Vodafone Arena Stadyum Projesi 3 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 3 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 3 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Konumuza bu başlık altından devam edebilirsiniz. 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 92 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 3 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5936170 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 3 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı serti67

terli terli o deri koltuklara otururlarsa pişik olur
bızım ıc dzayn lardan bı sızıntı olsada gorseller felan gorsek umarım bu tarz bısee olurr kalıteden karızmadan odun vermeyıp kartala yakısır bı soyunma odası olurrr
aqUİLA NON CAPİT MUSCAS

Çevrimdışı bnymnd

paok demişken soyunma odaları

Tavanı çok güzel olmuş yaratıcı fikirler insAllah bizdede düşünülür.
Acısıyla tatlısıyla geçsin seneler, kalbim BEŞİKTAŞ için zikreder.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 03 Şubat 2015, 12:27:47
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Bir ara ben amatörce bir çalışma yapmıştım o zamanlarda forza da çok tutuldu. Hatta paok bile esinlendi :)

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Kızmayın ama hiç beğenmedim ben de Alah korumuş  :lol:
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 03 Şubat 2015, 12:28:42
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
paok demişken soyunma odaları

Daha oval olmalı bence herkes cepheden görmeli teknik direktörü
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı CanEmre

Numaralı vinç sökülme vakti gelmiş dediler ama hala sökülmedi ya :akuma: :akuma:
6 tane daha çıkış kapısı ve fışkırtıcı boşluğu var.
Vince yakın 4 çıkış kapısı ve boşluğun bitmesini bekleyebilirler.
Boşluğu beklerlerse onun üzerindeki çıkışı da beklerler  :iblush:
Sonra  :by2:
Bizim için sevdadan çıldırmış diyorlar,
Bilmeyenler nasıl anlasın

Çevrimdışı yavvuzz

Yeni Sezona yetişmeye yetişirde , Kupa Finalini bu stada verdiler :steamed: Final Haziranda Ve Bu Stad hazirana Mumkun değil yetişmez :bandit: :bandit: :iscrewy:
Çalışma tempolarını bilmiyorum fakat bu stat hazirana yetişmezse bizimkisi de ağustosa zor gibi .

Çevrimdışı ALI RIZA

böyle soyunma odası güzel değil... Daha hoş olmalı daha geniş olmalı duş alanları vs görmeliyiz... ortadaki alan ne dantel ser üstüne biblo bırak osun sana salon :)
karşıdaki taktik tahtası dokunmatik ekran olmalı 11 orada hazır olmalı... teknoloji stat yapıypruz tüm teknolojiyi kullanmamız lazım... stat içini gösteren 2 tane kamera sistemli tv olmalı takım sahaya çıkmadan taraftarı atmosferi soyunma odasında hissetmeli görmeli..

Çevrimdışı İhsan Coşkun

Selam ın Aleykum Gençler , Ben İhsan Coşkun...
Kaba inşaatımızı bitirdik , 20 gün içinde Prekastları bitirip , Çatı , Koltuk ve Çimlere geçecegiz , Çatı 1,5 Ay , Çimlerde 1 Ay içinde bitecek , Mayıs Ayının ilk haftası Stadımızı Açacagız...
@SDemirsoy Sakın Kendini falan yakma , Senin Suzere Çıkman için Başkanımızla Goruştum , Haftaya Netleşir dedi :) az daha #Sabret.....

Çevrimdışı Kutay

böyle soyunma odası güzel değil... Daha hoş olmalı daha geniş olmalı duş alanları vs görmeliyiz... ortadaki alan ne dantel ser üstüne biblo bırak osun sana salon :)
karşıdaki taktik tahtası dokunmatik ekran olmalı 11 orada hazır olmalı... teknoloji stat yapıypruz tüm teknolojiyi kullanmamız lazım... stat içini gösteren 2 tane kamera sistemli tv olmalı takım sahaya çıkmadan taraftarı atmosferi soyunma odasında hissetmeli görmeli..
aynen abi gerçekten dediğin çok doğru akıllı stad yapıyorsak teknolojiyi her yerde kullanmamız lazım
15 SÜPER LİG
 9 TÜRKİYE KUPASI
 8 SÜPER KUPA
 6 BAŞBAKANLIK KUPASI
 1 ATATÜRK KUPASI
 3 MİLLİ KÜME
 2 TÜRKİYE FUTBOL ŞAMPİYONASI
 2 İSTANBUL PROFESYONEL LİGİ
 11 İSTANBUL LİGİ
 2 İSTANBUL TÜRK İDMAN BİRLİĞİ LİGİ
 1 PAZAR LİGİ
 4 SPOR TOTO KUPASI
 2 TÜRKİYE AMATÖR FUTBOL ŞAMPİYONASI

Çevrimdışı SDemirsoy

Selam ın Aleykum Gençler , Ben İhsan Coşkun...
Kaba inşaatımızı bitirdik , 20 gün içinde Prekastları bitirip , Çatı , Koltuk ve Çimlere geçecegiz , Çatı 1,5 Ay , Çimlerde 1 Ay içinde bitecek , Mayıs Ayının ilk haftası Stadımızı Açacagız...
@SDemirsoy Sakın Kendini falan yakma , Senin Suzere Çıkman için Başkanımızla Goruştum , Haftaya Netleşir dedi :) az daha #Sabret.....
Vay hoşgeldiniz ama tespit edildiniz :D

Çevrimdışı İhsan Coşkun

Tespit edip edilmeme gerek yok beni herkes tanıyor @SDemirsoy
Altta Resmimide paylaşıyorum sizlerle...

Çevrimdışı Easthanbool

Yalnız maşallahı var Paok stadının koltuklar Recaro.Paraya kıymışlar  :money:
" H a s t a l ı k l ı  k o n g r e l e r d e n  s a ğ l ı k l ı  y ö n e t i m l e r  ç ı k m a s ı  b e k l e n e m e z "

Çevrimdışı SDemirsoy

Çevrimdışı iyimserure

bu inşaat malzemesi nick'i alan arkadaşların sanki o mazleme veya yapıymış gibi konuşma esprisinin tadı kaçtı artık arkadaşlar bence bir son verelim

Çevrimdışı rubi_tobin

Şeref'inle oyna Hakkı'ınla kazan.

Çevrimdışı Efe

Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Efe

Burada yükseleceğim  :ishock:

bugün demir iskeletinin konması gerekiyordu ama yağmur var heralde konmaz bugün :)
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı İhsan Coşkun

@SDemirsoy  süzere çıkınca ve onu görünce biz.
Başkanımızla Goruştum , Samet i Suzere çıkaracagız , Az daha Sabretsin Haftaya netleşir dedi..

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

arkadaşlar forumda bi arkadasımız cicekler ve obitasın beton miktarlarına göre kaba inşaatın yüzdesini hesaplıyordu son zamanlarda var mı öyle bir çalışma ?

Çevrimdışı SDemirsoy

Çevrimdışı SDemirsoy

Çevrimdışı İhsan Coşkun