Vodafone Arena Stadyum Projesi 3 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 3 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 3 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Konumuza bu başlık altından devam edebilirsiniz. 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 94 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 3 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5936290 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 3 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı Yakup

eline sağlık Mustafa..

Bu küfekiler bir harika yemin ederim çok güzel olacak çok

eline sağlık mustafa. şu fotoya bakınca bu stadyumsa diğerleri ne demeden edemedim  :sevinc :sevinc :sevinc
Haber sitemizdeki köşe yazılarım için

http://haber.besiktasarena.com/author/yakup

Hayat kadar güzel işte BEŞİKTAŞ, BEŞİKTAŞ kadar güzel işte hayat....

Çevrimdışı Sedat_BJK

@henry gale sen neredeydin bu zamana kadar abicim. Millet koltuk duzeni diye birbirini yedi buralarda. Ellerine saglik, hayal gucune saglik. Bundan baska ne yapilsa hayal kirikligi yasar bu taraftar...
Bir Sevdaysa Hayatı Anlamlı Kılan,
Daha Sesli Söyle BEŞİKTAŞ ULAN!!!

Çevrimdışı Serkan7738

Herkese gunaydin.

Su bilezikmidir nedir.. cok mu zor yapmasi yoksa testere kirislerinimi mi bekliyorlar ..canimi sIkmaya basladi bitsin artik :steamed: :steamed:

abi testerede hazır örülmüş demir kullanabiliyosun ama bilezikte bu mümkün değil en tepede demir örmek zorundalar o yüzden daha yavaş gidiyo @Abu Ali Imran

Çevrimdışı iyimserure

arkadaşlar, @henry gale arkadaşımızın dizaynı gerçekten çok güzel ama çok büyük ihtimalle uygulanmayacaktır. çünkü muhtemelen duyurulmasa da bir dizayn belirlenmiştir. sonra hayal kırıklığına uğrayıp yönetime sövmeyin diye söylüyorum. 360 derece skorbord, tamamen kapalı çatı, yeni açıkla aynı yükseklikte eski açık meselelerinde olduğu gibi kendi uydurduğumuz şeyler bir süre sonra sanki bize vaad edilmiş gibi olmaya başlıyor, biz de haliyle hayal kırıklığına uğruyoruz. o açıdan naçizhane uyarayım dedim  :tabe:

Çevrimdışı Yakup

günaydın arkadaşlar,

konya stadının geçen sene şubat ayı itibariyle inşaat fotosunu bulabilecek bir babayiğit var mı aranızda?
en azından yeni sezona yetişmiş olduğunu bildiğimiz bir stadın 6 ayda nereden nereye gelebileceği konusunda fikir edinmiş oluruz.

16 şubat 2014 konya stadyumunda durum.

Çevrimdışı Serkan7738

arkadaşlar, @henry gale arkadaşımızın dizaynı gerçekten çok güzel ama çok büyük ihtimalle uygulanmayacaktır. çünkü muhtemelen duyurulmasa da bir dizayn belirlenmiştir. sonra hayal kırıklığına uğrayıp yönetime sövmeyin diye söylüyorum. 360 derece skorbord, tamamen kapalı çatı, yeni açıkla aynı yükseklikte eski açık meselelerinde olduğu gibi kendi uydurduğumuz şeyler bir süre sonra sanki bize vaad edilmiş gibi olmaya başlıyor, biz de haliyle hayal kırıklığına uğruyoruz. o açıdan naçizhane uyarayım dedim  :tabe:

hevesimizi kırma  :uyucam: :bawling:

Çevrimdışı Kemal

Çevrimdışı iyimserure

16 şubat 2014 konya stadyumunda durum.
evet, teşekkür ederim, baya ileridelermiş bizden.... biraz can sıkıcı oldu  :lol:

Çevrimdışı iyimserure

hevesimizi kırma  :uyucam: :bawling:
hevesinizi kırmak açısından değil de, hani sonra üzülmeyelim diye  :)

Çevrimdışı yavvuzz

evet, teşekkür ederim, baya ileridelermiş bizden.... biraz can sıkıcı oldu  :lol:
İki ay bizden öndeler şuan ki halimizle . Yani ağustos biraz zorlayacak gibi bizi .

Çevrimdışı Yakup

29 ocakta ki görüntü içeride prekast işlemi giriş köşesi hariç bitmiş. Çatı aparatları kapalı ve numaralıda bayağı yol almış. :ebebe: :ebebe: :ebebe:

Çevrimdışı Yakup

İki ay bizden öndeler şuan ki halimizle . Yani ağustos biraz zorlayacak gibi bizi .

ağustosta %100 olmasa da karşılaşma oynanacak düzeye gelmesi yeterli bence.

Çevrimdışı iyimserure

29 ocakta ki görüntü içeride prekast işlemi giriş köşesi hariç bitmiş. Çatı aparatları kapalı ve numaralıda bayağı yol almış. :ebebe: :ebebe: :ebebe:
dış cephe işinin fazla olmaması, daha profesyonel firmalarla çalışılması gibi faktörler bizim açımızdan avantaj sayılabilir ama yine de işin sıkı tutulması gerekiyor anlaşılan.

Çevrimdışı Sedat_BJK

ama bizim catinin yapim mantigi tamamen farkli. Sure olarak karsilastirmak biraz mantiksiz gibi geldi bana. Bizim catinin kaldirilip kaplanmasi daha kisa surecekmis gibi geliyor.

Çevrimdışı Serkan7738

Abi ben konya stadı prekastla yapılmadı diye biliyorum direk demir betonla yapıldı sanırım basamaklar @Yakup

Çevrimdışı Factatum

Çevrimdışı melih

24 Şubat 2014 Pazartesi

Çok değil bizden 1 ay kadar öndeler. Özverili bir çalışma ile neden olmasın ?
Temelinde aşk var!

Çevrimdışı iyimserure

24 Şubat 2014 Pazartesi

Çok değil bizden 1 ay kadar öndeler. Özverili bir çalışma ile neden olmasın ?
evet bu fotodan çok da önde olmadıkları anlaşılıyor ki arada 20 günlük bir fark var, daha kaba inşaat bile tam bitmemiş, tamam yaa bizim stat yetişir ağustosa gençler hadi hayırlı olsun

Çevrimdışı Sedat_BJK

Elmayla armudu kıyaslıyorsunuz gibi.
hatta marulla yubari kral kavununu kiyaslamak gibi

Çevrimdışı iyimserure

hatta marulla yubari kral kavununu kiyaslamak gibi
öyle aslında ama yine de fikir verir diye düşünüyorum

mustafa_(87)

• Ziyaretçi

arada çatı farkı var ama. Onların çatısı asma germe değil. Bence bizim çatı işi belirler stadın yetişip yetişmeyeceğini ağustosa.

Çevrimdışı ahmetx

@henry gale ortalığı karıştırmışsın yahu resmen eline sağlık :ok:
benim saçmalayarak paintlediğim şu formatı sen eli ayağı düzgün hale getirirmisin özellikle merdivenler füme veya doğal beton olabilir.(Tabii ki kartal figürüde)
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı Burak Akay

Bencede yetişir.Zaten tahmınımce çiçeklerin 10 obitaşında 15 veya 20 günlük işleri kaldı kabada bu süredede yeni açığın prekastı bitip numaralıya girişseler Mart ayında artık bol bol çatıyı konusuruz inşallah :D
İyi Günde Kötü Günde

Çevrimdışı Yakup

kıyaslama diye değil ama bu stadyumun dışında çalışma şansın varken ne yazık ki bu durum bizim stadyumda geçerli olmayacak.

çalışma şansı olarak bizden çok avantajlılar ama bizimde şanslı olduğumuz noktalar var. bir kere bizde çaycısından başkanına stadyumla yatıp stadyumla kalkıyorlar.  :halay: :halay:

Çevrimdışı iyimserure

[quote Yasaklı Link link=topic=1004.msg162903#msg162903 date=1422953274]
arada çatı farkı var ama. Onların çatısı asma germe değil. Bence bizim çatı işi belirler stadın yetişip yetişmeyeceğini ağustosa.
[/quote]peki hangi çatı tipi daha kısa sürede kurulur?