28.Hafta / Beşiktaş - Karabükspor
28.Hafta / Beşiktaş - Karabükspor

Beşiktaş Forum|28.Hafta / Beşiktaş - Karabükspor Skor : Beşiktaş - Karabük Tarih : 27 Nisan 2015 (Pazartesi) Saat : 20.00 Stadyum : Ankara Osmanlı Stadı Hakem : Bülent Yıldırım Yayın

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

28.Hafta / Beşiktaş - Karabükspor  [Okunma sayısı 136961 defa] 28.Hafta / Beşiktaş - Karabükspor

Çevrimdışı Tolga

Rakibin 10 kişi kalmasından ne kadar faydalanacağız bakalım.

Genelde rakip 10 kişi kaldığı zaman o fark bizim maçlarda pek belli olmuyor.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

ysariusta

• Ziyaretçi

Sosa bi zahmet top çıkarsın artık ya. gene dellendirecek beni...  :akuma:

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 27 Nisan 2015, 20:56:03
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Pozisyon bence kırmızı değil. Sarı kart.

Ama Fener'e verilenleri düşününce kimsenin en ufak bir şey söylemeye hakkı yok.

Olan Karabük'e oldu o üzücü.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı f_madida

ikiyi, hatta ucu atalim da rahatlayalim... sosa kisa deparlarla bastigi pozisyonlarda etkili ama genelde cok etkisiz, defansa katkisi neredeyse hic yok, o kanat bir kisi eksik oynuyor. BABA da hic hucum pres yapmiyor, neyse ki mac lehimize dondu. Hani ortasahada veli-atiba-tolgay varken hucum pres olsun, kanattaki aksaklik olsun defansif anlamda gideriliyor ama bu sistemde herkes isini tam yapmazsa isimiz zor, rakip topu cok rahat bizim 3. bolgemize getiriyor, bizim yayin uzerinden kac tane paslik pozisyon buldu adamlar...

The world is better in black and white, and red.

Çevrimiçi kahyaoglueren

Demba ba döndü geçen haftadan sonra bu haftada iyi.Sosa istekli akıllı pres yapıyor.Günay güven veriyor.Tolgay biraz pasif kaldı.Takımda herkes istekli.Çift forveti iyi kullanıyoruz biri kenara kaçıyor stoperleri birbirinden uzaklaştırıyoruz.En önemkisi Önde haraketli oynuyoruz.

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Sosa hücumda iyi ama savunmada malesef sahada yürüyor..
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 27 Nisan 2015, 20:58:10
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Lig TV muhabiri Ömer Güvenç'e "Nasılsın?" diye soran Hırvat teknik adam, "Çok iyiyim" cevabını almasının ardından bombayı patlattı.

"Galatasaray kazandı ya, çok iyisin"

Slaven Bilic, "Galatasaray kazandı ya, çok iyisin" şeklinde cevap verirken, Hırvat hocanın bu yorumu karşısında kısa süreli bir şaşkınlık yaşayan Ömer Güvenç, "Beni hiç ilgilendirmez" dedi.

:biggrinking: :biggrinking: :biggrinking:
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimiçi Yusuf

Pozisyon bence kırmızı değil. Sarı kart.

Ama Fener'e verilenleri düşününce kimsenin en ufak bir şey söylemeye hakkı yok.

Olan Karabük'e oldu o üzücü.

Neden sarı kart ki top kaleye doğru gidiyor ve kalecinin eli açık ve çekmiyor. Demba ba ve Töre'nin çok olmasa da topa yetişme şansları var. Hakem buna göre kırmızı olarak yorumladı bence.

Çevrimdışı Tolga

Lig TV muhabiri Ömer Güvenç'e "Nasılsın?" diye soran Hırvat teknik adam, "Çok iyiyim" cevabını almasının ardından bombayı patlattı.

"Galatasaray kazandı ya, çok iyisin"

Slaven Bilic, "Galatasaray kazandı ya, çok iyisin" şeklinde cevap verirken, Hırvat hocanın bu yorumu karşısında kısa süreli bir şaşkınlık yaşayan Ömer Güvenç, "Beni hiç ilgilendirmez" dedi.

:biggrinking: :biggrinking: :biggrinking:

Şunun videosu hala düşmedi mi yav internete bir izleyeyim :kop: :kop:

Çevrimdışı atalay

[ Son Düzenleme: 21 Kasım 2016, 22:15:34 atalay ]

Çevrimiçi Samet Ç

Şunun videosu hala düşmedi mi yav internete bir izleyeyim :kop: :kop:

Burada var

Çevrimdışı Tolga

twitter.com/OlmeyeGeldikk/status/592731740730466304
Teşekkürler :icool:

Ömer Güvenç'in suratına baktım kahkaha attım :kop: :kop:

Çevrimdışı Ersan

bu oyunla ne karabükü yenelim nede şampiyon olalım rezil ötesi reziller

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk
Bazıları Kupalara, Bazıları Şampiyonluğa, Bizim Bu Büyük Aşkımız Sadece BEŞİKTAŞ'IMIZA

Çevrimdışı Sedat_BJK

Atiba cildirdi sozlesme istiyor... :)

HTC One_M8 cihazımdan gönderildi

Bir Sevdaysa Hayatı Anlamlı Kılan,
Daha Sesli Söyle BEŞİKTAŞ ULAN!!!

Çevrimiçi Samet Ç

Atiba cildirdi sozlesme istiyor... :)

Uzak dursun.

Çevrimdışı Sedat_BJK

bu oyunla ne karabükü yenelim nede şampiyon olalım rezil ötesi reziller

Cok iyi oynayip berabere kalsak mutlu olur musun?

Bir Sevdaysa Hayatı Anlamlı Kılan,
Daha Sesli Söyle BEŞİKTAŞ ULAN!!!

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimdışı talha

Pektemek ilk yarı görevini yaptı.Zira orada alanı iyi dolduruyor lakin;Pektemek/Olcay değişikliği ile hızlı hücumlarda kalabalık orta saha ile 1 kişi eksik rakibe karşı özellikle 2.bölgede yada Karabük çıkarken kapılan toplarla daha etkili olabiliriz.

Demba-Töre-Sosa-Olcay dörtlüsünü değişerek kullanabiliriz.Tolgay,bugün etkisiz.Göbeği Sosa-Tolgay-Atiba yapmak ya da Olcay'ı Ba'ya yakın oynatıp Sosa'yı yine solda kullanmak lazım.

Pektemek yerine Sosa çıkabilir. Pektemek orta ve ileriyi kapatabiliyor ama Sosa biraz etkisiz bugün.
Protest eylem düşüncüleri genişletir.
İnsanlar tekil fikirlerle diğer canlılardan farkı kalmaz.

Aynı masal bu sefer farklı olacak diye tekrar tekrar okunmaz.
Eğer bir tesadüf birden fazla nüksediyorsa asla tesadüf olamaz.
Subjektif savunma topluma ve bireye zarar getirir.

Çevrimdışı f_madida

Bence Sosa-Olcay degisikligi de olabilir...2 forvetle devam edelim, hatta bir iki gol daha bulabilirsek, Cenk Tosun-BABA degisikligi de iyi olur.
The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı Ersan

Cok iyi oynayip berabere kalsak mutlu olur musun?

olurum

Bazıları Kupalara, Bazıları Şampiyonluğa, Bizim Bu Büyük Aşkımız Sadece BEŞİKTAŞ'IMIZA

Çevrimdışı Anil

Kaç yıldır kendimizi iyi oynadık berabere kaldık sağlık olsun diye avuttuk.Şampiyonluk nedir bilmiyoruz sanırım.Chelsea bile kaç tane kötü maç çıkardı bu sene.Başındaki adam da Jose Mourinho :D Sanırım biz daha iyi biliyoruz futbolu herkesden :D

Çevrimiçi Samet Ç

Bilic Twitter'da Türkiye gündeminde dördüncü.  :D

Çevrimdışı atalay

Pektemek yerine Sosa çıkabilir. Pektemek orta ve ileriyi kapatabiliyor ama Sosa biraz etkisiz bugün.
Olcay'ı beğenmesem de tam onluk maç oluyor şu an.Sosa çıkar ise oyunu yönlendirme işi Tolgay'a ya da Töre'nin bire birlerine kalacak.Tolgay'ı kitlediler zaten ilk yarı boyunca.

Çevrimdışı Tolga

Kaç yıldır kendimizi iyi oynadık berabere kaldık sağlık olsun diye avuttuk.Şampiyonluk nedir bilmiyoruz sanırım.Chelsea bile kaç tane kötü maç çıkardı bu sene.Başındaki adam da Jose Mourinho :D Sanırım biz daha iyi biliyoruz futbolu herkesden :D
Bu saatten sonra iyi oyun çok da önemli değil yeterki 3 puanı alalım önümüze bakalım :)

Çevrimiçi Samet Ç

Nasıl oynadığımız gram ilgilendirmiyor beni tabela yapsınlar yeter.

Etiketler: