışı kadir137

Kolona iskele hazırlıyolar. En az 1 kiriş daha geliyoorrr. Zaten 2 kaldıııı

MT27i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Beşiktaş'la kafayı bozmuşsun diyorlar, çok şükür kafamız bozuk kanımız değil.

Çevrimdışı lavittoriasaranostra

dikey halatlarıda o makarayla mı sericekler bilgisi olan var mı ?
Sen Bize Kanatlarımız Olmadan Uçmasını Öğrettin!!!

Çevrimdışı Efe

Kolona iskele hazırlıyolar. En az 1 kiriş daha geliyoorrr. Zaten 2 kaldıııı

MT27i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

bugun kirisleride halatlarida bitirecekler inşallah
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimiçi fatihsahin

Herkese merhabalar ne zamandır takip ediyorum ama yazmak bugüneymiş 470 mesajın hepsini okudum. Herkes Beşiktaş aşığı çok mutlu oldum. inönü de maç izlemek nasip olmadı 20 yaşındayım hayırlısıyla bitince stadımız bende yerimi alacam inşallah sizlerle de tanışmayı çok isterim
siyah beyaz

Çevrimdışı Efe

Herkese merhabalar ne zamandır takip ediyorum ama yazmak bugüneymiş 470 mesajın hepsini okudum. Herkes Beşiktaş aşığı çok mutlu oldum. inönü de maç izlemek nasip olmadı 20 yaşındayım hayırlısıyla bitince stadımız bende yerimi alacam inşallah sizlerle de tanışmayı çok isterim
hos geldin
Şampiyon Beşiktaş JK