Vodafone Arena Stadyum Projesi 3 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 3 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 3 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Konumuza bu başlık altından devam edebilirsiniz. 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 90 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 3 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5936010 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 3 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı Abu Ali Imran

@henry gale ortalığı karıştırmışsın yahu resmen eline sağlık :ok:
benim saçmalayarak paintlediğim şu formatı sen eli ayağı düzgün hale getirirmisin özellikle merdivenler füme veya doğal beton olabilir.(Tabii ki kartal figürüde)

Abi Bende aynen boyle dusunmustum...

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 03 Şubat 2015, 10:53:56
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
benim saçmalayarak paintlediğim şu formatı sen eli ayağı düzgün hale getirirmisin özellikle merdivenler füme veya doğal beton olabilir.(Tabii ki kartal figürüde)

Ya abi bu da çok iyi ya.

Mutlaka böyle bir şey yapılmalı mutlaka.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı yavvuzz

ağustosta %100 olmasa da karşılaşma oynanacak düzeye gelmesi yeterli bence.
Benim gönlümden geçen de bu fakat bazen korkuyor insan işte . İnşallah ağustos ta içine girip oynanabilir hale gelir de ince işleri hiç umurumda değil.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 03 Şubat 2015, 10:54:44
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş

Bence buna ek olarak üst katlar da beyaz yeni açığa da armanın üstüne karakartal konmalı
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Haldun

Çevrimdışı Haldun

Çevrimdışı melih

Temelinde aşk var!

Çevrimdışı serti67

gunaydınlarr koltuk tasarımı on numara ama hos bır seda olarak kalır forumda bence yapılacagını sanmam keske etkımız olsaa
aqUİLA NON CAPİT MUSCAS

Çevrimdışı Burak Akay

peki hangi çatı tipi daha kısa sürede kurulur?
Bizim çatı buna göre daha zor kurulması konyanın makaslar hazır gelıyo montajı yapılıyo bizimki ise çelik kablolar uzatılcak orta çemberi yapılcak zaten krikolar 10 gün sürede tam anlamıyla çekebiliyor çatıyı yukarı biraz daha zahmetli ve inçe iş istiyor bizim çatı ama ayağa kalktıkdan sonrası kolay yinede ben 30 ağustos gibi bitecegini tahmın edıyorum bi engel olmazsa
İyi Günde Kötü Günde

Çevrimdışı Sedat_BJK

Bir Sevdaysa Hayatı Anlamlı Kılan,
Daha Sesli Söyle BEŞİKTAŞ ULAN!!!

Çevrimdışı Kemal

konya arena 4 şubat 2014

evet biraz elmayla armutu karşılaştırma gibi oluyor , bu resimde 4 şubatta daha bizim numaralı ve eski açık arası dediğimiz yerde tribün eksikliği var .

Yetişecek inşallah , şu çatı aparatları zamanında gelsin ve hızlı şekilde başlasın yeterki.

Daha firmanın bizdeki çalışmasını görmedik, şimdi Obitaş- Çiçekler olsa herkesin bir yorumu olur ama firmayı görelim birde. İnşallah hızlı çıkarlar.

Çevrimdışı iyimserure

Benim gönlümden geçen de bu fakat bazen korkuyor insan işte . İnşallah ağustos ta içine girip oynanabilir hale gelir de ince işleri hiç umurumda değil.
ince işçiliğin en önemli olduğu kısımlar localar ve lounge'lar ve dolaşım alanları. zaten bu kısımlarda ince işçilik bitmeden stadın açılması mümkün değil. sadece müze, moda alanı ve buna benzer kısımlar sonraya bırakılabilir.

peki hibrid çim mi serme çim mi daha kısa sürede hazırlanır?

Çevrimdışı Burak Akay

Abi Bu Çatı kolonlarını takan siyah vinç'de Mustafa Pektemek gibi 1 gün var 10 gün yok  :evillol:
İyi Günde Kötü Günde

Çevrimdışı ahmetx

ince işçiliğin en önemli olduğu kısımlar localar ve lounge'lar ve dolaşım alanları. zaten bu kısımlarda ince işçilik bitmeden stadın açılması mümkün değil. sadece müze, moda alanı ve buna benzer kısımlar sonraya bırakılabilir.

peki hibrid çim mi serme çim mi daha kısa sürede hazırlanır?
tabii ki serme
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı Tuncay Heliya Sîa

Bana kalsa komple stadı amblemimizin şeklinde yaptırırdım çatısını da armamıza göre dizayn ederdim, stadı yıkacağız dediklerinde hep böyle bir şey hayal ediyordum :)

Çevrimdışı melih

Temelinde aşk var!

Çevrimdışı iyimserure

tabii ki serme
o zaman konya stadının çiminin serme olduğunu da unutmayalım  :bawling: :bawling: :bawling:

Çevrimdışı serti67

kufekı yapılmayan trubun dıs duvarları bole grı betonmu kalıcak ustune en azından kufekıyı andıracak bı sıava yapılacakmıı
aqUİLA NON CAPİT MUSCAS

Çevrimdışı iyimserure

kufekı yapılmayan trubun dıs duvarları bole grı betonmu kalıcak ustune en azından kufekıyı andıracak bı sıava yapılacakmıı
çıplak beton bırakılmaz, sıva+boya yapılır

Çevrimdışı SDemirsoy

Abi Bu Çatı kolonlarını takan siyah vinç'de Mustafa Pektemek gibi 1 gün var 10 gün yok  :evillol:
:D :D

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Gökhan Türkmen Twitter : Panaromik çekim :halay: :bandit: :bandit:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı yavvuzz

http://www.bursabuyuksehir.tv/canli-yayin/stadyum-insaat-asamasi-stadyum-ici-7479.html

Bursa'nın da daha baya işi varmış ben bitmiştir diyordum. Dış cephe çok uğraştıracak
Bence bursanın stat bitmiş . Seneye güle oynaya , göbek ata ata yetişir.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Bence bursanın stat bitmiş . Seneye güle oynaya , göbek ata ata yetişir.
Yeni Sezona yetişmeye yetişirde , Kupa Finalini bu stada verdiler :steamed: Final Haziranda Ve Bu Stad hazirana Mumkun değil yetişmez :bandit: :bandit: :iscrewy:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı SDemirsoy

Çevrimdışı Mahmut

An itibariyle numaralının önünde konumlandım arkadaşlar, beton bekliyorum.

Bu arada bu @Küçük Beyaz Vinç ne yapar arkadaş, durmuş boş boş yeni açık-numaralının orda.  :ok: