Vodafone Arena Stadyum Projesi 3 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 3 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 3 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Konumuza bu başlık altından devam edebilirsiniz. 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 172 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 3 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5957049 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 3 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

merhaba arkadaşlar askerlik bitti ama kaba bitmemiş daha  :s20:

Çevrimdışı SDemirsoy

geçmiş olsun hoş geldin :)

Çevrimdışı ilhan

Geçmiş olsun
Kabanın suçu yok askerlik çok kısa :evillol:

Çevrimdışı Küçük Beyaz Vinç

An itibariyle numaralının önünde konumlandım arkadaşlar, beton bekliyorum.

Bu arada bu @Küçük Beyaz Vinç ne yapar arkadaş, durmuş boş boş yeni açık-numaralının orda.  :ok:
paletli ne zaman prekast takar bende takarım aga çatı diyo zırt diyo kaçıyo ben miyim bu stadın amelesi..onlar yokken ben vardım.. :)
yinede küçüklük bende kalsın yavaştan çalışıyorum hadi sende fışkırtta tribünden yeni açık arkaya geç ;)

Çevrimdışı ALI RIZA

Hoş Geldin hayırlı olsun gelişinle birlikte kaba bitecek

Çevrimdışı Emre.Guler

Bana kalsa komple stadı amblemimizin şeklinde yaptırırdım çatısını da armamıza göre dizayn ederdim, stadı yıkacağız dediklerinde hep böyle bir şey hayal ediyordum :)

Bir ara ben amatörce bir çalışma yapmıştım o zamanlarda forza da çok tutuldu. Hatta paok bile esinlendi :)

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Çevrimdışı quentine83

şu küfeki fikrini kim ortaya attıysa sağolsun.çok iyi düşünülmüş.müthiş bir görünüm sağlamış.hem mimari açıdan hem tarihi açıdan...
İsmet Yarkın ONUR

Çevrimdışı mesutiris

Merhaba arkadaşlar yeri burasımi bilmiyorum ama kombine alicaz bu hafta birkaç kişi neresini önerirsiniz ?

Çevrimdışı Serkan7738

Bir ara ben amatörce bir çalışma yapmıştım o zamanlarda forza da çok tutuldu. Hatta paok bile esinlendi :)

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Abi Allah korusun  :D

Çevrimdışı ALI RIZA

Fotoğraflar güzel Yasaklı Link[/member] eline sağlık
Yeni açık 2-3 sıra sadaece havada duruyor güzel görünüyor resmen... testerelerin son demleri resmen

Çevrimdışı serti67

gecmıs olsun askerde ınce ıscılık azz burda cokk ondandırr:)
aqUİLA NON CAPİT MUSCAS

Çevrimdışı Emre.Guler

Abi Allah korusun  :D

Sen çatıya bak sadece :) bu stad yapılsın köydeki kırk küçük baş hayvanı kesip beşiktaş meydanda hayrına dağıtıcam diyen bile oldu :)

Çevrimdışı Küçük Beyaz Vinç

Yasaklı Link[/member] teessüf ederim 120 fotoda ben niye yokum  :(

Çevrimdışı bnymnd

Acısıyla tatlısıyla geçsin seneler, kalbim BEŞİKTAŞ için zikreder.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Sagolun arkadaşlar anladıgım kadarıyla kaba bitmek üzere prekast çatı ince işler ve çim 6 ayda bitirebilir mi ?

Çevrimdışı Serkan7738

yeniaçıkta kaç testere kaldı şimdi betonlanmayan benim gözüm seçmiyo

Çevrimdışı ahmetx

40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı Serkan7738

paok demişken soyunma odaları

terli terli o deri koltuklara otururlarsa pişik olur

Çevrimdışı ahmetx

40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı mmeteris

PAOK soyunma odası mı, uzay üssüne gönderilecek astronotların bekleme salonumu ?  :busted_cop:

Çevrimdışı doctore

fotoşokçu arkadaşlardan ricam birde çatıya işleyebilir misiniz armayı?
Bu sene O sene, bundan sonra her sene...

Çevrimdışı ozan062

bakü olimpiyat stadı bunuda Türk firması yaptı atatürk olimpiyat stadınıda Türkler yaptı

zaten anlatamıyorum bircok insana
bizimkiler insaatta cok iyiler fakat yurt dısında, ben bircokkez ihale icin dısarı cıktıgımda mimari tasarım ve yapılan yapıların hepsinde cag atlanmıstı fakat bu bizim ülkeye yansımıyor
elin almanı gidiyor 5kat buyuklugunde sinema salonu yaratıyor bunu bu sekilde değerlendiriyor bizimkilerin boyle bir imkanı olsa hemencecik bunu paraya cevirir yani dairelere bolerdi adım gibi eminim cnk burada iş baska yuruyor...

heleki bi proje vardı kazaklara yapılan,, avm yapılıyor fakat butun alanı cam malzemeyle kapatıyorlar seffaf:)) akvaryum seklinde ve buradaki basvurulan muhendisliklik hesaplarını gordugumde dedim bunu bizimkilerin yapıyor olusu imkansız:)
*ŞENOL GÜNEŞ= En Büyük Güneş Bizim Güneş

Transferler için eleştirim:

Kararsızlık ve gecikme, başarısızlığın sebebidir.GOETHE
MisalGomezde herkesin kararlılığı sonuç getirdi

Çevrimdışı bnymnd

Numaralı vinç sökülme vakti gelmiş dediler ama hala sökülmedi ya :akuma: :akuma:
Acısıyla tatlısıyla geçsin seneler, kalbim BEŞİKTAŞ için zikreder.

Çevrimdışı ahmetx

fotoşokçu arkadaşlardan ricam birde çatıya işleyebilir misiniz armayı?
Çatıda mümkünse hiç yazı olmasın çimler ve iç aydınlık için daha fazla ışık .... :super: :super:

Çevrimdışı Kutay

bu paokun stadyumu çokkötü stad bence tribünler sahaya çok uzak ayrıca kapasiteside sadece 28.000 civarı
15 SÜPER LİG
 9 TÜRKİYE KUPASI
 8 SÜPER KUPA
 6 BAŞBAKANLIK KUPASI
 1 ATATÜRK KUPASI
 3 MİLLİ KÜME
 2 TÜRKİYE FUTBOL ŞAMPİYONASI
 2 İSTANBUL PROFESYONEL LİGİ
 11 İSTANBUL LİGİ
 2 İSTANBUL TÜRK İDMAN BİRLİĞİ LİGİ
 1 PAZAR LİGİ
 4 SPOR TOTO KUPASI